Чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження – хороші і погані прикмети

Рослини володіють особливою енергетикою, завдяки якій в будинку з’являється успіх, достаток або сімейне щастя. Тому багато хто вважають, що дарувати квітку в горщику на день народження – хороша прикмета. Щоб людина від презенту отримав максимум користі дотримуйтесь деякі правила. Це допоможе уникнути негативної дії прикмети.

34cc8ab11ee7ce2efa71d9dd1f1ff5a0 Чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження – хороші і погані прикмети

Чи можна згідно приймете дарувати квіти в горщиках на день народження?

З рослинами в горщиках пов’язана велика кількість прикмет. Щоб подарунок на день народження не приніс шкоду і приніс імениннику тільки користь, дотримуйте кілька простих правил. До них відносяться:

 • Людина, якій призначений подарунок, повинен за нього віддати символічну плату. Найкраще покласти в кишеню дарує копійку.
 • Квіти потрібно вибирати за знаком зодіаку. Такий подарунок принесе виключно позитивну енергію в будинок іменинника.

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, то подаровані на день народження кімнатні квіти принесуть у дім радість, гарний настрій і в цілому поліпшить атмосферу.

2064da353e832fdd6d03b402c1198d77 Чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження – хороші і погані прикмети

Чи можна дарувати квіти в горщиках: хороші і погані прикмети

Існують прикмети, тлумачення яких мають негативний зміст. Серед них:

 • Дарувати квіти в горщиках можна людині, яка хворіє. Коріння квітки закликають його «вростати в землю». Але якщо квіточка після дарування починає чахнути або сохнути, значить, він забирає собі погану енергію хворіє.
 • Ще одна погана прикмета говорить про те, що якщо рослина в горщику, який подарований людині, почне в’янути, то й господаря в житті чекатимуть неприємності.
 • Коли в подарованому горщику сира земля, нового господаря підстерігають проблеми зі здоров’ям або великі неприємності в житті. Щоб не допустити цього, краще дарувати рослина з сухою землею.
 • У деяких випадках подаровані кімнатні рослини виступають для людини в ролі талісмана, який буде у всьому оберігати і захищати господаря. Тепер більше не будуть страшні вроки, псування та інші негативні дії.

  77e1d1d0a2370bd33e92802428824e80 Чи можна дарувати квіти в горщиках на день народження – хороші і погані прикмети

  Що робити, якщо вам подарували квітку в горщику?

  Деякі люди ставляться з побоюванням до такого подарунку. Щоб прибрати негативну енергію, дотримуйтеся 2 простих правил:

 • Відкупитеся від подарунка. Після отримання презенту дарувальнику слід дати за нього копійку. Рослина вже буде вважатися не подарованим, а набутим.
 • Почистіть такий подарунок від негативної енергії. Окропити його свяченою водою й прочитати молитву «Отче наш».
 • Якщо залишилися сумніви, що негатив нікуди не пішов, то квіточку можна просто передарувати іншій людині. Але в цьому випадку потрібно розуміти, що новому господареві перейде негативна енергетика, яка можлива була на ньому.

  Кожна людина сама для себе вирішує, як ставитися до такого подарунку. Якщо немає вагомих аргументів проти цього презенту, то краще залишити його в будинку. При правильному догляді такий подарунок позитивно впливає на енергетику людини і квартири.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради