Як прати капронові колготки: основні правила

Зберегти капронову тканину у відповідному товарному вигляді прати колготки потрібно дбайливо і щодня. Використовують ручний режим або машинку автомат. Важливо не віджимати тканина вчасно і після прання, щоб не порвати матеріал. Порошки з відбілюючим ефектом здатні деформувати і розтягнути колготки. Сушать на білизняний мотузці, сушарці або заматывая в махровий рушник.

kak stirat kapronovye kolgotki: osnovnye pravila21 Як прати капронові колготки: основні правила

Особливості догляду

Капрон — тканина, що вимагає дбайливого ставлення, невідповідний догляд за якою здатен пошкодити візуальний вигляд виробу і порушить цілісність структури матеріалу. Щоб колготки не втрачали зовнішній вигляд, їх потрібно прати щодня після шкарпетки, тоді вони збережуть свій первинний стан і будуть приємні в шкарпетці. Всі рухи повинні бути акуратними і плавними. Для прання застосовують тільки воду і мильне засіб.

Бажано застосовувати хімію для делікатних тканин, щоб не порушити структуру капронових колгот.

Основні правила

Прати капронові колготки допускається двома способами:

  • руками;
  • пранням-автомат.

Обидва види прання ополіскування важливо виконувати виходячи з правил по догляду. Машинне прання допустима тільки в делікатному режимі і без віджиму або із застосуванням автомата з ультразвукового методу очищення. Це дуже тонке виріб, які не тільки зігріває тіло жінки, але ще приємно підкреслює форму ноги, обтягуючи в потрібних місцях і роблячи фігуру більш стрункою. Вони більш зручні, ніж панчохи, але швидко зношуються і занашиваются.

Ручне прання kak stirat kapronovye kolgotki: osnovnye pravila22 Як прати капронові колготки: основні правилаРучне прання передбачає замочування колготок на пів години в злегка теплій воді, після чого змінюється рідина.

Застосовується злегка тепла або холодна вода, якою наповнюється пластикова або металева ємність для прання. В неї додають 1 ст. л. прального порошку, або будь-якого іншого миючого засобу. Відбілююча або освітлююча промислова хімія незастосовна, інакше колготки можуть розтягнутися або деформуватися. Виріб замочується в рідині на 20-30 хвилин. Далі колготки виймаються і в тазику змінюється нова вода, в яку повторно додається порошок (1 ст. л. на 3 л води). Потрібно прати тканина плавними і м’якими рухами, занурюючи їх в рідину і без стискань і викручування. Перед віджиманням прополоскати в холодній воді. Сушаться в розправленому вигляді на білизняний мотузці або на махровому рушнику.

Машинне прання

Капронові колготки в пральній машині очищаються тільки на делікатному режимі, без функції віджимання і з застосуванням щадною хімії. Перед зануренням вироби в автомат, його пакують у мішечок для прання, без чого процес зашкодить матеріал виробу. При цьому вода повинна бути холодною. Якщо у машинки ультразвукової режим очищення, досить покласти атрибут жіночого гардеробу в тазик з мильною водою і включити режим прання. Особливо результативним такий метод очищення для білизни зі стразами або іншими елементами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради