Які слова приємно чути дівчині, жінці від свого чоловіка просто так і для підняття настрою

Як веде себе хлопець, якщо бачить, що в його дівчини поганий настрій? Звичайно, він намагається її заспокоїти або розвеселити.

Щоб знайти приємні слова дівчині, не обов’язково володіти величезними пізнаннями в психології відносин. Достатньо просто добре знати, любити і розуміти свою дівчину. Тоді у вашій душі обов’язково виникнуть слова, які будуть приємні коханою і відвернуть її від сумних думок.

Приклади фраз для коханої своїми словами у прозі

Хочемо застерегти молодих людей від спроб вивчити, зазубрити приємні слова для коханої дівчини. З наведених прикладів можна вибрати відповідні для конкретних випадків фрази, але все ж краще написати або сказати дівчині що-небудь приємне своїми словами.

Що написати дівчині на ніч перед сном

kakie slova priyatno slyshat devushke, zhenshhine, zhene ot svoego muzhchiny prosto tak i dlya podnyatiya nastroeniya22 Які слова приємно чути дівчині, жінці від свого чоловіка просто так і для підняття настроюДень сучасних закоханих проходить під акомпанемент звукових сигналів повідомлень, в яких вони діляться один з одним практично всім – від того, як їм спалося, до планів на вечір. Повідомлення від коханої людини без перебільшення прикрашають життя дівчини, особливо, якщо вони містять приємні фрази, написані своїми словами. Прощаючись з дівчиною перед сном, вам особливо захочеться написати їй приємні слова на ніч.

Бажаючи дівчині спокійної ночі, можна додати приємні слова в прозі:

 • мені так шкода, що не я буду бачитися з тобою цілу ніч;
 • я хотів би стати твоєю ліжку, тільки б не розлучатися з тобою по ночах;
 • сподіваюся, мою прекрасну Дюймовочку надійно охороняють нічні ельфи;
 • як тільки уявлю, як ти пахнеш, лягаючи в ліжко, просто втрачаю розум;
 • мрію розбудити свою сплячу красуню смачним поцілунком.

Можна сказати інші, свої власні приємні слова коханій дівчині на ніч, виходячи з того, що ви про неї знаєте, чи про що ви з нею говорили протягом дня.

Якщо приємні слова, сказані вами, будуть останніми, що дівчина почує перед сном, на наступний ранок вона гарантовано прокинеться з думкою про вас.

Щоб зробити приємне дружині

Улюблена дружина зазвичай без зайвих слів знає про те, що вона кохана, адже справжній чоловік підтверджує це своїми справами. Але хіба кохана дружина не заслуговує приємних слів, хіба не можна її ними побалувати?

 1. Дякуйте за дружину смачно приготовану їжу, скажіть, що ніде ви не їсте з таким задоволенням, як вдома, похваліть конкретне блюдо («прикольний супчик», «смачно повечеряли, спасибі», «а що ти туди додала? – мені сподобалося»).
 2. Радьтеся і діліться з нею вашими планами, мріями, роздумами, навіть якщо вони стосуються виключно вашої роботи («з ким же мені радитися, як не з тобою») – їй буде приємно, що ви рахуєтеся з її думкою.
 3. Робіть їй компліменти після сексу – «це було чудово (чудово, чудово)».
 4. Оцінюйте її зовнішність – «ти сьогодні гарно виглядаєш», «тобі так пасує ця сукня», «ця зачіска тобі до лиця».

Вашій коханій жінці вкрай важливі такі «дрібниці», як приємні слова. Вони як би підтверджують її значимість у вашому житті і те, що ви бачите в ній насамперед жінку, а не домробітницю. Так що не шкодуйте для неї найбільш приємних слів, адже колись вона була вашою коханою дівчиною.

Що сказати жінці для підняття настрою

Якщо дівчина явно не в дусі, потрібно підібрати найбільш приємні слова, які піднімуть настрій. Будь-якій жінці приємніше все чути, що вона не така як всі, тому потрібно шукати фрази саме в цьому напрямку. Ось які приємні слова можна написати дівчині:

 • у тебе сама промениста посмішка на світі, чому ж ти не посміхаєшся;
 • ні в кого немає таких бездонних, заворожуючих очей, але чому в них зачаїлися сльози;
 • тільки одні губки на світі здатні звести мене з розуму, чого ж вони сумні сьогодні.

Навіть якщо дівчина зрозуміє, що ваші приємні слова сказані заради красивого компліменту, вона все одно посміхнеться або своїми відповідними словами дасть вам зрозуміти, що ви її розвеселили.

Для підняття настрою дівчині можна не тільки говорити приємні слова, але і наче ненароком розповісти дуже смішний анекдот або випадок із життя. Розповідати смішні історії можна лише в тому випадку, якщо печаль дівчата викликана звичайної нудьгою, а не реальними неприємностями.

Варіанти коротких повідомлень СМС

Підбадьорити кохану дівчину своїми словами можна і за допомогою приємних СМС. Якщо після ранкового «як ти?» вам відповідають «неважливо» – це явний сигнал поганого настрою. Потрібно постаратися з’ясувати проблему простими словами:

 • що сталося?
 • розкажи мені, тобі відразу стане легше;
 • скажи, хто зіпсував тобі настрій, я його знайду і знешкоджуватиму;
 • не приймай все занадто близько до серця;
 • чим тебе втішити, хочеш, пришлю тобі гостинчик?

Можна написати дівчині приємне повідомлення своїми словами про те, як, засинаючи, ви довго думали про неї і мріяли про зустріч, або щось в цьому роді.

kakie slova priyatno slyshat devushke, zhenshhine, zhene ot svoego muzhchiny prosto tak i dlya podnyatiya nastroeniya23 Які слова приємно чути дівчині, жінці від свого чоловіка просто так і для підняття настрою

Теплі слова змусять посміхнутися дівчину

Красиві слова дівчині

Приємні фрази дівчині можна говорити або писати не тільки своїми словами, але і у вигляді вишуканих компліментів:

 • ти сама досконалість, твою ніжність і красу можна зрівняти тільки з самим прекрасним квіткою на землі;
 • ти приголомшливо красива, коли ти йдеш по вулиці, здається, весь світ освітлюється твоєю красою;
 • в тобі стільки прекрасних якостей, що я просто дивуюся, за що доля нагородила мене таким шикарним подарунком;
 • ти найчарівніша, ніжна, жадана, ти навіть не уявляєш, яка ти незрівнянна.

Закидаючи кохану дівчину приємними словами в прозі або віршах, не забувайте, що вона сприйме їх саме як компліменти – то є дещо перебільшене захоплення.

Красиві слова англійською

Якщо ви обидва досить володієте англійською, щоб вміти не тільки написати фразу, але і вести невеликий діалог, можна зробити приємне коханій і на цій мові. Які приємні або красиві слова можна сказати або написати дівчині, дізнаєтеся, перейшовши за посиланням вище, статті, цілком присвяченої цьому питанню.

Висновок

 1. Приємні слова, звернені до коханої дівчини – хороший спосіб підтримувати в ній прихильність і добрі почуття до хлопця.
 2. Не варто захоплюватися занадто гарними словами на адресу дівчини, інакше вона зрозуміє, що це всього лише компліменти, а не справжні почуття.
 3. Для того щоб дівчина вам повірила, потрібно розмовляти з нею своїми словами і навіть приємні фрази говорити від усього серця, щиро.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради