Чи можна носити чужі кільця: весільні, золоті, срібні – чому не можна міряти, одягати їх

У давні часи кільця були сімейною реліквією. Вони були виготовлені з чистих дорогоцінних металів, тому передавалися з покоління в покоління. Носити таку річ дозволялося лише заміжнім жінкам, а дівчата не могли дозволити собі таку розкіш.

870e89b384fb7877db2fa6155c9aa0ae Чи можна носити чужі кільця: весільні, золоті, срібні – чому не можна міряти, одягати їх

Всі ці традиції лягли в основу прикмет і забобонів про те, чи можна носити і передавати чужі кільця. Дійшла до нас народна мудрість залишається актуальною і донині.

Чи можна носити чужі кільця?

Щоб зрозуміти, чи можна довгий час носити чуже кільце, потрібно звернути увагу на те, кому належала коштовність до цього.

 • Якщо кільце належало мамі, то його можна носити без побоювань. Людині не загрожує нічого, подібна прикраса не буде вказувати ні позитивні, ні негативні події найближчого майбутнього.
 • Бабусине перстень — знак, що вказує на швидке народження дитини. Якщо регулярно носити таку сімейну реліквію, то дівчина незабаром завагітніє.
 • Надягати кільце свекрухи — поганий знак. Це може привести до сварок в сім’ї. Причиною численних конфліктів буде різниця в точках зору на одну і ту ж проблему. Компроміс не буде знайдений, що призведе до розриву.
 • Носити коштовність, яка належала родичам чоловіка, — значить змінити власну позицію. Людина розгляне різні точки зору на питання. Після цього він зможе сформулювати власну думку, яке залишиться з ним при подальших обговореннях.
 • Прикраса рідної сестри — передвістя професійних успіхів. Жінка зможе проявити себе при подальшому виконанні обов’язків. Це виділить її серед колег, начальство відзначить прагнення людини. При старанності високий шанс просування по кар’єрних сходах.
 • Надягати кільце, що належить двоюрідній сестрі, кузині або золовке, — погана прикмета. Незабаром дівчина серйозно захворіє. Лікування недуги потребує сил і фінансових коштів, потім багато часу піде на реабілітацію. З-за цього дама упустить безліч можливостей, надалі їй доведеться самостійно досягати успіху, не сподіваючись на минулі досягнення або допомогу впливових знайомих.
 • Купити чуже колечко з рук у незнайомої людини — погана прикмета. Людина перетягне на себе невдачу і всі біди, які були уготовані сторонній. Це стане причиною чорної смуги в житті.
 • Випадково знайти кільце незнайомої людини — вказівка на швидке щастя. Людина зможе домогтися тієї нагороди, до якої йшов кілька років. Досягнення не тільки підніме статус людини в суспільстві, але й позитивно вплине на його взаємостосунки з однолітками.

be4fc2f763ea066511d560a2db83842b Чи можна носити чужі кільця: весільні, золоті, срібні – чому не можна міряти, одягати їх

Весільні

Щоб зрозуміти, чи можна носити на пальці чуже обручку, необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд прикраси.

 • Церковне, на якому написано “спаси і збережи”, належить людині-первообладателю. Тому чужу коштовність не можна носити, інакше дівчина бере на себе відповідальність за всі вчинки господаря. Це може призвести до невиправданих несправедливостям з боку долі.
 • Чуже золота обручка — це символ переданої віри в себе. Після того як жінка одягне таке прикраса, вона відчує приплив сил, бажання інтенсивно працювати і вкладати зусилля в улюблену справу. Її самооцінка підніметься, завдяки чому з’явиться мотивація до дій.
 • Позолочене обручку — це доленосний знак, що вказує на невиконані обіцянки. Дівчина постійно буде давати слово, самотньо не виконувати умови договору. Це призведе до втрати довіри та близьких друзів.
 • За прикметами, дівчині можна носити чужі срібні обручки. Подібна прикраса не переймає які-небудь позитивні або негативні сторони колишнього господаря, тому його можна регулярно надягати без побоювань за себе та членів сім’ї.

Золоті

Чуже золоте колечко — ознака забезпеченості і добробуту, тому носити подібну прикрасу — значить залучати в будинок грошові ресурси. Незабаром серед занять дами з’являться ті, що приносить великі доходи.

Срібні

Срібне прикраса може принести у сім’ю біди. Розчарування у скоєному і звинувачення оточуючих у наслідках — основні причини, чому не можна носити чужі кільця з світлого дорогоцінного металу. Подібна прикраса може також негативно вплинути на відносини з другою половинкою.

Можна приміряти чужі кільця?

Міряти чуже кільце — до швидких труднощів. Людина зіткнеться з проблемами, які вплинуть на всю його подальше життя.

Прикмети, що дійшли до нас, пояснюють, чи можна носити чуже прикраса на пальці. А також вони доносять до нас причини, чому не можна міряти чужі кільця, підбирати коштовності на дорозі і купувати їх з рук.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради