Летюча миша залетіла в будинок, квартиру — прикмети

Якщо кажан залетіла в будинок або квартиру, то прикмета може мати кілька тлумачень. У людей це тварина асоціюється з містикою і злими духами, які часто зустрічаються в народних переказах і повір’ях. Тому і тлумачення має негативний відтінок.

26e378ab696a41bff1b43692fd37f5d0 Летюча миша залетіла в будинок, квартиру — прикмети

Але не завжди нічний звір стає передвісником насувається темряви і зла. В деяких випадках ці тварини, залітаючи в квартиру, приносять з собою виключно добрі і позитивні новини.

Летюча миша залетіла в будинок — позитивні прикмети

В кожному народі існують прикмети, що стосуються кажанів. Найбільше позитивних тлумачень зустрічається у китайців. Якщо до них в будинок залітає кажан, то сімейство тільки радіє цій події, так як незабаром на них обрушиться неждана багатство.

Крім цього, існують позитивні прикмети, які здійснюються після того, як залетів кажан в квартиру. До них відносяться:

 • випадковий візит нічного гостя обіцяє матеріальний достаток чи фінансову стабільність, яка наздожене цей будинок в найближче майбутнє;
 • летюча миша, що потрапила в будинок, може стати передвісником швидкої весілля;
 • якщо звір залітає в будинок, де перебуває хвора людина, то незабаром йому стане набагато краще, він піде на поправку.

В європейських країнах вважається, що якщо це тварина залетіло в квартиру, то у її власника починається ” біла смуга в житті. Його почне переслідувати успіх у всіх починаннях і справах. Іншими словами, візит нічного звіра – це позитивний знак і добре послання.

f65068183df596ef161e9b6a3ad786cb Летюча миша залетіла в будинок, квартиру — прикмети

Летюча миша з’явилася в будинку — негативні прикмети

Ще в стародавні часи кажан асоціювалася з темними силами. Вона була хранителем ночі. Тому велика кількість прикмет, пов’язаних з нею, мають негативний відтінок. Особливо це стосується тих випадків, коли переляканий господар будинку вбиває нежданого гостя. Після цього нещастя примножуватися і назавжди поселяться в будинку.

Тварина використовувалося для проведення магічних ритуалів і обрядів. Тому люди могли виявити в будинку вже мертву кажана. Через неї чаклун міг наслати на сім’ю нещастя і хвороби.

Якщо кажан сама залетіла в квартиру, то така прикмета мати кілька тлумачень:

 • серйозні хвороби або проблеми зі здоров’ям господаря будинку;
 • смерть когось із рідних або близьких людей;
 • наведення псування або інший ритуал, який доставить родині багато нещасть і клопотів;
 • великі матеріальні витрати або фінансові втрати.

Якщо нічний звір залетів у хату і сам зміг його покинути, то тлумачення такої прикмети говорить про швидкої смерті господаря. Тому багато хто, намагаючись очиститися від негативної енергетики тваринного і магічного впливу, що вчиняється через нього, освячують оселі.

43ec797854e6ca668c2dde602eb8abaa Летюча миша залетіла в будинок, квартиру — прикмети

Що робити при вигляді летючої миші?

Якщо в будинок або квартиру залетів кажан, то, необхідно подолати в собі почуття відрази й страху. Ні в якому разі не потрібно на нього нападати з агресією і тим більше намагатися вбити. Це не призведе ні до чого доброго, а тільки примножить нещастя. Щоб все обійшлося, дотримуйтесь правил:

 • Перед тим як почати ловити і проганяти кажана, слід прочитати вголос молитву або звернутися до Ангелу-Хранителю. Деякі люди для того, щоб вигнати зі своєї оселі зло, проходять по периметру квартири з запаленою свічкою.
 • У випадках, коли тварина вкусила когось із присутніх, обов’язково покажіться лікареві.
 • Приберіть домашніх тварин з приміщення, в яке потрапив нічний звір. Вихованець може проявити агресію і почати ловити непроханого гостя, що може обернутися подряпинами або укусами.
 • Щоб не чіпати кажана, можна її просто направляти до вікна або дверей, щоб вона самостійно покинула будинок.
 • Для упіймання тварини краще використовувати коробку або рушник. Якщо таких предметів немає поблизу, то можна просто надіти рукавички. Головне, не торкатися нічного звіра голими руками. Крім цього, рекомендується захистити обличчя, яке також в процесі ловлі може бути піддано укусів або пошкоджень кігтями.
 • Щоб зловити тварину швидше, дочекайтеся поки вона сяде на будь-який предмет. Ганятися по квартирі стомлююче і довгий заняття, яке може закінчитися укусом або інший травмою.
 • Після того як летюча миша буде спіймана, віднести її якомога далі від дому. Якщо посадити її поруч з вікном на землю або на підвіконня, то існує ймовірність повторного вторгнення кажана в будинок.
 • Людина налаштований негативно, якщо до нього в будинок залетить нічний звір. Але не варто відразу думати про погане або налаштовувати себе на негативні наслідки.

  33deddd7df342729b6142fc3bd8001ec Летюча миша залетіла в будинок, квартиру — прикмети

  Інші прикмети про кажанів

  Крім того, що люди навчилися розуміти прикмети, коли в будинок потрапляє кажан, існує ще кілька народних тлумачень, які пов’язані з цією твариною. До них відносяться:

  • бачити кажана перед весіллям або на самому торжестві вважається поганою прикметою. Вона свідчить, що у сім’ї будуть постійно присутні сварки і чвари, які завадять сімейного щастя та затишку;
  • напад тварини на людину обіцяє швидкі проблеми зі здоров’ям або хвороби;
  • якщо будинок принести пораненого нічного звіра, то разом з ним сюди прийдуть хвороби і проблеми;
  • коли кажан облітає будинок по колу 3 рази — в найближчому майбутньому бути пожежі;
  • якщо чоловік вбив звіра, то сам він проживе в 2 рази менше, ніж було відведено, або почне сильно хворіти.

  Одна з найвідоміших народних прикмет говорить про те, що якщо тварина намагалося потрапити в будинок, але при цьому вдарилася в вікно, то незабаром погода зміниться.

  До чого сниться летюча миша?

  Тлумачити нічний сон, в якому присутня ця тварина, можна як з позитивної, так і з негативної сторони.

 • Позитивне значення сну. Якщо сниться, що звірятко відлітає, то в реальному житті людини чекає цікава подорож.
 • Негативний сенс. Зазвичай це відбувається, якщо людина уві сні побачив мертву кажана. Тлумачення полягає в тому, що здоров’я сновидця піддається небезпеці. Він може легко підхопити серйозну хворобу.
 • Коли залетів кажан у будинок, то тлумачити цю подію можна як з хорошою, так і з поганої сторони. Кожна людина сама вибирає, що йому ближче. Але краще жити в очікуванні радості, хороших новин і багатства, а всі погані думки гнати від себе подалі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради