Як прибрати наклейку з одягу: етиловий спирт, розчинник

Якщо принт на улюбленій футболці набрид або потерся, легко прибрати наклейку з одягу, використовуючи підручні засоби, не вдаючись до професійної чищенні. Позбутися вийде від будь-яких видів нанесення фарби на тканину, будь то термонаклейка або вінілова напис. Щоб не пошкодити одяг, використовують перевірені методи. Слід обережно обробляти світлий одяг, щоб не залишити на ній слідів.

85c2521cac8cde867d5fba184f2c1048 Як прибрати наклейку з одягу: етиловий спирт, розчинник

Можна зняти наклейку з тканини?

Речовина, з якого виготовлена картинка, вказується на етикетці. Якщо цієї інформації там немає, визначають особливості принта самостійно. Це визначає, який метод застосовувати для її усунення.

Якщо напис або наклеєний малюнок на одязі втратив свій зовнішній вигляд, його знімають, не пошкодивши тканина. Існує кілька методів, залежно від матеріалу, з якого виготовлена картинка. У більшості випадків позбавитися від обридлого зображення виходить самостійно. Якщо всі спроби не увінчалися успіхом, доведеться здати річ в хімчистку. Перш ніж застосовувати хімічні засоби, роблять тест на невеликій невидимому ділянці одягу, так як не кожна тканина витримує застосування агресивних методів чищення.

Як вивести наклейку?

За допомогою прання

b29095d6bd639933034f4b4ac1857409 Як прибрати наклейку з одягу: етиловий спирт, розчинникПрання без делікатних налаштувань допоможе прибрати фрагменти принта.

Якщо картинка истрепалась і слабо тримається на тканини, нею усувають, просто виправши одяг. Щільні матеріали сильно віджимають руками або в пральній машині. У цьому випадку щадний режим віджимання не підійде. Якщо одяг пошитий з тонкої тканини, її замочують, попередньо завдавши на картинку відповідне миючий засіб. Допускається додавання у воду харчової соди. Коли наклейка розмокне, достатньо її потерти або спробувати відшарувати від тканини і відклеїти. Під час прання можна видалити термонаклейку, але для вінілових написів знадобиться інший метод.

Етиловий спирт

Зображення, нанесене на тканину за допомогою термодруку, можна звести, обробивши картинку медичним спиртом, який продається в будь-якій аптеці. Наклейку протирати змоченим у спирті ватним спонжем у напрямку до центру зображення, щоб не перенести фарбу на чисту тканину. Після обробки залишити річ ненадовго, не допускаючи її повного висихання, а потім постаратися відмити залишилася фарбу в холодній воді, використовуючи миючий для посуду. Після видалення зображення чи написи, випрати одяг звичайним способом. Не можна, щоб оброблена спиртом картинка торкалася до інших частинах речі, і не залишила на них відбитків.

Вплив температури

Обробка праскою fabb646e62ea9e7842c5675aac051ab5 Як прибрати наклейку з одягу: етиловий спирт, розчинникПід праску обов’язково лягає чистий аркуш паперу без написів.

Термонаклейки наносяться на тканину за допомогою припікання, і також видаляються. Щоб усунути зображення за допомогою прасування, рекомендується покласти під наклейку і на неї з чистого аркушу паперу. Не варто брати газету, щоб текст не перейшов на річ. Прогріти зображення, поставивши регулятор температури на максимум. Почекати, поки картинка перейде на папір. Функція відпарювання полегшить і прискорить процедуру.

Прогрівання феном

Щоб зняти наклейку, рекомендується сильно прогріти її гарячим повітрям. Фен повинен бути включений на максимум. Коли, прогрівшись, картинка стане розплавлятися, її потрібно відірвати столовим ножем або непотрібної пластиковою карткою. Можна постаратися зняти пінцетом. Підійдуть будь-які предмети, які не зашкодять тканина. Шкребти дозволяється тільки щільні тканини, а застосовувати температуру дозволено до простих речей, так як синтетичні можуть потягнутися або розплавитися.

Розчинник

Під час роботи з хімічними розчинниками потрібно користуватися захисними рукавичками, а процедуру зняття принта проводити на відкритому повітрі далеко від джерел вогню.

Для усунення картинок з одягу підходить «Уайт-спірит», для товстих речей застосовують ацетон. Щоб зняти зображення, потрібно змочити обраним засобом ватний диск і обробляти зображення, уникаючи попадання розчинника на чисту тканину по краях. Після зникнення малюнка намилити оброблений ділянку пральним милом, і випрати звичайним способом.

Видалення зображень з одягу скотчем

Клейка стрічка вважається доступним і результативним способом усунення з речей наклейок. Її застосовують для роботи з щільними тканинами, які не розтягуються, щоб не деформувати одяг. Для видалення принта рекомендується щільно приклеїти скотч до зображення, а потім різко, з силою відірвати. Процедура повторюється, поки не буде досягнутий бажаний результат.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради