Медичне обладнання – основа успішного результату лікування

Компанія з продажу якісної профільної апаратури «Медігран» пропонує онлайн медичне обладнання – високотехнологічні види професійної техніки та сучасного лабораторного оснащення лікувальних закладів. Воно призначене для створення медичних установ під ключ, переобладнання чи модернізації клінічної, науково-профільної, лабораторної та стоматологічної видів діяльності.

1 1 Медичне обладнання – основа успішного результату лікування

Основні розділи: пропозиції медичного обладнання

Компанія складається з навченого та кваліфікованого штату. Це професійні співробітники, які готові докладно охарактеризувати будь-яку модель з каталогу. Для зручності покупців інтернет-магазину розрізняють кілька основних груп медичного устаткування:

 • діагностичний та хірургічний інвентар;
 • техніка для лабораторій;
 • стоматологічне обладнання.

В інтернет-магазині покупець може детально ознайомитись та замовити все необхідне для діагностичної, хірургічної, стоматологічної та лабораторної практики. Замовники можуть придбати прилади для профільних кабінетів, діагностики, від планових оглядів пацієнтів до серйозних операційних заходів.

Асортимент медичного обладнання

На сайті представлений широкий перелік найпередовіших і найпопулярніших найменувань:

 1. Ультразвукові діагностичні системи.
 2. Рентгенодіагностика.
 3. Спеціальне обладнання та інструментарій (ендоскопічне, діагностичне).
 4. Сучасна апаратура для штучної вентиляції легень.
 5. Монітори пацієнтів/медичні.
 6. Обладнання, призначене для обстеження серцево-судинних патологій.
 7. Спеціальні дозиметри контролю параметрів рентгенівських апаратів.

Плідна співпраця фірми з найкращими постачальниками та виробниками апаратури та медприладів дає гарантований успіх переоснащення будь-якого лікувального закладу з подальшим професійним супроводом з боку компанії.

Що дає співпраця з «Медігран»

Компанія є флагманом на ринку України. Вона тісно співпрацює із 17 світовими виробниками. Протягом 10 років займається реалізацією обладнання для медицини найвищого рівня. Серед переваг співпраці можна виділити наступні:

 1. Відповідність світовим стандартам якості товару, що продається, і високий рівень обслуговування кожного клієнта.
 2. Наявність власного сервісного центру з командою кваліфікованих інженерів, які мають сертифікати та допуски для роботи з медичною технікою. Надання наступного гарантійного обслуговування.
 3. Проведення оперативних онлайн-консультацій спеціалістами. Забезпечення професійно-сервісного супроводу та обслуговування кожного замовника.
 4. Широкий комплекс логістичного сервісу на всіх етапах просування товару, починаючи з надходження медичної продукції на територію країни і до прибуття та доставки до місця призначення, зазначеного замовником (покупцем), по всій Україні.

«Медігран» постачає професійне обладнання та витратні матеріали. Мета їх – забезпечити найсучасніший рівень клініко-діагностичних центрів, лікарень та науково-практикуючих організацій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради