Зацвів кактус — прикмета і її тлумачення, де рекомендується тримати рослину

Кактус – своєрідна рослина, яке нечасто радує нас цвітінням. В кращому випадку така подія можна очікувати один раз в році, але найчастіше це відбувається набагато рідше. Саме тому і існує прикмета: зацвів кактус – чекайте новин. Може бути багато подій – як сприятливих, так і не дуже, провісником яких вважається цвіт кактуса.

Хороші і погані забобони

Дивлячись на ніжна квітка, що розпустилася на колючому товстому стеблі і перетворили його до невпізнання, ми мимоволі починаємо чекати подібного дива в нашому житті. Однак це не завжди так, і пояснення того, до чого цвіте кактус, прикмети дають як хороші, так і погані.

zacvel kaktus   primeta i ejo tolkovanie, gde rekomenduetsya derzhat rastenie14 Зацвів кактус — прикмета і її тлумачення, де рекомендується тримати рослинуКактуси відомі тим, що вбирають в себе погану енергію – саме тому їх так часто ставлять біля монітора або заводять рослина на роботі. Така його здатність, а також різкий контраст зеленої колючки і ніжного, витонченого квітки дали початок всім прикметам і забобонам, пов’язаних з суккулентом.

Якщо рослина довго перебувало «в сплячці і раптом розцвіло – у вашому житті скоро відбудеться дуже важлива подія, швидше за все приємне. Це може бути просування по службі, нова робота, весілля, переїзд або інше в цьому дусі.

Найчастіше цвітіння сукулент прив’язують до позитивних змін у долі, згідно з тлумаченням народних прикмет. Але негативні наслідки теж є, і забувати про них не варто.

Кактуси вбирають у себе весь негатив, який ми випромінюємо, коли сердимося, сердимося або лаємося. Тому якщо ви спостерігаєте його цвітіння в своєму будинку дуже часто, швидше за все, це ознака того, що тут недоброзичлива атмосфера. І навпаки, якщо рослини ніяк не хочуть приживатися і постійно в’януть, значить, у вашому будинку тиша і спокій і їм просто нема чим підживлювати себе.

Всі прикмети мають місце лише в тому випадку, якщо кактус зацвів несподівано. Сукулент цвіте, як правило, один раз на рік. Лише у разі, якщо квітка розпустилася в недозволений для нього час, слід шукати в цьому суть.

Майже всі прикмети, пов’язані з кактусом, приписують саме його цвітіння. Воно й зрозуміло, адже дивлячись на метаморфози, які відбуваються з рослиною в цей період, мимоволі починаєш думати про їх містичної причини.

  • Якщо ви довго хотіли здійснити яку-небудь справу, але ніяк при цьому не вирішувалися і раптом у вас вдома кактус розцвів, квітка хоче таким чином показати, що ви на вірному шляху. Обов’язково потрібно довести все, що запланували, до кінця.
  • Під час цвітіння у рослини посилюються всі його властивості – як позитивні, так і негативні. Іншими словами, цей зелений їжачок надійно захищає вашу родину від зовнішніх негараздів, але посилює внутрішні конфлікти в будинку.
  • Так як квітка сам по собі символ жіночого здоров’я і сили, більшість прикмет, пов’язаних з цвітінням кактуса, мають відношення саме до прекрасної статі. Залежно від того, в якому статусі зараз знаходиться дівчина, самотня, у стосунках чи шлюбі, розквітлий сукулент може бути ознакою того, що скоро вона зустріне свою любов, швидкої заручин або ж вагітності.

zacvel kaktus   primeta i ejo tolkovanie, gde rekomenduetsya derzhat rastenie15 Зацвів кактус — прикмета і її тлумачення, де рекомендується тримати рослинуКактус – надійний захисник житла. Він захищає від грабіжників і нещасних випадків. Якщо рослини розквітають незадовго до поїздки у відпустку, можете бути спокійні – з вашим будинком нічого не трапиться за період відсутності.

Значення кольору

Однією з відомих асоціацій з цвітінням є вагітність. Досить часто люди відзначають, що незабаром після появи бутонів на кактусі у них народжувався малюк. Кажуть, що ви навіть можете визначити стать майбутньої дитини за відтінком квітки. Якщо він світлий – буде дівчинка, а якщо темний – хлопчик. Відштовхуючись від цієї прикмети, з’явилася наступна – дарувати парам, які довго не можуть завести дітей, квітучий кактус.

Цвітіння кактуса допомагає тільки від психологічного безпліддя – коли пари не можуть завести дітей з-за неусвідомлюваного страху.

Кому рекомендується тримати рослину будинку

Кактус має неординарні властивості. В рівній мірі він може приносити удачі і нещастя, якщо його розмістити в неправильному місці. Саме тому слід з обережністю ставитися до придбання сукулент і його розміщення в будинку.

Найкраще заводити колюча рослина вже одруженим парам. В такому випадку рослина буде оберігати вашу родину, і ваш будинок. Крім того, ці дивовижні рослини як губка вбирають в себе весь негатив. Щоб зацвісти, їм потрібно поглинути достатню кількість негативної енергії. Тому раннє і часте цвітіння кактуса в будинку є приводом задуматися і переглянути відносини між мешканцями.

А ось самотнім хлопцям і дівчатам краще почекати і не заводити зеленого вихованця, інакше по прикметі вони ризикують довгий час залишатися без другої половинки.

Кактуси стануть відмінним рішенням для того, хто не надто любить спілкування з людьми, але при цьому не хоче весь час перебувати на самоті. Якщо ви один з таких людей, завівши кактус, ви будете ставитися до нього і сприймати його як «друга».

Де краще поставити квітучий сукулент

Існує безліч прикмет, з приводу того, де краще поставити кактус і який від цього буде ефект.

Прикмети, як погані, так і хороші, збуваються, тільки якщо у них дійсно вірити. Тому в першу чергу все залежить від вашого настрою.

Одне з найбільш популярних місць розташування – поряд з комп’ютером або телевізором. Кажуть, що рослина здатна поглинати випромінюваний ультрафіолет, тим самим зменшуючи його шкоду для нас.

Другим популярним місцем є підвіконня або передпокій. Поставте квітка там, щоб захистити свій будинок і рідних від злодіїв, крадіїв і просто поганих гостей.

Єдиним місцем, де розміщення цих колючих рослин небажано, – спальня. Зокрема, з-за того, що вони погано впливають на інтимні стосунки між чоловіком і жінкою. Вважається, що кактус зменшує сексуальну енергію, тому не варто ставити його в спальні, якщо ви хочете довгих і пристрасних стосунків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради