Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

Проблема надмірної ваги вражає масштабністю – 30% населення Землі мають зайві кілограми. Способів зниження маси тіла налічують десятки. Один з рекомендованих – препарат Полісорб як засіб для схуднення.

Щоб зрозуміти, чи можна пити Полісорб для схуднення, розглянемо показання до застосування, принцип роботи, ефективність, рекомендовані схеми прийому і запобіжні заходи.

Що таке ентеросорбенти

Ентеросорбенти – препарати, які концентрують на своїй поверхні небезпечні речовини, що провокують розвиток хвороб, і видаляють їх із шлунка та кишечнику.

Основна властивість шлунково-кишкових сорбентів – детоксикація – зробило їх популярними в комплексному лікуванні, перш за все, інтоксикацій, кишкових інфекцій, отруєнь, алергії і ряду інших.

pomogaet li polisorb mp v pokhudenii i kak ego prinimat pravilno v sootvetstvii s instrukciejj i otzyvami14 Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

Ентеросорбенти

Склад «Полісорб МП»

Полісорб МП вважають ентеросорбентом нового покоління, хоча застосовують у лікувальних цілях вже більше 20 років. Діюча речовина – колоїдний діоксид кремнію у вигляді дрібнодисперсного порошку, при розведенні водою утворює суспензію.

Полісорб – це не БАД, а зареєстрований лікарський засіб.

Діоксид кремнію давно застосовується у фармацевтичній промисловості як компонент мазей, таблеток, свічок, пломбувальних матеріалів. У харчовій промисловості використовується в якості освітлювача вина і соків. З-за такого широкого застосування полімер пройшов численні випробування.

Відома експертна організація США – Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів – внесла діоксид кремнію перелік повністю безпечних.

Механізм дії

Прямий механізм дії – сорбційний, або поглотительный: рухаючись через шлунок і кишечник, частки сорбенту збирають на свою поверхню шкідливі сполуки. Зазвичай токсичні продукти встигають не один раз всмоктатися в кишечнику, перш ніж покинуть його, а ентеросорбент зупиняє цей процес.

Полісорб діє невибірково, він однаково ефективний по відношенню до речовин різних видів, включаючи:

 • хвороботворні бактерії, віруси;
 • токсини;
 • сильні отрути;
 • радіонукліди;
 • чужорідні антигени;
 • солі важких металів;
 • харчові та лікарські алергени.

pomogaet li polisorb mp v pokhudenii i kak ego prinimat pravilno v sootvetstvii s instrukciejj i otzyvami15 Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

Механізм дії Полисорба

Механізм сорбції лежить в основі механізму детоксикації: поглинання і виведення токсинів знижує рівень інтоксикації.

Додатковий механізм – лікувальний: Полісорб виводить надлишкові холестерин, білірубін, ліпопротеїди, тригліцериди, сечовину, регулюючи обмін речовин.

Непрямий механізм дії – стимулюючий, за рахунок якого прискорюється виведення токсичних речовин природними органами детоксикації (печінкою, нирками, шкірою та іншими).

Полісорб по більшості параметрів перевершує інші сорбенти. Один грам порошку має сорбційну площа 300 м2 і пов’язує до 10 мільярдів мікробних тіл в протягом декількох хвилин.

Після прийому внутрішньо активна речовина не змінюється, не всмоктується у кров і кишечник. Виводиться природним шляхом у первісному вигляді.

«Полісорб МП» не містить консервантів. Термін зберігання щільно закритій банки – 5 років.

Показання до застосування

Полісорб – препарат широкого діапазону дії, застосовується при:

 • інтоксикаціях різного походження;
 • отруєннях отрутами, ліками, алкоголем, рослинами, пестицидами, ртуттю та іншими речовинами;
 • алергічних станах;
 • кишкових інфекціях, дисбактеріозі, гострої та хронічної діареї;
 • гнійних процесах аж до сепсису;
 • вірусному гепатиті;
 • хронічної ниркової недостатності;
 • шкідливий вплив навколишнього середовища.

pomogaet li polisorb mp v pokhudenii i kak ego prinimat pravilno v sootvetstvii s instrukciejj i otzyvami16 Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

Полісорб МП не розщеплюється і не всмоктується в шлунково-кишковому тракті

Проведені дослідження підтвердили активність Полисорба та в інших випадках, пов’язаних з інтоксикацією: запальні захворювання сечостатевої системи, грип, застуда, дерматози, псоріаз та інші. Усуває наслідки променевої і хіміотерапії, купірує алкогольний синдром, працює як адаптоген і антиоксидант.

Огляд відгуків: допомагає схуднути

Полісорб не є засобом для терапії ожиріння. Однак відгуків людей, схудлих після його прийому, достатньо.

Деякі дієтологи вважають, що Полісорб витісняє з їжі жирні кислоти і тим самим знижує її калорійність.

Полісорб покращує енергетичний обмін, нормалізує процес травлення, стимулює роботу кишечника. Він працює з білково-липидными комплексами і жовчю, створюючи ефект голодування без різкого обмеження їжі і почуття голоду.

Брали Полісорб для схуднення і очищення у відгуках зазначають основні принципи його роботи:

 1. Потрапляючи в шлунок, збільшується в обсязі і створює відчуття ситості, не дозволяє переїдати.
 2. Виводить надлишки калових мас і газів, не перевареної їжі.
 3. Знімає відчуття тяжкості.
 4. Збільшує ефект дієти в 1,5-2 рази.
 5. Допомагає схуднути в поєднанні з дієтою і активним режимом.

Діоксид кремнію не обмежує всмоктування вітамінів, мінералів, мікроелементів тканинами і навіть покращує їх засвоєння.

Частину відгуків містить негативні або нейтральні думки, незважаючи на те, що споживачі дотримувалися інструкції по застосуванню. Приблизно третина бажали схуднути за допомогою Полисорба не дочекалася такого ефекту.

pomogaet li polisorb mp v pokhudenii i kak ego prinimat pravilno v sootvetstvii s instrukciejj i otzyvami17 Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

Схуднення з Полисорбом

Не всім сподобалися очисні властивості сорбенту з-за побічних реакцій. Тому слід пам’ятати, що на будь-який вплив людина реагує індивідуально. Потрібно бути готовим до можливих побічних ефектів: запору, диспепсії, метеоризму, порушення обмінних процесів, анемії.

Слід враховувати протипоказання Полисорба:

 • шлункові або кишкові кровотечі;
 • виразка шлунка або дванадцятипалої кишки в період загострення;
 • запальні процеси в шлунку і кишечнику.

На питання про те, чи допомагає схуднути Полісорб, можна відповісти позитивно. Дієтологи одностайні в тому, що очищення – це необхідний етап схуднення при комплексному підході. Відгуки свідчать, що дієта може бути безрезультатною при зашлакованості, а під час боротьби з вагою кількість продуктів розпаду ще збільшується. Полісорб справляється з цією проблемою.

Ендокринологи, вивчаючи дії Полисорба при цукровому діабеті, відзначили зниження маси тіла хворих за рахунок позитивного впливу на ліпідний і вуглеводний обмін.

Резюмуючи, можна відзначити, що схуднути за допомогою Полисорба реально, однак мова не йде про те, щоб скинути 10 або більше зайвих кілограмів. Відгуки, в тому числі лікарів, акцентують увагу на тому, що цей препарат застосовується лише для очищення організму. Насіння льону і висівки для схуднення.

Інструкція по застосуванню

В анотації та на офіційному сайті виробник розповів, як приймати Полісорб, щоб досягти потрібного ефекту і не завдати собі шкоди.

pomogaet li polisorb mp v pokhudenii i kak ego prinimat pravilno v sootvetstvii s instrukciejj i otzyvami18 Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

Порошок для приготування суспензії

Як правильно пити для очищення організму

Порошок не можна приймати в сухому вигляді, його завжди змішують з водою, краще теплою, а не холодною. Воду можна замінити компотом, морсом, соком без м’якоті, чаєм. Порошок дуже легкий, і щоб не розсіявся, правильно заливати його водою, а не насипати у воду.

Розчин випивають відразу після приготування, небажано готувати заздалегідь і залишати запас.

Для того щоб пити Полісорб правильно, важливо дотримати інтервал між прийомом їжі і препарату – не менше однієї години. До або після їжі – не має значення.

Щоб уникнути побічного ефекту у вигляді закрепів, рекомендується випивати 2,5-3 літри рідини в день. Якщо запори все ж з’явилися, потрібно зменшити дозу, пити більше води і їсти більше овочів.

Дози

Разова доза та кратність прийому залежать від ваги та мети застосування. Дозування визначають за допомогою таблиці в інструкції.

Якщо мета – очищення організму і схуднення, доза становить:

 • 1 столова ложка з гіркою» при масі тіла до 60 кг;
 • 1-2 столових ложки з гіркою» при вазі понад 60 кг.

Таку дозу приймають три рази в день. Рекомендована кількість води – 100-150 мл (половина склянки).

pomogaet li polisorb mp v pokhudenii i kak ego prinimat pravilno v sootvetstvii s instrukciejj i otzyvami19 Допомагає «Полісорб МП» в схудненні і як його правильно приймати у відповідності з інструкцією та відгуками

В цілях профілактики пити Полісорб можна не кожен день, а раз в 2-3 дня

Як довго приймати

Для продуктивного очищення ліки рекомендують приймати 10-14 днів. Такий курс бажано повторювати 2-3 рази на рік.

Друга схема: курс 10-14 днів, потім перерва 3 тижні і ще один курс. Перерва в прийомі необхідний для відновлення рівня вітамінів і мікроелементів.

Тривалий, понад 14 днів, прийом Полисорба може порушити корисну мікрофлору кишечника, спровокувати дисбактеріоз, знизити засвоєння вітамінів, мінералів і синтез білків.

Корисне відео

Олена Малишева про позитивні властивості Полисорба для очищення організму:

Висновок

Безперечними плюсами Полисорба для схуднення є:

 1. Безпека при дотриманні дозування і терміну приймання.
 2. Мало відносних протипоказань, немає абсолютних.
 3. Швидке дію протягом декількох хвилин.
 4. Зниження лікарської навантаження, позитивний вплив на імунну систему.
 5. Зручний режим прийому.
 6. Хороша переносимість.
 7. Повне виведення без всмоктування в кров і системної дії.
 8. Обволікаючу дію на слизову оболонку шлунка і кишечника.

Відгуки про застосування Полисорба для схуднення неоднозначні. Препарат ефективний у плані виведення зайвої рідини, продуктів обміну і позбавленні від 2-3 кг. Якщо не поміняти харчові звички, спосіб життя, активність, ці кілограми повернуться.

Однак у поєднанні з низькокалорійним харчуванням, фізичною навантаженням Полісорб робить схуднення в 2 рази ефективніше.

Полісорб безсилий, якщо зайва вага обумовлений ожирінням, ендокринними порушеннями, іншими захворюваннями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради