Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

Зовсім не обов’язково прощатися з розбилася пудрою, адже незалежно від того, наскільки пудра була пошкоджена, вона підлягає відновленню. Щоб повернути їй колишній вигляд потрібно лише трохи часу і терпіння.

Як зібрати суху пудру, якщо вона впала і розбилася

Щоб зібрати суху пудру знадобиться аркуш цупкого паперу і ложка. Потрібно акуратно частинки пудри перекласти на лист, попередньо поклавши його на тверду рівну поверхню.

Збирати розкришений пудру краще всього на пластикову поверхню, яка буде чистою і рівною. Потім зібраний порошок потрібно пересипати в баночку з кришкою, наприклад, від крему для очей.

Щоб зібрати розбиту пудру можна використовувати маленьку щітку або серветку. Якщо залишків пудри дуже багато, то слід зібрати їх в поліетиленовий пакет і подрібнити руками до однорідної маси.

ed226cb907bb653d676e42403e914726 Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїтиУ статті розглянуто ефективні методи відновлення розбитої пудри.

Також не слід намагатися зібрати пудру руками. Справа в тому, що навіть найменшого здавлювання залишки пудри можуть повністю раскрошиться і відновити її буде набагато складніше. Залишки потрібно збирати акуратно і тільки з чистої поверхні.

Загальні правила відновлення пудри

Розбилася пудра (відновити її можна без спеціальних засобів) — не проблема, якщо дотримуватися наступних правил:

 • до того, як пресувати пудру, її потрібно добре перемішати до отримання густої однорідної маси;
 • щоб використовувати спирт або інший засіб слід користуватися піпеткою або шприцом;
 • тепловий вплив негативно позначається на якості косметики, так як в подальшому продукт може швидко раскрошиться;
 • щоб придавити «пресом» готовий продукт можна використовувати навіть монетку або звичайну ложку;
 • щоб використовувати спирт для відновлення пудри потрібно переконатися в тому, що на нього немає алергії і шкіра не чутлива;
 • готовий продукт необхідно досушувати при кімнатній температурі. Не можна класти на батарею або сонце;
 • якщо пудра розсипалася, її треба розбити ще сильніше, щоб потім можна було відновити;
 • суміш потрібно ретельно розмішати зубочисткою до стану густої пасти. Який би спосіб не використовувався для відновлення пудри, не можна допускати появи бульбашок повітря, так як готовий продукт розтріснеться! Завжди важливо змішати суміш до однорідної маси;
 • якщо спирту не виявилося під рукою, то підійде і міцний алкоголь;
 • щоб досушити готовий продукт потрібно залишити кришку відкритої на день;
 • для відновлення пудри рекомендується використовувати спирт, він працює дуже добре, так як у нього найвища швидкість випаровування. Він швидко висихає, і пудра збереже свою структуру і консистенцію;
 • розсипану пудру не слід збирати з сумки, так як це не гігієнічно. Збирати пудру можна тільки в тому випадку, якщо вона була розсипана не на забруднену поверхню;
 • щоб отримати тонований зволожуючий крем до готового продукту слід додати трохи живильного або зволожуючого крему;
 • для відновлення не можна використовувати ті продукти, які зашкодять консистенції пудри, але і зроблять її більш сприйнятливою до росту бактерій;
 • в якості альтернативи медичному спирту підійде ізопропіловий;
 • пудру, термін виготовлення якої наближається до кінця, слід викинути. При відновленні склад буде пересушений і все це вплине на її якість.

Як відновити розбиту пудру? Покрокові інструкції, подальше використання

За допомогою нехитрих способів розбиту косметику можна «реанімувати».

Відновлення за допомогою спирту

Щоб відновити пудру за допомогою спирту, необхідно виконати наступні дії:

9020ad84d6dcc6126911009c09568f63 Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

 1. Потрібно відкрити упаковку пудри і помістити її в пластиковий пакет закривається. Це потрібно, щоб зберегти робочу зону в чистоті. Якщо немає пластикових закриваються пакетів, потрібно накрити розбитий порошок листом поліетиленової плівки. Переконатися, що він щільно обгорнутий по краях, інакше порошок вирветься.
 2. Потім потрібно розбити пудру на дрібний порошок. Для цього підійде ложка, міні-шпатель або підставу кисті для макіяжу. Розбивати порошок потрібно до отримання дрібного пилу. Не можна залишати грудок або шматків, інакше пудра буде зернистою.
 3. Далі потрібно зняти пластикову упаковку і додати небагато спирту в порошок. Додати потрібно досить спирту, щоб порошок був вологим.
 4. Через кілька секунд спирт вбереться. Потім змивати порошок, поки не вийде рівна кремова консистенція, в якій не повинно бути грудок або шматків. Змішувати потрібно до одержання густої і щільної маси, головне, щоб маса не вийшла занадто рідкою і не розтеклася.
 5. Потрібно помістити шматок поліетиленової плівки на вологий порошок, потім згладити його пальцем, щоб надати йому форму. Також можна розгладити пудру ложкою, основою кисті для макіяжу або будь-яким іншим гладким предметом.
 6. Зняти поліетиленову плівку і щільно притиснути порошок серветкою. Не слід натискати занадто сильно, інакше порошок може почати ще сильніше розтріскуватися.
 7. Потрібно видалити серветку і при необхідності очистити краю тонким пензликом. Для цього потрібно взяти пензлик для підводки.
 8. Залишиться тільки залишити кришку пудри відкритою і дати порошку висохнути протягом ночі. Протягом цього часу спирт буде випаровуватися, залишаючи спечений порошок.
 9. При необхідності потрібно очистити упаковку, використовуючи ватяну паличку, змочену в спирті.

Без спирту праскою

Спирт залишить специфічний запах на готовому продукті, але згодом він вивітриться. Такий спосіб дозволяє швидко отримати суху пудру і не чекати поки вона висохне.

Розбиту пудру можна повернути в попередній стан за допомогою праски. Щоб її відновити праска потрібно включити на найвищу температуру. Можна використовувати тільки тиск, але результат буде дуже крихким. Висока температура від праски допоможе зробити продукт більш міцним.

115dde3bf8da94d61e5938eb33caac1e Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

Оскільки цей метод не містить спирту, він безпечний для чутливої шкіри.

 1. Потрібно повністю розбити компактну пудру. Для цього можна використовувати зубочистку або вилку.
 2. Далі потрібно пересипати порошок в закривається пластиковий пакет і закрити пакет.
 3. Щоб розтовкти пудру потрібно натиснути на нього плоскою стороною вилки. Однак можна використовувати все, що завгодно, навіть ложку.
 4. Потрібно вимкнути праску, а пересипати порошок на металеву поверхню. При використанні праска не можна переміщати вгору-вниз та з боку в бік, як при гладінні одягу. Висока температура праски допоможе «зафіксувати» порошок.
 5. Потрібно підняти праска, почекати кілька секунд, потім прикласти на порошок ще на 15 секунд. При піднятті праски буде помітно, що порошок виглядає набагато більш гладким. Однак потрібно буде виконати процес пресування ще раз.
 6. Потрібно дати порошку охолонути і перемістити його на місце в упаковку.

При використанні режиму «пара» на прасці слід бути дуже обережними або зовсім не використовувати такий метод. Він не є бажаним із-за того, що вода погано впливає на властивості і якість пудри. Продукт може втратити структуру або навіть колір. Саме тому, щоб зберегти пудру, слід вимкнути режим «пара».

Перекисом водню

Слід переконатися, що перекис водню в концентрації становить не більше 3%, так як вона може нашкодити шкірі.

bae8f48e2e21c8a82c7ee283e2946085 Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

Дії по відновленню пудри:

 1. В залежності від розміру контейнера для пудри, потрібно додати крихітну порцію перекису водню, змішуючи її для отримання пасти.
 2. Необхідно використовувати чисту зубочистку або ложку, щоб розбити пудру.
 3. Потрібно продовжувати змішувати порошок і перекис, поки суміш не стане як зубна паста.
 4. Потрібно постаратися щосили вирівняти пасту зверху. Для висихання продукту потрібно кілька годин. Перевірити сухість порошку, потрібно обережно потерши поверхню і відчувши вологість або пористість.
 5. Потім залишиться помістити суміш назад в упаковку. Для цього потрібно використовувати паперовий рушник і притиснути його до суміші, використовуючи плоску поверхню, щоб втиснути все це. Це забезпечить гладкість поверхні пудри.

Водою

Розбилася пудра (відновити її можна буде звичайною водою) — це не проблема. Якщо більше половини продукту все ще знаходиться всередині упаковки, треба взяти чисту тарілку і помістити в неї залишки пудри.

01f88cec149ca8eb53403422690072ac Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

Розбити їх ложкою і додати кілька крапель води всередину тарілки. Змішувати потрібно до тих пір, поки маса не стане цілісною і однорідною, але дуже важливо не додавати в неї багато води. Використовувати ложку потрібно, щоб зібрати її назад в палітру для макіяжу.

Без спирту антисептиком

Розбитий порошок потрібно пересипати в чарку або в іншу невелику ємність. Потрібно переконатися, що продукт був розбитий до дрібного порошку, не залишилося грудок і згустків. Потім залишиться лише додати кілька крапель дезинфікуючий засіб для рук.

Найчастіше рекомендується використовувати спирт, але з дезинфікуючим засобом для рук відновити пудру буде набагато простіше. Якщо використовувати злегка ароматизоване дезінфікуючий засіб без барвників, то макіяж буде пахнути свіжістю кожен раз, коли буде наноситися на обличчя, і допоможе в дезинфекції кистей і спонжев для макіяжу.

Змішувати дезінфікуючий засіб і порошок разом потрібно до того моменту, поки не вийде однорідна паста.

Головне — переконатися ще раз, що в масі немає шматків і грудок пудри. Потрібно намагатися не використовувати занадто багато дезінфікуючого засобу. Потім потрібно взяти чисту ложку і акуратно помістити продукт в ємність для довгострокового зберігання. Залишиться тільки дати час косметиці висохнути перед застосуванням. Не рекомендується торкатися до пудрі, поки антисептик повністю не висохне.

Вазеліном

Розбилася пудра (відновити її можна за допомогою звичайного вазеліну) – це не привід для покупки нової косметики.

b5d9b0a2448174f2596dadd35a950eca Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

Щоб повернути їй колишній вигляд, потрібно:

 1. наповнити невеликий контейнер залишками розбитої пудри;
 2. пудру ретельно розтовкти;
 3. додати вазелін в невеликий контейнер з пудрою;
 4. залишиться тільки змішати їх разом, використовуючи ложку, поки суміш не стане схожа на зубну пасту;
 5. після того, як пудра буде готова, потрібно залишити пуду на добу, щоб вона повністю висохла.

При використанні вазеліну для відновлення пудри, потрібно розуміти, що консистенція пудри стане кремоподібній. Тому необхідно передбачити зручну упаковку для зберігання такої косметики.

З допомогою тиску і спека

Щоб повернути пудру в попередній стан без будь-яких додаткових засобів необхідно використовувати:

 • клей;
 • ложку або вилку;
 • пакет із застібкою;
 • харчову плівку;
 • праска.

97dc71ac1f57482157977a4a246ea393 Розбилася пудра. Як відновити, підібрати, полагодити, склеїти

Відновлення пудри покроково:

 1. Щоб повернути пудру в колишній стан, потрібно її повністю розкришити і пересипати в пакет із застібкою. У пакеті її потрібно додатково розім’яти з допомогою ложки.
 2. Потім потрібно з упаковки прибрати металеву частину (вона знадобиться для відновлення косметики), на якій раніше розташовувалася пудра.
 3. Пудреницею користуватися при термообробці заборонено, тому що вона виготовлена з термо-нестійких матеріалів і може розплавитися.
 4. Потрібно пересипати пудру в заздалегідь підготовлену ємність з металу з пудрениці.
 5. Праска потрібно нагріти. Заздалегідь слід вимкнути пристрої функцію пара. Далі праска потрібно вимкнути і приставити його до металевої частини ємності з пудрою.
 6. Далі праска потрібно відставити, а через 20 секунд і повторно приставити до тарі з косметикою.
 7. Металева частина з пудрою повинна охолонути. Потім потрібно використовувати стару пудреницю і на її дно помістити клей і потім прикласти металеву частину.

Більше не доведеться викидати розбилася косметику, адже розбита пудра з допомогою нескладних способів, наведених у статті, може бути легко відновлена.

Відео про способи відновлення розбитої пудри

Як спресувати розбилася пудру:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради