Подарували собаку (цуценя) – сонник

Домашні вихованці нерідко виникають в нічних видіннях, ніж часто викликають розчулення і непідробну радість сновидця. Образ собаки досить часто символізує добрі вісті, надійних друзів і інші позитивні емоції, але трактування може кардинально змінитися за оточуючих деталей.

Щоб зрозуміти, до чого сниться подарований щеня, слід звернути увагу на підлогу і реакцію сплячої людини, а також зовнішній вигляд чотириногого друга.

c54e991f953a5643fb3aca7c01c9101d Подарували собаку (цуценя) – сонник

Подарували собаку – загальне тлумачення сновидіння

Сонники можна знайти наступні трактування подарованої собаки:

 1. Маленький і радісний вихованець символізує завершення давнього конфлікту. В реальному житті ви зможете позбутися від давньої ворожнечі, і навіть знайти хорошого друга в особі колишнього ворога. Дарувати тварина – надати підтримку близькій, яка допоможе йому уникнути проблем зі здоров’ям або грошових втрат.
 2. Укус новоспеченого вихованця попереджає про можливу зраду доброго знайомого. Рекомендується проявити пильність у нових справах і придивитися до людей у своєму оточенні.
 3. Дарувати вихованця хорошому другу – в реальності цілком довіряти цій людині.
 4. Тримати подарованого вихованця на руках – надати допомогу будь-кому з оточення. У момент, коли ви будете гостро потребувати підтримки, ця людина відповість вам тим же.
 5. Якщо подарували доросле сторожову собаку – у сновидця є вірний друг, який ніколи не залишить його в складній ситуації.
 6. Подарована собака, яка померла незабаром, попереджає про сильне розчарування, пов’язане з любовними справами. Друга половинка може не виправдати покладених на нього надій або обдурити довіру сновидця. Вбити своїми руками улюбленця – до хвороби сновидца або когось з родичів.

Новонароджений песик вказує на швидкі марні клопоти, які можуть відвернути від дуже важливої справи, і стати причиною фінансових втрат.

Подарований чотириногий друг тікає від господаря, і намагається сховатися – незабаром добре знайома особа намагатиметься втягнути сновидця в авантюрне справу. Незважаючи на привабливість пропозиції, варто від нього відмовитися, оскільки великий ризик очорнити свою репутацію або втратити більшу суму.

479011882d9ff728fb792c2fe45833b6 Подарували собаку (цуценя) – сонник

Уві сні подарували цуценя

Подароване цуценя символізує приємний сюрприз або виконання заповітного бажання незабаром. Трактування може змінитися в залежності від розміру або зовнішнього вигляду чотириногого друга:

 • великий – до знайомства з новою людиною, здатним згодом стати хорошим другом;
 • маленький песик – до незначних проблем, рішення яких займе чимало часу;
 • тварина вимазане в грязі – до гіпотетично вигідною пропозицією, в реальності призвів до великих збитків;
 • хвора собачка – до погіршення самопочуття або загострення хронічного захворювання;
 • з яскравим нашийником – до появи впливової персони, здатна значно поліпшити фінансове становище сновидця.

Думка экспертаИльмира ДербенцеваПарапсихологМножество цуценят в нічному видінні пророкують настання смуги удачі в реальному житті сплячого. У найближчому майбутньому можна починати втілювати свої ідеї в реальність – впевненість у власних силах і підтримка близьких людей допоможуть досягти позитивних результатів.

Розшифровка за кольором шерсті цуценя:

 • біла – приємне знайомство;
 • чорна – у ближньому оточенні є недоброзичливець, давно затамувавши образу на сновидця;
 • руда – до нового пристрасного роману;
 • плямиста – до безлічі приємних клопотів.

Породисте цуценя пророкує успіх у всіх починаннях і отримання прибутку у власному бізнесі. Собака невизначеної породи символізує нове знайомство, дружба з цією людиною триватиме довгі роки.

Отримати в подарунок собаку від незнайомця – в реальності досягти розташування від людини, до спілкування з яким сновидець прагнув тривалий час.

Випробувати розчарування, отримуючи цуценя – до неприємних клопотів, конфліктів з близькими людьми або поганим новинам.

Подарована собака сниться жінці, чоловікові

Значення сну з участю подарованого чотириногого друга для представниць слабкої статі:

 1. Замужній дамі цей сон вказує на надлишок любові і ласки, яку вона не може проявити по відношенню до чоловіка. Щоб зберегти шлюб, слід відкрито поговорити з чоловіком про наявні сімейні проблеми. Ще такий сон може вказувати на підсвідоме бажання народити дитину. Тримати на руках подаровану собаку і відчувати радість – в реальності дізнатися про довгоочікуваної вагітності.
 2. Дівчатам сновидіння з подарованої собакою обіцяє швидку зустріч з коханим. Якщо вихованця підніс у якості подарунка ваш залицяльник – в реальності вони несерйозно ставиться до ваших стосунків.
 3. Для жінки, яка складається у відносинах, ігри з собакою уві сні пророкують зрада чи брехня другої половинки.
 4. Для чоловіка подарований великий і здоровий пес символізує поліпшення фінансового становища. Незабаром сновидець обійме керівну посаду, укласти вигідну угоду чи знайде хороший додатковий заробіток.

Для бізнесмена грызущий кістка чотириногий улюбленець, отриманий у подарунок, означає швидкі грошові проблеми.

Для молодят подарована уві сні собака означає швидке поповнення в родині і взаєморозуміння один з одним. Якщо ж пес гавкає, гарчить і накидається на господарів – у відносинах буде багато сварок, що виникають через непорозуміння. Щоб налагодити відносини з другою половинкою, слід навчитися прислухатися до інтересів партнера і разом обговорювати виникаючі питання.

Трактування найпопулярніших сонників

Сонники відомих провісників виділяються наступні значення образу подарованого цуценя:

 1. Міллер. Прийнята в дар собака символізує отримання великої спадщини або несподіваного прибутку. Якщо за живим подарунком доглядає інша людина – в реальності у сновидця є надійний людина, здатна прийти на виручку в будь-який момент. Безпородний пес попереджає, що для отримання підвищення або бажаної роботи необхідно докласти багато зусиль.
 2. Квіток. Подарована собака вказує на швидкий сюрприз, підготовлений друзями, колегами або членами сім’ї.
 3. Фрейд. Кілька подарованих цуценят грають між собою – до приємного подарунку від дорогої людини. Купити цуценя в подарунок, але залишити його собі – до пліток за спиною, розпускають добре знайомої особистістю. Гладити подаровану собачку і отримувати задоволення – до поліпшення відносин з родичами.
 4. Ванга. Отримати в подарунок цуценя світлого забарвлення – до появи в житті справжнього друга, на якого сновидець зможе покластися у важкій ситуації. Також маленький вихованець може символізувати швидку зустріч з давнім приятелем, якого сновидець не бачив кілька років.
 5. Нострадамус. Подарунок у вигляді бездомного пса вказує на приємний сюрприз в реальності. Дівчина може отримати пропозицію руки і серця від коханої людини, а для заміжньої дами чоловік влаштує романтичне побачення, яке допоможе зміцнити сімейні узи.
 6. Хассе. Отримати песика, гавкаючого на свого нового господаря – до активізації діяльності заздрісників, спрямованої на погіршення фінансового становища сновидця. Щоб уникнути грошових втрат, постарайтеся тримати ідеї нових проектів потай від свого оточення.
 7. Лофф. Подарований пес сидить осторонь і насторожено спостерігає за навколишніми людьми – до серйозних конфліктів з працівниками. Варто підготуватися до утисків з їхнього боку, інакше ви ризикуєте зіпсувати відносини з начальством або навіть втратити роботу.

Втрата уві сні подарованої собаки нерідко вказує на приховані реальні переживання, пов’язані зі швидким важливим заходом, від якого залежить кар’єрне зростання сновидіння та його фінансове благополуччя. Займатися пошуком втраченого улюбленця – знайти душевний спокій у колі родичів або членів сім’ї.

Нерідко сновидіння, в яких ви отримуєте чотириногого друга, не мають прихованого підтексту, і просто натякають на сильне бажання завести домашнього улюбленця в реальному житті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради