Вколоти до крові палець голкою: що прикмета означає для жінки

У давнину жінки та дівчата багато часу проводили з голкою в руках — шили, вишивали. Наші пращури звертали увагу на уколи голкою або шпилькою і намагалися передбачити за ним майбутнє. Деякі прикмети, пов’язані з прикрим випадком, збереглися і до наших часів.

a8077fb652b4fa34b2a647fd97f50074 Вколоти до крові палець голкою: що прикмета означає для жінки

До чого вколоти палець голкою

В цілому вколотися голкою — сприятлива ознака. Самотній дівчині таке знамення обіцяє зустріч з майбутнім чоловіком. Якщо дівчина не самотня, то в момент, коли вколола палець, суджений думав тільки про неї. Поранитися рано вранці означало прихід хороших новин.

У давнину під Новий рік жінки сідали за рукоділля, щоб поворожити. Якщо в процесі дівчина вколе голкою палець до крові, значить, у наступному році вийде заміж. А якщо поранить вдова, то померлий чоловік не бажає самотності колишній дружині і підштовхує її до нових стосунків.

Вколоти палець в день весілля — погана прикмета, яка означає, що шлюб буде невдалим, союз швидко розпадеться.

Не можна в цей день шити собі одяг — так можна «зашити» майбутнє щастя.

Хороші прогнози

Більшість забобонів має позитивну трактування:

  • За прикметами якщо дружина вколола палець голкою, зашивая сорочку чоловіка, значить, він їй вірний.
  • Випадково поранитися під час рукоділля або шиття — до похвали, добрим словами, позитивного відгуку.
  • Незаміжньою дівчині така подія обіцяє швидкий шлюб, а вагітної — віщує легкі пологи.

Багато прикмет про голках пов’язані з вдалим шлюбом і наданням любові. Тому для дівчини ця дрібна річ несе доленосне значення.

Прийдешні неприємності

Поганою прикметою вважається, якщо один з майбутніх подружжя вколе пальця в день весілля. Це означало, що шлюб не триватиме довше року, і союз розпадеться.

Якщо наречена, міряючи плаття, вколеться, значить, наречений сумнівається в прийнятому рішенні. Поранитися шпилькою під час примірки — до короткострокового заміжжя.

Інші погані прикмети:

  • Якщо кров після уколу не зупиняється досить довго, значить, в оточенні людини є ворог, який хоче неприємностей.
  • Голка, почорніла через пару днів після уколу, означає, що на людину наклали порчу або зробили цвинтарний приворот.
  • Сісти на голку і поранитися — до проблем у відносинах, розчарування в улюбленому.
  • Вколотися до крові у сні — до неприємних новин, важкої хвороби. Якщо після сну людина поранився і наяву, то його чекають великі втрати.

З допомогою голок маги роблять привороти, наводять псування. Ці дрібні предмети легко підкинути, вколоти в одвірок або покласти під поріг. Знайшовши таку голочку, краще взяти її хусткою або рукавичкою і винести на перехрестя. Ні в якому разі не можна брати штучку голими руками.

63e4bfa2391382948be07af1bd974ded Вколоти до крові палець голкою: що прикмета означає для жінки

Трактування залежно від пальця

Прикмети про голках пов’язані з любов’ю, відносинами, подружжям. У давнину жінки сідали гадати під час рукоділля. Тлумачення залежало не тільки від наявності крові, але й від пальця, який був уколот.

Постраждалий палець опускають у холодну воду, потім обертають місце уколу бинтом або прикладають вату. Якщо тлумачення негативне, то потрібно сказати: «Нехай погане у воду піде, а мені хороше дістанеться».

За старовинними звичаями до уколотому пальця прикладають срібло, щоб мінімізувати погані наслідки. Підійдуть як прикраси, так і столові прилади.

Езотерики впевнені, що якщо долею призначено темна смуга, то ні срібло, ні холодна вода не вбережуть людини.

Великий палець

За прикметами вколоти великий палець — до швидкого сватанню. Якщо дівчина заміжня, то таке знамення обіцяє їй багато проблем, з якими вона не впорається самостійно. Якщо наречена травмувала великий палець до крові, то коханий думає про неї у цю хвилину.

Інше тлумачення говорить, що пора задуматися про своїх вчинках. Швидше за все, людина заподіює комусь неприємності своєю поведінкою, ранить словами.

Якщо в момент уколу в голці була червона нитка, значить, чоловікові належить вступити в шлюб за розрахунком. Жінці така прикмета обіцяє багатого чоловіка.

9952c4139d6176d9500f0196224e201f Вколоти до крові палець голкою: що прикмета означає для жінки

Вказівний палець

Вколоти вказівний палець правої руки — до серйозних сімейних проблем, сварок, конфліктів. Чоловікові таке пригода обіцяє розтрати по дрібницях, йому пора притримати кошти перед фінансовими труднощами.

Марновірство закликає бути акуратніше із грошима, не робити великих покупок, не укладати угод, не брати кредити або позики. Якщо кров довго не зупиняється, значить, проблем не уникнути. Поранити вказівний палець шпилькою — до важкої хвороби близької людини, дорогого лікування.

Середній палець

Вколоти середній палець — до емоційного вигорання, перевантажень. Прикмета попереджає, що пора зупинитися і відпочити, взяти відпустку, приділити час сім’ї і друзям. Вколоти шпилькою цей палець — до невеликої одноразово прибутку.

Марновірство закликає звернути увагу на кохану людину.

Можливо, він зараз відчуває труднощі, і йому потрібна допомога. Вколоти середній палець рано вранці — до гарних новин. А якщо дівчина пораниться пізно ввечері, то скоро зіпсується до сліз через дрібницю.

Безіменний палець

Ранка на безіменному пальці — поганий знак, що попереджає про те, що захист ослабла, можливо, на людину наклали пристріт або псування. Прикмета говорить про появу в близькому оточенні ворога, який бажає зла уколовшемуся. Якщо дівчина проколе до крові безіменний палець, значить, близька подруга хоче відвести її хлопця.

Чоловікові прикмета обіцяє конфлікти в професійній сфері, недоброзичливець підставить його перед керівником, буде поширювати плітки, які зіпсують репутацію.

Мізинець

Якщо вірити прикметам, мізинець може вколоти тільки дуже заздрісний людина, яка витрачає багато часу на плітки і пересуди. Така поведінка погано відіб’ється на житті уколовшегося. Уколотый палець є попередженням про те, що пора перестати пхати носа в чуже життя і зайнятися своєю.

Якщо чоловік поранить голкою мізинець, то підвищення на роботі найближчим часом не очікується. Повір’я говорить про недостатній старанності з боку чоловіка.

Якщо пішла кров

Для тлумачення прикмети звертають увагу, наскільки сильним був укол. Якщо пішла кров, значить, прикмета справдиться, якщо ні навіть краплі, то пригоду нічого не означає. Якщо дівчина за вечір кілька разів вколеться до крові, це віщує близьку смерть рідної людини або друга. Коли чоловік випадково ранить ногу до крові, значить, його чекає подорож, пов’язане з роботою.

Поломка голки — погана прикмета, а якщо дівчина до крові вколеться зламаним гострим предметом, то буде самотньою весь наступний рік.

Несприятливим знаком є укол згубилася голочкою. Це обіцяє важку сварку з близьким родичем або чоловіком.

Вколотися уві сні до крові — до гарних новин. Але якщо подібне повториться наяву, то наближається важка хвороба або смерть родича.

Перед Різдвом і Новим роком

У давнину жінки і дівчата ворожили під Новий рік, сідаючи за рукоділля. Вважалося, що дівчина, яка випадково вколеться, вийде заміж у наступному році. Перед Різдвом влаштовували таке ж ворожіння.

Прикмета склалася звичаю, згідно з яким молоді незаміжні дівчата вишивали, готуючи придане перед майбутнім весіллям. Під час рукоділля співали пісні, балакали, і одна з дівчат, як правило, поранила палець. Подія викликала загальну радість.

Вколотися шпилькою в Новий рік обіцяло неприємності, фінансові труднощі і втрати в наступному році. Щоб запобігти негативні наслідки, гострий предмет згинали і викидали на сніг або поточну воду. Для чоловіка ненавмисно поранитися шпилькою перед Різдвом означало проблеми з роботою.

Прикмети для дівчат

Для молодих дівчат вколоти палець голкою — сприятливий знак. Якщо вона самотня, значить, скоро зустріне майбутнього чоловіка і буде щаслива в шлюбі. Для заміжньої дами подія означає, що чоловік думає про неї в цей момент.

Якщо незаміжня дівчина вкололася, коли зашивала річ коханої людини, то скоро її очікує похвали і компліменти, результат її роботи буде оцінений по достоїнству. Випадково поранити до крові — до невеликим негараздів.

Вколотися дівчині почорнілою голкою — погана ознака. Незабаром у її житті настане чорна смуга, поточні відносини засмутяться, прийде хвороба і сльози. Щоб уникнути негативного наслідки, потрібно прикласти до місця срібло, а гострий предмет викинути у воду.

Прикмети для жінок

Для жінок укол голкою або шпилькою тлумачився в несприятливу сторону. Здавна вважалося, що якщо вколотися ненавмисно товстою голкою до крові, то доведеться зіткнутися з проблемами. Ознака попереджало про клопоти, рішення яких не принесе результату без сторонньої допомоги.

Якщо жінка поранить палець на руці під час штопанья, то їй доведеться утриматися від бажаної покупки.

А якщо випадково проколе руку до крові, взявшись за невдало котушку ниток, то скоро настане період фінансової потреби, і доведеться просити грошової підтримки у родичів і друзів.

Ворожки радять вколоти іншої людини тією ж голкою, якою поранилася сама жінка. Так вона зніме з себе негативні наслідки.

Ворожіння для рукодільниць

Старовинні ворожіння під Новий рік полягали в тому, що дівчина, уколовшая палець, обов’язково вийде заміж у наступному році. Але сучасні умільці адаптували прикмету про голку під наші реалії.

Укол пальця під час вишивання означає зустріч з коханим, відносини з яким будуть довгими і щасливими.

Якщо дівчина пораниться голкою, коли буде зашивати дитячі пінетки, то скоро завагітніє, вагітність буде легкою, а пологи швидкими і благополучними.

Поранитися під час валяння з вовни — до фінансових витрат, під час шиття — до великої кількості проблем. Езотерики вважають поганою ознакою, якщо за один вечір дівчина ранится кілька раз до крові.

7205e146bfd605b1458e61f2d23aea00 Вколоти до крові палець голкою: що прикмета означає для жінки

Поранитися шпилькою або прикрасою

На відміну від голки, вколотися шпилькою — погана прикмета. Якщо жінка поранилася прикрасою, то скоро доведеться сварка з малознайомою людиною в громадському місці, можливі погрози і звинувачення. Виснажливий конфлікт зіпсує настрій і позначиться на повсякденному житті.

Поранитися шпилькою пізно ввечері — недобра прикмета, яка обіцяє сварку з близькими родичами. Оцарапаться до крові прикрасою пророкує дівчині проблеми на любовному фронті — наближається розлука з коханим через дрібницю.

Вколотися голкою в більшості випадків — хороша прикмета, яка обіцяє швидке заміжжя, удачу в справах. Але тлумачення залежить від предмета та місця уколу. А ось прикмети про шпильку мають негативний характер.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради