Ванга: прогнози на 2020 рік

 Ванга: прогнози на 2020 рік

Люди виявляють велику зацікавленість у пророцтва Ванги на 2020 рік. Причиною цього є те, що її торішні пророцтва мали властивість збуватися, тому люди з нетерпінням чекають прогноз на майбутній рік. Багатьох цікавить питання про процвітання країни, рівень життя. Є ті, хто побоюється настання третьої світової війни. Представимо вашій увазі пророцтва відомої ясновидиці болгарки і зупинимося лише на події, які чекають нас у наступному році.

Головні пророцтва Ванги

Більшість фрагментів з бачень Ванги, які записали її рідні, були їй під час спілкування з незнайомими відвідувачами. Вона брала руку гостя, що відкривало перед нею картину майбутнього. Вимовляючи й описуючи побачене, вона шокувала всіх присутніх у приміщенні.

 Ванга: прогнози на 2020 рік

Стосовно 2020 року, Ванга дала опис трьох значущих подій. Вона сказала, що цей рік стане переломним і вирішальним для епохи всього людства. Про те, що саме хотіла донести провидиця, говорити складно. Однак вона описала ще два приголомшливі події, які можуть відбутися в 2020 році.

Жінка виділила, що матеріальні ресурси втратять свою значимість, а замість грошей будуть введені цифри. Частина цього передбачення вже збулася — на сьогоднішній день криптовалюта набуває все більше популярності з кожним днем. Можливо, що безготівковий розрахунок за допомогою пластикових карт і безготівкових рахунків повністю зрушено готівку на задній план. Таким чином, це передбачення вдалося не тільки розшифрувати його можна вважати частково справдилось.

На одному зі своїх прийомів Ванга передбачила, що в 2020 році світ побачить особистість, яка зможе подарувати людству надію на світле майбутнє і забезпечить спокій на Землі. Говорити про те, що вона хотіла донести, поки складно. Можливо, вона мала на увазі якогось правителя.

Ще в далекому 1995 році ясновидиця виділила відкриття нового енергетичного джерела в 2020 році, потужність якого буде рівносильна сонячної енергії. Якщо ця подія має пряме відношення до Росії, то його можна вважати не самим сприятливим, так як країна має найбільший запас нафти і газу в світі. З появою альтернативної енергії, країна втратить більшу частину свого доходу, який надходить від реалізації ресурсів.

 Ванга: прогнози на 2020 рік

Передбачення для Росії

Серед пророцтв Ванги на майбутній рік можна виділити те, що Росії вдасться зберегти певну стабільність в умовах хаосу у всьому світі, який буде викликаний переворотом фінансової системи. Росія зможе зберегти цілісність держави, в країні не повинно бути внутрішніх конфліктів, у тому числі з автономними республіками. Вона не побачила воєн, попелу і вогню.

До ще одного значного передрікання належать слова Ванги про народження обдарованих дітей. Вона впевнено заявила, що подорослішали таланти зможуть освоїти космічні простори, а так само зможуть відкрити нову планету для людства. Але стати жителями планети з майбутнього зможуть не всі.

Ванга зазначила якогось вченого нашої країни, який зробить великий прорив у сфері медицини і зможе винайти ліки від смертельних хвороб. Цей геній продовжить життя на землі і знизить рівень смертності.

За пророцтва Ванги на 2020 рік Росія може возз’єднатися з Білорусією і з Україною. Ніхто не знає які події чекають нас в найближчі пів року, тому дане пророцтво поки залишається без коментарів.

На ресурси РФ будуть зазіхати багато, але Ванга уточнила, що взявши чуже, вони позбудуться свого. Якщо брати до уваги ці слова, то за надбання нації можна не турбуватися. До кінця 2020 року Росія буде мати тверду позицію і жити своїм життям. За її прогнозом, літній сезон буде дуже посушливим і спекотним в 2020 році. Із-за тривалої посухи навіть ріки стануть меншими. Але Ванга зазначила, що сухий клімат не зможе завдати шкоди сільськогосподарським культурам і росіяни зберуть хороший урожай.

 Ванга: прогнози на 2020 рік

Катаклізми природного характеру

Крім посухи в Росії серйозні стихійні лиха зазнає Тайвань і прилеглі країни. Ванга побачила кілька землетрусів по території країн Азії. Вона сказала, що стихія з’явиться з-за підвищеного впливу на природу з боку людини, яка є руйнівною для цілісності природного поверхні.

2020 рік стане періодом втрат для африканського континенту у зв’язку з великою епідемією, яка забере життя дуже великої кількості людей. Протягом усього року людство буде перебувати в пошуках вакцини для боротьби зі страшною недугою.

За прогнозами Ванги, дуже велика частина населення всієї планети отримає рак шкіри. Причиною масового поширення хвороби стане збільшена частота сонячних спалахів. Вчені та медики будуть серйозно стурбовані таким сплеском кількості хворих раком. Так само слід побоюватися підвищеного ризику екологічного катаклізму, який торкнеться антарктичних льодовиків. У зв’язку з цим вони почнуть танути з ще більшою швидкістю.

В загальних рисах, 2020 рік принесе безліч стихійних лих і втрат. Драматична картина відноситься і до європейських країн, якщо вірити прогнозам ясновидиці.

Прогноз для Європи

Картина, описана Вангою для європейських країн на 2020 рік, має досить похмурий і песимістичний сюжет. Вона описала конфлікт релігійного масштабу, який стане справжньою катастрофою. Він вибухне в головних країнах Старого Світу і триватиме кілька років. Родичі ясновидиці зізналися потім, що це бачення викликало у неї сильну тривогу і занепокоєння. Вона пов’язувала скандал віросповідань з великим напливом в Європу переселенців з близькосхідних і африканських держав.

 Ванга: прогнози на 2020 рік

В той момент, коли провидиця побачила картину, в Європі було набагато менше мусульман. Таким чином, вона передбачила масові переселення людей з таких країн, як Сирія, Ліван та інших з-за нескінченних воєн в їх рідних країнах. Вона побачила, що масові скупчення людей з альтернативним мисленням будуть прикидатися жертвами і служити дияволу. Це може стати справжньою загрозою тероризму для жителів Європи. Бачення Ванги трактують саме так.

Більшість прогнозів великої Ванги мають досить трагічний сюжет. Особливо страшно усвідомлювати те, що більшість її пророкувань частково або повністю збувалися. Будемо сподіватися на краще і зберігати віру в те, що навіть якщо її пророцтва справдяться, світ зазнає мінімальні поразки і втрати.

Відео по темі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!