Сценка на Новий рік для корпоративу з зірками шоу-бізнесу «Як Вєрка Сердючка у Всесвітньому показі мод брала участь»

Час проведення: 10-15 хвилин. Ну, який Новий рік проходить без участі знаменитостей? Вашій увазі пропонується дуже смішна сценка на Новий рік для корпоративу з зірками шоу-бізнесу «Як Вєрка Сердючка у Всесвітньому показі мод брала участь»

stsenka na noviy r k Сценка на Новий рік для корпоративу з зірками шоу бізнесу «Як Вєрка Сердючка у Всесвітньому показі мод брала участь»Попередня підготовка:

Запис пісень:

  • «Я йду така вся в Дольче Габбана» та інші з репертуару Вєрки Сердючки.

Читати також: Сценарій Нового року з Вєркою Сердючкою.

Дійові особи:

  1. Вєрка Сердючка. Переодягнений чоловік. Одягнений у білі колготки, картату спідницю на застібках (по коліно), чоловічу сорочку білу, застебнуту на шию, на голові блискучий беретик. Обов’язкові атрибути — величезна груди і попа. Їх легко можна зробити з підручних засобів.
  2. Мама. Одягнена в пряме плаття темного кольору, в’язану синю кофту. На голові світлий хустинку. На ногах темні туфлі без підборів.

Сцена №1

Включається пісня Вєрки Сердючки «Я йду така вся в Дольче Габбана.

З’являється Вєрка Сердючка. За нею семенящімі кроками поспішає її мама. Озираються, не дізнаючись ні місце, ні особи.

Вєрка Сердючка: Ой, здрастуйте, здрастуйте, дорогі мої! Як же вам всім скучила!.. Мама, навіть не думай заїкнутися, що ми переплутали адресу, зрозуміла?.. Що я вам зараз розкажу! У мене зовсім немає вільного часу. Так. Всі гастролі, концерти, тури.

Мама (бурчить): Ага. На дивані полежить, то на кухню жерти біжить.

Вєрка Сердючка: Мама, ти щось сказала?

Мама: Так не, доча. Я просто голосно подумала.

Вєрка Сердючка: Гаразд, ви на неї увагу особливо не звертайте. У неї це, як його деменція.

Мама: Чого?

Вєрка Сердючка: Так кажу, що у Флоренцію скоро відправлю тебе.

Мама: О, так! Туди я дуже хочу! (Звертається до всіх) А де це?

Вєрка Сердючка: Слухайте, я вам таке розповім… Нещодавно була в Парижі. Ага. На показі мод. Ну, звичайно, я була запрошена цими, як їх там звати… А! Згадала! Який Шинеллю, Іваном Сіллю і Лораном теж, так. А ще Доночкой Версачі, П’єром, який за Кардоном, ну, і багатьма іншими дизайнерами. Ой, вони так мене просили виступити. А ви знаєте, я не можу, коли мене довго просять.

Маска від зморшок: рецепти, в домашніх умовах, відео

Мама: Ну і як?

Вєрка Сердючка: Ну, я і виступила.

Мама: А вони?

Вєрка Сердючка: Вони плакали.

Мама: Від жаху, доча?

Вєрка Сердючка: Чому одразу не від жаху, мамо? Ось ти як ляпнеш, чесне слово.

Мама: А що? Я теж іноді як побачу тебе в темряві, вскрикиваю. Так я ж загартована, тебе з дитинства знаю.

Вєрка Сердючка: Не звертайте на неї увагу. Вона нічого в моді не розуміє. Так от добре, що я з собою нарядів то набрала. Я та ще модниця, ви ж знаєте. Я зірка. А на показ їх моди я з валізкою і прийшла. А що? Не залишу ж я все своє в готелі. Ні вже. Ну, коротше, я показала їм три-чотири свої лука…

Мама: А що тільки лука? Я ж і моркву чищену тобі в дорогу збирала, і варені яєчка. Ось що ти мене перед закордоном-то ганьбиш!

Вєрка Сердючка: Ось же темрява!

Мама: А! Так там було темно! Навіть світло, не включали чи що? Економлять так? Ой, та дивись які. А ще народ покликали в темнотище шмотки їх розглядати. Я он в сараюшке навіть на ніч світло залишаю…

Вєрка Сердючка: Мамо, та що ти несеш? Ось як її в світ виводити? Добре, що з собою в Парижу не взяла.

Мама: Так боляче треба було в темряві там шарахатися, ноги ламати. Так що ж ти, доню, одягала на подіум-то?

Вєрка Сердючка: Три рази переодягалася, мама! ТРИ! Перший раз одягла червону в півнях кофточку з великим вирізом і спідничку золоту. Ту, яка по саме не балуй.

Мама: Яку, яку?

Вєрка Сердючка: Ну, ту, яку ти широким поясом весь час називаєш.

Мама: А! Зрозуміла. Добре, що світло не вмикали. А другий раз-що?

Вєрка Сердючка: Вирішила сезон змінити. Одягла леопардові гамаші, твою тільняшку, яку ти мені на 8 Березня подарувала, і відчуваю, прохолодно у них там якось. Коротше, зверху шаль з цапиною вовни накинула. А щоб вона не падала, я ж там гарно йду, сама розумієш. ходою від стегна, як моряк під час качки по палубі, я ту шаль хрест-навхрест перев’язала. Коротше, йду така вся і чую охи зітхання навколо. Публіка, бачу, просто з розуму сходить! Так я ще «шипром» попшикалась. Ну, як попшикалась. Колись особливо було. Вилила на себе півфлакону прям зверху. Йду така вся горда, ставна! Спочатку груди моя 30 розміру, потім я в нових калошах хлипаю.

Як в домашніх умовах почистити килим від плям: сода, оцет, інші засоби

Мама: А чому хлюпаешь-то?

Вєрка Сердючка: Ось ти цікава, звичайно. Так шипр до того часу вже з голови, по грудях протек, пояс навіть не помітив і по гамашам-то відразу в калоші і затік. Але ефект був просто приголомшливий, звичайно. Я так боковим зором бачила, що один чоловік у фраку в непритомність від моєї неземної краси впав. Йому викликали швидку. Не знаю, спали не врятували…

Мама: Добре, а що третій раз то одягала, мені цікаво!

Вєрка Сердючка: Ой, мама… На третій раз я вирішила їх там зовсім добити. Одягла усе найкраще і відразу. Це було щось! Коротше, тільки уяви: внизу, значить, вечірнє плаття все в стразах…

Мама: Це яке? Те, що ти пропалила перед від’їздом?

Вєрка Сердючка: Я випалила? Так це ж Гелю дура, праска включила і залишила. Ну, не суть. Я там латочку красиву таку пришпандорила. Дуже навіть стильно вийшло. Сукня червоне, а на ньому, прямо на попі, а ти знаєш, вона у мене не маленька, синя-синя латка. Прям по-модному так зробила акцент. Ну, так слухай. Одягла я це сукню, накинула на нього міні-шубку жовту.

Мама: Це ту, яка в минулому році повноцінної шубою була?

Вєрка Сердючка: Так. Вона.

Мама: Це та, в якій я кіз доїти ходила?

Вєрка Сердючка: Ну так. Вона! Та ти не турбуйся. У мене ж ще пів флакона Шипра залишалося. Я її попрыскала. Але це ще не все. А щоб взагалі їх усіх вразити я поверх усього одягла свій зелений суцільний купальник! Прикинь?

Мама: Та ти що?..

Вєрка Сердючка: Ти тільки уяви мій лук.

Мама: Так там же і петрушка у валізі була!

Загадки на Новий рік 2021-2022 рік з відповідями для всієї родини

Вєрка Сердючка: Ось темнота ж. Коротше, уяви мій образ: плаття червону з синьою латкою на п’ятій точці, шубка твоя обрізана по груди, а поверх зелений купальник. Краса – очей не відвести! У вухах циганські сережки, аж мочки рвуться, на голові моя Зірка. Ти ж знаєш, я в неї просто королева. На ногах — мої улюблені босоніжки.

Мама: Сланці чи що.

Вєрка Сердючка: Можна і так їх називати. Йду така вся, шипром полита. У світлі софітів… Вони всі від моєї краси просто падають, падають. Краса!

Мама: Так… Замилуєшся! Ну, чим той французький показ мод закінчився?

Вєрка Сердючка: Так, ніж… Приїхала їхня поліція, з подіуму мене ледве забрала. Ти знаєш мене, якщо я за щось взявся, то доведу до кінця. Я чіплялася за все, що можна. Навіть стіну їм зламала, коли поліцейським в неї метнула.

Мама: Та вже! Фурор!

Вєрка Сердючка: І не кажи. Правда, мені туди, в їх Францію в’їзд тимчасово заборонили.

Мама: Та ти що?! А як ти дізналася?

Вєрка Сердючка: Так перегородки у них там, в літаках слабенькі. А от слух у мене хороший. Я поки пов’язана в багажному відділенні летіла, все чула. Ну, нічого. Це ненадовго, всього на 225 років. А там знову можна подіум підкорювати. Так що, у мене з’явилося трохи часу і на вас. Треба ж і своїх красою радувати. Я ж патріотка, в кінці кінців!

Звучать пісні Вєрки Сердючки «Я йду така вся в Дольче Габбана» та інші. Всі виходять танцювати.

Автор: Наталія Решетняков.

Шановні читачі! На моєму сайті опубліковані зображення, знайдені на просторах інтернету. Якщо ви є правовласником контенту, напишіть адміністратору (контакти в шапці сайту), і я видалю фото або залишу посилання на ваш ресурс. Дякую за розуміння!

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!