Прищ на лобі – прикмета: для дівчат, жінок і чоловіків

pryshh na lbu primeta dlja devushek zhenshhin i muzhchin 5f0bbce Прищ на лобі  прикмета: для дівчат, жінок і чоловіківЕзотерики вважають, що інформаційно-енергетичне поле людини надає певний вплив на його фізичний стан. Тому потрібно звертати увагу на сигнали нашого тіла, якими б банальними вони не здавалися на перший погляд. Прикмета «прищ на лобі» може розповісти про прийдешні зміни в житті, якщо людина зуміє правильно розшифрувати отримане попередження.

Прикмета «прищ на лобі»: загальна трактування

Помічено, що висипання на обличчі нерідко загострюються в той момент, коли ми повинні зробити непростий вибір або прийняти важке рішення. Підсвідомість немов намагається дати нам підказку, впливаючи на організм тими методами, які чудово розуміли наші предки – залишає знаки на таких видних місцях, як лоб або, наприклад, зазначає прищиків кінчик носа.

Наші прабабусі тлумачили прищик на лобі наступним чином:

 1. Запалення посеред чола у хворої людини, що з'явилося без видимих причин, вважалося вірною ознакою швидкого одужання.
 2. Для здорової людини прикмета обіцяє приємні зміни в житті: складні питання будуть вирішені, конфлікти припинені, а проблеми улагоджені.
 3. Якщо в момент висипання людина знаходиться в складних обставинах, що стосуються роботи, прикмета обіцяє, що скоро справи підуть на лад. Можливо, людини навіть очікує підвищення, велика премія або інше заохочення від начальства.
 4. При негараздах любовного характеру прищик, підхопився на лобі, говорить про те, що скоро сварка буде забута. Тільки не чекайте, поки партнер з'явиться з покаянням – зробіть перший крок назустріч і ви не будете відкинуті.
 5. Творча особистість, що відчуває нестачу натхнення, помітивши на лобі негарний горбок, може розраховувати на те, що застій незабаром вдасться подолати. Муза згадає про вас і ви знову зможете створювати шедеври.

Тлумачення прикмети в залежності від розташування прищика

pryshh na lbu primeta dlja devushek zhenshhin i muzhchin 84f44e8 Прищ на лобі  прикмета: для дівчат, жінок і чоловіків З давніх часів люди надавали важливого значення тому, в якому саме місці чола локализовалась висип і вносили відповідні уточнення в тлумачення отриманого попередження.

Схопився прищ на лобі зліва? Прикмета говорить про те, що людина незабаром отримає цікаві, хороші новини. Чи не намагайтеся заздалегідь вгадати характер інформації: несподівані вести прийдуть з того боку, про яку ви й не подумаєте.

Знак самому центрі чола говорить про психо-емоційному напруженні, пов'язаних з професійними проблемами або ворожої сімейною обстановкою. У цьому випадку людині слід обміркувати свою поведінку і вибрати іншу тактику, щоб позбутися від небажаного тиску обставин або конкретних людей. Подолавши поточні труднощі, людина може розраховувати на появу нових привабливих перспектив.

Підхопився на лобі справа прищ, за прикметою обіцяє матеріальне благополуччя. Персона, що отримала від свого організму подібне «прикраса», зможе поправити фінансове становище завдяки несподіваному вступу великої суми. Тлумачі стверджують, що одноразовим вливанням грошей справа, швидше за все, не обмежиться: завдяки цьому випадку людина зможе знайти нові способи заробітку.

Якщо прищик з'явився ближче до перенісся, між бровами, знаючі люди кажуть, що зазначеному цим знаком людині попереду розставання. Втім, не варто засмучуватися: після розриву ви зустрінете набагато більш підходящого вам партнера. Цей же рада застосуємо і до професійної сфери: саме час озирнутися на всі боки в пошуках більш вигідних пропозицій.

А ось якщо підхопився прищик виявляється безпосередньо в волосках брови, такий знак може попереджати про заздрість і плітках, які розпускають про вас недоброзичливці.

Прищ на лобі: прикмета для дівчат і чоловіків

Трактування прикмети може змінюватися в залежності від того, до кого вона відноситься. Запалення на лобі літньої людини буде служити попередженням про те, що найближчим часом йому краще відмовитися від далеких подорожей. В дорозі з ним можуть трапитися будь-які непередбачені неприємності.

Для жінок

pryshh na lbu primeta dlja devushek zhenshhin i muzhchin 0fee4bc Прищ на лобі  прикмета: для дівчат, жінок і чоловіків Для дівчини прикмета «прищ на лобі» зазвичай є свідченням про прийдешні зміни в сфері особистого життя:

 1. Дівчині, яка не перебуває в серйозних відносинах, слід очікувати зустрічі з людиною з минулого. Можливо, це буде відкинутий колись шанувальник, але не виключено і побачення з колишнім партнером.
 2. Якщо дівчина знаходиться на самому початку нових відносин, що підхопився перед побаченням прищик не повинен бути приводом для засмучення: таким чином інформаційне поле повідомляє, що новий знайомий цілком може стати супутником на все життя. Найімовірніше, роман з цією людиною призведе до щасливого заміжжя.
 3. Тим, хто закинув своє особисте життя і не планує найближчим часом побачень, запалення на чолі може повідомляти про наявність таємного шанувальника. Придивіться до свого оточення, можливо, у відповідь на почуття сором'язливого кавалера ви теж відчуєте симпатію і це стане початком прекрасних відносин.

Життя зрілої дами за своїм наповненням і якості істотно відрізняється від проведення часу юної особи, а тому тлумачення одного і того ж сигналу трактуються для дівчат і жінок по-різному.

Прикмета «прищ на лобі» для жінки може означати такі події:

 • закінчення розбіжностей, що виникли з чоловіком або близьким родичем
 • поліпшення матеріального становища; причому бажані зміни відбудуться протягом дуже короткого часу, звичайно, якщо ви самі виявите ініціативу і, наприклад, попросіть надбавки до зарплати -дерзайте, вам не відмовлять
 • ваша працьовитість і турбота про близьких будуть оцінені по достоїнству

Для чоловіків

pryshh na lbu primeta dlja devushek zhenshhin i muzhchin ec67768 Прищ на лобі  прикмета: для дівчат, жінок і чоловіків Висипання у чоловіка часто тлумачать як попередження про значні події, що зріють в діловій сфері життя. Йому доведеться поборотися з масою дрібних труднощів і негараздів, але в підсумку чоловік доб'ється висновку вигідної угоди, отримає підвищення або іншим способом підвищить свій статус і матеріальне становище.

Однак, як показує життя жінки не обмежується справами серцевими, так і в сфері інтересів чоловіки присутні не тільки бізнес. Прикмета «прищ на лобі» для чоловіків може мати різні пояснення:

 • молодим людям прищик на лобі обіцяє велику удачу в будь-якому задуманому справі, головне, правильно оцінити ситуацію і вибрати оптимальну лінію поведінки
 • зрілій людині подібний знак повідомляє, що період сумнівів і тривог незабаром закінчиться: всі труднощі вирішаться найсприятливішим чином
 • якщо ви недавно посварилися зі своєю другою половинкою, поява невеликої висипки на лобі говорить про швидке примирення, проте врахуйте, що перший крок повинні зробити ви: вашої дамі важко зважитися на пропозицію світу, допоможіть їй
 • якщо юнак, чиє серце вільне, зауважує на лобі невеликий прищик, він може розраховувати на швидке любовну пригоду; важко сказати, як складуться його подальші відносини з новою подругою, але приємні емоції від знайомства гарантовані

Якщо перед важливою поїздкою або заходом чоловік зауважує у себе особі висипання, значить, все піде не за планом. Найкраще перенести майбутня справа, але, якщо такої можливості немає, приготуйтеся імпровізувати в залежності від обставин.

Вірити в прикмети чи ні – справа суто особиста. Однак, як бачите, прикмета, яку ми розглянули сьогодні, має в основному сприятливі трактування. Так чому б не повірити в тлумачення? Не дарма ж кажуть, що думки матеріальні. Може бути, саме позитивний настрій дозволить Всесвіту наповнити ваше життя приємними подіями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради