Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

Народні прикмети та забобони про дні народження мають набагато більше значення, ніж повір’я про Новорічної ночі та інших святах. Причому виникли вони дуже давно. Частина прийме регламентує поведінку іменинника, решта відносяться до подій цього дня.

f88af0102ac167735a7e770aaad82cfe Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

В цей час винуватця торжества відвідують посланець вищих сил – вони спостерігають за ним. Якщо вийде провести свято за всіма правилами, то ви задобрите духів, які привернуть благополуччя і захистять від лиха.

Що потрібно робити в день народження, прикмети

Почати слід з того, що іменинник повинен бути щасливим – це важливо.

Перед днем народження рекомендується, роздати борги, завершити справи, пробачити всіх, на кого ображені.

Якщо день народження у дитини, іменинник, прокинувшись, повинен відразу ж отримати привітання від батьків. Так він відчує, що його люблять.

Не потрібно зволікати і з врученням подарунків винуватцеві торжества. Бажано запрошувати на свято друзів дитини, щоб він міг побути в оточенні однолітків, а не тільки родичів.

У день народження обов’язково потрібно одягати красиву одяг і білизну, тому що старі речі можуть залучити нужду і невдачі. Згідно з прикметами іменинник не повинен переодягатися весь день.

Перед одяганням треба сказати:

9dac1918b3404414fab2777b194bac65 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

Маги радять надягати річ ще 3 дні (ненадовго). Після одяг необхідно прополоскати в чистій воді, якою потім окропити робоче місце (поріг, кабінет, стіл, стілець).

Імениннику в кишеню потрібно покласти купюру, щоб весь рік водилися грошенята. Якщо одяг без кишень, банкноту потрібно пришити з виворітного боку. Якщо без переодягання обійтися не можна, гроші теж потрібно перекласти в інший наряд.

Щоб привернути любов, в день народження потрібно надіти червону білизну або будь-яку річ цього кольору. Можна навіть обмежитися яким-небудь аксесуаром, який потім протягом року знадобиться на романтичних побаченнях.

Вітання імениннику – ще одна важлива традиція, що приносить удачу на весь наступний рік. Разом із щирими привітаннями та побажаннями людина отримує заряд позитивної енергії, яка допоможе йому стати щасливим, щасливим і багатим.

Привітання повинні прозвучати з самого ранку: чим раніше, тим краще – так збільшується удача іменинника.

У деяких країнах дорослі люди, досягнувши певного віку, знову можуть перетворитися у дітей. Наприклад, у японських чоловіків починається друге дитинство, коли їм виповнюється 61 рік. Японець повинен ходити в червоному капелюсі і жилеті такого ж кольору – це означає його повернення в дитинство.

Чоловік може забути про всі проблеми, і почати життя спочатку. У корейців теж є ця традиція, тільки вона набуває чинності в день шістдесятиріччя людини. У цей момент відбувається символічне повернення людей в день появи на світ, їм дається шанс почати все заново.

Загальновідома прикмета: день народження потрібно відзначити весело, тоді рік буде легким і радісним. Але якщо хтось забув, що у нього сьогодні день народження – це дуже хороша прикмета, передвіщає удачу і щастя.

Є хороша, але сумна прикмета: якщо в когось день і місяць народження і відходу в інший світ збігаються – це означає спасіння його душі. До речі, у іменинників збільшується ризик смерті. Тому завдання оточити гостей винуватця торжества увагою і турботою, допомогти пережити цей непростий день.

Що не можна робити на день народження?

День народження – це такий особливий час, коли людина сильно піддається чужому впливу. Знавці чорної магії можуть скористатися цією ситуацією, і навести порчу.

Щоб перешкодити темним силам, іменинник повинен дотримуватися кілька простих правил, звертати увагу на поведінку оточуючих, контролювати свої дії. Таким чином, добре пройде не тільки свято, але і рік.

Не скидайте з рахунків народні прикмети, які забороняють імениннику:

 • Стригти волосся – разом з ними можна «відрізати» удачу.
 • Брати гроші або будь-які предмети (продукти) в борг безпосередньо у день народження і за день до нього. Інакше не уникнути фінансових труднощів в протягом усього року.
 • Позичати гроші і подавати милостиню (не плутати з подарунками гостям). Разом з добровільним пожертвуванням можна віддати свою удачу і благополуччя.
 • Відвідати хворих родичів або друзів. Інакше виникнуть великі проблеми зі здоров’ям. Якщо відвідування уникнути не можна, покладіть в кишеню срібну річ – вона посилить ваше власне енергетичне поле, і допоможе протистояти хворобі.
 • Плакати від печалі – це принесе нещастя. Зате сльози радості цілком доречні.
 • Відвідувати похорони чи поминки в день народження або за добу до нього. Це дуже погана прикмета.
 • Бути нареченою на власному весіллі. Інакше не уникнути невдач через разрушившейся енергетики.
 • Займатися прибиранням будинку, миттям підлоги – все це потрібно зробити завчасно.
 • Виносити сміття і розбитий посуд. Це роблять на наступний день після урочистості.
 • Є різні думки про те, коли потрібно відзначати день народження, але всі вони сходяться на тому, що завчасно цього робити ні в якому разі не можна. Згідно з одним прикметами – завчасне торжество скорочує життєвий термін. А інші повір’я пояснюють, що на день народження до іменинника прилітають ангели охоронці.

  721ad980160b7cf7f7cf348f4de231cd Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Якщо влаштувати іменини раніше часу, посланці вищих сил не встигнуть на торжество. Крім того, важливо почути день всі добрі побажання від родичів, друзів і колег, побажати самому собі всього найкращого.

  Якщо ви почули вітання раніше дати, скажіть: «Дай, Боже, пожити, і всіх ворогів пережити».

  У привітаннях не повинно бути частинки «не». Так як це заперечення не сприймається вищими силами, побажання читається навпаки. Тому замість «не болів», скажіть «будь здоровим».

  Об’єднувати кілька іменинників в один свято – погана прикмета. Як би вигідно це не було, з економічної точки зору, спільне святкування може залучити безліч бід.

  До речі, не рекомендують вибирати дружини чоловіка, який народився у тому ж місяці, що і ви. Такий шлюб буде надмірно бурхливим в поганому значенні цього слова.

  Якщо що-небудь розіб’ється, іменинник повинен радісно сказати: «На щастя!», але не поспішати виносити уламки, щоб не викинути разом з ними удачу.

  Якщо вам ніяк не вдається підібрати наряд на свої іменини, або він у вас забруднився – це означає, що хтось втручається у вашу ауру зі злісними намірами. Щоб захиститися вимовте 3 рази «чур мене» і плюньте через ліве плече.

  Є дати, які взагалі не рекомендується відзначати. До них відносяться:

  • 13 років (для підлітків) – діє давня прикмета про число «13», яке вважається нещасливим.
  • 33 роки (для чоловіків) – вік, в якому був розп’ятий Христос. Вважається, що пишне торжество в цей день може накликати на чоловіка псування, прокляття, нещастя, зрада друзів. З іншого боку «33» – сильне число в нумерології. Воно зв’язується з емоціями: щастя, радості, пробудження творчої енергії, психологічної активності, комунікабельності. Це рік стає переламним в житті.
  • 40 років (для чоловіків) – число «40» пов’язують зі строком, що душа померлого не може покинути світ живих, метається між небом і землею. Щоб уникнути такого стану імениннику протягом року, сорокарічний ювілей відзначати не прийнято.
  • 53 роки (для жінок) – в цьому віці з жінкою відбуваються неприємні вікові зміни, пов’язані з втратою функції дітонародження, старінням організму. Вважається, якщо не відзначати день народження, можна обдурити час, відстрочити небажані зміни.

  Є й інші прикмети про те, що можна, а що не можна робити в день народження. Наприклад, виття собаки під час свята – передвістя смерті. Тому варто на час урочистості завести чотириногого друга, щоб той не почав «підспівувати» під час застільних пісень.

  Про гостей

  Не можна запрошувати: 9, 13, 21, 51, 99, 100 гостей. Такої кількості свічок на торті також бути не повинно. Щоб не відмовлятися від красивого і важливого ритуалу задування вогників, можна використовувати свічки у вигляді цифр.

  Якщо на свято запрошено непарна кількість людей, комусь не вистачить пари, і ця людина може заздрити імениннику.

  Не запрошуйте людей, в щирості яких невпевнені, інакше можете отримати «пробій» у власній аурі.

  Якщо на урочистостях присутні неприємні вам люди, приймаючи від них дар, подумки скажіть: «Беру тільки те, що бачу» і 3 рази в думках перехрестіться. А згодом потім позбавтеся від подарунка.

  Не потрібно запрошувати напросившегося гостя – він вас може наврочити.

  Повір’я про їжу

  У різних народів думку про те, які страви на столі приносять удачу імениннику, відрізняються:

 • Китайці їдять локшину і торт у вигляді персика (такий десерт – символ удачі).
 • В Індії не рекомендується використовувати в їжу сіль, щоб уникнути біди.
 • Пенсільванські німці з’їдають пончик, щоб отримати гарантію, що буде прожито, як мінімум, ще один рік.
 • Слов’яни не подають млинці, так як млинці – поминальне або масляне блюдо.
 • Згідно з прикметами святковий торт не варто купувати в магазині, а потрібно зробити його власними руками. Причому велика кількість різних шарів і начинок притягнуть до іменинника більше щастя і удачі.

  be31ae50e6e6f8601a935d5e9553e647 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Прикмети про подарунки (що не можна дарувати)

  Список заборонених предметів включає:

  • Непарна кількість квітів (це приносить покійному благополуччя в загробному світі). Якщо зайвий квітка – помилка флориста, гілку потрібно видалити. Якщо викликає сумнів щирість дарувальника – від всього букета потрібно скоріше позбутися.
  • Квіточки жовтого кольору (можуть залучити розлуку або обман).
  • Засоби гігієни для тіла і волосся (приваблюють сльози).
  • Порожні предмети галантереї (сумки, гаманці). Якщо подарунок не лежать гроші, сам іменинник повинен наповнити подарований кошель грошима, і заховати в затишному місці (через тиждень подарунком можна користуватися).
  • Скляні і керамічні ємності (вази, горщики, глечики) теж слід дарувати наповненими.
  • Гострі предмети (вилки, ножі, спиці, голки тощо) притягують сварки, псують енергетику. За ці предмети потрібно давати викуп дрібної купюрою або монеткою.
  • Годинник – символ витікає часу.
  • Перли, носові хустки (символізують сльози) залучають біди.
  • Ремені, краватки і підтяжки – ці предмети може подарувати тільки близька людина, тому що такі вироби згідно з прикметами можуть «прив’язати» іменинника до дарувальника (з їх допомогою роблять привороти).
  • Дзеркала – вони можуть залучити біду, так як є коридором між світами (нашим і потойбічним).
  • Зображення птахів в будь-якому вигляді (фігурки, статуетки, малюнки) – вони віщують нещастя.

  Категорично не рекомендується передаровувати подарунки – так можна передати щось дуже хороше, що призначався особисто імениннику.

  Не можна дарувати комусь на день народження річ, яка купувалася виключно для себе, бо так теж передається удача. Свої речі можна дарувати в будь який інший час, але не на день народження.

  Змови і молитви на успішний рік

  Молитва, яка читається тільки один раз у році:

  128a7e48dad8054c689b8727937b0b18 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Замовляння на виконання бажань

  Читати такий змова краще з ранку, дивлячись на промені висхідного світила. Волосся повинні бути розпущені. Притисніть до грудей схрещені долоні, і скажіть:

  32ff9971395e703bf87697c88c8704fa Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Ритуал на омолодження

  Він полягає в прочитанні магічних слів на сході сонця. Повторюють читання змови в день народження і в наступні десять днів. Потім роблять перерву – тиждень, після знову читають. В дні проголошення магічних слів не слід їсти м’ясну. Магічні слова:

  42f7e62ad0bcfd6d235bbe090c4f2424 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Захисний обряд на рік

  Для його проведення знадобиться невелика штучка, подарована близькою людиною (наприклад, батьком чи матір’ю). Предмет повинен бути зручним для постійного носіння (наприклад, колечко або кулон). Покладіть річ у чисту живу воду і залиште вночі на віконці (після дня народження).

  Вранці штучку висушіть чистим рушником. Потім затисніть амулет у долоні, і подумайте про те, чого ви хочете. Наприклад, захистити вас від чого і на який термін. «Не скупіться», талісман можна буде перезарядити нескінченну кількість разів у наступні дні народження.

  Ритуал на залучення любові

  Послідовність дій:

 • Прийміть ванну, додавши у воду 10-20 крапель ароматичного масла ирланг-ирланга.
 • Вкажіть на папері ім’я коханої людини.
 • Спаліть 9 сухих пелюсток троянди, скориставшись полум’ям червоної свічки. Там же спаліть папір з ім’ям коханої.
 • Попіл від пелюсток і паперу змішайте і пустіть за вітром зі словами:
  c79477fd647440575e94f7e45119ca76 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року
 • Обряди на залучення грошей

  Є простий обряд, не вимогливий до місця проведення. Потрібно всього лише дістати з гніт свічки і підпалити його з двох сторін. У цей час потрібно дуже швидко сказати:

  db20712542bb95b8cdcc72d88d8c9a06 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Можна занурюватися в «грошову ванну». Для цього потрібно зробити відвар з 1 чайної ложки кориці, 4 чайних ложки різаної петрушки і 1 літра окропу. У відвар киньте монетку. Наберіть ванну теплої води. Виливаючи туди відвар, скажіть:

  ee281495c8ccf805a24ff9bceb861e49 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Після цього зануритися у воду 5 разів, потім спокійно полежіть у ванні 8 хвилин, подумайте про те, як покращиться ваше фінансове становище.

  Виходити з ванної, потрібно не витираючись, обсохніте природним чином. Для більшого ефекту таку ванну потрібно приймати ще 5 днів після свята.

  Як правильно відсвяткувати день народження?

  У день народження у багатьох людей спостерігається загострення інтуїції, проявляється ясновидіння. Це час прохань про потаємні бажання. Варто витратити час на спілкування з небесами, а не на буйну гулянку і кухонну суєту.

  Але є й інші думки про те, які рекомендують цей день відзначати шумно. Навіть опинившись в дорозі, чи в чужому місті, бажано загадати бажання, задути свічки, і з’їсти торт.

  Треба в день свого народження відразу після пробудження постояти в прохолодною солоною воді. В руці потрібно тримати воскову церковну свічку.

  У цей час слід думати про події минулого року, і уявляти, як сіль витягує все погане. Подякуйте Богові за все, що у вас є.

  Парадоксально, але іменинник повинен бути щедрим (дарувати друзям хоча б дрібні подаруночки) – це забезпечить йому багату життя на весь рік. Наприклад, гостям жіночої статі презентують маленькі флакончики парфумів, а представникам сильної статі – запальнички.

  Прикмета зв’язується з вірою у добрих духів, які відвідують людину в день народження. Світлі сили готові допомагати, але їх заступництво потрібно заслужити. А щедрість – незаперечний аргумент на користь прихильності світлих сил.

  Ще один святковий атрибут, здатний забезпечити безбідне життя імениннику – це святковий пиріг з яєць і гречки. Цей десерт гості не їдять.

  Згідно традиції пиріг потрібно розламати на дві частини над головою у іменинника, до того, як він встигне випити перший келих. Коли розійдуться гості винуватець торжества повинен віднести ці дві половинки на перехрестя, і залишити їх там.

  Таким чином, пригощають представників відразу і темних і світлих сил. Щоб темні сутності не заважали світлим силам робити людині добро.

  Найвідоміша традиція дня народження – задування свічок на торті. Є прикмета: якщо всі свічки погаснуть від одного видиху, то задумане в цей момент бажання обов’язково збудеться.

  Дим від погаслих свічок піднімається в небо, зраджуючи вищим силам посил на виконання бажання. Згідно з повір’ям у момент народження людини на небі запалюється зірка – ось її і символізують палаючі свічки на торті.

  З кожним роком свічок стає все більше, а ймовірність успішно їх задути зменшується. Нічого поганого немає, якщо друзі допоможуть в цьому питанні – задують залишилися горіти свічки.

  Щоб рік був успішним, іменинника тягнуть за вуха. Звичай з’явився з-за думки: чим довші вуха, тим довше життя. Для символічного збільшення вух, їх кожен рік повинен «тягати» ваш близький друг або член родини.

  7f111ae8ace52a9843b22bd9a14b0685 Прикмети на день народження: що можна, а що можна і потрібно робити для успішного року

  Як прожити наступні за днем народження 12 днів?

  Ці 12 днів потрібно прожити активно, щоб так само пройшов весь рік. Якщо у вас є бажання займатися улюбленою справою, присвятіть йому час Соляра. Якщо ці 12 днів ви будете на відпочинку, весь рік пройде спокійно, без стресів.

  1 день

  Зовнішність, таланти, думка про себе, характер, темперамент, здатність перемагати. Сьогодні корисні водні процедури, відвідування спортзалу. Представницям прекрасної статі рекомендується попрацювати над своїм іміджем, ефектно нафарбуватися, зробити зачіску.

  Потрібно бути значущим в цей день для оточуючих людей, але не за рахунок придушення. Не можна проявляти егоїзм. Краще цей день провести без гостей.

  2 день

  Гроші, практичні навички, цінності, ділові якості, рухоме майно, достаток, багатство. Сьогодні не можна всім цим пишатися. Не варто також приймати подарунки. Краще поділитися з іншими своїми цінностями. Якщо вам доводиться добувати гроші великим трудом, присвятіть цей день заробітків.

  Витратьте зароблені кошти з користю, і проникніться ідеєю, що маєте право, бути багатим. Не займайте і не позичайте грошей, роздайте борги. Приділіть увагу їжі – від різноманітності і якості страв на столі залежить ваше харчування протягом усього наступного року.

  3 день

  Родичі, сусіди і відносини з ними, спілкування, навчання, мова, домовленості, недалекі поїздки. Сьогодні краще побути на природі з родичами далеко від телевізора і читання. Потрібно менше говорити, і тільки у справі.

  4 день

  Предки, коріння, будинок, сім’я, кінець життя, внутрішній світ, емоційна захищеність. Зверніть увагу, куди вас потягне на протязі дня. Може бути, ви захочете побути в лісі або там, де можна подумати про предків, звернутися до них за підтримкою.

  Найкраще – це побувати сьогодні у родичів. Непогано зайнятися будинком, садом і городом. Не потрібно починати нічого нового, але й вдаватися до ліні, смутку, сліз тим більше не варто. Інакше вони будуть переслідувати вас весь рік.

  5 день

  Творчість, романтичні пригоди, діти, розваги, хобі, мистецтво, спекуляції. Сьогодні найкраще присвятити свій час дітям (своїм або чужим), поспостерігати за їх щастям, безпосередністю в іграх. Можете зайнятися тим, чого раніше ніколи не робили.

  Сьогодні дуже корисно займатися тим, що вам забороняли робити батьки в дитинстві. А ось від любовних пригод краще утриматися (залиште любовні втіхи на потім, обов’язково все наверстаете). Не рекомендується також грати в азартні ігри і витрачати багато грошей.

  6 день

  Здоров’я і турбота про нього, робота, кар’єра, уміння підкорятися, професійні навички, механізований працю. Сьогодні потрібно займатися своїм здоров’ям, можна експериментувати з дієтою.

  День повинен пройти спокійно, але не дайте рутині затягнути вас у вир незначних повсякденних справ, які закриють собою щось важливе. Сьогодні можна значно просунутися по кар’єрних сходах (так, як за кілька років праці).

  7 день

  Подружжя, партнерство, конкуренція, торгівля, особисті стосунки, шлюб, розлучення, судові тяжби. Сьогодні можна з’ясовувати стосунки з партнером, думати про спільні перспективи. Варто проаналізувати свої помилки з усіма теперішніми і колишніми партнерами.

  У цей день краще відмовитися від судових розглядів, розлучення, укладення договорів. Якщо підписання важливих паперів уникнути не можна, багаторазово перевірте їх зміст.

  8 день

  Магія, зачаття, секс, чужі гроші, психологічні кризи. Вдалий час для медитацій. Сьогодні втрати (навіть чогось дорогого) – це звільнення, хороша прикмета. В цей день не можна займатися сексом, втручатися в чуже життя, ревнувати. Бажано провести час на самоті, роздумах про себе.

  9 день

  Розширення кругозору, релігія, філософські роздуми, далекі родичі, пізнавальні подорожі. Сьогодні добре освоювати щось нове, здобувати знання, зустрічатися з людьми з далеких країв. Головне, не сидіти сьогодні вдома.

  Можна хоча б відвідати виставку чи музей. Але не можна нікого вчити чи повчати, навіть якщо вам дуже захочеться.

  10 день

  Влада у всіх її проявах, кар’єра, визнання, авторитет, мети в житті, стосунки з начальством, честолюбство, стратегія досягнення цілей. Сьогодні не можна демонструвати владу, гордість, ставити помилкові цілі, якщо вам притаманні такі якості, як владолюбство.

  Якщо ж ви не відрізняєтеся честолюбством, сьогодні навпаки спробуйте досягти вершин. Поставте собі важкі цілі, і постарайтеся отримати практичний результат. А ще подумайте про всіх своїх керівників в минулому і сьогоденні, і в думках скажіть їм спасибі за науку.

  11 день

  Дружні зв’язки, надії, несподіванки, мрії. Сьогодні рекомендується шумно відзначити іменини з друзями. Якщо не запрошувати гостей спеціально, можна «вирахувати» справжніх друзів – вони обов’язково прийдуть без запрошення. Сьогодні можна змінити спосіб, місце проживання, влаштувати весілля.

  12 день

  Звільнення від непотрібного, важкі хвороби, містика, очищення. Сьогодні варто відвідати церкву, молитися (для віруючих). Можна медитувати, боротися з поганими звичками. Не виключено, що вам вдасться дізнатися про таємні задуми ворогів.

  Коли вдасться всі 12 днів прожити з цими правилами, не забувайте про них. Якщо ви будете продовжувати так весь рік, у вас будуть удача, успіх, щастя. Мається на увазі, поява нової любові або поліпшення здоров’я.

  Ведіть ці 12 днів щоденник, записуючи туди всі події і свої відчуття. Потім ви зможете простежити весь рік, як будуть розвиватися події. Кожен день з дванадцяти, відповідає такому ж за рахунком місяця від дня народження.

  Якщо в якийсь день були подарунки або відчутна прибуток, то і відповідний місяць буде з прибутком. Найважчі місяці – 8 і 12. Найчастіше люди вмирають саме дванадцятого місяця після дня народження, тому що в цей час організм дуже ослаблений.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради