Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі

У недалекому минулому татуювання на тілі чоловіка означала його приналежність до військового справі, розповідала про моменти його життя чи виконувала роль оберега. На сьогоднішній день сенс багатьох татуювань зберігся, але в цілому переріс в цілий напрям мистецтва. Один з найпопулярніших варіантів – створення зображення на грудині може запропонувати безліч варіантів ескізів для самореалізації.

Особливості тату на грудях

Тату на чоловічий грудини незалежно від ескізу має деякі особливості. Тату-майстри вважають чоловічу груди ідеальним місцем для нанесення ескізів за рахунок великої площі. Тут можуть поміститися як невеликі фрагменти, так і масштабні зображення, що заходять на плечі.

Це місце практично, оскільки грудна клітка залишається непоміченою під будь-яким одягом. Татуювання, завдані під грудиною, у чоловіків зустрічаються рідше, ніж у жінок. Цьому є просте пояснення – чоловіча фігура з акцентом у вигляді малюнка на грудях виглядає більш масивною. А область преса виглядає ефектно і без малюнка.

В цілому, процес нанесення татуювання в цій зоні проходить безболісно у чоловіків, але все залежить від величини ескізу. Якщо чоловік вибирає масштабний малюнок, отже, процес нанесення займе більше часу, та больові відчуття під кінець процедури буде терпіти важче. Деякі малюнки можуть заходити на область ключиць, ребер або пахв.

З-за того, що шкіра в цих місцях тонше і кістки знаходяться близько, процес нанесення татуювання може бути більш болючим. В інших випадках прийнято вважати, що нанесення татуювання на грудях чоловіки не вважається найбільш відчутним. На грудях під товстим шаром шкіри знаходяться широкі і великі м’язи, які не дозволяють голці діставати до ребер.

Тому чоловікам розвиненим фізично перенести процес нанесення татуювання на груди буде легше, але також варто враховувати індивідуальну переносимість больових відчуттів.2469aeecf05a1bb315b579a07cecce80 Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі

Тату на грудях (чоловічі ескізи в цій галузі можуть мати різні розміри та стилі) рекомендується робити після того, як розглянуто плюси і мінуси цього вибору.

Позитивні сторони Негативні сторони
 • Велика і рівна площа дозволяє наносити різноманітні візерунки в будь-якій стилістиці. Можна втілити будь-яку задумку.
 • Якщо необхідно приховати наявність татуювання, прикрити грудину можна будь-яким одягом.
 • Процес нанесення в цій області тіла вважається найменш болючим. Якість шкіри на грудях дозволяє майстрам виконувати малюнок у будь-якому стилі.
 • Процес догляду за свіжою татуюванням не вимагає особливих зусиль. Це малорухливий ділянку тіла і процес загоєння відбувається тут швидше.
 • Висока вартість за великі ескізи.
 • При виборі складного малюнка, процес нанесення татуювання може зайняти кілька етапів.

Слід також виділити кілька порад для тих, хто робить тату вперше або думає над тим, щоб зробити татуювання на грудях.

 • Підготуватися фізично. Якщо доведеться робити першу татуювання, не варто починати з області грудей. Для початку можна зробити невелику татуювання у менш хворобливий і непомітному місці, щоб зрозуміти, які відчуття належить випробувати.
 • Підготуватися морально. Перш ніж зважитися на татуювання, варто перечекати якийсь період, щоб звикнутися з цією думкою. Через якийсь час бажання зробити тату може і пройти, а значить, це було тимчасовим поривом. Варто обдумати як може вплинути тату на повсякденне життя. Можливо, доведеться переглянути свій повсякденний гардероб для роботи. Не всі бувають готові до подібних змін.a97ecf251aed1b92dabd79d0962b6c5a Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі
 • Вибрати розмір. Ескіз татуювання, особливо масштабний, варто довіряти тільки професіоналові, оскільки невдале тату складно буде сховати від чужих очей. Якщо ж татуювання буде займати лише частину грудної клітки, варто також заздалегідь уявити, наскільки доречно це буде виглядати.
 • Продумати ескіз. Малюнок повинен бути авторським і мати свій сенс, нехай і зрозумілий комусь одному. Крім того, рельєф чоловічий грудей зазвичай досить опуклий, що дозволяє створювати незвичайні ескізи з ефектом додаткового обсягу.
 • Знайти майстра. Хорошу татуювання може зробити тільки досвідчений майстер. Багато з них працюють в певному стилі, що буває зручно, якщо хочеться втілити певний ескіз. Можна дізнатися у знайомих, які вже робили тату про їхній досвід, подивитися на готові роботи різних майстрів і визначитися з вибором. Важливо домовитися з майстром про вартість роботи заздалегідь, а також дізнатися, скільки часу і етапів займе процес.
 • Де робити татуювання. Щоб бути впевненим у тому, що татуювання буде зроблена якісно, а процес відбувається в умовах стерильності, варто звертатися в салон міста, де працюють майстри з високою кваліфікацією, які використовують нове обладнання та сучасні фарби. Можна попросити продемонструвати готові роботи, подивитися за процесом з боку, а також прочитати відгуки тих, хто вже звертався в цей салон.
 • Стилі і колірні рішення для татуювань

  Тату на грудях (чоловічі ескізи на цю частину тіла представлені в безлічі стилів, чорно-білому або кольоровому варіанті) потрібно вибирати, орієнтуючись на власний смак або порадившись з досвідченим тату-майстром.

  Ескізи чоловічих татуювань можуть бути виконані у брутальному і строгому форматі або представляти собою лаконічний і простий малюнок, все залежить від смаку клієнта.

  Найчастіше татуювання на грудях бувають виконані в таких техніках:

  • Блекворк. Вид татуювання, коли використовують тільки чорний тонер у великій концентрації. Необхідну ділянку шкіри повністю заливається фарбою, що виглядає дуже стильно. Однак при виборі ескізу в цьому стилі важливо вибрати хорошого і уважного майстра. Якщо пропустити невелику ділянку шкіри, він буде помітний. Свіжі татуювання в стилі блекворк виглядають насиченими, але поступово у міру загоєння малюнок стає темно-сірим.
  • Дотворк. Техніка нанесення татуювання, яка виконується точковим набиванням. У подібному стилі працюють тільки професіонали. Від густоти нанесення точок залежить контрастність малюнка. У цій техніці працюють також з червоним кольором. Виконують найчастіше геометричні та етнічні елементи.

   51badad2f00e96d892e179fe501b3c1d Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькіТату на грудях чоловічі в стилі дотворк

  • Треш полька. Татуювання з використанням чорного і кольорового пігменту, виконані в агресивній манері.
  • Біомеханіка або кіберпанк. Ескізи зображують елементи порізу або розриву тіла механічними предметами. Іноді м’язи або судини можуть бути зображені у вигляді механічних елементів. Малюнок, що зображає діряву шкіру, також замінюють на броню у вигляді проводів.
  • 3D. Татуювання з ілюзією оптичного обману.
  • Чикало. Малюнки в гангстерському стилі. Найчастіше подібні татуювання зображують зброю, гральні кістки, гроші, дівчат, а також картинки з релігійним сюжетом.
  • Олд скул. Барвисті картинки, пов’язані стилістикою до минулого сторіччя.

  Написи зі змістом

  Тату на грудях (чоловічі ескізи нерідко бувають виконані у вигляді напису або мають елемент листа у додатку до основного малюнку) у вигляді напису часто служать початком досвіду нанесення татуювань. Зазвичай написи виконують на стародавніх мовах – це іврит, латинську або арабські письмена.

  Останнім часом все популярнішими стали татуювання з використанням англійської, французької, а також італійської або іспанської мов. Винятком вважається мову тієї країни, мовою якої говорить клієнт тату-майстра.

  Іноді вибирають фрази на іноземній мові, але покладаються на автоматичний переклад. В такому випадку переклад не завжди може бути правильним, тому краще звернутися до фахівця. Який точно скаже, як буде звучати фраза на обраному мовою без спотворення сенсу.a0b8da21887ce950427e7356fbc40e97 Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі

  Зазвичай татуювання у вигляді надпису має наступний сенс:

  • натяк на любовні почуття або серцеву прихильність;
  • дружні стосунки;
  • згадка сім’ї, дітей або інших родичів;
  • фрази відомих людей;
  • фрази з філософським підтекстом;
  • важливі для людини дати;
  • фрази, що дають мотивацію;
  • релігійний підтекст.

  Також популярним парні татуювання, які зазвичай роблять хлопець з дівчиною. Це може бути початок фрази в однієї людини і закінчення фрази в іншого. Або це ідентичні татуювання у пари. Також звертають увагу на шрифт тексту і його розмір.

  Ієрогліфи

  Японські символи писемності для багатьох виглядають естетично, тому деякі люди воліють робити татуювання у вигляді написів, а з використанням ієрогліфів. Додатковою причиною вибору такого зображення на тілі іноді виступає те, що сенс може залишатися таємницею і зрозумілим тільки власнику тату.

  Вдале поєднання ієрогліфів з елементами зображення тварин або східних пейзажів. Найчастіше віддають перевагу слів або фраз, зміст яких передають ієрогліфи – про кохання, життя, вірі.

  Тварини

  Тату на грудях (чоловічі ескізи нерідко бувають представлені у вигляді зображення тварин або птахів в різних стилях) може означати, що господар татуювання зіставляє себе з цією твариною, або завдає його зображення в якості оберега. З тваринами порівнюють риси характеру, поведінки або намагаються наслідувати властивими рисами.

  • Тигр. Зображення цієї тварини може символізувати те, що людина, який обрав цю татуювання, здатний контролювати свою агресію. Якщо тигр на малюнку з оскалом, це говорить про те, що господар татуювання володіє швидкою реакцією, а також пам’ятає образи. Зустрічається парне зображення тигра з драконом в східному стилі. Таке зображення говорить про єднання чоловічого і жіночого начала і має сакральний сенс.04026ca4d0b1c6a293029a5ed3281045 Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі
  • Ведмідь. На Землі живе багато видів цієї тварини і в залежності від того, кого саме оберуть зобразити, може змінюватися і значення тату. Білого ведмедя нерідко зображують на тілі північні народності. У них цей ведмідь позначає бажання виживати і вибір власного шляху. Бурий ведмідь символізує силу і міць. Ведмідь грізлі позначає рішучі наміри і напір у веденні справ. Зображення ведмедів коала або панди має гумористичний підтекст. В цілому, зображення ведмедів у багатьох народностей володіє містичним значенням.
  • Лев. Найпоширеніше значення цього зображення – володіння владою. Крім того, тату у вигляді лева може означати, що її власник має якості, властиві леву – мужність, шляхетність, мудрість.
  • Вовк. Зображення цієї тварини стало популярним в останні роки, особливо, серед молоді. Малюнок показує те, що власник тату відданий, витривалий, а також незалежний від чужої думки. Існує поширена думка про те, що це тварини-одинаки і зображення з вовком більше підходить прихильникам полігамних стосунків. Але в такому випадку більше підходить зображення ведмедя, оскільки в умовах дикої природи саме вовки воліють жити з одним партнером, а ведмеді знаходять партнера сезонно.
  • Дракон. Міфічна істота приваблює багатьох в якості сюжету для ескізу татуювання. Спочатку дракона частіше виконували в стилі японської живопису, де його зображення означає довголіття, силу, безстрашність і мудрість. Також популярним зображення драконів у стилі фентезі.

  Серце

  Татуювання у вигляді серця може мати як загальний, так і більш конкретне значення в залежності від того, як зображено ескіз. В цілому ескіз з серцем несе значення любові, мужності і вірності, але може мати і протилежне значення – біль за втрату, розчарування. На все впливають деякі деталі, які можуть кардинально міняти значення тату.

  • Серце з ім’ям означає прихильність до цієї людини.
  • Серце з релігійним символом («ХВ», хрест, Біблія) вказує на належність до певного віросповідання.
  • Серце з крилами, починаючи з часів байкерів, у яких це зображення користувалося популярність, позначає героїзм в ім’я любові або свободу.
  • Біле серце – символ допомоги нужденним.80f38f0fad40b23117b84c205fb50889 Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі
  • Серце, простромлене стрілою, означає те, що людина обізнаний дівчиною.
  • Серце з терниною говорить про те, що любов приносить і радість, і горе.
  • Серце з краплями крові вказує на душевні терзання.

  Крила

  Значення татуювання із зображенням крил може різнитися в залежності від того, кому вони належать і в якому стані знаходяться – розпущене або складені. Крила ангела вказують на моральну чистоту людини, а також вказують на відсилання до божественної тематики.

  Нерідко татуювання у вигляді ангельських крил набивають на знак втрати близької людини. У релігійному контексті зображення крил вказує на підтримку згори.

  Зображення крил у поєднанні з іншими елементами може змінювати своє значення:

  • Крила і хрест — має релігійне значення. Відноситься до віри людини або як знак пам’яті про близьку.
  • Крила з серцем – символ вічної волі, або вічної любові. Іноді подібну татуювання поєднують з ім’ям коханого або використовують в якості парної татуювання.f3a02519cb0ba52b0d5a10454b4f004a Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі
  • Крило орла. Позначає силу, мудрість і благородство.
  • Крила фенікса вказують на здатність цієї птиці відроджуватися, а значить, власник татуювання здатний боротися з життєвими труднощами.
  • Крила метелика вказують на здатність перероджуватися з гусениці в крилатих істот. Малюнок позначає витонченість, душевні здібності. Варто враховувати колір, використовуваний для ескізу, який також може змінювати значення.

  Інші зображення

  Серед інших популярних мотивів у якості зображень на грудях використовують наступні тематики:

  ced0aa70e512284dbc0ab35759bb3906 Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі

  • Рослини. Творчі натури нерідко воліють використовувати як елемент малюнка рослина – квіти або стебла.
  • Птахи. Загальне значення подібних зображень вказує на те, що людина любить свободу, володіє гострим розумом і кмітливістю.
  • Комахи. Найчастіше ескіз, що зображає комах, несе роль оберега. Малюнок може залучати удачу, сприяти особистісному розвитку, мати відсилання до символу щастя.
  • Членистоногі. Татуювання із зображенням павуків, скорпіонів та інших позначають, що власник цієї тату має власний погляд на багато речей, а також по-своєму небезпечний.
  • Морські мешканці. Найчастіше зображення водних мешканців несе в собі філософське значення, що вказує на сенс життя, таланти і здібності людини, як особистості.da99fdb37c61c61844eaf07cd0cd0077 Тату на грудях у чоловіків. Ескізи, фото, красиві великі і маленькі
  • Хрести. Татуювання з хрестом на грудях має відсилання до лицарськими часами. Її значення в понятті честі, мужності, доблесті. Найчастіше подібні татуювання роблять поблизу розташування серця. Початковий сенс подібної татуювання – захист від удару.

  Символи на чоловічий грудини бувають виконані у вигляді ескізу будь стилістики. Спрямованість зображення залежить від уподобань самого людини, а значення татуювання може змінюватися навіть з урахуванням використаного кольору. Тому варто уважно продумати малюнок, знайти досвідченого тату-майстра, а також переконатися в тому, що малюнок буде виглядати на грудях саме так, як це клієнт представляє.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про тату на грудях

  Боляче робити тату на грудях:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради