Кільце впало на підлогу або злетіло з пальця: прикмети і забобони

Кільця здавна вважалися магічними прикрасами. Завдяки замкнутої формі вони символізували саме життя. Якщо кільце впало на підлогу, прикмети радять звернути особливу увагу на цю подію. Настають зміни в житті. Якщо правильно розтлумачити знак і вжити заходів, то можна нейтралізувати негатив і привернути удачу.

04b5bf236c0188e5f96232e7ee615859 Кільце впало на підлогу або злетіло з пальця: прикмети і забобони

До чого падає кільце

Кільце, соскользнувшее з руки, віщує, що його власника чекає смуга невдач. Можливі проблеми зі здоров’ям, хтось із близьких потрапить у біду. Прикмета збудеться напевно, якщо до цього кільце надійно сиділо на пальці, а потім раптово злетіла без видимої причини.

При тлумаченні враховується те, як прикраса потрапило до власника. Якщо це чийсь подарунок, то дарувальник зараз не так прихильний до людини. Згідно приймете, він потрапив під вплив інших людей, повірив їм і зараз сам розпускає плітки.

Коли господар сам купив перстень або отримав від рідних, а потім випадково випустив з рук, незабаром його чекають погані новини, що стосуються близьких людей. Якщо упустити перстень, подарований коханою людиною, і воно впаде до того, як було надіто на палець, скоро партнери розійдуться.

Один з найпотужніших оберегів — це прикраси з написом «Спаси і збережи». Вони можуть зісковзувати з рук, якщо на людину спрямований сильний негатив. Значить, талісман прийняв на себе поганий вплив. Його власникові потрібно сходити в церкву, щоб повністю убезпечити себе.

ef2a8d231601576796989770db920f30 Кільце впало на підлогу або злетіло з пальця: прикмети і забобони

Виріб ні в якому разі не можна кидати на підлогу, навіть якщо воно отримано від людини, з яким зіпсувалися відносини. Така неповага до цінної речі спричинить за собою важку хворобу. Але самим поганим знаком вважається, якщо з пальця злетіло обручку. Доля прямо говорить, що не все в сімейному житті буде гладко.

Упустити обручку

Випустити з рук головний символ подружньої вірності — дуже погана прикмета. Якщо обручка впало прямо під час одруження, то не варто сподіватися на довге і щасливе життя. Вважається, що від зіткнення з брудною підлогою предмет теж стає нечистим, що негативно відбивається на долі молодят.

Крім того, падіння прикраси може означати наступне:

  1. Упустив — незрілий людина, неготовий до відносин, і доля так попереджає його партнера.
  2. Можливі труднощі в сімейному житті.
  3. Угасшие почуття, невірність одного з молодят.
  4. Якщо кільце впало з рук свідка — у нареченої або нареченого є роман на стороні.

Деякі дівчата надягають рукавички, щоб обручку не злетіло з пальця. Але прикраса повинно стикатися з шкірою. Прикмета каже, що в іншому випадку доля постійно розділяти подружжя.

Молодята зможуть убезпечити себе, якщо правильно підберуть ювелірні вироби. Наприклад, класичне без будь-яких візерунків і каменів прикраса майже не збирає негатив і легше очищається. Потужним оберегом стане виріб, яке передається в родині з покоління в покоління.

Що робити, якщо це все-таки впало

Якщо людина все ж впустив кільце, то повинен підняти впало прикраса з допомогою хустки або шматок чистої тканини. Колечко залишають на холоді, підійде навіть морозилка. Холод очистить кільце, і його можна буде носити.

За іншим повір’ям потрібно налити в склянку святої води, покласти туди аксесуар і прочитати над ним молитву. Це руйнує негатив, а сам власник кільця отримує благословення Господа.

Якщо прикраса втрачається, наприклад, коли людина плаває в морі, то прикмета говорить про чорну смугу в житті. Вона буде тривати довго, доведеться пройти через безліч випробувань. Потрібно підготуватися до них, тому що труднощі загартовують людину, а набутий досвід буде корисний у майбутньому.

Але навіть якщо доля посилає погані знаки, не можна постійно думати про них. З-за цього в життя прийде тільки більше негативу. Зате настрій на сприятливий результат вплине на долю позитивно.

907cd906bb11b0345ab4a0760cd28f31 Кільце впало на підлогу або злетіло з пальця: прикмети і забобони

Способи нейтралізації негативу

Якщо подібне відбувається на весіллі, уникнути неприємностей допоможе свідок. Він ще до весілля готує нитка. Бажано взяти білу, так як цей колір символізує очищення. Якщо хтось із подружжя впустив обручку під час одруження, то нитку протягують через прикраса. Після цієї маніпуляції річ втрачає негативну енергетику, і по прикметі можна далі продовжувати церемонію.

Вже після весілля нитка спалює той з подружжя, з вини якого все сталося. Тоді впало колечко не вплине на долю сім’ї. При цьому просять вогонь спалити погане. Коробочку з-під кілець рекомендують віддати незаміжньої дівчини.

Коли таке важливе прикраса випадає з рук або зісковзує з пальця, це часто віщує біду. Загрозливо виглядає впало обручка — символ союзу двох людей, нової спільного життя. Але помилкою буде піддатися страху. Від цього прикмета тільки швидше здійсниться. Насправді негативний вплив швидко нейтралізується за допомогою ряду дій і позитивного настрою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради