Темно-рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби

Темно-рудий колір волосся привертає увагу, але тільки в тому випадку якщо він підходить жінці. Фото наочно демонструють, що яскраві відтінки можуть зіпсувати зовнішній вигляд дівчини, якщо підібрані не вірно. Основне правило для створення привабливого і гармонійного образу – правильний вибір відтінку.

Особливості темно-рудого кольору волосся

Людей, які мають натуральний темно-рудий колір волосся, дуже мало — приблизно 2% від усього населення планети. Це унікальне явище. Володарі яскраво-помаранчевих волосся приковують до себе увагу. У зв’язку з цим, власники більш скромних відтінків пасм, забарвлюють їх у яскраві тони.

Однак, не кожному вони підходять. Підібравши неправильний відтінок, навіть справжня красуня, може втратити свою привабливість. Тому, при виборі відтінку потрібно враховувати особливості зовнішності кожної людини.

Темно-рудий колір волосся (фото можна побачити нижче) має кілька переваг:

 • Вважається унікальним. Руді відтінки роблять зовнішність індивідуальної, яскравою, пристрасною.
 • Вигідно підкреслює риси обличчя, при правильному виборі відтінку.

До недоліків відтінку можна віднести:

 • Яскраві руді відтінки підходять тільки людям з ідеальною зовнішністю, так як тон підкреслює будь-які дефекти шкіри (зморшки, прищі). Потрібно мати здорову білосніжну посмішку і ідеально чисту шкіру.

d4b45742677d0eed9a54e6d9d813da7d Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарбиТемно-рудий колір волосся більше підходить для дівчат молодого віку. На фото колір має дуже яскравий образ.

 • Колір погано лягає на сиве волосся і швидко змивається. Іноді замість бажаного результату на пасмах може з’явитися зелений або фіолетовий відлив.
 • Вік – один з головних критеріїв вибору рудого кольору пасм. Він підходить молодим дівчатам. Жінкам за 50 краще відмовитися від темно-оранжевого відтінку, так як він підкреслює всі мімічні зморшки і складки, надаючи зовнішності більш стомлений і постарілий вигляд.
 • Підсилює колір веснянок, роблячи їх яскраво-рудим і помітними.
 • Нерівномірно забарвлює сухі волосся.

Кому підходить

Темно-рудий колір волосся (фото дозволяють оцінити кому підходить відтінок) потрібно підбирати в залежності від особливостей зовнішності конкретної людини. Не всім однаково добре підходить той або інший відтінок.

Рудий колір волосся підходить практично кожній людині, просто необхідно вдало вибрати відтінок.

Велике значення при виборі має зовнішній вигляд і колір шкіри. Світлошкірим людям краще вибирати світлі відтінки. Якщо у людини смаглява шкіра, то варто підібрати темно-оранжевий тон з мідним відтінком, який додасть образу благородства. Яскраві руді пасма красиво відтіняють погляд жінок з карими і зеленими очима.

Як підібрати потрібний відтінок волосся, можна побачити в таблиці:

e47cf62e028072d0ec261b06d49f4e57 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби

Кольоротип Опис Правильний відтінок рудого
Весна Світла прозора шкіра, невеликий рум’янець на щоках, сіро-блакитні або зелені очі, світло-русяве волосся. Світло-рудий з золотистим відтінком, шафрановий
Літо Ніжно-рожева або бежева шкіра. Зелені, блакитні або сіро-блакитні очі. Світло-русяве, світло-каштанове або попелясте волосся. Темно-каштанові, темно-карамельний, мідний
Контрастне літо Блідий холодний тон шкіри. Сіро-зелені, сірі очі. Русяве волосся. Насичений руде з червоним відтінком
Осінь Теплі відтінки шкіри, наявність ластовиння. Сіро-зелені або карі очі. Каштанові, яскраво-руді, мідні волосся. Будь-які відтінки помаранчевого
Зима Порцеляновий білосніжна шкіра, темний колір волосся. Карі, блакитні або зелені очі. Білки очей, як правило, вражають білизною. Тільки холодні тони рудого з відтінками червоного

Відмовитися від фарбування в темно-рудий колір потрібно людям:

 • після 50 років, так як фарба ляже не рівномірно і підкреслить з’явилися зморшки;
 • з наявністю веснянок і пігментних плям.

Відтінки

Темно-рудий колір волосся (фото є в статті) включає як теплі, так і холодні відтінки. Завдяки цьому кожна людина, незалежно від типу, може вибрати з усієї палітри тонів, підходящий для себе.

Можна виділити наступні відтінки:

 • Темно-руде з червоним відливом. Яскравий і насичений тон. Підходить дівчатам з кольоротипом «Осінь». Від фарбування в цей колір доведеться відмовитися власникам блідою прозорої шкіри і світлими очима.

7f20b70c9ca831c22c33a1f2f7a43b88 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби

 • Червоно-рудий. Він підходить людям з прозорою порцеляновою шкірою, темними бровами і яскравими очима.
 • Імбирний. Добре поєднується з теплими і холодними тонами шкіри, а також підходить смаглявим людям.
 • Каштановий з червонуватим відливом. Чудово відтіняє і світлу і темну шкіру.
 • Бургунді (винний червоний). Підходить темношкірих людей.
 • Червоне дерево. Відтінок не рекомендується людям зі світлою шкірою. Ідеальний для кольоротипу «Зима».

Секрети фарбування

Щоб якісно пофарбувати локони в темно-рудий колір потрібно вибирати фарбу у відповідності з наступними параметрами:

 • Склад. Варто відмовитися від фарбування фарбами, у складі яких є аміак. Якщо волосся постійно підфарбовувати аміачними фарбами, то незабаром вони стануть сухими, ламкими і втратять привабливий зовнішній вигляд. Також повинні бути відсутні такі компоненти, як ацетат свинцю і кам’яновугільна смола. Обов’язково наявність у складі вітамінів групи В, а також UF-фільтра.
 • Вартість. Для отримання яскравих і здорових локонів треба звертати увагу тільки на професійні фарби. Вони мають дорогу вартість, але гарантують якісний результат. Як правило, їх складу більш натуральний на відміну від дешевих варіантів. До того ж, дешеві фарби можуть фарбувати волосся не в той відтінок (може вийти морквяний колір, з зеленим полиском).
 • Відтінок. Підібрати потрібний відтінок можна виходячи з інформації на зворотному боці упаковці. Якщо людина не може підібрати потрібний тон самостійно, то краще всього звернутися до фахівця, який підкаже критерії вибору або сам підбере потрібний відтінок.

a394232e03b1ec5ebf90ccc4a7588ef2 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби

 • Термін придатності. Якщо фарба має закінчення терміну придатності, то не варто їй користуватися, так як підсумковий результат фарбування буде плачевним.

При фарбуванні потрібно враховувати деякі особливості:

 • Не можна фарбувати сухі і ламкі волосся, так як колір ляже на них нерівномірно.
 • Відтінок потрібно вибирати згідно з натуральним кольором локонів. При фарбуванні пекучо-чорних волосся, спочатку їх потрібно освітлити і тільки після цього перефарбувати в темно-рудий.
 • При фарбуванні сивого волосся або блонда, готовий результат виходить яскравіше на 1-1,5 тони. Це потрібно враховувати і підбирати потрібний відтінок у відповідності з цією особливістю.
 • Щоб не отримати негативний результат, фарбування потрібно проводити згідно з доданою інструкцією.
 • Відтінок легко змивається, але не повністю. Якщо потрібно повернути світло-русявий колір, то буде потрібно багато раз робити змивку.

575f0a5cea9a99c9dca0990277811896 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарбиІснує кілька правил вдалого фарбування в темно-рудий:

 • На чисті волосся фарба лягає погано, тому фарбування рекомендується проводити на брудні локони.
 • Обов’язково зробити тест на алергію. Для цього, потрібно нанести невелику кількість фарби на шкіру за вухом і почекати близько 5 хв. Змити фарбу. Якщо немає почервонінь, то фарба підходить і можна починати фарбування.
 • Для фарбування в темно-рудий колір потрібно вибирати окислювач від 3 до 6%. Однак, якщо для фарбування отримується набір, підбір окислювача не потрібно, так як він вже є.
 • Фарбування слід починати з коренів на лобі, поступово рухаючись до нижньої частини потилиці. Після нанесення фарби, пасма рекомендується розчесати і накрити плівкою або пакетом.
 • Середній час фарбування становить 25-30 хв.
 • Фарбу рекомендується змивати теплою проточною водою із застосуванням шампуню. Обов’язково використання бальзаму для фарбованого волосся.
 • Щоб освіжити колір локонів, потрібно користуватися відтіночними бальзамами.

Фарбування хною та басмою

Темно-рудий колір волосся можна отримати не тільки з застосуванням хімічних барвників, але і використовуючи природні. Фото наочно демонструють, що результат фарбування виходить нічим не гірше. Натуральні барвники не руйнують структуру волосся, а навпаки оздоровлюють волосся, роблять їх блискучими і красивими.

Потрібно відзначити, що хною не рекомендується фарбувати сиве волосся.

8e604f04a1674c50b8a822006e9daf58 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарбиУ результаті колір може спотворитися і замість рудого вийде зелений або фіолетовий. Якщо ж людина все одно хоче спробувати фарбування хною, то краще звернутися за допомогою до фахівця, який обере потрібні пропорції і час фарбування. Найчастіше хну і басму використовують для отримання різних відтінків темно-рудого кольору.

Хна дає помаранчевий колір, а басма застосовується в якості затемнителя. Щоб підібрати потрібний відтінок і зрозуміти чи підходить він, можна провести тест. Для цього на пасмо волосся потрібно нанести фарбу, а потім через потрібний час змити. Оцінка кольору проводиться після того, як пасмо висохне.

Для того щоб пофарбувати волосся в темно-рудий колір, потрібно з’єднати хну і басму в пропорції 2:1. Розводять барвники водою, іноді молоком, до кремової консистенції.

При фарбуванні потрібно дотримувати деякі правила:

 • склад наноситься на чисті сухі пасма;
 • наносять масу починаючи з центральної потиличної частини, поступово переходячи до лобової і нижньої потиличної частин. Склад розподіляють по всій довжині волосся;7944eca4e7353a2cbf580e08e0368e34 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби
 • час фарбування залежить від бажаного кольору. Для світлого відтінку достатньо 5-10 хв, для насичено-русявого – 40 хв, а для насичено-каштанового потрібно почекати близько 2 ч.;
 • барвник змивається теплою водою, без використання шампуню. По закінченню процедури наноситься бальзам.

Для того щоб надати волоссю відтінок, у масу з хни і басми можна додавати наступні компоненти:

 • настій ромашки дасть золотистий відлив;
 • мелена гвоздика посилить колір, зробить його більш насиченим;
 • імбир додасть мідний відтінок;
 • червоне вино додасть яскравість.

Хна має деякі недоліки:

 • Надає волоссю червонуватий відтінок. Щоб цього не сталося, хну розводять не водою, а міцним настоєм ромашки.567f54b45d777536f24ed92bd10eadd2 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби
 • Робить кінчики волосся сухими. Запобігти цей недолік можна додавши у фарбу ? ч. л. розтопленого масла кокоса.
 • Робить волосся важкими. Якщо часто фарбувати волосся хною частіше разу на 3 місяці, то незабаром можна помітити, що обсяг буде втрачено.

Складні техніки фарбування

Одна з найбільш складних і популярних технік фарбування – 3D-фарбування. Виконати його можна тільки в салоні краси. При роботі майстер «грає» близькими відтінками з холодної, нейтральною і теплої палітри. Волосся діляться на 3 частини, і кожна забарвлюється в свій відтінок.

Для додання більш вираженого ефекту, кілька тонких пасм забарвлюють світлим тоном.

Існує 2 варіанти техніки Омбре:

 • поступовий перехід темно-рудого кольору в чорний, червоний, коричневий тон;
 • затемнення коренів і плавний перехід до мідних кінчиків.

459347033116efd159f72545fce04154 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби

Зональне фарбування дозволяє одночасно бути і блондинкою, і рудою, і брюнеткою. Пасма поперемінно забарвлюється у темні або світлі відтінки. Вибір тону залежить тільки від особистих переваг.

Поради по догляду за темно-рудим волоссям

Щоб волосся зберігали колір максимально довго необхідно дотримуватися деякі рекомендації по догляду за ними:

 • За деякий час до фарбування, бажано за 1 міс., на волосся потрібно наносити спеціальні живильні і зволожуючі маски. Це дозволить зберегти здоров’я локонів після фарбування.
 • Фарбоване волосся рекомендується обполіскувати відварами трав, наприклад, ромашки, кропиви та інших. Відвари допоможуть відновити ослаблені локони.
 • Закріплювачі кольори допоможуть зберегти яскравість відтінків надовго.
 • Не можна мити волосся 2-3 дні після фарбування. За цей час пігмент максимально вбереться в волосся, і не буде змиватися шампунем.
 • Мити волосся потрібно спеціальними шампунями для сухого волосся, а також застосовувати бальзами.
 • Потрібно наносити спеціальні масла, які додадуть волоссю здоровий блиск і сяйво.
 • Періодично треба оживляти і освіжати колір з допомогою відтінкових бальзамів.

0f006c577f710dff68304f1072b47650 Темно рудий колір волосся. Фото, відтінки, кому йде, до і після фарбування, фарби

Темно-рудий колір волосся можна отримати в домашніх умовах. Однак, виконання складних технік фарбування найкраще довіряти професійним майстрам в салонах краси. Досить показати потрібну техніку на фото, і фахівець допоможе підібрати ідеальний варіант.

Оформлення статті: Анна Вінницька

Відео про фарбування волосся в рудий

Як правильно підібрати колір волосся:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради