Вартість лазерного видалення волосся: ціна на лазерну епіляцію

Лазерна епіляція — популярна процедура серед жінок та чоловіків завдяки багатьом факторам. Один із них — невисока ціна курсу, порівняно з іншими методиками видалення небажаного волосся, які потрібно робити щомісячно. Хоча вартість у різних салонах та містах України відрізняється, процедура однаково залишається економічно вигідною. У Києві ціни на лазерну епіляцію починаються з 190 грн.

1 Вартість лазерного видалення волосся: ціна на лазерну епіляцію

Від чого залежить вартість епіляції лазером

Щоби приблизно вирахувати, скільки коштує лазерне видалення волосся за повний курс, потрібно врахувати розглянуті нижче чинники.

Зона епіляції

Пройти курс лазерної епіляції можна на таких зонах тіла та обличчя:

  • міжбрів’я, підборіддя та зона верхньої губи, щоки та скроні;
  • спина та живіт: поперек, плечі, біла лінія, груди повністю або тільки навколо ареол;
  • руки та ноги повністю або частково: зона до ліктів або колін, стегна, зап’ястя, пальці;
  • пахвові западини;
  • зона бікіні та паху: класика або повне;
  • зона між сідницями та сідниці;
  • шия.

Ціна однієї процедури відрізняється для кожної частини тіла. Це пояснюється різним об’ємом роботи.

Тип волосся та шкіри

Лазер по-різному працює з різним кольором волосся та шкіри, а також його жорсткістю. Сучасні моделі обладнання справляються майже з усіма типами, оскільки мають лазерні промені 3 різновидів: неодимовий, діодний, александритовий. Виключення становить лише сиве волосся, де повністю відсутній пігмент. Залежно від цього, кожному клієнтові може знадобитися різна кількість процедур у курсі. Відповідно, загальна вартість буде різною. У середньому для повного видалення небажаного волосяного покриву знадобиться 6-10 сеансів.

2 Вартість лазерного видалення волосся: ціна на лазерну епіляцію

Індивідуальні особливості організму

Однією з найголовніших умов ефективності лазерної епіляції є стабільний гормональний фон клієнта. Цей показник найбільше впливає на інтенсивність росту волосків. Саме тому вагітним або годуючим мамам не рекомендується проходити процедуру. Збій гормонів може спровокувати новий ріст волосків та нівелювати результати лазеру.

Як вибрати салон

Під час вибору підхожого салону найбільше значення має не ціна лазерної епіляції, а його репутація. Оскільки ефективність процедури залежить від якості обладнання та професіоналізму персоналу, не варто економити. Вибираючи найменшу вартість, а не найкращі умови, можна зіткнутися не тільки з тим, що волосся не видалиться, а й зі шкодою для здоров’я.

3 Вартість лазерного видалення волосся: ціна на лазерну епіляцію

Тому рекомендуємо вивчити відгуки про салон, дізнатися, чи має персонал медичну освіту, яке саме обладнання застосовується. Якщо студія замовчує якусь інформацію із цього переліку, записуватися туди небажано.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради