Загальний опис і характеристики тепличного томату Сахарок

Багато томатоводы краще висаджувати у себе помідори салатного призначення з цукристої м’якоттю. До таких томатам повною мірою відноситься і сорт Цукор, який досить популярний у садівників. Але варто ознайомитися з описом докладніше, оскільки у нього чимало інших достоїнств.

obshhee opisanie i kharakteristiki teplichnogo tomata sakharok10 Загальний опис і характеристики тепличного томату Сахарок

Опис сорту

Популярний у садівників томат Сахарок відноситься до середньостиглих. Рекомендований для особистих підсобних господарств. Але цей сорт широко культивується і в промислових масштабах. Призначений для закритого грунту.

Загальний опис рослини:

 • У висоту помідорний кущ виростає до 1,8-2 м, є индетерминантным.
 • Листки середніх розмірів, насичено-зелений. Стебло за забарвленням світліше.
 • Суцвіття просте. На одній гілці формується за 4-6 томатів.
 • Визрілі помідори смачні, ароматні, правильної форми, яскраво-червоні. Соковита м’якоть цукриста на розломі.
 • Мінімальна маса плодів – 130 р. За відгуками окремі екземпляри можуть досягати 400-450 г, що значно більше заявленого виробником.
 • Зовнішній вигляд помідорів цього сорту можна подивитися на фото, а характеристики томату Цукор – у таблиці:
 • По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
  Середньо-стиглий (110-120 днів) Индетерми-нантный (180-200 см) Салатний Для плівкових теплиць 130-200 Теплиця – 13-16 кг Червоний. Округлої форми, трохи приплюснутий, у плодоніжки слаборебристый

  Переваги і недоліки

  Особливо полюбився садівникам сорт Сахарок за відмінну врожайність і чудові смакові характеристики. Стиглі помідори вживають сирими, використовують для приготування салатів, соку і свіжих соусів. І хоч призначення томату більше салатне, багатьох господинь це не бентежить. Вони пускають надлишки врожаю на консервацію та засолювання.

  Є у томата і інші переваги:

  • володіє міцним імунітетом, практично не хворіє;
  • може вирощуватися як для особистого споживання, так і на продаж;
  • непогано переносить перевезення, зберігаючи товарні якості;
  • добре лежить в місці зберігання.

  Рада. Помідори цього сорту чудово дозариваются. Якщо вони не встигли визріти на кущах, урожай можна при необхідності зняти й зеленим.

  Відзначаються ж овочівниками недоліки більше пов’язані з доглядом за кущами, яким потрібно підв’язка та пасинкування. Крім того, до мінусів можна віднести те, що для вирощування цього сорту знадобиться стаціонарна теплиця або хоча б спорудження тимчасового плівкового укриття.

  Особливості агротехніки та відгуки практикуючих садівників

  Насіння томату висівають через 60-65 днів до передбачуваного переміщення розсади в тепличні умови. Рекомендується формувати рослини в 1 або 2 стовбура, обов’язково видаляючи інші пасинки, яких утворюється досить багато. На 1 кв. м висаджують по 3 кущі. Але якщо планується формування томатів в 1 стебло, посадка може бути більш щільною – по 4 помідорних кущика на м2.

  obshhee opisanie i kharakteristiki teplichnogo tomata sakharok11 Загальний опис і характеристики тепличного томату Сахарок

  Догляд за культурою звичайний, але варто уникати надмірних поливів. Надлишок вологи нерідко веде до розтріскування шкірки плодів.

  Увага! Томат досить болісно реагує на перепади температур, тому на відкритій місцевості в саду його можна садити тільки в південних областях з тривалим теплим періодом і без сюрпризів у вигляді несподіваних похолодань.

  Садівники дають томату Сахарок непогані відгуки:

  • Любові Мартинової сорт сподобався. Плоди у неї виросли смачні і були не волокнисті, добре підійшли як для салатів, так і для консервації.
  • Ольга Довгих теж оцінила цукровий смак цих помідорів. Також зазначила вона і рясне плодоношення.
  • Надія Ушакова назвала цей томат відмінним, особливо підкресливши стійкість до хвороб, крупноплідність і прекрасні смакові якості.

  Як видно з опису, сорт вартий того, щоб на нього звернули увагу любителі томатів. Він плідний, стійкий до вірусів, підходить новачкам і досвідченим томатоводам.

  Цукор: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради