Як зробити темний макіяж очей?

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 294 Як зробити темний макіяж очей?

Темний макіяж очей — тренд сезону. Для нанесення макіяжу використовують тіні, олівець і туш відтінків, наближених до чорного. Для створення ефектного образу можна використовувати рум’яна і помаду червоного кольору.

Варіанти макіяжу з чорними тінями

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 295 Як зробити темний макіяж очей?

При нанесенні макіяжу з темними тінями варто запам’ятати одне головне правило — не використовуйте тільки чорний колір. Він повинен поєднуватися з кількома відтінками, щоб уникнути очі, як у панди. Макіяж для чорних очей найчастіше наносять в техніці «Смокі айс».

Макіяж в стилі смокі айс надає погляду виразності, правда для денної прогулянки або походу на роботу виявиться недоречним. Чорні тіні слід наносити на повіку, збираючись на вечірку, вечірнє побачення або інше свято. Класичний смокі можна розбавити блискітками срібного або золотого кольору. При виборі гліттера пам’ятайте, що дівчатам з карими очима більше йде золото, а тим у кого світлий колір очей — срібло.

Чорні тіні також добре гармонують із світлими відтінками. Їх наносять на внутрішній куточок очей і під повіку. В цілому це і є смокі айс тільки в спрощеному варіанті. Легкий макіяж з чорними тінями також можливо зробити. Права в цьому випадку тіні краще використовувати для виділення зовнішнього куточка. Наносити їх слід спеціальною щіткою для макіяжу.

Тепер розглянемо покрокове виконання макіяжу в техніці Смокі айс з чорними тінями, адже ми пам’ятаємо, що даний варіант дозволяє використовувати тіні будь-яких відтінків, хоча багато хто чомусь асоціюють цю техніку саме з темними кольорами. А адже можна малювати смокі, як яскравими фарбами, так і практично нюдовыми відтінками, головне — дотримуватися етапи виконання макіяжу.

Смокі айс з темними тінями: крок за кроком

Крок 1. Вирівнювання тону шкіри. Тональна основа наноситься на обличчя і повіки. Вона рівномірно розподіляється. Для цього можна використовувати кисть, спонж або власні пальці, правда в цьому випадку ви ризикуєте отримати не зовсім гладку поверхню.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 296 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 2. Промальовування очі. Наноситься На повіки база для тіней. Вона збільшує стійкість макіяжу і полегшує краї. За допомогою олівця підводиться лінія росту нижніх вій і слизової. Рухому повіку зафарбовується в чорний колір. На складку століття коричневі тіні наносяться і розтушовуються.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 297 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 3. Нанесення світлих тіней. На завершальному етапі оформлення макіяжу в техніці «смокі айс», під бровою наносяться світлі відтінки тіней — білі або кремові.

 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 4. Нанесення туші. Перевага віддається чорному кольору. Вії фарбуються у кілька шарів.

 Як зробити темний макіяж очей?

Макіяж в техніці «смокі айс» для карооких завершено! При виборі колірної гами для власниць такого кольору очей рекомендуємо звернути увагу на золоті, коричневі, оливкові і фіолетові відтінки. Саме вони підкреслять виразність очей і додадуть образу жінки родзинку.

Макіяж з темними тінями для блакитних очей

Крок 1. Вирівнюється тон шкіри. Наносимо тональну основу і вирівнюємо колір обличчя під колір шиї (вони не повинні відрізнятися відтінками). Можна скористатися коректором кольору.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 300 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 2. Підводка очей і розтушовування намальованих ліній. Нанесення макіяжу в стилі смокі айс починається саме з підбиття контуру очей. Можна зробити це м’яким олівцем або темними тінями. Не рекомендується використовувати рідку підводку. Нафарбована лінія розширюється до зовнішнього куточка ока і підводиться в бік скроні. У внутрішньому куточку вона малюється тонше.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 301 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 3. Нанесення тіней. Відтінки підбираються гармонійні. При створенні димчастого макіяжу очей між квітами тіней повинні бути плавні переходи. Палітра наноситься на верхню повіку і починається з самого темного відтінку. Тіні лягають від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Інтенсивність кольору поступово зменшується. Потім тіні наносяться на нижню повіку. Вибраний відтінок наноситься на зовнішній кут ока і розтушовується до внутрішнього.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 302 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 4. Нанесення світлий тіней. Після розфарбовування повіку в основний тон, наносяться пастельні відтінки тіней.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 303 Як зробити темний макіяж очей?

Крок 5. Фарбування вій. Завершальним етапом нанесення макіяжу в техніці «смокі айс» — прокраска вій. Для додання обсягу, який наноситься декілька шарів туші.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 304 Як зробити темний макіяж очей?

Відповідний колір помади і рум’яна

При нанесенні макіяжу з темними тінями слід ретельно ставитися до вибору помади і рум’ян. Кращим вибором стануть нюдовые відтінки блисків для губ. Щоб домогтися успішного і ефектного образу можна скористатися матовою помадою або прозорим блиском.

kak sdelat temnyjj makiyazh glaz 305 Як зробити темний макіяж очей?

Якщо жінка хоче створити образ у стилі авангард, то відмінно підійде помада у відтінках гіркого шоколаду. Під такий образ наносяться рум’яна червоного і малинового кольору.

 Як зробити темний макіяж очей?

Не забувайте їх розтушовувати, щоб вони поєднувалися з усім макіяжем і не сильно виділялися. Темний макіяж виглядає розкішно і ефектно, головне не переборщити з палітрою кольорів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради