До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідки

Хранителі народної мудрості знають велику кількість різних прикмет про голові. Адже ця інформація дуже потрібна для правильного побудови життя. Наприклад, у них багато цікавляться, до чого свербить голова. Більшість вважає, що якщо почала свербіти голова, то це віщує сварку, скандал. При цьому тлумачі стверджують: розмах розладу буде залежати від потужності випробовуваного свербежа. Але трактування цієї прикмети видозмінюється в залежності від того, про який саме ділянці тіла йде мова.

Прикмети, до чого свербить голова

Іноді свербіж віщує певні події в любовній сфері. Наприклад, чешущиеся у жінки віскі пророкують їй зустріч з коханим.

Свербить потилиця

Прикмета про чешущейся голові в потилиці передрікає важкі роздуми, невпевненість. Можливо, проти того, хто відчуває такі відчуття, щось готують. Цілком ймовірно, ця частина голови почала непокоїти у зв’язку з тим, що хтось робить спроби обікрасти або підсидіти на роботі.

З-за свербежу не треба одразу панікувати. Можливо, людини відчуває його, хто бажає розіграти.

Але в більшості випадків такі відчуття у потилиці вказує на те, що про людину тужать близькі йому люди. Варто відвідати тих, хто відчуває такі почуття, і свербіж зникне.

Варто відзначити: чим сильніше свербіж, тим інтенсивні думки про те, хто його відчуває.

Сверблячі задня частина голови обіцяє проблеми, які скоро настануть. Вони можуть виникати у всіх сферах, але в більшості випадків ця прикмета обіцяє труднощі з родичами. Варто вести себе тактовно, щоб не було причин для сварки. Адже помиритися буде складно. Чим сильніше свербить голова, тим важче проблема.

Іноді прикмета вказує на те, що людини будуть лаяти. Варто обміркувати, де помилився, і виправити скоєне.

У дівчини

Якщо у представниці прекрасної статі свербить голова, то це трактується як попередження про зміну її долі в гіршу сторону. Їй належить пройти період життя, наповнене сумом. Чесання вказує на те, що улюблений скоро засмутить її.

94fc0e628ed5e00b956e6b2b8fda9d3a До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідкиЯкщо у дівчини немає нареченого, то, значить, вона довго буде самотньою. Можливо, вона не вийде заміж ніколи.

У чоловіка

Якщо свербить потилиця у чоловіків, то це обіцяє появу справи, що потребує вирішення. Якщо свербить потилиця праворуч, то це пророкує доставляють радість події, якщо зліва, то хлопця вилають на службі або будинку за невиконане в термін справу.

Сверблять віскі

Висок свербить до порад. Якщо свербить праву скроню, то пораду дадуть. А, коли свербить ліва скроня, хтось чекає ради у відчуває свербіж.

02c89cbad3923590fdfa464d483641bb До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідкиЩе сверблячих зліва скроню передрікає неприємну розмову з друзями або родичами.

Чешущийся скроню підказує, що варто звернутися до впливової особистості. Сверблячих праву скроню означає, що людина попросить допомоги у чоловіка, а лівий — у жінки.

До чого свербить маківка

Якщо свербить верхівка голови з правого боку, це нагадує про незавершеному справі. Воно важливіше, чим думає людина, адже це справа буде впливати на його долю.

Свербіж голови на верхівці з лівої сторони передрікає важкі проблеми. Вони можуть стосуватися здоров’я. А ще, можливо, буде потрібно швидко прийняти термінове рішення.

Як нейтралізувати погану прикмету

Долю завжди можна змінити в кращу сторону. Для нейтралізації поганого ознаки є дуже простий спосіб. Його застосовували люди здавна.

44b1cd75d4c0fe52fc63f5292c5768da До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідкиПотрібно помити волосся водою і вмитися нею. Вона віднесе погані прогнози, і вони не збудуться.

Якщо свербіж не зник після застосування цього методу, то необхідно піти в церкву. Можливо, що хтось із нещодавно залишили цей світ, з якими людина був близький, не зміг знайти дорогу в інший світ, тому потребує провіднику. У цьому випадку необхідно замовити по померлому службу. Після цього його душа знайде своє місце у потойбічному світі. Адже їй належить знаходитися саме там.

У всякому разі не варто приймати близько думки про негативної енергії і боятися поганого результату. Вірити лише в сприятливі ознаки. Благополуччя і успіх завжди супроводжують оптимістам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради