До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідки

Хранителі народної мудрості знають велику кількість різних прикмет про голові. Адже ця інформація дуже потрібна для правильного побудови життя. Наприклад, у них багато цікавляться, до чого свербить голова. Більшість вважає, що якщо почала свербіти голова, то це віщує сварку, скандал. При цьому тлумачі стверджують: розмах розладу буде залежати від потужності випробовуваного свербежа. Але трактування цієї прикмети видозмінюється в залежності від того, про який саме ділянці тіла йде мова.

Прикмети, до чого свербить голова

Іноді свербіж віщує певні події в любовній сфері. Наприклад, чешущиеся у жінки віскі пророкують їй зустріч з коханим.

Свербить потилиця

Прикмета про чешущейся голові в потилиці передрікає важкі роздуми, невпевненість. Можливо, проти того, хто відчуває такі відчуття, щось готують. Цілком ймовірно, ця частина голови почала непокоїти у зв’язку з тим, що хтось робить спроби обікрасти або підсидіти на роботі.

З-за свербежу не треба одразу панікувати. Можливо, людини відчуває його, хто бажає розіграти.

Але в більшості випадків такі відчуття у потилиці вказує на те, що про людину тужать близькі йому люди. Варто відвідати тих, хто відчуває такі почуття, і свербіж зникне.

Варто відзначити: чим сильніше свербіж, тим інтенсивні думки про те, хто його відчуває.

Сверблячі задня частина голови обіцяє проблеми, які скоро настануть. Вони можуть виникати у всіх сферах, але в більшості випадків ця прикмета обіцяє труднощі з родичами. Варто вести себе тактовно, щоб не було причин для сварки. Адже помиритися буде складно. Чим сильніше свербить голова, тим важче проблема.

Можна стригтися перед операцією — прикмети

Іноді прикмета вказує на те, що людини будуть лаяти. Варто обміркувати, де помилився, і виправити скоєне.

У дівчини

Якщо у представниці прекрасної статі свербить голова, то це трактується як попередження про зміну її долі в гіршу сторону. Їй належить пройти період життя, наповнене сумом. Чесання вказує на те, що улюблений скоро засмутить її.

94fc0e628ed5e00b956e6b2b8fda9d3a До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідкиЯкщо у дівчини немає нареченого, то, значить, вона довго буде самотньою. Можливо, вона не вийде заміж ніколи.

У чоловіка

Якщо свербить потилиця у чоловіків, то це обіцяє появу справи, що потребує вирішення. Якщо свербить потилиця праворуч, то це пророкує доставляють радість події, якщо зліва, то хлопця вилають на службі або будинку за невиконане в термін справу.

Сверблять віскі

Висок свербить до порад. Якщо свербить праву скроню, то пораду дадуть. А, коли свербить ліва скроня, хтось чекає ради у відчуває свербіж.

02c89cbad3923590fdfa464d483641bb До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідкиЩе сверблячих зліва скроню передрікає неприємну розмову з друзями або родичами.

Чешущийся скроню підказує, що варто звернутися до впливової особистості. Сверблячих праву скроню означає, що людина попросить допомоги у чоловіка, а лівий — у жінки.

До чого свербить маківка

Якщо свербить верхівка голови з правого боку, це нагадує про незавершеному справі. Воно важливіше, чим думає людина, адже це справа буде впливати на його долю.

Свербіж голови на верхівці з лівої сторони передрікає важкі проблеми. Вони можуть стосуватися здоров’я. А ще, можливо, буде потрібно швидко прийняти термінове рішення.

Як нейтралізувати погану прикмету

Долю завжди можна змінити в кращу сторону. Для нейтралізації поганого ознаки є дуже простий спосіб. Його застосовували люди здавна.

44b1cd75d4c0fe52fc63f5292c5768da До чого свербить голова — прикмети для чоловіків і жінок, як нейтралізувати погані наслідкиПотрібно помити волосся водою і вмитися нею. Вона віднесе погані прогнози, і вони не збудуться.

Народні прикмети на Покрову Пресвятої Богородиці (14 жовтня) — обряди, повір'я про погоду та заміжжя

Якщо свербіж не зник після застосування цього методу, то необхідно піти в церкву. Можливо, що хтось із нещодавно залишили цей світ, з якими людина був близький, не зміг знайти дорогу в інший світ, тому потребує провіднику. У цьому випадку необхідно замовити по померлому службу. Після цього його душа знайде своє місце у потойбічному світі. Адже їй належить знаходитися саме там.

У всякому разі не варто приймати близько думки про негативної енергії і боятися поганого результату. Вірити лише в сприятливі ознаки. Благополуччя і успіх завжди супроводжують оптимістам.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!