Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото об’ємні, каскад, драбинкою, модні

Найпростіший спосіб додати зміни у свою зовнішність — це зробити чубок. Особливо вона поєднується зі стрижками на короткі волосся. Така деталь не тільки додає родзинку в зовнішність, але і може її скоригувати додасть рисами обличчя м’якість і гармонійність, приховає недоліки і підкреслить погляд.

Модні тенденції в коротких зачіски з чубчиком

Стрижки і укладання залежні від модних трендів.

Зараз стилісти рекомендують звертати увагу на такі варіанти коротких зачісок, доповнених чубчиком:

 • На зміну важкій чубку з чітким зрізом прийшла профільована чубчик зі злегка рваним краєм. Вона поєднується з рівним або злегка завитым каре.
 • Коса чілка відрізняється універсальністю, оскільки доповнює майже кожну коротку зачіску — каре, боб, пікс, асиметрію. В залежності від структури волосся підбирається густина і довжина передніх пасом.
 • Коротка чубчик до середини чола або трохи вище досить примхлива і вимоглива до основної стрижці, але це справжній хіт сезону. Вона поєднується з пікс, рівним каре, боб-каре.
 • Володарки густих і важких волосся можуть дозволити собі трендову шапочку з рівною гривкою, що прикриває брови.
  d76bb8c35e6a612d1d1c353ff58418cb Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні
 • Чубчик на 2 сторони стала улюбленою серед зірок, тому її швидко підхопили дівчата всього світу. Вона поєднується з багатьма стрижками, але особливо з каре і каскадом. Довжина волосся по плечі дозволяє зібрати їх в низький хвіст, при цьому залишивши чубок, що додає образу жіночності.
 • Класична рівна чолка нижче рівня брів ніколи не виходить з моди. Вона забирає значну частину волосся, тому підходить дівчатам з густими кучерями. Серед коротких стрижок вона поєднується з каре або подовженим бобом.

Як вибрати тип чубчика

Чубчик універсальна для дівчат та жінок різного віку, але важливо знайти свій варіант.

2ae64dfeed4800daa21b55ec035e0d7e Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Він залежить від типу особи:

Форма обличчя Рекомендації по вибору чубчика
Коло Для цього типу потрібна чубчик, яка візуально подовжить обличчя і зробить його більш вузьким. Для цього підійде коса діагональна чубчик або подовжена на дві сторони.
Перевернутий трикутник Цій формі притаманний широкий верх особи і вузьке підборіддя. Зрівноважити пропорції можна чубчиком середньої густоти, прикриває лоб або лежить набік. Важливо, щоб вона не мала чіткого зрізу. Рваний край або філіровка пом’якшить вуглуваті риси обличчя.
Прямокутник Прямі кути росту волосся і виражена нижня щелепа вимагають створення ілюзії округлості. У цьому допоможе подовжена коса чілка до рівня підборіддя. Для тих, хто носить розпущене волосся, підходять рівні негусто чубчика, кінчики яких покладені всередину і крайні пасма злегка подовжені.
Квадрат Щоб згладити кути і подовжити овал обличчя, підходять рвані і асиметричні чубчика, край яких падає на вилиці. Рівний і важкий зріз розширить форму обличчя і приверне увагу до нижньої щелепи.
Груша Вузький лоб і широку нижню третину особи скоректує рівна чолка, що прикриває брови, або ж коса з проділом на одну сторону.
Овал Це універсальна форма обличчя, володарки якої можуть дозволити собі будь-який варіант чубчика — від ультракороткій до видовженої і багатошаровою. Єдине виключення у вигляді важкої прямий чубчик з чітким зрізом не підходить «ідеального» овалу, так як може зробити особа круглим і важким. Такий варіант прикрашає витягнутий овал, так як робить його більш пропорційним.

Класичні стрижки

Класика поза модою і завжди актуальна. Такі стрижки поєднуються з усіма стилями одягу, при цьому в залежності від наряду і настрої можна поміняти укладання і отримати новий образ.

Каре

З коротким волоссям багато починають експерименти зі стрижки каре, яка відмінно доповнюється чубчиком.

На думку стилістів, вона підходить всім формам особи, важливо лише знайти свій варіант зачіски та оформлення передніх пасом:

 • Класичний варіант — рівне і чітке каре з прямою важкої чубчиком. Найкраще воно підходить власницям овального і грушоподібної особи. Круглолицим дівчатам варто вибирати подовжену стрижку з профільованою округленої чубчиком.
  a7d137c7e84ff44b30328824229c2a37 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні
 • Градуированное каре з рваними кінцями витягає шию і згладжує гострі кути особи. Найкраще воно поєднується з косою, рівною і подвійний чубчиком.
 • Коса чілка відмінно доповнить хвилясту укладання каре і перетворить прямокутне і трикутне обличчя.
 • Рівна укладання каре і коротка чубчик приховає високий лоб і наблизить видовжену форму особи до ідеального овалу.

Боб

Головні особливості стрижки — чіткі, але при цьому м’які контури і об’єм на маківці. Довжина волосся досягає рівня мочок вух і нижче, при цьому спереду пасма трохи довше, ніж ззаду. Як і каре, боб йде всім, більш того він коригує особливості зовнішності.

Дівчатам з округлим обличчям підійде подовжений боб з негустими передніми пасмами або косою чубчиком. Володарки «прямокутника» можуть дозволити собі середню стрижку з прямою чіткою формою чубчика. Подовжений боб з рваними кінцями і округлої чубчиком середньої густоти підходить дівчатам з видовженим обличчям.

Асиметричні і косі чубчика в поєднанні з текстурованими краями боба додадуть гармонію будь-якій особі — зроблять округлим гостре підборіддя, пом’якшать лінію щелепи, витягнутий овал.

Боб-каре

Наочне відміну боб-каре від своїх побратимів — це обов’язкове градуювання. Саме тому стрижка підходить дівчатам з тонкими позбавленими обсягу волоссям. Що стосується форми обличчя, то зачіска прикрасить власниць круглого і прямокутного особи.

6ef1c1c410338480174c9d9d419fbfa3 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Приховати високий лоб і наблизити форму особи до овалу допоможе чубчик.

Боб-каре краще всього поєднується з косим і подовженим варіантом оформлення передніх пасом. Вони додадуть додатковий прикореневій обсяг зачісці.

Шапка

Стрижка шапочка не має сенсу без високою густою важкої чубчика. Класичний варіант зачіски — це рівні і плавні лінії переходу волосся. Як правило, вона повністю відкриває шию, тому різниця між довжиною чубчика і задніми пасмами мінімальна, що дозволяє відкрити потилицю.

Найчастіше для цього його виголюють. Але є види стрижки, в якій ззаду локони досягають лінії росту волосся, і пасма прикривають частина вух. Шапочка — примхлива стрижка.

Вона вимагає:

 • густих рівних волосся, які добре тримають укладання;
 • подовженого особи;
 • виразних рис — очей і губ.

Каскад

З усіх класичних зачісок каскад найбільш універсальна. В залежності від структури волосся і типажу зовнішності підбирається кількість рівнів стрижки і їх глибина. Короткий каскад дещо схожий на шеггі, але верхівка більш виражена, а нижні пасма плавно переходять до шиї. Щоб додати зачісці завершеність і підкреслити зовнішність, використовують чубок.

35c0cfbadb97997349ba2ae0791d6754 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Рвані передні пасма на 2 сторони — один з кращих варіантів, так як вони продовжать бічну драбинку і витягнуть особа. Пряму чубок роблять багатошарової або филируют, щоб вона не вибивалася з ідеї стрижки і зберігала легкість і обсяг укладання.

Модні стрижки

Тренди досить швидко змінюються, і зачіски відразу ж під них підлаштовуються. Сама концепція зачіски дотримується, але її окремі елементи видозмінюються і відповідають настрою моди.

Стрижки на коротке волосся із чубчиком підходять жінкам, які воліють перебувати в русі, але хочуть завжди виглядати максимально стильно.

Модні варіанти, як правило, не вимагають великої кількості часу та коштів на укладання. Важливо, щоб стиліст підібрав потрібну форму зачіски, враховуючи структуру волосся, тип обличчя.

Піксі

Відкрити обличчя, підкреслити його риси допоможе ультрамодна пікс. Це універсальна стрижка, яка не має віку.

b429f2a01710e0bf1c166b73b9ef0887 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Для неї характерні такі особливості:

 • коротка довжина ззаду;
 • відкриті вуха;
 • короткі або вибриті віскі;
 • градуйована верхня частина волосся;
 • коротка або довга чолка.

Піксі не відноситься до тих стрижок, які йдуть всім. Вона підходить дівчатам з овальним або округлим обличчям і дрібними рисами обличчя. Ті, хто можуть собі дозволити цю зачіску, відразу відчують її принадність — овал обличчя набуде чіткість, очі, щоки і губи стануть більш виразними.

Що стосується чубчика, то пікс приймає майже всі її варіації:

 • багатошарова пряма чубчик з об’ємною і кошлатою укладанням;
 • коротка акуратна чубок набік з гладкою верхівкою і бічним проділом;
 • коса чілка, як продовження стрижки, кінчик якої досягає рівня нижче вилиці.

Shag

Для тих, хто любить недбалі і пляжні укладання, підійде модна в цьому сезоні стрижка шег, що дослівно перекладається як «кошлатий». Принцип її виконання схожий з каре, але з рваними пасмами по всьому периметру голови. Це додає зачісці об’єм по всій масі волосся і м’якість ліній.

Шег підходить власницям:

 • тонких прямих волосся, позбавлених обсягу;
 • хвилястою структури волосся;
 • овального і прямокутного особи.

Класичний варіант шеггі — це довжина плечей або трохи вище, хвиляста укладання і чубчик.

4bf5e626a0c5263000954fa9e2a02e49 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Що стосується останньої деталі, то її потрібно підбирати в залежності від густоти волосся і не робити занадто чіткою, щоб продовжити концепцію зачіски. Дівчатам з рідкісними волоссям підійде негуста чубчик на дві сторони. А ось власниці густих і товстих локонів можуть доповнити стрижку прямий чубчиком із закругленими кінцями.

Гарсон

Стрижки на коротке волосся із чубчиком на сучасний лад — це опрацьовані варіанти з минулого. Гарсон відноситься до однієї з них. Це хлоп’яча зачіска, яка всупереч цьому робить зовнішність дівчини жіночною і романтичною.

У класичному виконанні стрижка має рівні чіткі контури — коротка довжина ззаду, яка поступово подовжується до потилиці і скронь. В подовженому варіанті маківка оформляється багатошаровими і рваними пасмами.

Гарсон підходить дівчатам з прямим волоссям, вузьким худим обличчям і незграбними рисами. Інші типи зовнішності можуть придбати ще більш виражені диспропорції, але тут може впоратися чубчик, яка обов’язково доповнює стрижку.

eafbccc504f6520e38ad6b5328ac46f3 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Це:

 • подовжений варіант чубчика на бік згладить «прямокутник» і «квадрат»;
 • коротка густа пряма чубчик, відкриває майже весь лоб, підходить овальної формі;
 • косі асиметричні передні пасма витягнуть кругле обличчя.

З відкритими вухами

Просто і витончено виглядає будь варіант короткої стрижки з відкритими вухами. Вони вимогливі до типу зовнішності своєї власниці, але чудово демонструють гідності особи.

Найбільш гармонійно будуть виглядати з таким варіантом зачіски дівчата з тонкою шиєю, виразними вилицями і доглянутою шкірою.

Доповнити стрижку можуть майже всі види чілок — пряма, коса і подовжена. Вони вибираються в залежності від форми обличчя і густоти волосся.

Паж

Сучасний паж — одна з найбільш динамічних стрижок, яка змінюється в міру появи трендів. Силует зачіски у чіткий і рівний. Локони обрізані по всьому периметру голови, а їх кінці закруглені всередину. Найкраще вона підходить прямим густим і товстим волоссям, які добре тримають укладання. Обов’язковий атрибут пажа — густа важка чубчик.

3b6b474b96071d0943a52bac76911394 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Вона може м’яко переходити в передні пасма або мати чітку лінію бічного зрізу. Стрижка підходить дівчатам з подовженим овалом обличчя, тонкою шиєю, м’якою лінією нижньої щелепи. Для круглолицих жінок це невдалий варіант, так як середня і нижня третина візуально стануть ще ширше.

Креативні стрижки

Творчим натурам і любителькам уваги припадуть до смаку креативні і сміливі стрижки. Від класики вони запозичили форму, а далі залежать від фантазії дівчини. Вона може побажати різнокольорові пасма, скуйовджений їжачок, вибриті віскі і різні візерунки.

Панк

Стрижки на коротке волосся із чубчиком особливо улюблені дівчатами, стиль яких пов’язаний з панк-культурою. Найпоширеніший варіант такої зачіски — це короткий потилицю і віскі з видовженими волоссям на маківці.

Щоб підкреслити взбалмошность і зухвалий образ, її укладають різними способами:

 • піднімають волосся на маківці наверх і надають їм кудлату текстуру у вигляді ірокеза;
 • зачесують волосся вперед і роблять акцент на багатошаровості чубчика.
  b7288b4aefaec8c5efa3ac603b0ebe46 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

При бажанні окремі пасма фарбуються в яскраві кольори, скроні і потилицю виголюють кількома шарами, виділяють лінію росту довгих пасм. Для того щоб трансформувати в елегантну зачіску, досить пригладити волосся та зачесати їх на одну сторону і додати їм блиск за допомогою гелю.

Асиметрія

Це політ фантазії майстра, так як при створенні асиметричні стрижки немає чітких правил. Єдиною вимогою до дівчини, яка зважилася на такий експеримент, є готовність до укладання зачіски, щоб продемонструвати її красу.

Найпростіший і найпопулярніший варіант асиметрії — це боб-каре з подовженням на одну сторону.

Серед ультракоротких стрижок це може бути пікс, гарсон і томбо з косою чубчиком. Для власниць кучерявого і рідкого волосся підійдуть асиметричні стрижки з градуированием. Це додасть ще більше обсягу і легкості укладання. При боязні чіпати довжину можна експериментувати з чубчиком.

Багатошарові косі передні пасма з боковим проділом вже не мають ніякої симетрії, тому в міру відростання волосся майстер буде пропонувати нові варіанти оформлення чубчика.

З голеними частинами

Виголені скроні і потилицю з чіткою лінією екстремально виглядають при стрижці з подовженою верхівкою. Контраст і практично видима шкіра відразу привертають увагу, і акцентують увагу на вухах і шиї. Особливо якщо зачесати волосся назад і виділити окремі пасма. Більш плавний перехід і 3-4 см волосся в скроневій зоні може бути першим кроком до експерименту.

d152777d614481c41e5c74fc2e7fa50f Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модніСтрижки на коротке волосся із чубчиком для дівчат.

З максимально короткими стрижками, наприклад, пікс, вибриті віскі практично непомітні, тільки якщо повністю не прибрати волосся. Для каре або боб можна виділити один скроню, який підкреслювати укладанням на одну сторону.

Короткі стрижки з прямою чубчиком

Пряма чубчик відрізняється рівним або злегка напівкруглим зрізом. Вона може бути дуже короткою, так і падати на брови. Важка і густа чубчик з чітким краєм — це класика. Більш трендовий варіант — легка профільована чубчик, покладена на круглу чубок. Найкраще вона лежить на прямих і слухняних волоссі.

Власницям кучерявого і рідкого волосся доведеться витягати її праскою і фіксувати лаком. Окремий варіант — ультракороткая чубчик під назвою бебі-майкле. Вона має рівний і прямий зріз і відкриває велику частину лоба. Вона підходить власницям овального і видовженого обличчя з м’якими рисами, особливо при виборі хлоп’ячої стрижки.

Короткі стрижки з косою чубчиком

На відміну від прямий, косий чубчик «дружить» з усіма формами особи. За рахунок прикритої частини лоба, вилиць і довжини вона витягує обличчя, приховує щоки і округлює гострі кути. Тому вона підходить як «овалу», так і «колу», «прямокутника» та «трикутник».

Варіантів виконання косий чубчик безліч:

 • підстрижена по діагоналі і укладена на 2 сторони;
 • рвана на одну сторону довжиною трохи нижче лінії брів;
  d76b4451523a2942efe243321ca8d8c2 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні
 • багатошарова до рівня підборіддя.

Також вона різниться в залежності від самої стрижки. В коротких хлоп’ячих варіантах коса чілка продовжує верхівку, а в каре або подовженому бобі необхідно вистригти окремими пасмами.

Жіночі короткі стрижки з довгою чубчиком

Подовжена чубчик зараз на піку популярності. Це простий спосіб змінити звичну стрижку, при цьому отримавши бажані зміни в зовнішності. Щоб зачіска не виглядала ніби обрубленная, її кінці филируют або роблять рваними. Це дозволяє носити її як рівною, так і підкручувати від особи.

Так як довга чолка м’яко обрамляє контур овалу, то підходить дівчатам як з м’якими рисами обличчя, так і гострим підборіддям і масивною щелепою.

А ось вигнута чубчик, що закриває брови і практично стосується вій, не прикрасить власниць квадратного і круглого обличчя. Найчастіше подовжені чубчика поєднують з каре або бобом до рівня плечей. З пікс і гаврошем передні пасма на обидві сторони будуть виглядати дивно, тому для цих стрижок краще вибирати косі або прямі чубчики, які продовжать лінії зачіски.

Філіровка

Стрижки на коротке волосся із чубчиком часто доповнюються филировкой. Цей прийом — один з останніх трендів. Для його втілення використовують спеціальні ножиці, які проріджують волосся. Такий спосіб дозволяє пасмам лягти більш природно і позбавити їх рівного чіткого зрізу.

Філіровка підходить для всіх типів чубчика, особливо прямої, яка густо прикриває брови, і майже завжди використовується при стрижці передніх локонів по діагоналі. Найпопулярніший варіант — негуста чубчик до середини брів з напівкруглим зрізом. Буквально пару помахів філірувальними ножицями, та у особи з’являється прикореневій обсяг, а образ стає грайливим.

3a62b3f2e91b2ce2e79dae76caad7820 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні

Коли і кому необхідна філіровка чубчика:

 • власницям густого волосся, які по зрізу стовбурчаться;
 • дівчатам з круглим обличчям — чіткі лінії розширюють особа, а рвані кінці витягують овал;
 • при створенні косий чубчик, щоб зробити діагональ більш м’якою;
 • прореженная пряма чубчик акцентує увагу на рисах обличчя.

Яскраві тенденції в оформленні чубчика

Природні відтінки волосся поза часом. Але зараз на піку популярності складні і кольорові фарбування, які поєднуються і з короткими стрижками. В окремий колір чубчик виділяється вкрай рідко, і такий спосіб підходить для дитячих експериментів.

У фарбуванні стрижки з чубчиком є кілька особливостей:

 • додати об’єм волоссю і свіжість особі допоможе техніка балаяж, особливо для зачісок з багатошаровою і косою чубчиком;
  61df63470c1ac9b2c7dbfb348ff455e6 Стрижки на коротке волосся із чубчиком жіночі. Фото обємні, каскад, драбинкою, модні
 • прийнявши рішення зробити каре, можна злегка освітлити кінці всього зрізу і чубчика і зробити м’який перехід до більш темним коріння;
 • при бажанні додати яскраві пасма в чубок потрібно продовжити цю тему, розбавивши ними всю масу волосся для гармонії всієї зачіски;
 • щоб підкреслити колорування і виділити кольору в зачісці, можна робити ефект мокрого волосся і зачісувати їх назад, за рахунок цього пасма придбають структуру і глянсовий блиск.

Коротка стрижка, доповнена чубчиком, перетворить будь-яку дівчину або жінку. Незалежно від структури волосся і їх стану можна вибрати зачіску, яка підкреслить достоїнства зовнішності і приховає недоліки.

Автор: Анна Громова

Оформлення статті: Анна Вінницька

Відео про зручних коротких стрижках

Стильна коротка стрижка з чубком:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради