«Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті

Скільки разів нам вже доводилося переконуватися: навіть саме розкішне і красиве плаття можна зіпсувати, якщо одягне його не до місця і не та. Особливо прикро, коли таке відбувається з зірками, які володіють особистим стилістом і багатим досвідом світських виходів.

Менді Мур, актриса, співачка і автор пісень, зазвичай вибирає для своїх повсякденних і вечірніх виходів класичні, елегантні образи базових відтінків – і виглядає у них чудово. У неї досить струнка фігура, що дозволяє носити облягаючі, жіночні сукні – як це, приміром, оливкова, від Missoni.

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@mandymooremm / Instagram.com

Однак і у стиліста зірки трапляються модні помутніння. Інакше як пояснити ось цей наряд?!

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@altamodacomm / Instagram.com

Мало того, що Менді вийшла вдень в коктейльній сукні на вулиці Лос-Анджелеса. Воно ще й додало їй зайвих 5 років і 5 кілограмів ваги (якщо не всі 55).

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@fashion_celebs_critics_ / Instagram.com

При цьому саме плаття шикарне, що й казати! Яскраве, стильне, в міру сексуальне…

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@mandymooremm / Instagram.com

Але воно створено для юних дівчат модельних параметрів без стегон, без грудей, з виточеними плечима та руками. А у Менді, замість того, щоб підкреслити достоїнства, як і годиться коктейльної поряд, цей образ зробив акцент на всі її недоліки.

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@bright_full_night / Instagram.com

Не можна сказати, що її фігура погана. Але в порівнянні з досить невеликим бюстом, стрункою талією і стегнами плечі і руки досить масивні. Відкритий ліф-бюстьє на тонких бретельках зробив верхню частину актриси ще повніше. А про зону декольте і говорити нічого!

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@jimmykimmellive / Instagram.com

Що це? Не виявилося сукні потрібного розміру або нам пропонують новий тренд? Адже нещодавно Меган Маркл, що претендує на статус нової ікони стилю, теж з’явилася на публіці в до неможливості вузькому вбранні, який до болю в серці перетискає груди і акцентує зони пахв.

 «Плаття супер, але наділу не та!»: невдалий вихід Менді Мур у надто вузькому платті@doll_memories / Instagram.com

Очевидно, тепер в моді псувати форму і без того невеликий грудей пережимающим декольте замість того, щоб надати їй обсяг. Це не перші дивні пропозиції стилістів за останні час, які далеко не прикрашають жінок. І ми щиро сподіваємося, цей тренд довго не затримається!

До речі, якщо плаття, в якому так невдало вийшла на люди Менді Мур, вам сподобалося, і ви володієте крихкою фігурою, шукати його треба в колекції Cristina Ehrlich. Є там і інші цікаві вбрання, але, будь ласка, не слідуйте сліпо новим трендам і вибирайте те, що вам дійсно йде і робить вас королевою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради