Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдуть

Не так давно елемент поголених скронь на довгих або коротких волоссі був прийнятний виключно для різноманітних субкультур, що відрізняються нестандартним баченням краси і бажають виділитися із загальної маси. Законодательницами моди на стрижку «Skrillex» стали такі відомі голлівудські зірки, як Авріл Лавін, Пінк, Еліс Робив, Ріанна.

Але основоположником вважається ді-джей родом з Каліфорнії, в честь якого і був названий фрагмент стрижки.

Жіночі стрижки з поголеними скронями

Короткі стрижки з поголеними скронями на практиці мають досить розпливчасту або умовну класифікацію. Якщо раніше вибриті віскі (професійні перукарі використовують поняття «сайдшейв» або «скриллекс») зустрічалися тільки в дуеті з коротким волоссям, то тепер цей особливий стиль також часто використовується і на довгому волоссі.

Володіють густими і довгими волоссям, з допомогою такого прийому, надають своєю витонченою і романтичної зовнішності зухвалий характер. Виглядає це досить ефектно.

64fb1521f18b7400e91e2549d9925357 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдутьСтрижки з використанням вибривання підходять багатьом, так як мають ряд переваг, коригувальні зовнішній вигляд особи:

 • Власницям круглого або овального типу обличчя, поголені над вухами трикутники, здатні візуально подовжити обличчя і приховати пухкі щоки. На коротких волоссі такий ефект буде більш виражений.
 • Високі сайдшейвы згладжують важкі видатні вилиці. Роблять саме «високе» вистригання, щоб загальна копиця волосся, ніспадая не перекривала відкриті віскі.
 • Найбільш вигідно такі стрижки виглядають на густих і темних чи рудому волоссі. Відкриваючи шию, вони надають витонченості образу, поряд з натяком на бунтарство.
 • Об’єм волосся візуально збільшується (тільки в тому випадку, якщо волосся спочатку не були тонкими).
 • Відмінно поєднується з різними колірними рішеннями (мелірування, колорування).
 • При наявності тріммера або бритвеного верстата, можлива коригування в домашніх умовах.
 • Надає фігурі стрункий силует.
 • Зачіску (в залежності від укладання) можна поєднувати з офісним, так і з повсякденним стилем.
 • Скриллекс в дуеті зі стильною і об’ємної укладанням привертають загальну увагу.

Обмежень за віком для такої стрижки немає. Молоді дівчата часто віддають перевагу одному виголеному скроні або потилиці. Симетричні сайдшейвы більш популярні у жінок зрілого віку.

Укладання, з якими сайдшейвы вигідно гармонують:

 • Ірокез.
 • Прямі довге волосся.
 • Звичайні коси.
 • Афрокосички.
 • Пучок.
 • Високий хвіст.

Стрижки, відмінно поєднуються з симетричними сайдшейвами:

 • Пікс. Відмінною рисою цієї стрижки є рвані контури. Стиль «casual» означає подовжену чубок з різними по довжині пасмами, які створюють недбалий образ.

  34f300e4b4fd168161a7de909dd8714d Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдутьКороткі жіночі стрижки з поголеними скронями

Є кілька підвидів пікс: каскадна, класична, з видовженими пасмами, на середню довжину, гібрид піксі-боб. Всі ці різновиди максимально відкривають область шиї і вух. Стрижку потрібно постійно підтримувати в первозданному вигляді, тому відвідувати стиліста доведеться не рідше ніж кожні 3 тижні.

Чим більшу довжину мають пасма, тим більше часу буде йти на укладання.

Особливо ефектно стрижка виглядає на волоссі темного кольору (шоколад, чорний, мідь, темно-рудий) і на холодному блонд.

 • Боб. У класичному вигляді боба застосовується техніка градуювання і є невід’ємною частиною стрижки. Завдяки густий драбинці, зона верхівки підводиться і збільшується в об’ємі. Такий ефект працює як на густих, так і на тонких волоссі. Боб передбачає подовжені бічні пасма з чітким зрізом і косий чубчик. Найкращий варіант боба це шовковисті, прямі і гладкі волосся.

Так як боб відростає рівномірно, частого відвідування перукаря така стрижка не вимагає. Найбільш вигідно стрижка виглядати в одному кольорі, а також з використанням технік «вигорілих волосся» або балаяж. Стрижка боб має декілька варіацій: боб на короткі волосся, на середні волосся, боб-каре (на ніжці для піднесеного потилиці), градуйований боб (з подовженням і без), шеггі-боб і багатошаровий боб.

 • Гаврош. Дуже добре виглядає на прямих, темному волоссі, а також мелірованого. Потилична частина волосся подовжена і максимально відкрите обличчя. Волосся добре филируются (особливо у разі густого волосся) для того, щоб прибрати обсяг. Стрижка носить характер недбалості і безладу.

Дуже добре гаврош доповнює пряма, прореженная або коса чілка, в залежності від особливостей особи. Крім того, це універсальна стрижка і підходить практично до будь-якого типу обличчя. Укладання такої стрижки займає всього кілька хвилин. Оголювати обидві скроні, не маючи густого волосся буде непередбачливо, так як в цьому випадку вийти зворотний ефект – ламана і тонка шевелюра стане ще більш очевидною.d8a970e6bdd5d02d041282c02aab4cf2 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдуть

Симетричний скриллекс може не вигідно акцентувати увагу на проблемній шкірі обличчя та голови (вугри, прищі, пігментні плями, лупа). Елемент поголеного скроні підходить і власницям кучерявого волосся, так як кучеряві локони – це завжди додатковий обсяг.

Щоб замість красивих оголених скронь не вийшли нерівні і несиметричні лисини, краще надати роботу над зачіскою професіоналу. Існують різні сервіси, які дозволяють бажаючим «приміряти» ту чи іншу зачіску до стрижки. Такий інтернет-сервіс допоможе визначитися з розмірами і розташуванням сайдшейв, а також підібрати підходящу до типу особи стрижку.

Збривати довге волосся під самий корінь не варто, краще залишити довжину приблизно в сантиметр. Так стрижка буде виглядати більш гармонійно, навіть у міру відростання волосся.

Виголити віскі під корінь можна не тільки з допомогою небезпечної бритви, в домашніх умовах набагато безпечніше використовувати тріммер або машинку для стрижки волосся. Але в цьому випадку підтримувати довжину волосся на поголеному ділянці потрібно буде постійно, або загальний вид стрижки придбає недбалий і запущений характер.

Асиметричні стрижки з поголеними скронями

Вибриті віскі на коротких волоссі кардинально змінюють риси обличчя, але зважитися на таку стрижку досить непросто. Ті, хто боїться відходити далеко від консервативних образів обмежуються одним виголеним скронею. Як правило, виголюють волосся на тій стороні де вони менш густі або в залежності від побажання власниці шевелюри.

Це найпопулярніша стрижка з використанням техніки вибривання. У разі якщо сайдшейв не доведеться по душі, його можна прикрити загальною масою волосся, укладанням на поголену бік і відростити.

ca053c7a924d9aa5b7937a60ddf063f3 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдутьВідростити вибриті віскі набагато простіше ніж потилицю, з вдало підібраною зачіскою вони будуть виглядати гармонійно. Збривають віскі не тільки трикутником, але й прямим або скошеним зрізом. Визначити скроневий розділ –один з найважливіших етапів стрижки. Орієнтиром при цьому зазвичай служить мочка вуха або куточок ока.

Короткі стрижки з виголеним потилицею

Голений потилицю – досить радикальна стрижка, однак вона користується популярністю не тільки на коротких волоссі, але і на довгих. Причому на останніх стрижка виглядати набагато більш екстравагантні. У літній період, коли хочеться відкрити шию піднявши волосся, цей варіант практично незамінний, так як значно скоротить потовиділення шкірного покриву голови.

Поголений потилицю підійде виключно власницям густих і об’ємних волосся, так як зістригали досить великий обсяг шевелюри.

Важливо мати гарну форму голови. Якщо така стрижка не доведеться по душі, то відростити її буде не просто. Завдання полегшується тим, хто звик до постійно розпущеним волоссям, так як практично будь-яка зачіска буде вказувати на недосконалість зрізу відростаючих волосся.

afbb03e7d9e527869df9483a84893f24 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдутьСайдшейв на потилиці можна підкреслити такими зачісками як:

 • Високий хвіст із спадаючими кучерями на висках.
 • 2 симетричних високих хвоста з чітким рівним проділом посередині.
 • Висока ґулька.
 • 2 симетричних високих гульки з чітким рівним проділом посередині.
 • Коси, підводять потилицю або обвивають голову (звичайна, риб’ячий хвіст, пишна).
 • Зібрані на потилиці афрокосички.
 • 2 низькі, необ’ємні гульки.

Такі зачіски мають вікове обмеження, вони добре виглядають на жінках до 40 років.

Для більш зрілих жінок, скриллекс краще поєднувати з такими стрижками, як:

 • Боб-каре. Якщо залишити подовжені пасма на маківці, то при бажанні сайдшейв можна сховати.
 • Каре на ніжці. Ця стрижка змінює форму голови, кокетливо піднімаючи потилицю.
 • Гаврош, в будь-яких його варіаціях.

Скриллекс на потилиці дуже добре гармонує з короткою чілкою, на відміну від сайдшейвов з боків. Насамперед потрібно визначитися з формою поголеного потилиці. «V-подібний» візуально подовжить шию і зробить її вже. «Півмісяць» зробить образ більш зворушливим і ніжним.

Відокремивши загальну масу волосся, її закріплюють на маківці щоб намішали в подальшому. Призначену для зрізу збирають в невеликий хвостик, щоб було зручніше оцінити контур, і виправити дефекти. Далі, за допомогою тримера, небезпечної бритви або машинки для стрижки волосся, знімають відокремлену пасмо.

Короткі стрижки з виголеними боками

Поголені боки, плавно переходять на потилицю можна застосувати і для ультракоротких стрижок, наприклад, «Шапочка» або «Гарсон». Ці стрижки підходять мало кому, але виглядають досить екстравагантно в гармонії зі скриллексом.

Такі стрижки підійдуть дівчатам з тонкими рисами обличчя і гарною шкірою, виразними очима, мають круглу або овальну форму обличчя і красивий контур голови. Важливий плюс коротких стрижок з виголеними боками в тому, що вони підійдуть навіть на негусто і тонке волосся.

Візерунки для вибривання

Для того щоб виділити і зробити свій скриллекс більш оригінальним і привабливим придумали низку ідей, одна з них – це вистригання різних візерунків на сайдшейвах. Найбільшим попитом користуються візерунки у вигляді геометричних фігур.

Іноді дівчата використовують як прикраси невеликі малюнки, наприклад, сердечка, бантики. Більш романтичні натури просять нанести рослинні і квіткові мотиви, які додають жіночності образу. Також зображують квіти, образи тварин, чи комах.0ce68cfd99a3a3aab1f62de98e999549 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдуть

Найпопулярніші поєднуються візерунки на скриллексах.
Геометричні
Ромб Трикутники Хвилясті лінії Прямі лінії
Рослинні орнаменти
Пелюстки Квітка лотоса Соняшник Тюльпан
Троянда Свивающиеся ліани Листя різних порід дерев Лист марихуани
Зображення тварин
Кішка Морда лисиці Вовк Пащу дракона
Летюча миша Кролик Панда Гекон
Також часто зображують
Ловець снів Герої мультфільмів Серце Метелик
Павутинка Бджола Павук Зірка
Хвилясті лінії Етнічні орнаменти Сніжинки Написи

 

Великий плюс такого прикраси в тому, що можна досить часто (залежно від швидкості росту волосся) змінювати малюнок. На темному волоссі такі фігури виглядають більш контрастно і чітко. Щоб акцентувати увагу на поголеному ділянці світлого волосся, їх часто перефарбовують в різні кольори.

Це додає унікальність зачісці. Професіонали можуть таким методом створити потрібну картинку або просто прикрасити наявний візерунок. Модним трендом стало набивання татуювань на місці скриллекса. Виглядає це дуже неординарно. Тату сховається за мірою відростання волосся, якщо вона стане небажана.

Варіанти стрижок для кучерявого волосся

Короткі стрижки з поголеними скронями на кучеряве волосся найчастіше надають спортивний стиль власниці. Короткі стрижки для завиваються волосся стали використовуватися порівняно недавно. Проте стрижка вимагає ретельної укладання і хорошого догляду за волоссям. Вона підійде далеко не всім, тільки власницям стрункого або навіть худорлявої тіла.7bac9d9b0cfa5274233df3b9ef77a741 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдуть

Найрадикальніша стрижка для кучерявого волосся – це «під хлопчика» в сукупності з симетричними сейдшейвами. Стрижка «боб» підкреслить сексуальність і додасть образу грайливість. Варіанти «каре» або «асиметричний боб» затінюють великі риси обличчя і відволікають увагу від недоліків.

Також на кучерявих волоссі користуються успіхом стрижки: «каскад», «гарсон», «драбинка». Дуже епатажно виглядає стиль «афро» з укладанням на один бік. Вікових обмежень такі стрижки не мають. Вони чудово виглядають як на 18 літніх, так і на жінок більш зрілого віку.

Поголена чубчик

Ультракороткі чубчика стали популярним трендом з 2018 року. Вікових обмежень вони не мають. Однак, підходять вони лише власницям таких форм особи, яким не піде на шкоду візуальне подовження (кругле, квадратне і овальний). Шкіра на лобі не повинна мати дефектів типу зморшок або схильності до акне. Чоло має бути середнім або низьким.

Екстремально круті варіанти для найзухваліших

Короткі стрижки з поголеними скронями самі по собі екстремальні для більшості представниць жіночої статі.

Але для тих, хто бажає привернути до себе максимум уваги існують більш радикальні варіанти:

 • Ірокез з симетричними сейдшейвами. Дуже популярна у таких субкультур як панки і рокери. Об’ємні, підняті волосся тягнутися від чола до потилиці. Для більшої екстравагантності волосся фарбують в один або кілька яскравих кольорів. Деякі ірокези можуть представляти собою імпровізовану картину. Часто волосся фарбують за подобою різних прапорів або прапорів спортивних команд.

Іноді зачісці надають різні форми. Найвідоміші з них: ящірка, кавунова часточка (пофарбовані волосся відповідно), кілька яскравих конусів.

189a5a3f353771449aac9ce6b15c3576 Короткі жіночі стрижки з поголеними скронями, потилицею, боками. Фото, кому йдуть

 • Портрет на голові. Роберто Перезо отримав свою популярність завдяки вмінню за допомогою перукарських інструментів створювати реалістичні портрети на головах своїх клієнтів. Проте він створює не тільки портрети, безліч образів в готичному мультяшному стилі, а також героїв кінофільмів.
 • Базз-кат. Стрижка повністю виконується під машинку. Поголені сейдшейвы більш дрібною насадкою або верстатом, додадуть агресивності образу. Але така стрижка передбачає особливий стиль в одязі і увагу до підбору аксесуарів.

Зробити будь сейдшев унікальним допоможе «трафаретний» спосіб фарбування волосся. Виконується фарбування при використанні закріплених на волоссі спеціальних трафаретів. Після того, як трафарети надійно зафіксовані на волоссі, наноситься фарба.

При використанні отруйно-яскравих відтінків кольорів виходить індивідуальний образ, який підкреслить контрасти і відверне увагу від проблемних зон особи. Найбільш часто зустрічаються пофарбовані в звіриний забарвлення (леопард, тигр) волосся. Фарбування технікою балаяж (вигорілі волосся) став популярний не так давно і зарекомендував себе у багатьох поп і рок-зірок.

Зробити зачіску неординарною можна, використавши нестандартні кольори при фарбуванні, наприклад, рожевий, фіолетовий, бірюзовий. Така зачіска однозначно приверне до себе багато уваги, при цьому змінити колір на більш традиційний дуже легко. Відмінно гармонує з скриллексом.

Вибриті віскі дуже добре поєднуються з практично всіма видами коротких стрижок. Але перед тим як міняти класичну зачіску на екстравагантну зачіску потрібно реально оцінити можливі незручності, пов’язані зі зміною іміджу. Оскільки скриллекс не вписується в рамки класичного дрес-коду, така зачіска може викликати небажану увагу до її носія.

Відео про коротких жіночих стрижках з поголеними скронями

Зачіски з поголеними скронями:

Автор: Kris Pezic

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради