Як розпізнати справжню любов і що робити, якщо затопили почуття

Любовні стосунки – найпопулярніша і багатогранна тема. Поети, музиканти, художники завжди робили акцент на прекрасному почутті і виражали його в своїй творчості. У любові існують тисячі визначень і форм. Але головні її ознаки, на мій погляд – глибока прив’язаність, повага, бажання піклуватися та оберігати.

Любити – значить відчувати щирі почуття без натяку на фальш.

Серед моїх знайомих є ті, хто визнають любов особистим вибором. Інші кажуть, що захоплення не можна контролювати, воно буквально поневолює і позбавляє волі. Безперечно одне – відчути і пізнати справжню любов, мабуть, найбільша удача, яка може трапитися з вами. Давайте ж розберемося, що ховається під цим всеосяжним словом «Любов».

 • Як розпізнати взаємну любов
 • Приклади справжньої любові
 • Що таке любов? Як її розпізнати?

  Як вже було сказано, любов – це глибока і стійка прихильність, причому вона має на увазі не тільки думки, але й дії. Якщо почуття не підкріплені вчинками на благо іншої людини, то така любов не може вважатися істинною і серйозною.

   Як розпізнати справжню любов і що робити, якщо затопили почуття

  Єдиного визначення слова «любов» не існує, так як різні люди і навчання трактують значення абсолютно по-різному. Наприклад, в релігії вона співвідноситься з жертовністю, терпінням і всепрощенням.

  • У філософії любов – це вища форма взаємовідносин між двома людьми.
  • Наука вважає, що в основі лежать хіміко-фізичні процеси та стани, які впливають на психіку людини та змушують його відчувати сильні емоції і переживання.
  • Згідно психології почуття любові спрямоване, в першу чергу, на соціалізацію індивіда в суспільстві і продовження роду. У мистецтві закоханість є головним джерелом натхнення, музою для всіх творчих людей. А також часто, причиною їхніх страждань.

  Розумно вважати любовні почуття синтезом емоційного і духовного стану. Але неможливо заперечувати фізіологію і роль цього почуття в сучасному суспільстві.

  Щоб розпізнати любов, потрібно проаналізувати стан людини на всіх рівнях. Від його фізіологічних потреб і гормонального фону, аж до ступеня духовного і соціального розвитку. Адже дуже часто люди плутають це прекрасне почуття з пристрастю, захопленням, цікавістю і просто сплеском гормонів під дією адреналіну.

  Що значить любити людину? Як розібратися у своїх почуттях

  Як виражається любов? Які саме почуття і дії маються на увазі під таким важливим у житті кожної словом?

   Як розпізнати справжню любов і що робити, якщо затопили почуття

  Любити-це значить:

  • Брати на себе відповідальність.
   Відповідальність – це прийняття того факту, що ваша особистість і вчинки впливають на партнера. Не можна поводитися егоїстично і принижувати потреби коханої людини. Без свідомості в діях неможливо побудувати довгострокові і конструктивні відносини.
  • Піклуватися про благополуччя.
   Під турботою мається на увазі не тільки побут і елементарні потреби в їжі і відпочинку. Дбати – значить допомагати і сприяти розвитку, приймати активну участь в житті коханої людини.
  • Знати коханої людини.
   Це значить приймати всі його достоїнства і недоліки, бути в курсі думок і душевних терзань. Бачити не тільки хороші якості, але і погані. Враховувати звички і особливості поведінки.
  • Поважати гідність.
   Поважати людину – значить приймати його моральні цінності, цінувати думку і почуття. Збереження самобутності у відносинах і уміння знайти компроміс – запорука міцних і щасливих відносин.
  • Вдосконалюватися разом.
   Любов повинна служити стимулом до розвитку обох партнерів. Любляча пара – це та, в якій партнери надихають один одного на успіхи, нові відкриття і починання.
  • Бути відданим і вірним.
   Відданість не вимагає повної відмови від себе в ім’я іншої людини або постійних відносин. Бути вірним – значить завжди вибирати партнера, а також бути готовим надавати підтримку у складній ситуації і долати труднощі разом, пліч-о-пліч.
  • Бути вразливим.
   Незважаючи на страх і ймовірність втратити кохану людину, дозвольте собі відкритися і впустити його в своє серце. В любові не може бути гарантій, ніхто не може обіцяти, що вона буде тривати вічно.
  • Довіряти партнеру і самому собі.
   Демонстрація істинної сутності, відмова від масок і інших ролей. Тільки так народжується повна довіра між партнерами. Але спочатку переконайтеся, що можете довіряти самому собі.

  Тепер ви знаєте, що означає любити по-справжньому. Це не просто відчувати сильні емоції і намагатися заспокоїти розбушувалися метеликів в животі. Любити – працювати над собою кожен день і ставити іншу людину на ту ж ступінь, на якій стоїте і ви самі. Не нижче і не вище, а поруч.

  Поняття любові, закоханості, пристрасті і прихильності: чим вони відрізняються?

  Якщо у вас ще немає коханої людини, то ви можете зареєструватися на сайті знайомств Jolly і почати серйозні стосунки.

  Будь-які серйозні відносини можна розділити на три етапи. Проходять вони поступово, змінюючи і доповнюючи один одного. Іноді зв’язок не заходить далеко, не розвивається до серйозних почуттів, але залишає слід у пам’яті.

   Як розпізнати справжню любов і що робити, якщо затопили почуття

  Отже, як протікає любов і з чого вона починається?

  Закоханість

  Закоханість – перша і дивовижна стадія взаємин. Потяг, флірт, сміх, буря емоцій – повний букет задоволень під впливом гормонів щастя. Саме на цьому етапі ми категорично не помічаємо недоліки в характері чи зовнішності партнера і готові на самі різноманітні жертви і хитрощі, лише б продовжити це чарівне стан. Але романтична любов і казка не можуть тривати вічно, на зміну їм приходить пристрасть.

  Пристрасна любов

  Людина змушує вас тремтіти і наповнює самими приголомшливими емоціями. В організмі активно виробляються серотонін, окситоцин, допамін та інші речовини. Вони покращують настрій і загальне самопочуття. Окситоцин, зокрема, вивільняється при фізичному контакті і викликає стійке відчуття прихильності до партнера. У підсумку, пристрасна любов стає механізмом для збереження людини як біологічного виду.

  Прихильність

  Любов, як квітка, потребує догляду і регулярного поливу. На зміну першим пристрастям приходить стабільність, довіру, справжня близькість двох людей. Тут немає місця надриву, але зате партнери по-справжньому єдині. Звичайно, за умови, що над відносинами працюють обидва і вкладаються у них в рівній мірі. Це усвідомлена любов, підкріплена багатим досвідом спільного життя. Злети і падіння є невід’ємною частиною любов, пронесена через роки і десятиліття.

  Види любові

  Чи Можете ви однозначно відповісти на питання, яка буває любов? Напевно, вам в голову відразу приходить багато ідей і думок, а також прикладів з життя.

   Як розпізнати справжню любов і що робити, якщо затопили почуття

  1. Зрозуміло, основним поняттям любові є зв’язок двох людей різних статей, які не перебувають у родинних стосунках. Однак, ми любимо наших батьків, братів і сестер, дітей і друзів. А також домашніх тварин. Любов завжди різна, і завжди одна і та ж. Ми дбаємо, оберігаємо, захищаємо те, що нам дорого. І це найголовніше.
  2. Що стосується відносин між чоловіком і жінкою, любов може бути рівною і нерівною. Ту все залежить від соціального статусу учасників і тих труднощів, з якими вони стикаються на шляху до свого щастя.
  3. Врешті-решт, кохання буває взаємним і невзаимной. У другому випадку не обов’язково, що один партнер нічого не відчуває до другого. Найчастіше, їх почуття розрізняються по інтенсивності, зацікавленості у відносинах як таких. Одна людина щирий і прикладає великі зусилля, а другий приймає любов як даність, користується їй заради власного блага. Можливо, він відчуває лише інтерес і симпатію. А це зовсім не схоже на те, що відчуває люблячий чоловік. Такі відносини чинять негативний вплив на обох партнерів. Перший швидко приходить до емоційного вигорання, а другий відчуває провину і жаль. Виникає питання, навіщо засуджувати себе до страждань? Навіщо любити без взаємності?

  Як розпізнати взаємну любов

  Достовірно невідомо, як і чому виникає любов. Існує ряд теорій, заснованих на духовних практиках та філософських вченнях. Наукові дослідження також внесли свій вклад, вони пояснюють процеси, що відбуваються в організмі закоханої людини. Це допомагає нам скласти припущення про емоційному тлі і тому стані, в якому ви зацікавлені.

   Як розпізнати справжню любов і що робити, якщо затопили почуття

  Щоб розпізнати взаємні почуття, зверніть увагу на поведінку того, хто вам подобається.

  Прочитавши пункти, написані нижче, ви зрозумієте, як саме проявляється любов до іншої людини.

  Про сильні почуття каже:

  • Бурхлива реакція на вашу появу, палаючий погляд
  • Дзеркальне поведінку на рівні емоцій і рухів
  • Щира зацікавленість у вашому минулому
  • Відкритість і бажання поділитися проблемами
  • Знайомство з близькими та друзями
  • Балакучість і активна жестикуляція
  • Часті зустрічі, в тому числі незаплановані

  Відчути і пізнати взаємну любов – велика удача. Якщо вам пощастило зустріти людину, для якого ви так само важливі, як і він для вас, то можу привітати! Не допускайте дурних помилок, не йдіть на поводу у емоцій і ревнощів. Постарайтеся зберегти ваше щастя як можна довше, і прийти разом в гармонійні довгострокові відносини, яким не загрожують ніякі шторму!

  Приклади справжньої любові

  Коханих завжди цікавить питання, як себе вести і як виявляти любов, щоб зберегти її на довгі роки?

  В якості мотивації хочу розповісти вам історію трьох відомих пар, чия любов залишилася такою ж міцною, як і в молодості.

  • Катерина і Олександр Стриженовы
   Актори познайомилися зовсім юними на зйомках фільму в Сочі, і не сподобалися один одному! Через деякий час симпатія з’явилася та окріпла, а ледь досягнувши повноліття, Катерина і Олександр одружилися. На даний момент подружжя разом уже 30 років і все так само щасливі разом, адже їх об’єднує не тільки спільний дім, але й улюблена робота. Успішна кар’єра не завадила їм завести двох дочок і зберегти першу любов.
  • Іман і Девід Боуї
   Девід не вірив в любов, поки одного разу на іменинах загального одного не зустрів свою прекрасну Іман. Пізніше він зізнався, що це була любов з першого погляду. Цитата Девіда Боуї про сімейне життя свідчить: «найголовніше, ніколи і ні за що не тягнути ковдру на себе». Вони прожили в шлюбі 24 роки, а їх спільне життя була дуже щасливою.
  • Джефф Бріджес і Сьюзан Гэстон
   Подружжя познайомилися на зйомках фільму «Ранчо Делюкс» більше 40 років тому. Сьюзан обслуговувала знімальну групу в якості офіціантки, а Джефф був зачарований її красою і не здавався, поки не домігся взаємності. Рецепт сімейного щастя цієї пари простий – розмовляти один з одним, обговорювати всі тривоги, а також вміти підлаштовуватися і розуміти партнера.

  Напевно, серед ваших знайомих є пари, які живуть разом вже дуже довго.

  1. Розпитайте, що допомогло зберегти відносини?
  2. Як вони підтримують вогонь любові, або можливо, він давно згас?

  Якщо у вас ще немає коханої людини, то заходьте в рейтинг кращих сайтів знайомств і починайте шукати свою любов!

  Обов’язково розкажіть в коментарях про себе!

  1. Ви вірите в кохання?
  2. Яке місце займають почуття і відносини у вашому житті?
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради