Прикмети, якщо урвався кільце на пальці: обручку, спаси і збережи

Кільця — одні з найпопулярніших у світі прикрас, які із задоволенням носять представники чоловічої статі і жіночої. У старовину їм надавалося особливе значення — вироби були амулетами і оберегами від темних сил, а їх стан відображало благополуччя власника. Згідно старовинним прикметами, якщо кільце лопнуло, потемніло або загубилося, значить, бути біді. Щоб убезпечити себе від можливих нещасть, слід знати точне і правильне тлумачення прикмет, пов’язаних з пошкодженим колечком.

1992f14ac451e00a25d8c85afaba5951 Прикмети, якщо урвався кільце на пальці: обручку, спаси і збережи

До чого лопається кільце

У колишні часи кільця прикрашали руки виключно високопоставлених осіб — вироби з золота підкреслювали високе матеріальне і соціальне становище персони. Однак основною метою носіння було зовсім не прикрасити свій зовнішній вигляд і заявити про статус. Персні були оберегами і талісманами, покликаними захистити власника від негативної енергії, псування і бід.

Якщо зламалося кільце, то за прикметами це символізувало втрату захисту, а, значить, чоловік ставав вразливим і беззахисним перед темними силами.

Зламане колечко, згідно стародавнім прикметами, в колишні часи служило передвісником таких подій:

 • Якщо кільце лопнуло у людини, яка перебуває в законному шлюбі, то такий знак вказує на перелюбство чоловіка.
 • Закоханому лопнув перстень говорить про непостійність у стосунках.
 • Тріснуте колечко попереджає власника про те, що у нього з’явився небезпечний ворог, замислили щось недобре.
 • Ювелірний виріб увірвався у когось з членів сім’ї — в будинку почнуться суперечки і зіткнення.

Обручку або вінчальне

Весільні або вінчальні кільця — символ єднання двох душ. Обмінюючись ними, подружжя тим самим дають обіцянку бути разом і клянуться в любові, тому якщо обручка урвався, то прикмети не обіцяють нічого доброго:

 • За старими повір’ями, якщо у чоловіка тріскається колечко, то це до зради дружини, і навпаки.
 • Обручку урвався — проти чоловіка і дружини плетуть підступи вороги, вдаючись до підлим методів або чорної магії.

Крім того, про несприятливі наслідки попереджає і втрата весільної прикраси. Якщо у одного з подружжя зламалася обручка, то, щоб уникнути сумного результату, слід придбати два нових аксесуара. Після покупки необхідно обмінятися кільцями і ще раз дати один одному клятву любові і вірності.

Спаси і збережи

Кільця з написом «Спаси і збережи» — серйозний талісман, який носять багато людей. Поломка такого сильного оберега є тривожним сигналом. Згідно старорусским прикметами, якщо зламалося кільце «Спаси і збережи», то це означає підступи ворогів. Іншими словами власника були спрямовані псування або негативна енергія, яку оберіг відбив і лопнув, не витримавши натиску. У цьому кільця «Спаси і збережи» схожі з вінчальними, які теж можуть відводити біду від власників. Різниця прикрас полягає в тому, що в разі поломки оберега негативні дії були спрямовані проти однієї людини, а не подружжя.

2c19e9a8b67e17df8766c134e3331db4 Прикмети, якщо урвався кільце на пальці: обручку, спаси і збережи

Срібне

Як правило, найчастіше персні виробляються з дорогоцінних металів — срібла або золота. Срібло — метал, що символізує душевну чистоту. Він нерозривно пов’язаний з вищими силами — недарма оклади ікон часто роблять зі срібла. Згідно з прикметами, якщо тріснуло або урвався срібне кільце на пальці, то вороги замишляють щось недобре.

Якщо срібне прикраса, урвався, почорніло або погнувся, власника чекають труднощі зі здоров’ям або в стосунках з коханою людиною.

Золоте

Золото у всі часи вважалося сильним металом, здатним відводити біди і нещастя від власника. Якщо у жінки тріснуло золоте кільце, яке вона купила самостійно, то це означає неприємні зміни в житті. Якщо ювелірний виріб було піднесено в подарунок, то майбутні події будуть пов’язані з людиною, що подарував прикраса.

Можливий і третій варіант — колечко було куплено у недобросовісного продавця, що продав підробку, і урвався із-за неякісного сплаву. В цьому випадку слід викинути зіпсовану річ і не турбуватися.

4c7701063be96259353f48500f83e15d Прикмети, якщо урвався кільце на пальці: обручку, спаси і збережи

Чи можна носити пошкоджені кільця і персні

На питання про те, чи можна носити пошкоджені ювелірні вироби, відповідь однозначна — не можна. Навіть якщо на колечку з’явилася незначна тріщина, його слід зняти з руки, адже такі прикраси втрачають естетичну функцію і більше не можуть захистити власника від недругів і негативної енергії. Коли перстень лопається, у більшості випадків це відбувається з-за того, що аксесуар прийняв удар на себе і втратив свої сили як оберіг.

Крім цього, народні прикмети говорять про те, що тріснуте колечко зберігає залишки негативної енергетики. Одягаючи таке прикраса, власник сильно ризикує здоров’ям і благополуччям. Особливо це стосується кілець «Спаси і збережи», а також весільних та вінчальних.

Що робити з тріснуті прикрасами

Лопнув перстень — не привід для розладу, це ознака того, що погані задуми ворогів зазнали невдачі, адже прикраса змогло відбити удар негативної енергії. Але, як вже говорилося раніше, носити лопнув або погнутий перстень не можна, так як це загрожує сумними наслідками.

Якщо улюблене кільце зламалося, то можна поступити наступним чином:

 • Кільце з гравіюванням «Спаси і збережи» слід подякувати за вірну службу і віднести до церкви, а потім замовити нове прикраса. Те ж саме стосується і обручок.
 • Звичайне ювелірну прикрасу можна спробувати врятувати, якщо пошкодження незначні. Для цього перстень відносять в ювелірну майстерню, щоб через деякий час отримати відремонтоване виріб. Важливий момент: до моменту лагодження колечко носити не можна.
 • Якщо перстень залишився цілим, але з нього випав камінь, то такий результат подій передбачає два варіанти. У першому випадку, якщо камінчик знайдений, потрібно віднести прикраса до ювеліра, щоб майстер вставив мінерал назад. Якщо вставка безслідно пропала, від персня покладається позбутися, віддавши на благодійність.

Як зменшити негативну дію прикмети

Лопнула кільце — серйозний привід для занепокоєння. Щоб уберегти себе від негативних наслідків, передбачених у прикмети, потрібно зробити наступне:

 • Якщо лопнув перстень, що грав роль оберегу і захисника від темних сил, слід викинути служила вірою і правдою прикраса у воду швидкої річки або ж закопати в лісі, де перстень не буде знайдений.
 • Якщо лопнула колечко — дорога серцю сімейна реліквія, то перстень переплавляють, даруючи зіпсованого виробу нове життя. Перед тим як надягти оновлений аксесуар, його тримають над полум’ям або в святій воді.
 • Якщо зламалося обручку або перстень «Спаси і збережи», то лопнули прикраси відносять спочатку до ювеліра, якщо пошкодження незначні, а потім в церкву для освячення. Якщо перстень не відновити, його жертвують на благодійність або віддають у церкву, а для себе купують новий. При цьому важливо віддати обидва кільця: і лопнула, і ціле.

Народні прикмети, що зберігають секрети щасливого життя предків, допоможуть зменшити негативні наслідки, які віщує лопнула кільце. Однак не варто хвилюватися і переживати, адже іноді лопнула прикраса — справа рук недобросовісного майстра, що виготовило перстень.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради