Сережки із медичного золота: прикраси на кожен день

Повсякденний стиль, або як його ще називають, стиль Casual найактуальніший та найпопулярніший для мешканців мегаполісів. Відмінними його рисами є простота та комфорт. Для виразності та яскравості образу використовуються різноманітні аксесуари та прикраси із медичного золота. Модницям не завадять рекомендації стосовно вибору сережек. Розповімо, на що першочергово звертати увагу при покупці.

1 1 Сережки із медичного золота: прикраси на кожен день

Основні поради щодо вибору прикрас з медичного золота

Біжутерія та медзолото, які призначені для щоденного використання, повинні не лише гідно виглядати. На сережки при загальній “оцінці образу” звертається більш за все уваги. Перш за все, вони мають бути зручними та практичними. Стиль рекомендується підбирати лаконічний з мінімумом декоративних елементів. Такі універсальні прикраси легше комбінуються з повсякденним одягом, не заважають займатися звичними справами, не спричиняють дискомфорту власниці.

В плані застібки найпопулярнішими є “гвоздики”. Вони настільки комфортні, що навіть не відчуваються під час носіння. Прикраса може бути оздоблена стандартним замком, або більш надійною гвинтовою застібкою.

Шикарно доповнюють Casual лук каффи. Додаючи шарму та навіть “родзинки” образу, вони привертають до себе увагу. Це шикарна ідея для стильного луку.

На замітку. Нерідко в пошукових системах зустрічається запит “медичне золото кульчики”. Для тих, хто не знає, пояснимо – це ті ж самі сережки-гвоздики, лише походження слова інше. Сережки пішли від тюркського «syrγa» – кільце, а кульчик – від польского “kolczyk” – кружок, кільце. Тож сенс однаковий.

Медичне золото на кожен день – поради щодо поєднання

Медичне золото, сережки та інші прикраси на кожен день треба вміти правильно поєднувати. Щоб образ був максимально сбалансованим, дотримуйтесь наступних порад:

  • не перевантажуйте “лук”. Для образу вистачить трьох прикрас. більше не потрібно;
  • не слід поєднувати масивні браслети з великими каблучками, об’ємні кулони з яскравими сережками;
  • прикраси повинні бути витримані в єдиному дизайні.

На xuping.biz.ua гарний ассортимент медичного золота Xuping. В інтернет-магазині представлені не лише сережки. Дуже багато кілець, браслетів, тощо. В якості можна не сумніватись. Звертайте увагу лише на вподобання, орієнтуйтесь на смак власний та потенціальних клієнтів, якщо плануєте придбавати товар на продаж, але пам’ятайте:

  1. Високим та середнього зросту жінкам можна обирати будь-яку модель, а ось тендітним панночкам краще зупинити вибір на невеличких прикрасах.
  2. Якщо шия коротка, краще рекомендувати придбання невеликих прикрас в мінімалістичному стилі.
  3. Брюнеткам до обличчя яскраві аксесуари, які дуже виграшно виглядали на рахунок контрасту.

Головне – не намагатися поєднати в образі прикраси з різних металів. Особливо важливо не надягати одночасно справжні дорогоцінності та біжутерію. Це вважається поганим смаком.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради