Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Коси — одна з небагатьох зачісок, яка залишається в тренді завжди. Майстрині з плетіння кіс на середні і довгі волосся постійно вигадують нові цікаві варіації класичної коси: на бік, риб’ячий хвіст, корона, водоспад та інші. А якщо вміло поєднувати їх з іншими елементами, наприклад, низьким пучком або локонами, то образ вийде воістину жіночним.

Актуальні тренди зачісок з косами на середні волосся для дівчинки, жінки

Дівчатка з середньою довжиною волосся можуть пробувати самостійно заплітати кіски. У зачісці волосся не будуть лізти на очі, а будуть виглядати охайно. У сезоні 2019-2020 рр. стилісти рекомендують використовувати косу з хвоста. Тут не потрібно використовувати особливі інструменти, лак, шпильки, потрібні всього 2 гумки і вміння плести класичну косу.

2b04d7beebcda2832fa7c3296bc568b5 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроковоЗачіски з косами на середні волосся

Ще одна тенденція на середні волосся – коса і розпущене волосся. Це відома всім «мальвинка» у сучасній обробці. Тут коса також виходить з хвоста, а розпущене волосся повинні обов’язково покривати голову не менш ніж на 50%.

Ці зачіски прості у виконанні і не виглядають зухвало. З такими варіантами укладок можна піти в гості, на прогулянку, в школу.

Школярки доповнюють коси аксесуарами, що гармоніюють зі шкільною формою: шпильки, білі, ошатні і об’ємні гумки. Для дівчат і жінок коси також залишаються актуальними. У майбутньому сезоні на лідируючих позиціях коса набік, з начосом і «розпатлана». В їх основі – класична російська коса. Плетіння не здають позицій і в святковому варіанті зачісок, особливо для наречених.

Основна тенденція тут – легкість і легкість, а не туге плетіння. Стилісти рекомендують заплітати косу з хвостом, але, на відміну від дитячої зачіски, тут краще доповнити образ начосом, окремо укладеними пасмами і багатими аксесуарами.

Для свята в майбутньому сезоні підійде і об’ємна коса, поєднана з пучком. Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток, дівчат, жінок – трудомістка робота, але зробити її самостійно можна після тренування.

Переваги зачіски з плетінням

Ефектна зачіска з плетінням допоможе представниці жіночої статі в будь-якому віці виглядати елегантно, охайно.e03c4385c743cb6df50fd9341cb798ee Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Запорука успіху та краси обумовлений перевагами «плетених» зачісок:

 • Підходять для різних типів волосся: кучерявих і прямих, товстих і рідкісних, пишних і не дуже.
 • Немає обмежень по довжині волосся, так як косу можна плести на будь-яку довжину. Навіть для короткого каре можна придумати зачіску з елементами плетіння.
 • Практичність зачіски. Коса – чудова альтернатива хвостів, пучкам і всім іншим варіантам зібраних волосся. Голова виглядає свіжою, охайною, волосся не заважають, не лізуть в очі, не сплутуються на вітрі.
 • Варіативність. Стилісти, у ролі яких часто виступають найближчі подруги, придумують все нові і нові модифікації плетіння: змійкою, з 5 пасм, дрібні кіски та багато іншого. Питання лише в умінні виконати придумане.
 • І на побачення, і на зустріч з партнерами, і для прогулянки – зачіски з використанням плетіння підійдуть скрізь. Косами свій образ доповнюють студентки, представниці вищого суспільства, молоді мами, жінки віком нареченої та школярки.
 • Плетіння подарує додатковий об’єм волоссю, зробить їх візуально гущі.
 • Зачіски з косами на середні волосся дарує природність образу і підходить для будь-якої форми обличчя.
 • Бюджетно. Заплести косичку можна самостійно або залучити допомогти когось із близьких. Навіть якщо дівчина вибирає професійний салон, вартість плетеними зачіски буде нижче, ніж який-небудь інший.
 • Перукарі відзначають, що в коси волосся не січеться і менше піддаються поганому впливу навколишнього середовища.
 • Легко перетворити зібрані в косу волосся розпущене локони, адже у більшості зачісок з плетінням не використовуються шпильки, невидимки і лак для волосся.

Красиві стильні зачіски з косами на середні волосся

Юним модницям можна вибрати полегшені «швидкі» укладання, які тримаються довго. У міру дорослішання можна пробувати все нові, більш складні варіації укладок.

Коса з яскравим шарфом за 3 хвилини

Ця зачіска — хороший варіант для тих, хто любить коси, але набридло одноманітність. За допомогою такого аксесуара, як шарфик, можна привнести свіжість в образ. Головне, підібрати забарвлення згідно з одягом.aaba95e5c8a815555326db907a967d15 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

 1. Вибрати пасмо біля лоба.
 2. Шарфик з легкого матеріалу просунути під обраної раніше пасмом.
 3. Далі плести французьку косу, але замість бічних пасм використовувати кінці шарфика.
 4. Поступово додавати нові волосся з решти маси.

Чубок можна залишити і просто укласти звичним способом.

Модні колоски

Зачіски з косами на середні волосся відмінно підходить для шкільних чи студентських буднів. Всім відомі колоски сьогодні зазнають зміни: втрачають актуальність гладкі зачіски, коси повинні бути трохи «скуйовдженим».aff7651810cf2d2904523f2f6d614cd5 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Вишукані колоски з 4-х і 5-і сталок зробити нескладно:

 1. Зробити проділ на голові і розділити все волосся на 2 рівні частини.
 2. В зоні від чола і до вуха вибрати пасмо.
 3. Розділити її на 4 або 5 частин вказівним і середнім пальцем.
 4. Плести косу за схемою: ліва крайня під середню, права крайня під середню і так до кінця волосистої частини голови.
 5. Доплести колосок звичайною косою, зробивши закріпивши в кінці за допомогою резинки у колір волосся.

Якщо є чубчик, її також краще вплести в косу, тобто забрати в саму першу пасмо.

Зворотна французька коса

Секрет плетіння в тому, щоб пасма укладати один під одним:

 1. Спочатку потрібно добре розчесати волосся.
 2. Відокремити велику пасмо від загальної маси волосся в тому місці. Де почнеться плетіння (біля скроні, у лоба, на маківці).
 3. Розділити обрану пасмо на 3 рівні частини.
 4. Заплітати за схемою: ліву пасмо поміщати під середню, праву під середню і так далі.
 5. Періодично здійснювати підхоплення: доповнювати ліву пасмо тонкої пасмом ліворуч, праворуч – праворуч. Так поступово в косі виявляться все волосся.
 6. Зафіксувати зачіску на кінці гумкою або шпилькою.
 7. Акуратно потягнути за кожне отримане ланка коси, щоб вони виглядали однаковими за розміром.

Зачіски з косами на середні волосся може бути з випущеної або вплетеною чубчиком. У другому випадку заплітати потрібно від лоба.

Коса з пучком

Як середні, так і на довге волосся можна доповнювати зачіску красивими аксесуарами, додатковими косами, об’ємним начосом. Підійде укладання для урочистих випадків.b9b9911bb5a2e2f8303d842ffb4adddf Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Алгоритм створення зачіски з високим пучком:

 1. Відокремити 3 пасма біля шиї, де основа росту волосся.
 2. Заплести з них колосок вгору, іноді захоплюючи нові бічні пасма.
 3. Дійшовши до місця, де хочеться зробити пучок, закріпити волосся гумкою.
 4. Сформувати пучок, скрутивши волосся в джгут або скориставшись перукарським кільцем.
 5. Зробити закріпивши пучка за допомогою шпильок або невидимок.
 6. Використовувати лак для волосся для довготривалого ефекту.

Чубок краще залишити недоторканою. Виняток – довга або отрастающая чубчик, в такому випадку її можна укласти на бік красивою хвилею.

Грецька коса

Плетіння в грецькому стилі завжди вільні, у них не немає тугих елементів. Це відмінний варіант для повсякденного носіння, так як виглядає стримано, але вишукано, а заплести грецьку косу може будь-яка дівчина, що має навички плетіння.f21a48cc576862cbf26c46c5081e6a9f Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Ефектно виглядає варіант укладання, відходила на бік:

 1. Зробити проділ на бік.
 2. Більшу частину волосся розділити на 3 прядки і розпочати французьку косу, роблячи прихвати по черзі з боку лоба і верхівки.
 3. Біля вуха, з протилежного боку, забрати прядку і перекрутити її з основною масою волосся.
 4. Продовжити плетіння звичайним колоском.
 5. Зібрати разом локони з боку плетіння.
 6. Вплести прядки з коси, отриманої зі сторони чола, в основну косу.
 7. Продовжити колосок, іноді роблячи прихвати з обох сторін.
 8. Закріпити гумкою в колір волосся.
 9. Зробити косу об’ємної і розпушити її, використовуючи гостру гребінець.
 10. Злегка зафіксувати зачіску лаком.

Якщо є чубчик і її довжина дозволяє вплести волосся в косу, то краще саме так і вчинити. Грецька коса виглядає красивіше з відкритим чолом.

Риб’ячий хвіст

Зачіска з косами, так полюбився дівчаткам, як раз підходить для молодих і зовсім юних представниць прекрасної статі. Друга назва плетіння на довгі і середні волосся– «колосок».a0e54aa070d3754ae7bfb00701a4e818 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Існує кілька варіантів, звідки можна почати косичку (від маківки, від лоба, від скроні або з високого хвоста), але техніка залишається незмінною:

 1. Добре прочесати волосся, для більш легкого плетіння можна збризнути їх спреєм або водою.
 2. Розділити весь обсяг на 2 рівні частини.
 3. З правої частини, самого правого краю взяти тонку прядку і перекласти її на протилежну сторону.
 4. З лівої частини вибрати таку тонку прядку з лівого краю і з’єднати її з правою на протилежній стороні.
 5. Так по черзі повторювати 3 і 4 пункти.
 6. В кінці кіски зробити закріпивши гумкою або іншим зажимом.
 7. Щоб надати зачісці об’єм, можна злегка потягнути кіску в сторони.

Чубок можна прибрати назад або убік за допомогою лаку або невидимок.

Кіски з гумок

Укладання створюється на середній і довгий волосся, а її виготовлення займе не більше 15 хв. Тут практично не використовується плетіння, зате знадобляться маленькі силіконові гумки.af7b2f865ee65159916154109ebdad44 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Інструкція:

 1. Спочатку потрібно зачесати всю масу волосся назад.
 2. Зробити горизонтальний проділ (від вуха до вуха), виділити невелику пасмо і закріпити її силіконовою резинкою.
 3. Трохи нижче зробити точно такий же хвіст, прихопивши в нього волосся з попереднього.
 4. За другий гумкою зробити поглиблення, щоб протягнути в нього кінець хвостика.
 5. Вивернути хвіст по осі.
 6. Далі продовжувати за схемою: спускаючись нижче, робити невеликі хвости і вивертати їх.
 7. Зробити закріпивши на кінці.
 8. Акуратно пальцями розтягнути вийшло завитки.

Чубчик повинна бути прибрана тому разом з іншими волоссям. Для цього можна скористатися пінкою, мусом або лаком для волосся.

Водоспад

Гарна зачіска як раз нагадує водоспад, де піднімаються локони, ніспадая. Зачіска підійде більше для виходів у світ або прогулянок, ніж для повсякденного носіння. Головна її перевага – підходить для будь-якої довжини волосся.e94f818bb167077c8e8fff038d31defe Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Зробити її просто:

 1. Потрібно ретельно розчесати волосся.
 2. З лівої або правої сторони на вибір взяти 3 пасма і почати звичайну косу.
 3. Далі верхню пасмо не вплітати в косичку, вона буде першою частиною «водоспаду».
 4. На наступному етапі взяти пасмо волосся знизу (з-під самого плетіння) і продовжити звичайну косу, але випускаючи верхню прядку.
 5. Продовжити за схемою, залишаючи верхню пасмо вільної і замінюючи її пасмом з-під коси.
 6. Закріпити косу гумкою або красивою шпилькою.
 7. Завити кінчики волосся.

Чубок краще прибрати, якщо це можливо, так як буде губитися краса «водоспаду».

Дракончик

Назву отримало плетіння не випадково: якщо подивитися на косу збоку, то вона нагадає обриси драконячої голови.2c7c38a09fd6ff02f10372d4baca163f Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Але за настільки грізним ім’ям укладання ховається зручна коса, не складна у виконанні:

 1. Потрібно зачесати волосся назад.
 2. На чолі або на маківці (залежно від того, звідки хотілося б почати косу) вибрати пасмо і поділити на 3 рівні частини.
 3. Почати з плетіння звичайної коси.
 4. На наступному етапі плетіння вибрати пасмо зліва і додати її до основної плетіння.
 5. Далі — те ж саме з правого боку.
 6. Продовжити заплітати, використовуючи локони зліва і праворуч по черзі.
 7. Зафіксувати кінець гумкою або прибрати в пучок і скріпити його шпильками.
 8. Для того, щоб плетіння стало об’ємним і більш вільним, досить злегка потягнути косу в різні сторони.

Володарки чубчика можуть залишити її без зміни, варто лише акуратно і красиво укласти її.

Ажур

Ажурні коси – дуже незвичайні, повітряні, але складні у виконанні. Волосся, укладене в косу в стилі «ажур», схожі на мереживо, і виглядають стильно.2f3a89dd09c9e5cd156b830c17c3e2d7 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

 1. Слід добре прочесати волосся і нанести по всій довжині стайлінговий засіб. Так локони будуть слухняними і не виб’ються із зачіски.
 2. Вибрати 3 пасма на маківці.
 3. Почати зворотний французьку косу, підвертаючих прядки під плетіння.
 4. Пройшовши кілька плетінь, зупинитися і розпушити вийшло елементи за допомогою гострої гребінця. Намагатися максимально відокремити пасма один від одного.
 5. Заплести ще кілька ланок і таким же чином знову розпушити петлі.
 6. Зробити закріпивши в кінці коси і прикрасити зачіску ніжною шпилькою або квітами.

Чубчик ажурною косі можна залишити, а можна і прибрати.

Вінок

Ця романтична укладання надає більше природності, підкреслюючи природну красу її власниці.acafee4fa0000c6e5c7cf779cf1c7087 Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Заплести її самостійно можна за допомогою інструкції:

 1. Розділити для початку проділом волосся треба в центрі голови на 2 рівні частини.
 2. Від середини і до кінчиків локонів нанести текстуризуючий спрей або мус.
 3. Заплести з лівої сторони звичайну косу колосок з 3 сталок (спускаючись від вуха до кінчиків волосся).
 4. Зробити закріпивши за допомогою гумки.
 5. Те ж саме проробити з правого боку.
 6. Ліву косу підняти вгору і покласти її вздовж голови по лінії верхівки наскільки вистачить довжини.
 7. Підколювати косу невидимками, а хвіст добре прикріпити.
 8. Таким же чином покласти праву косу, прикриваючи при цьому кінчик лівої коси, щоб вийшов конус.
 9. По боках висмикнути кілька локонів, щоб додати трохи ніжності образу.

Чубок краще приховати, заколоти набік або вплести в косу, якщо дозволяє довжина.

Змійка

Завзята молодіжна зачіска більше підходить для школярок і студенток.d28fe7883c8b1314a50a92039185a41f Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Робиться вона за планом:

 1. Почати плетіння можна з правого або з лівого боку.
 2. Виділити 2 пасма з області тім’ячка і схрестити, почавши туге плетіння.
 3. Додати ще 1 пасмо до центру, після чого знову взяти 2 пасма (біля скроні) і схрестити.
 4. Додати третю пасмо.
 5. Продовжувати плетіння трехпрядной коси до протилежного вуха.
 6. Зробити вигин з коси і розгорнути плетіння в іншу сторону.
 7. Продовжувати до тих пір, поки не закінчиться довжина волосся.
 8. Закріпити плетіння гумкою або прибрати в пучок за допомогою шпильок.

Якщо є чубчик, то її буде доречно залишити, злегка уклавши лаком або мусом.

Зізі з кольоровим канекалоном

Ці коси ще носять назву «африканські косички», так як у них є явне схожість із зачісками африканських племен. Це дуже тонкі коси, в які вплітаються різнокольорові штучні волокна. Так зачіска виглядає більш яскравою і привабливою.2af3c0a968a46af3a4a8abafb41f23ca Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

 1. Слід дуже ретельно розчесати волосся.
 2. Всю масу локонів зібрати за допомогою затискачів, залишивши лише 1 горизонтальний ряд волосся, з якого почнеться плетіння.
 3. Розділити залишений ряд горизонтальними смугами в маленькі пасма і кожну скрутити в джгут, закріпивши гумкою.
 4. Розпускати окремо кожен джгут по мірі того, як просувається плетіння.
 5. До першої порядок докласти канекалон так, щоб з’єднання було посередині всієї довжини штучного матеріалу.
 6. Заплести косичку, щоб 2 кінця утворили кінці канекалону, а третій – власний волосся.
 7. Продовжувати процес, роблячи закрепы за допомогою силіконових гумок у колір волосся.
 8. Відокремити наступний горизонтальний ряд і заплітати далі.

Зізі не передбачає чубок, але передбачає довгу експлуатацію. Тому, перед тим, як почати носити нову зачіску, краще відростити чубчик і вплести ці волосся в коси.

Корона

Романтична і жіночна коса навколо голови плететься не складно. Її можна доповнити квітами або ніжними аксесуарами для волосся.d99ed7740d486ecfaafe2612f6ab301b Зачіски з косами на середні волосся для дівчаток та дівчат. Фото, як зробити покроково

Як це зробити:

 1. Поділити проділом волосся на 2 рівні частини.
 2. З будь-якої із сторін почати звичайну косу, але рух має бути від потилиці до обличчя.
 3. Зробити закріпивши на кінці.
 4. Те ж саме проробити з другою частиною волосся.
 5. Коси повинні виглядати трохи незвично.
 6. Розкласти коси на верху «короною» один на одного, більш красиву поклавши зверху.
 7. Зафіксувати зачіску невидимками і лаком.
 8. Легку недбалість додадуть зачісці кілька вибилися з укладання локонів. Так корона буде виглядати більш природно.

Володарки чубчика можуть трохи зачесати її вбік, відкривши лоб. Для фіксації підійде пінка або мус.

Твіст

Назва цієї перекрученої коси прийшло з англійської мови.

Цікавий «грайливий» варіант набік можна заплітати разом з чубчиком:

 1. Зробити косий проділ і трохи начесать на потиличній частині волосся.
 2. Надіслати всю масу волосся на одне плече, залежно від того, в який бік дивиться проділ.
 3. У самого заснування проділу вибрати 2 однакові пасма.
 4. Прибрати дальню пасмо під передню і перекрутити їх між собою, щоб вони помінялися місцями.
 5. Взяти трохи вільних волосся з решти і додати до передньої.
 6. Знову перекрутити, але тепер на 180 градусів.
 7. Продовжувати за схемою: поворот на 180 градусів, а далі — підхоплення нової пасма.
 8. Закріпити косу в кінці. Вона повинна вийти вільною.
 9. Якщо з протилежного боку вибилося пасмо, яка не дотяглася до протилежної сторони, не страшно, це навпаки додасть укладанні додатковий шарм.

Оригінальні святкові зачіски з косами на середні волосся

Багато варіанти кос для волосся середньої довжини можна використовувати не тільки в повсякденному житті, але і на святковий вихід. Головне — «нарядити» улюблену укладку, а зробити це зовсім не складно.

Назва Опис
Аксесуари для волосся Всілякі шпильки, гребінці, діадеми, красиві шпильки. Вибір їх величезний, і щоб вдало підібрати той чи інший аксесуар потрібно відразу продумати образ цілком. Підбирати колір краще до одягу, відтінки повинні гармоніювати.
Квіти Вони можуть бути штучними або живими. Перший варіант тримається весь свято і легше кріпиться до зачіски. Він більш стійкий і надійний. Другий варіант – використання живих квітів – надає більше вибору для польоту фантазії, а також виглядає більш природно, органічно.
Завивка Кіски можуть поєднуватися з локонами і кучерями і вигляд відразу змінюється, зачіска стає більш урочистою, святковою. Навіть вибилися з укладання пасма, завиті плойкою, вже додадуть образу нарядності.
Складні елементи з волосся, плетені елементи Кошички, бантики, трояндочки, хвилі, завитки – все це робить укладання красивіше. Можна з’єднати французьку косу з таким елементом, як квітка.
Начіс, обсяг У повсякденному дівчата майже не використовують начіс на волоссі, а ось для свята він підійде як не можна краще, адже в поєднанні з косою додатковий обсяг буде виглядати святково.

Дівчатам не варто перевантажувати зачіску з косами одночасно кількома прикрасами. На середні волосся можна зробити багато цікавих укладок як для зовсім юних, так і для більш старших представниць прекрасної статі.

Відео про зачіски з косами на середні волосся

Голландська коса:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради