Чому не можна зберігати черепашки будинку – прикмети

Купуючи черепашки в якості сувеніра, багато хто і не здогадуються, що тримати їх в будинку – це погана прикмета. З чим же пов’язане таке переконання? І чи можна запобігти їх негативний вплив на атмосферу в приміщенні?

fa8781c1e4fc9a517ab864893e146a46 Чому не можна зберігати черепашки будинку – прикмети

Чому не можна зберігати черепашки будинку?

Забобонні люди схиляються до того, що черепашки краще не зберігати в будинку, і тому є кілька причин.

 • Ракушка – це будинок, що залишився від мертвого молюска, відповідно, такий предмет є магнітом для негативної енергії. Перебуваючи в квартирі, він буде притягувати лише погані події: раптом виникнуть проблеми на роботі, в дім прийде печаль і біль.
 • Насичуючи приміщення негативом, морські черепашки залучають в будинок хвороби. Причому проблеми зі здоров’ям можуть виникнути у всіх членів сім’ї. Згідно з повір’ями, сувенір погіршує роботу серцево-судинної системи, провокуючи розвиток таких захворювань, як тахікардія, гіпертонія, варикозне розширення вен.
 • Найбільшу кількість неприємностей здатні принести закриті раковини. У багатьох культурах їх пов’язують із завершенням земного життя, домовиной.
 • У народі кажуть, що негатив, який виходить від черепашок, здатний знищити сприятливу ауру в будинку. Тому краще поставити їх у тих кімнатах, де рідко буваєте: в коморі, на горищі або на балконі.

  Прикмети про благотворний вплив

  Однак далеко не всі прикмети настільки категоричні. Здавна люди вірили, що в мушлях є сила, яка здатна захистити людину від нещасних випадків і інших напастей. Саме з цієї причини рибалки перед відходом в море майстрували собі обереги з морських раковин.

  Виходячи із стародавніх повір’їв, люди склали кілька прикмет, які не втратили актуальності і в наші дні.

  • Тримати черепашки будинку не тільки можна, але і потрібно, так як вони приносять щастя і удачу. Розташувавши сувенір на робочому столі, людина досягне висот у кар’єрі, фінансовій сфері і поваги в колективі.
  • Невеликі сувеніри захищають від недоброго ока. Досить повісити собі на руку такий браслет або ж просто розташувати кілька одиниць в передпокої, і енергетичні вампіри не зможуть завдати вашому будинку шкоди.
  • Перебуваючи в квартирі, морські черепашки залучать благополуччя і успіх. А при розташуванні їх спальній кімнаті досягається гармонія в інтимних відносинах між подружжям.

  Згідно з прикметами, їх можна використовувати для декорування різних виробів. Ними прикрашають рамки для фотографій, дзеркала, картини, панно і навіть інкрустують меблі.

  Як нейтралізувати дію поганих прикмет?

  Почнемо з того, що черепашка несе негатив тільки в тому випадку, якщо молюск покинув її не по своїй волі. І якщо її внутрішня поверхня має інтенсивний червоний відтінок, значить, господаря звідти витягли примусово: опустивши раковину в крутий окріп. Від такої покупки краще відмовитися.

  Далеко не завжди раковини молюсків добувають варварським способом. Багато з них господарі залишають самостійно, і такі сувеніри нашкодити нездатні, так як вважаються «чистими».

  Далі, прийшовши додому, придбану мушлю опустіть у підсолену воду і потримати так протягом кількох годин. Ця процедура допоможе витягнути з предмета негатив, який був накопичений під час перебування на прилавку магазину.

  І остання умова: при зберіганні воронка черепашки повинна бути закрита. Тут вже кожен вирішує сам, як вчинити. Можна перевернути сувенір отвором вниз або ж наповнити його дрібними предметами: гудзиками, камінчиками, монетами. У цьому випадку будиночок молюска вже не зможе поглинати позитивну енергію і буде виконувати тільки одну функцію – декоративного елемента.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради