До чого б’ється птиця у вікно — тлумачення в залежності від розміру пернатого гостя

Прикмети та повір’я – перевірені часом знаки, які свідчать про тих чи інших змінах. Птахи здавна вважалися символом багатьох з цих передбачень. Трактувалися подібні знаки по-різному. Багато схильні стверджувати, що, якщо птах б’ється у вікно, – це ознака прийдешніх неприємностей. Але це не так, більшість людей вірять, що пернаті гості несуть з собою щастя і радість. Все залежить від того, як сама людина ставиться до цієї ситуації. Якщо відчувається тривога і напруження, пташка, б’ється у вікно, приносить з собою негатив. Якщо людина залишається спокійним, або навіть відчуває позитивні емоції – на порозі його будинку радісні події.

Ворон стукає в вікно

З давніх часів чорні ворони вважалися символом несприятливих змін. Вважається, якщо така птиця стукає у вікно будинку, це говорить про тривалої хвороби або смерті когось із близьких родичів. Якщо така ситуація сталася, не потрібно впадати в паніку, цим самим лише посилюється негативне значення прикмети. Важливо заспокоїтися і вжити заходів, щоб нейтралізувати її.

k chemu betsya ptica v okno   tolkovanie v zavisimosti ot razmera pernatogo gostya17 До чого бється птиця у вікно — тлумачення в залежності від розміру пернатого гостя

Для цього часто використовують різні захисні ритуали. Наприклад, після нежданого візиту пернатого гостя рекомендується якомога швидше покинути будинок разом з родиною і домашніми вихованцями на пару годин. Вважається, що біда обійде житло стороною, не виявивши господарів в будинку.

Крім того, можна прив’язати на вікно 3 нитки червоного кольору. Цей оберіг відлякає від оселі злі сили, захистить будинок. Тільки застосовувати ритуал потрібно відразу ж після того, як ворон з’явився біля вікна.

Також рекомендується вийти на перехрестя, розкласти 33 монети (їх гідність значення не має) у формі хреста, вимовивши при цьому слова захисного заклинання: «Біда, откупаюсь від тебе, тебе відганяю. Відійди від мене і від мого дому». Вимовляти змова можна стільки, скільки це необхідно.

Якщо голуб стукає в вікно

Якщо у вікно будинку постукав голуб – це вважається ознакою позитивних змін у житті. Це стосується як особистої сфери, так і матеріальної. Слід очікувати удачі в любові, поліпшення фінансової ситуації, добробуту та процвітання в будинку. Голуб – символ приємних звісток, змін, які незабаром прийдуть в сім’ю.

k chemu betsya ptica v okno   tolkovanie v zavisimosti ot razmera pernatogo gostya18 До чого бється птиця у вікно — тлумачення в залежності від розміру пернатого гостя

Якщо ж будинок відвідав темний або поранений голуб, прикмета не віщує нічого доброго. Але не потрібно лякатися і хвилюватися, краще просто не звертати увагу на негативний повір’я. А якщо це не виходить, можна захистити себе, членів сім’ї та житло від негативу за допомогою спеціальних оберегів і ритуалів.

Маленька пташка б’ється у вікно

Ця прикмета з давніх часів вважається негативною. Але не потрібно лякатися і налаштовувати себе на майбутні невдачі. Адже багато що залежить і від того, який саме пернатий гість завітав. Численні прикмети пов’язані саме з видом птиці:

  1. Якщо у вікно постукала синиця – на порозі позитивні зміни. Це, можливо, вагітність, зустріч зі своєю другою половинкою, сімейне щастя, багатий урожай. Синицю прийнято називати Синім птахом удачі, тому її поява завжди обіцяє тільки хороші, радісні зміни, успіх у будь-яких починаннях і матеріальне благополуччя.
  2. Ластівка стукає в вікно, значить потрібно чекати приємних подій. Для когось це буде довгоочікувана вагітність, прибуття приємних гостей, отримання доброї звістки від родичів, з якими давно не бачилися.
  3. Якщо у вікно стукає плиска, слід бути насторожі. Поява цієї пташки віщує негативні події, хворобу або навіть смерть близького родича. У рідкісних випадках така прикмета говорить про приїзд гостей або отримання звістки. І ці обставини, в більшості випадків, виявляються неприємними.
  4. Якщо у вікно постукає воробей, слід очікувати матеріальних збитків. Потрібно проявити особливу пильність: уважно стежити за гаманцем, перебуваючи у багатолюдному місці, уважніше відноситься до фінансових документів, побоюватися прийомів шахраїв, захищати будинок від крадіжок.

k chemu betsya ptica v okno   tolkovanie v zavisimosti ot razmera pernatogo gostya19 До чого бється птиця у вікно — тлумачення в залежності від розміру пернатого гостя

Якщо перната гостя розбилася об вікно

Таке повір’я вважається досить негативним, воно предзнаменует хворобу чи загибель когось із членів сім’ї або більш дальніх родичів. В цьому випадку не потрібно впадати в паніку, важливо поставитися до ситуації спокійно і проявити максимальну обережність, намагаючись не потрапляти в небезпечні ситуації, дбайливо ставитися до здоров’я. Також рекомендується відвідати церкву, прочитати молитву і поставити свічки за упокій померлих і за здравіє, що нині живуть.

Гніздо під вікном

Якщо птахи звили гніздо неподалік від будинку, наприклад, під вікном, це завжди є передвісником радісних змін. Найчастіше, ці зміни стосуються особистого життя. Це може бути народження дитини, весілля господаря будинку або когось із його родичів. Для самотніх людей така прикмета віщує зустріч коханого, а для тих, хто давно в парі – гармонійні і приємні стосунки, взаєморозуміння.

k chemu betsya ptica v okno   tolkovanie v zavisimosti ot razmera pernatogo gostya20 До чого бється птиця у вікно — тлумачення в залежності від розміру пернатого гостя

Способи нейтралізації негативу

Захист від негативу – важлива частина життя наших предків. Вони, передчуваючи неприємні події і слідуючи прикметами, намагалися запобігти проникнення злих духів і негативної енергії в своє житло. Для цього потрібно, перш за все, очистити від пилу, бруду. Рекомендується провітрити приміщення, провести ретельне вологе прибирання. Сам процес очищення може заспокоїти людини, запевнити його в тому, що весь негатив пішов і не матиме свого дії. Крім того, рекомендується під час прибирання прочитати молитву. А після цього відвідати церкву, помолитися святим. Це заспокоює душу, допомагає налаштуватися на позитивний лад.

Існують і альтернативні способи захистити себе від негативних подій і впливу злих сил. Наприклад, можна зібрати всю дрібниця (дрібні монети), що знаходиться в будинку, винести її на вулицю і залишити на розвилці доріг. Бажано, щоб це зробив дитина молодшого віку (не старше 7 років). Але якщо такого члена сім’ї немає, проводити ритуал може і дорослий. Залишаючи гроші на перехресті, потрібно вимовити наступний змову: «Біда, відкуп візьми, за мною не ходи, нікого не чіпай і йди своєю дорогою». Після цього потрібно повернутися додому, не озираючись при цьому тому, не дивлячись по сторонах. Дуже важливо під час дороги зберегти мовчання і не вимовити ні слова.

Помічником у захист житла від негативного впливу прикмети є домовик. Щоб попросити його про допомогу, слід протягом 3 діб після того, як птах постукала у вікно, розкладати по кутах частування для домовика. Закликати його слід такими словами: «Домовик, господине, дім і сім’ю мою захисти, а відведи біду. Ось тобі частування, а нам дай втіха».

Прикмети, пов’язані з появою пернатих гостей поблизу людського житла, так само, як і трактування цих повір’їв, дуже різні. Немає єдиної думки про те, що віщує візит тієї чи іншої птиці. Все залежить від ставлення людини до ситуації та життєвих обставин, які його оточують. Наприклад, якщо у нього слабке здоров’я, візит пернатого гостя зовсім не означає швидку хвороба, а лише натякає на те, що пора серйозно зайнятися власним самопочуттям.

Якщо візит птиці викликає негативні емоції та погані передчуття, не потрібно постійно думати про те, що скоро станеться нещастя. Адже те, про що людина думає, поступово приходить в його життя. Погані думки програмують його на невдачу. Щоб захистити себе від такого негативу, краще всього просто не надавати приймете особливого значення і нікому не розповідати про те, що трапилося.

Якщо в сім’ї панує сприятлива атмосфера, всі рідні здорові і щасливі, жодна прикмета не зможе цього змінити. Важливо адекватно оцінювати ситуацію, і, якщо приводу для тривоги немає, не потрібно винаходити їх самостійно. Адже поява пернатого може бути пов’язано з різними обставинами. Наприклад, пташка може бути голодна, і тоді вона прилітає до житла людини в пошуках їжі, не приносячи з собою негативу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради