Чому не можна дарувати свічки – прикмети

Велика кількість прикмет і повір’їв можна зустріти нині серед народу. Одні хоч якось піддаються поясненню, інші зовсім абсурдні і викликають подив. Народ наш досить забобонний, і тому ми до прикмет ставимося серйозно. Одним з таких забобонів можна віднести питання стосовно того, чи можна дарувати свічки в подарунок.

87ae05e13b645ec3e476adaba1bf261d Чому не можна дарувати свічки – прикмети

Чому не можна дарувати свічки – прикмети

Здавна вважається, що віск, з якого роблять свічки, має властивість вбирати енергетику – як позитивну, так і негативну. Коли свічка горить, то вивільняє цю енергетику і заповнює атмосферу навколо себе. Якщо людина, який зробив такий подарунок, уклав у воску погану енергетику, то з тим, хто отримав її, трапиться щось погане.

Наші предки вважали, що вручення такого презенту – погана прикмета. Людина, яка зробила його, міг внести погані наміри і негативні емоції, які можуть впливати на що отримав подарунок. Тому такі презенти намагалися не брати від чужих людей, щоб не внести в дім біди і нещастя. Однак чи все так погано? Адже іноді хочеться порадувати близьких красивою свічкою в якості сувеніра.

Коли можна прийняти в подарунок?

В яких випадках можна без побоювання прийняти такий подарунок:

  • якщо довіряєте людині, яка дарує;
  • якщо свічка зроблений не з воску;
  • дарує людина – близький.

У таких ситуаціях сміливо можна прийняти такий презент і в будь-який момент запалити, так як свічка не буде випускати злісну енергію, яка зашкодить вам або близьким.

Як дізнатися, що у воску заточені погані наміри?

Запаліть свічку. Недобрий знак, якщо:

  • вона коптить;
  • видає неприємний запах;
  • гасне без причини;
  • тріщить вогонь;
  • полум’я коливається.

В такому випадку швидко позбавтеся від неї. Віднесіть подалі і закопайте.

Які свічки можна дарувати?

Свічки, зроблені з добрими намірами, пахнуть, заповнюють атмосферу хорошою енергетикою. З цієї причини народ радить зберігати свічки, які побували в щасливих подій, таких як весілля, народження дитини, різні свята. Вони здатні спалювати енергетичний сміття в приміщенні. Вона подарує позитивні емоції і навіть допоможе швидше одужати.

Свічка – хороший презент, коли ви підносите її з позитивними думками і від усього серця. Не бійтеся дарувати і приймати її від близьких людей – вони вам зла не побажають.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради