Якщо смикається і пульсує нижня або верхня губа – що це значить

Періодично можна помітити легке посмикування тієї чи іншої частини тіла – зазвичай це відчувається в області губ, повік або ніздрів. Уважні люди помітили зв’язок цих відчуттів з певними подіями – так з’явився цілий ряд народних повір’їв. Прикмети, пов’язані з тим, що смикається губа, з часом отримали окрему назву: «Трепетник».

8d0dd828993ced0c69fc92ece227d1ca Якщо смикається і пульсує нижня або верхня губа – що це значить

До чого смикається губа

Офіційна наука дає прозаїчне пояснення того, чому бринить дихання та мерехтять ті чи інші частини тіла – найбільш часто це зв’язується з нервовими розладами, тиками, перевтомою і стресом. Проте вже не одну сотню років у народі зауважують, що такі явища у різних людей виступають в ролі знаків, що підказують, що станеться в найближчому майбутньому.

Спираючись на народний досвід, важливо звертати увагу, де саме відчувається пульсація губи – від цих деталей залежить точне значення прикмети.

Верхня

У більшості випадків пульсування або сіпання верхньої губи трактується як позитивний символ, який може обіцяти швидке отримання хороших новин. Зазвичай такі звістки пов’язують з любовними подіями або яскравими емоційними переживаннями.

Легка, майже непомітне тремтіння губ – до раптового звістці, яке викличе посмішку.

Нижня

За прикметою нижня губа смикається перед несподіваним фінансовим успіхом, невеликим виграшем або вигідним робочим пропозицією. Не варто очікувати чогось масштабного, однак, новини, безумовно, будуть приємними.

Для тих, хто присвячує себе роботі і кар’єрних діяльності, посмикування нижньої губи вказує на наступне підвищення.

Обидві

Якщо пульсують відразу обидві губи – це вже не такий позитивний знак. Можливі великі фінансові витрати, незабаром можна чекати матеріального неблагополуччя. Однак помічено – цей період буде не дуже тривалим.

Також є ризик зіткнутися з невдачею і в інших сферах життя – може загрожувати сварка з друзями або близькими, образа чи непорозуміння. Найкраще проявити терпіння і постаратися частіше знаходити компромісні рішення проблем.

Залежно від місця

Більш точну інформацію про те, що може значити, коли смикається губа, можна отримати, якщо звернути увагу, у якому конкретно місці це відбувається.

Якщо губа пульсує рівно посередині – потрібно звернути увагу на стосунки зі своїм коханим або чоловіком. Найчастіше такий знак не несе нічого поганого, однак, якщо тремтіння проявляє себе занадто сильно або стає помітною зі сторони, це може означати швидку сварку або якийсь конфлікт.

1bd2fb614f02513cb821a9ff9c9d5f84 Якщо смикається і пульсує нижня або верхня губа – що це значить

Посмикування кінчиків губ – до швидких життєвих змін. Найближчим часом, найімовірніше, доведеться кардинально поміняти свій уклад і звички, від чогось доведеться відмовитися. Це може стосуватися, в тому числі і зміна поглядів і моральних засад, які змінять хід подій.

Губа смикається відразу в декількох місцях – варто бути обережним при спілкуванні з друзями. Не виключено, що назріває суперечка, заснований на різниці в поглядах і життєвих позиціях. Якщо не проявити належної терпіння і розуміння, така сварка може призвести до тривалого розладу.

Коли губи тремтять сильно і цілком – варто насторожитися. Це несприятлива ознака, яка вказує, що найближчим часом можуть початися серйозні матеріальні труднощі, з-за яких доведеться відмовитися від важливих планів або великих придбань. Щоб мінімізувати ризик, рекомендується уважно ставитися до фінансів, на час відмовитися від серйозних угод і постаратися уникати сумнівних вкладень.

У тому випадку, якщо крім тремтіння відчувається легке поколювання або свербіж, народна поголоска говорить – це до поцілунків і розмов про кохання.

Якщо посмикування губ довелося помітити в нічний час або в момент відпочинку, це може вказувати на те, що скоро настане період прийняття серйозних рішень, коли доведеться задіяти всі наявні ресурси. Скінчиться цей нелегкий час сприятливо, а результат буде відмінним, якщо докласти досить зусиль. Можна очікувати серйозного грошового винагороди та отримання визнання від колег і близьких, а начальство по достоїнству оцінить результат роботи.

У різних людей

Тлумачення прикмети може мати певні відмінності залежно від того, кого саме вона торкнулася.

  • якщо смикається губа у молодої незаміжньої дівчини – це означає, що незабаром вона зустріне молодого чоловіка, який зробить їй пропозицію;
  • якщо ж той, у кого тремтить верхня або нижня губа, вже перебуває у шлюбі, це може означати сплеск романтичних почуттів та яскравих емоцій до чоловіка.

Небезынтересное спостереження: якщо дівчина помітить, що губа почала пульсувати при спілкуванні з одним або близьким знайомим, можливо, незабаром відносини переростуть в щось більше.

d25c1a04ea59431cb070b8163b6faa66 Якщо смикається і пульсує нижня або верхня губа – що це значить

Якщо губа смикається під час розмови з батьками або старшими родичами, то скоро прийде звістка від близьких, які давно не нагадували про себе. Ці відомості можуть зробити істотний вплив на життя всієї родини.

Незалежно від сімейного стану та віку, згідно приймете, посмикування губ вважається знаком вельми сприятливим, але, в тому випадку, якщо це повторюється занадто часто або доставляє очевидний дискомфорт, краще звернути увагу на стан здоров’я: причиною може стати розлад неврологічного характеру.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради