Як вибрати пилосос: види, параметри, відомі фірми

Перед домогосподарками виникає важливе питання: як вибрати пилосос для квартири. Рішення просте, необхідно ознайомитися з усіма видами агрегату і розглянути їх характеристики. Звертають увагу на потужність всмоктування, рівень шуму і тип щітки або насадки. Рекомендують багато відомих і якісних фірм виробників пилососів.

b1d38571d172f51f1c59c14740c9ab17 Як вибрати пилосос: види, параметри, відомі фірми

Які є види?

Типи пилососів відрізняються способом їх застосування: суха або волога прибирання. Машини, що призначені для вологого очищення кімнат, відрізняються великими розмірами і високою ціновою характеристикою. Їх складно перевозити або переміщати по будинку під час прибирання. А також їх необхідно мити після кожного використання. До тих, які необхідні для проведення сухої очистки квартири, належать:

Вид Характеристика
З водним фільтром У пилососи вбудовують водні резервуари, що застосовують у ролі фільтру
При прибиранні частинки пилу накопичуються у воді, а повітря в приміщенні стає вологим
З мішком для пилу Має можливість розташовувати в собі (з паперу) або багаторазові (тканинні) мішки.
З циклонною системою Пил накопичується в контейнері, який необхідно спорожняти при міру заповнення
Контейнери зроблені з міцного пластику, але з високим рівнем шуму

Як підібрати пилосос: параметри

b5042aaecf9f9f2612680618f64536ef Як вибрати пилосос: види, параметри, відомі фірмиПотужність — важливий параметр при виборі.

Вибір пилососа для будинку включає в себе процес вивчення машини з параметрами. Краще вибирати агрегат з високою потужністю і низьким показником рівня шуму. А також рекомендують звертати увагу на тип насадки або щітки. Не менш важливим параметром є матеріал, з якого зроблені труби агрегату.

Сила всмоктування

Цей показник безпосередньо залежить від двигуна і його параметрів. Слід розрізняти значення споживчої потужності і самого процесу всмоктування пилу. Рекомендують переглянути базову розкладку показників потужності:

Як накрохмалити ковпак: етапи роботи, важливі нюанси
Рівень потужності (аэроВт) Застосування
350 Сухе прибирання паркету, лінолеуму або плиток
400 Для застосування турбощеток
450 Прибирання килимів
550 Вологе прибирання килимів
650 Чистка меблів
700 Для комплексного прибирання приміщень

З пилососом, в який вбудований мішок для пилу, рівень потужності всмоктування падає по мірі заповнення пилом. А з застосуванням водних фільтрів показники не змінюються.

Підбір щітки і насадки

c5439f95aa74f7fddc20a4cbc9d305e1 Як вибрати пилосос: види, параметри, відомі фірмиКрім стандартного набору насадок, які йдуть в комплекті з пилососом, можна підібрати ряд додаткових.

Функціональне розмаїття прибирання за допомогою пилососа велике, головне, правильно вибрати насадки або щітки. Стандартний набір включає в себе наступне:

  • насадки для прибирання килимів або підлоги;
  • універсальні щітки з перемикачем режиму прибирання;
  • насадки для прибирання у важкодоступних місцях.

Додатково проводять підбір турбощеток, які краще вибрати для чищення від вовни або ворсу. Таке доповнення функціонує за рахунок активного обертання й проходить потоку повітря. Для збирання корпусних меблів додатково купують маленькі насадки. А також є щітки для чищення ламінату або плитки, які характеризуються шириною і довгим ворсом.

Показники рівня шуму

Хороший пилосос повинен видавати якомога менше зайвих звуків. Краще вибрати ті моделі, звукові характеристики яких відповідають загальноприйнятим стандартам. Нормою агрегатів для прибирання, що вимірюється в дБ, є коливання значень від 71 до 80 дБ. А також такі дані безпосередньо залежать від значення рівня вібрації при роботі, на що варто звертати увагу.

Інші важливі показники

11433f860f3b133a4c3c13f2bd4692cc Як вибрати пилосос: види, параметри, відомі фірмиДля збільшення терміну служби необхідно звернути увагу на матеріал корпусу: рекомендовано вибирати нержавіючу сталь.

Іншими характеристиками, які варто розглядати при виборі пилососа, є безпека і матеріал виробу. При покупці з пластмаси, не розраховують на тривалий строк використання. Кращий вибір — нержавіюча сталь. До безпеки звертають увагу на систему, яка зупиняє двигун при сильному перегріві. А також для пилососів з фільтрами, важлива функція сигналізування про забруднення води.

Томат сорти Андріївський сюрприз: детальний опис, особливості вирощування

Відомі фірми

Якість компаній перевіряють роками і найбільш популярною фірмою-виробником є Bosch. Зарубіжний виробник відрізняється високою якістю своїх виробів і прийнятними характеристиками. На їх рахунку багато різноманітних моделей пилососів на будь-який смак. А також популярності набувають такі виробники, як Karcher, Dyson і Miele.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!