Томат великоплідний Цукрова Настасья: переваги і недоліки, опис агротехніки, відгуки

Оригінатор Цукрових Настасії називає цей томат привітом з дитинства. Великі малиново-червоні плоди по опису є класикою біф-сортів. Це помідор відмінної якості, з високою товарною врожайністю. Детальніше дізнаєтеся зі статті.

tomat krupnoplodnyjj sakharnaya nastasya: dostoinstva i nedostatki, opisanie agrotekhniki, otzyvy16 Томат великоплідний Цукрова Настасья: переваги і недоліки, опис агротехніки, відгуки

Опис сорту: інформація про селекції

Томат з 2015 р. включений до Держреєстру РФ. Згідно з офіційними даними сорт вивели фахівці агрокомпанії Гавриш (Москва). Культура допущена до висадки у всіх кліматичних регіонах країни і орієнтована на плівкові теплиці. На півдні томат можна висаджувати у відкритий грунт.

Увага! Оригінатор називає томат малиновоплодным. Насправді помідори швидше червоні (див. фото).

Сортовий кущ середньорослий, стебла помірно покриті темними листям середнього розміру. Тип суцвіття — простий. Плоди відносяться до категорії бифштексных: окремі екземпляри можуть досягати 400-500 р. В них мало насіннєвих камер і насіння. Переважає м’ясиста структура з великою кількістю сухої речовини. В кисті 5-8 помідорів.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-пізній (120-130 днів) Индетерми-нантный (близько 1,5 м) Салатний, соусний Універсальний 250-300 (в середньому) 12-14 в різних умовах Насичено-червоний, серцеподібний, среднеребристый, среднеплотный, має 4-6 гнізд

Застосування, переваги і недоліки

Помідорної м’якоті притаманні медові нотки, насичений томатний смак і сильний приємний аромат. У свіжих салатах плоди виглядають чудово. Вони зберігають всі переваги в подрібненому стані, у вигляді соусів, паст, солодких соків. Томат використовують для гарячих і холодних закусок. А ось у банки помідори не помістяться.

Список інших позитивних характеристик томату:

 • Гідна для біф-врожайність сорту. Один кущ за сезон дає близько 5 кг помідорів.
 • Висока товарна якість. Частка цілих і гарних плодів складає 80-95% від загального обсягу.
 • Невимогливість до умов вирощування. Рослина справляється з нетривалими періодами спеки і похолодання під час сезону.
 • Підвищений імунітет до ряду притаманних томатам захворювань.
 • Добра збереженість після збору врожаю. Доступність для перевезення.
 • Мінуси томату:

  • без правильного формування складно отримати повноцінний урожай;
  • великоплідність — результат рясних підживлень;
  • кущ необхідно підв’язувати в декількох місцях.

  tomat krupnoplodnyjj sakharnaya nastasya: dostoinstva i nedostatki, opisanie agrotekhniki, otzyvy17 Томат великоплідний Цукрова Настасья: переваги і недоліки, опис агротехніки, відгуки

  Особливості агротехніки біф-томату, відгуки про нього

  Селекціонери радять використовувати для вкорінення на постійне місце розсаду. Посів проводите в перші тижні березня. Паростки будуть готові до перенесення в сад або теплицю після 50-55 днів. До цього часу у рослин повинно з’явитися 5-6 листочків і по одній кисті-суцвіття.

  На захищену грядку висадку проводять у травні. При вирощуванні томатів у відкритому грунті необхідно також дочекатися минования загрози поворотних заморозків. Тому висаджуйте кущики пізніше. Формуйте їх в 1-2 стебла.

  Рада. Розміщуйте на 1 кв. м 3-4 рослини за схемою 40?60 див. Такий спосіб дозволить досягти найбільшої продуктивності.

  Томат Цукрова Настасья досить активно обговорюють в садівничих інтернет-спільнотах. Віра вирощувала сорт на відкритій грядці в Омській обл. За весь сезон він не захворів і дав нормальні плоди. Лілія з Ростовської обл. показує кущ в теплиці. Рослина висотою до 2 м зав’язало багато дрібних плодів. Вела його дачниця в 4 стебла.

  Смакові властивості томату виявилися відмінними. По ходу сезону рослина захворіло вершинної гниллю. Лілія стверджує: томат дозріває на 2 тижні раніше заявленого терміну. З цим у своїх відгуках згодні й інші садівники. Скориговані терміни — 110-115 днів від сходів.

  Незважаючи на молодість, Цукрова Настасья знайшла прихильників серед дачників. Томат цікавий своїми характеристиками, але вимагає підвищеної уваги під час перебування на грядці.

  Цукрова Настасья: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради