Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчат

Представники сильної статі, що народилися під цим знаком Зодіаку, відрізняються загадковістю, суперечливістю і непередбачуваністю. Астрологи підкреслюють, що сам знак, що виглядає як два силуети, що пливуть у різних напрямках, дозволяє скласти певне враження про найрізноманітніших перевагах.

Сумісність чоловіка Риби з жінками часто визначається особливостями його характеру і тим, під яким знаком з’явилася на світ зустрінута ним дівчина.

Які жінки йому подобаються

Представники цього знака зодіаку – фантазери і мрійники. Це романтичні, чуттєві, тонкі і емоційні партнери.

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka ryby: sovmestimost v lyubvi, sekse i brake s goroskopami devushek22 Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчатВиходять з цього, можна уявити, які жінки подобаються Рибам. Ці чоловіки воліють впевнених в собі і діяльних дівчат, що володіють багатим внутрішнім світом. Вирішальним для нього стає можливість відчувати себе коханим. Саме це забезпечує його життєвою енергією і силами, додає впевненості. Як тільки чоловік, народжений в місяць Риб відчуває сумісність, він відразу оточує улюблену турботою і ніжністю. Романтичні почуття здатні надихнути його на вражаючі вчинки.

Якщо давати характеристику у відносинах з жінкою, то у цих чоловіків все засновано на тому, що такі партнери романтики до мозку кісток. У своїй обраниці Риби бажають бачити споріднену душу. Для нього вона повинна стати не тільки самим коханою людиною в житті, але і вірним другом.

Якщо дівчина хоче зачарувати такого чоловіка тільки матеріальними благами, то зазнає невдачі. Набагато важливіше для нього духовна близькість.

Якщо улюблена в стані фантазувати про подорож на Марс, для нього це набагато важливіше, ніж здатність приготувати пиріг.

Чоловіки знака Риби у відносинах з жінкою можуть бути образливими і занадто вразливими. Часто не витримують критику, тому дівчатам варто остерігатися різких слів. Свою незгоду потрібно навчитися подавати в максимально м’якій формі. Такі партнери не готові до зауважень, до того, щоб їх хто-небудь виховував.

Рішучі й активні, ніжні і жіночні. Ось яких жінок люблять чоловіки, народжені під знаком Риби.

Гороскоп сумісності з жінками, які народилися під знаком Риби

Існує велика ймовірність сумісності чоловіка і жінки Риб – це завжди цікавий і непередбачуваний союз. Адже зустрічаються дві невловимі і загадкові особистості, одна з яких у довершенні до всього виявляється ще і жінкою.

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka ryby: sovmestimost v lyubvi, sekse i brake s goroskopami devushek23 Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчат

Відносини в парі досить романтичні

Любов

За відносинами між Рибами цікаво спостерігати. Адже такий роман кожен раз може привести до несподіваних наслідків.

Цим знаком управляє планета Нептун. Вона спонукає їх ставати мрійливими і ніжними коханцями, які завжди готові виконати будь-яке бажання свого партнера. У відносинах обидва починають віддавати своїй другій половинці все, що у них є без залишку.

Чоловіки і жінки, народжені під знаком Риби, часто досягають дивовижної сумісності в любові. Їхні стосунки нагадують першу шкільну любов. Все романтично, але найчастіше абсолютно безперспективно.

Причина в тому, що Вона в цих відносинах буде чекати від партнера сили і впевненості в собі – якостей, які протилежні цьому знаку. Більше того, сам чоловік буде чекати від партнерки сили, але амазонку йому доведеться шукати в іншому місці.

Секс

На сумісність у ліжку чоловіки і жінки знака Риби розраховувати не варто. Секс виходить беземоційним і прісним. Техніки і несподіваних пропозицій вони чекають від партнера, але безуспішно.

Виходом може виявитися освоєння різних інтимних практик, наприклад тантричного сексу. Адже представники цього знака народжені для всього, що пов’язане з духовним світом і багатою уявою.

У сексуальному плані особливо страждають партнерка. Рано чи пізно вона прийде до усвідомлення того, що їй слід пошукати самця в іншому місці.

Шлюб

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka ryby: sovmestimost v lyubvi, sekse i brake s goroskopami devushek24 Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчатГороскоп сумісності жінки і чоловіки, народжені під знаком Риби, говорить про те, що у випадку весілля у такої пари швидко виникнуть проблеми зі всім, що пов’язано з побутовими труднощами. Практичність – не їх коник. Вони завжди задовольняються малим. Але якщо в цукерково-квітковий період це могло розчулювати, то у спільній життя обернеться непереборними труднощами.

Постійно буде виникати проблема з тим, хто повинен стати годувальником у родині. Ні один з них не буде готовий до цього. До того ж у реальному житті вони дуже безвідповідальні, так що в якості подружжя їм краще підшукати представників інших знаків Зодіаку.

Характеристика відносин з дівчатами інших знаків Зодіаку

Розглянемо, з ким же з жінок у Риб будуть складатися відносини найкращим чином, а з ким – так собі. Пам’ятайте, що це не керівництво до дії, а лише один із поглядів.

Овен

Сумісність чоловіки з жінками знака Овен може виявитися досить високою. Все залежить від того, хто візьме лідерство в свої руки. Якщо чоловік буде налаштований філософськи, партнерці буде нелегко з ним впоратися. Швидше за все, з цього союзу нічого не вийде. Дівчина постійно буде намагатися переробити молодої людини, не відповідає її ідеалам. Він не буде сприймати настанови. Рано чи пізно такі відносини розваляться.

Варто пам’ятати, що такі партнери можуть стати ще й творцями, готовими на все заради досягнення своєї мети. У цьому випадку Вона побачить у такому партнері свій ідеал. Зробить все, щоб він домігся бажаного, а сама візьме на себе побутові обов’язки. У цьому випадку сумісність в любові жінки, народженої в місяць Овна, і чоловіки знака Риби може виявитися максимальної.

Лев

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka ryby: sovmestimost v lyubvi, sekse i brake s goroskopami devushek25 Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчатЯкщо у Рацсі чоловік, який перебуває під впливом Риб, виявиться з жінкою знака Лев, такий союз здивує не тільки всіх астрологів, але і їх самих. Адже у них немає практично нічого спільного між собою. Має статися щось неймовірне, щоб вони спочатку почали зустрічатися, а потім вирішили одружитися. Тільки внутрішня тяга до прекрасного здатна об’єднати активну Левицю з повільною Рибою. Але для повноцінної сім’ї цього не вистачить.

Сумісність із жінкою знака Лев проблематичною, так як Вона в такому союзі завжди буде в ролі лідера. Пасивність чоловіка буде її постійно дратувати. Дівчині залишається тільки дивуватися його небажання будувати будинок, заробляти, садити дерева і досягати висот у кар’єрі. Тільки до дітей Риби будуть відчувати щирі почуття, але Левиця навряд чи захоче їх заводити в такому союзі.

Звичайно, бувають особливі випадки. Сумісності в любові Леви і Риби можуть досягти лише за умови, що не будуть знати фінансових труднощів. В такому випадку Вона буде насолоджуватися розкішшю, а Він – блаженствувати від того, що завоював королеву.

Рак

Сумісність жінки знаку Рак і чоловіка, народженого в період Риб, можна назвати ідеальною. Це союз, який буквально приречений на щастя. Обидва партнера мрійники, люблять пофантазувати. У них виявиться багато спільного, завжди буде тема для цікавої розмови.

Цього союзу з боку інших залишиться тільки заздрити. Романтичним настроєм буде наповнений практично кожен день. Ці люди не втомлюються говорити один одному гарні слова, постійно визнаватися в любові. Обидва продемонструють справжню віртуозність, уникаючи скандалів і конфліктів. При цьому в інших спілках такого щастя їм не бачити. Разом же вони дивним чином доповнюють один одного.

Єдина проблема, з якою вони можуть зіткнутися, лежить в навколишньому світі. Обидва партнера відрізняються чутливістю і зайвою емоційністю. Пристосуватися до реального життя, якимось побутовим умовам, вирішувати щоденні труднощі, які вони вважатимуть низинними, виявиться непросто.

Кожен раз, коли потрібно ухвалити принципове рішення, обидва будуть відчувати повну безпорадність.

Скорпіон

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka ryby: sovmestimost v lyubvi, sekse i brake s goroskopami devushek26 Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчатНечасто, але у представників цих знаків виходить створювати щасливі і міцні сім’ї. Чоловіки знака Риби досягають з жінками, які народилися в місяць Скорпіона, повної сумісності в ліжку. Це важливий фактор.

Щоб бути щасливими, залишиться навчитися розуміти особливості характеру партнера. Якщо спочатку буде позитивний настрій на серйозні стосунки, то все вийде.

Вона цінує в чоловіку сталість і вірність. Саме ці риси притаманні таким партнерам. Він буде в стані добитися багато чого, якщо стане прислухатися до порад дружини. У такому разі їх союз виявиться близький до ідеалу.

Козеріг

Сумісність Риб з Козерогами невисока. З боку здаватиметься, що у них все добре, а насправді вони постійно будуть зайняті з’ясуванням відносин, як тільки сховаються від сторонніх очей.

Якщо чоловік, який перебуває під впливом сузір’я Риби, цінує філософський погляд на світ, то для жінки, які народилися в період Козерога, найважливіше практичність. Від такого партнера чекати подібних якостей безглуздо. Причиною великих сварок і скандалів будуть звичайні побутові дрібниці, які виводять партнерів з себе.

Телець

Сумісність у Риб з Тільцями практично ідеальна. В такому шлюбі чоловік отримає необхідну йому підтримку. При цьому жінка не стане прагнути ставати лідером.

Дружина сконцентрується на домашніх справах. Якщо вимагається, буде готова взяти на себе і забезпечення сім’ї. В глибині душі вона може цьому опиратися, але захоплення талантами і позитивними рисами характеру чоловіка все-таки виявиться сильнішим.

Сумісність в любові чоловіка, народженого в місяць Риб, і жінки знаку Тельця може стати основою міцного союзу.

Близнюки

Сумісність Риб з Близнюками невисока. Якщо роман вони ще здатні завести, то їхній шлюб приречений. Єдине, що може врятувати, бажання цивілізовано вирішувати виникаючі труднощі і вчитися терпіти характер один одного.

Водолій

Невисока сумісність чоловіка, розглянутого знака, з Водоліями – рідко призводить до створення щасливої сім’ї. Правда, це можливо при певних зусиллях з обох сторін.

Головне – загальні інтереси: справа чи робота, особливо якщо вона пов’язана з творчістю, можуть стати основою міцного союзу.

kakie zhenshhiny nravyatsya muzhchinam znaka ryby: sovmestimost v lyubvi, sekse i brake s goroskopami devushek27 Які жінки подобаються чоловікам знака Риби: сумісність в любов, секс і шлюб з гороскопами дівчат

Захопленість однією справою допоможе зміцнити союз

Ваги

Сімейне життя між цими коханцями рідко складається успішно. Основною бідою стає їх непристосованість до побуту і небажання змінюватися. Вони не захочуть і не дозволять укладати себе в рамки. Жінка терпіти такої поведінки не буде.

Стрілець

Вона в такому союзі виявиться повною протилежністю партнера. Якщо чоловік вважає за краще плисти за течією, то дівчина буде прагнути барвисто і яскраво проживати кожну хвилину життя.

Такі жінки звикли всього добиватися самостійно. Апатичний чоловік, вічно занурений у споглядання себе і навколишнього світу, буде сильно дратувати.

Діва

У випадку весілля сім’я буде триматися на взаєморозуміння і дружбу. Любов між цими знаками Зодіаку виникає рідко. Зате партнери будуть розуміти один одного і підтримувати.

Вони чудові співрозмовники. Так що їм завжди вдасться знайти спільну мову.

Висновок

  1. Для чоловіка, який з’явився на світ під цим знаком, найперспективнішими вважаються союзи з Раками і Тільцями.
  2. З великою часткою ймовірності вдасться створити міцну сім’ю і з іншою Рибою.
  3. З іншими знаками зодіаку прогноз не найблагополучніший. Проте це не привід відмовлятися від знайомств і стосунків. Гороскопи пропонують лише одну з інтерпретацій реальності, в яку ви, як розумна людина, маєте повне право вносити свої корективи.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради