До чого сниться своє весілля – сонник для жінок і чоловіків, тлумачення власного святкування для незаміжніх дівчат

Щоб правильно пояснити сон про щасливу подію в житті, тлумачі сновидінь пропонують розглянути, кому приснилася весілля, які емоції відчували сновидцы, як проходило свято і інші подробиці сюжету. Тільки після цього можна робити висновок, до чого готуватися: до радісних змін або сумним подіям.

68781fb69d3cca512a558c1094dc0d4d До чого сниться своє весілля – сонник для жінок і чоловіків, тлумачення власного святкування для незаміжніх дівчат

До чого сниться власна весілля тлумачення по сонникам

Знаючи, до чого сниться своє весілля, є можливість передбачити ключові події, і підготуватися до них заздалегідь, уникнути помилкових дій.

Сонник Міллера

На думку Міллера, побачити шлюбну церемонію в сні – гарний знак, що обіцяє позбавлення від проблем, мучать вже давно.

Власне весільне торжество віщує кінець тривог і хвилювань (для сновидицы), і сумні турботи і клопоти (для сновидця).

Для незаміжньої дівчини погано побачити кого-небудь у жалобному вбранні на своєму весіллі – це віщує невдалий шлюб. Заміжній жінці, яка побувала у сні під вінцем, Міллер пророкує народження діток.

На противагу багатьом іншим провісникам Міллер трактує веселу весілля, як добре знамення про майбутні радісні події. А сумні обличчя на торжестві на думку відомого психоаналітика, віщують тривоги і нещастя.

Сонник Ванги

Відома ясновидиця пояснює, до чого сниться гуляти на весіллі, тим, що сновидицам незабаром належить зустрітися зі старими друзями на гучній вечірці. Незаміжньою дівчині після сну про власне весілля Ванга обіцяє знайомство з «принцом», який в майбутньому зробить пропозицію.

Думка Фрейда

Австрійський психолог вірний собі і тлумачення сновидінь знаходить сексуальний підтекст. Він говорить про приснився весіллі, як напередодні сюрпризу, про значення якого належить здогадатися спящему. Фрейд надає значення особистості сновидца, і трактує сон в залежності від того, хто побачив сюжет:

Молода дівчина – це попередження про майбутню хвороби або ознаку отримання пропозиції «руки і серця». Одруження з коханим обіцяє серйозні розчарування в ньому наяву.

Заміжня жінка – щасливе знамення про майбутнє задоволення, приємні емоції, народженні малюка в сім’ї сновидицы або її близьких. Весілля з колишнім чоловіком – сигнал про те, що потрібно розібратися в своєму особистому житті.

Чоловік – передвістя гармонійних відносин щастя (якщо наречена – кохана дівчина). Розкішна церемонія з колишньою партнеркою – ознака кардинальних змін, стабільного, спокійного існування в майбутньому.

3c3069641a086173ee7f0b438da79f39 До чого сниться своє весілля – сонник для жінок і чоловіків, тлумачення власного святкування для незаміжніх дівчат

Сонник Лоффа

Цей провісник приділяв увагу індивідуальним особливостям сновидцев і деталей сну. Він вважав, що трактування однакових снів для різних людей відрізняються. Дівчині, у якої є реальні стосунки з коханим хлопцем, після приснився весілля Лофф передбачає виконання бажань.

Бездоганно минув пророкує торжество щасливий, надійний союз. Одружених і заміжніх людей, що задаються питанням, до чого сниться власна весілля, Лофф закликає задуматися про взяті на себе зобов’язання.

Сонник Баринової

Бачити себе в сні на весіллі – переддень швидкого виходу із заплутаної ситуації, позбавлення від тривог і перешкод на шляху до успіху.

Дівчина побачила себе у сні героїнею таємного вінчання – погане знамення для характеристики дівчини. Може бути, сюжет змусить сновидицу, стримати свій запал.

Незаміжня дівчина прийняла пропозицію – ознака піднесення сновидицы в очах людей, які перевершують її за статусом.

По ходу сюжету зрозуміло, що батьки не дають своєї згоди на шлюб сновидицы – недобрий знак: наяву заручини сплячої не схвалять родичі.

Сон про весілля коханого з іншою дівчиною – передвістя непотрібних страждань і безпідставних страхів.

Сон про чужому весіллі, на якій присутні люди у жалобних шатах – сновидице належить засмутитися з-за нещасної долі близької людини. Такий сон також передвіщає погіршення стану здоров’я замість бажаного одужання. А якщо сон сниться перед запланованим раніше подорожжю – це попередження про неприємний сюрприз, який порушить плани.

Сонник Цвєткова

Письменник і тлумач снів дотримується старослов’янських трактувань, і дає сумне пояснення, до чого приснилася весілля. Цей сон він вважає передвістя печалі, а іноді й смерті.

4083bf884c198ff2802c865998f396cd До чого сниться своє весілля – сонник для жінок і чоловіків, тлумачення власного святкування для незаміжніх дівчат

Приснилося незаміжньою дівчині

Сонник цікаво трактує, до чого сниться своє весілля незаміжньою дівчині: це сновидіння – передвістя змін в житті. Не виключено, що сновидице доведеться прийняти доленосне рішення. Причому хорошими або поганими будуть зміни, залежить від деталей сюжету.

Весілля – це логічне завершення стосунків закоханих людей, перехід на новий рівень. Уві сні одруження – це необов’язково передвістя такого ж події наяву. Багато сонники трактують весілля, як:

 • придбання нових знань, якогось досвіду;
 • завершення роботи над проектом;
 • знамення про швидке збагачення.

В давнину вважали, що бачити себе в сні у весільній сукні – це до хвороби або смерті. Сучасні сонники тлумачать інакше цей сюжет. Має значення колір вбрання.

До чого сниться виходити заміж:

 • в білому платті – знаменує майбутній тріумф, якого сновидица доб’ється власними зусиллями;
 • в чорній сукні – віщує смерть коханого або крах надій (якщо наяву планується весілля, її потрібно перенести або скасувати);
 • в червоному платті – сон говорить про великі амбіції сплячої, передвіщає їй успіх у суспільстві, пристрасні стосунки з коханим.

Не менш важливий елемент сну весілля – це наречений. Який він був? Старий і немічний – цей сон передвіщає хворобу, невдалий шлюбний або творчий, діловий союз наяву. Якщо наяву дівчина скаржиться на здоров’я – хвороба загостриться.

Біду накликає наречений в жалобному вбранні. Таке ж значення мають гості в похмурих або неохайних одязі. Але якщо всупереч безрадісним вбранням персонажів сновидица прокинулася в гарному настрої, і під час сну теж не сумувала – все складеться дуже добре.

До чого сниться весілля:

 • з хлопцем, з яким зустрічаєшся – ознака отримання пропозиції, вийти заміж;
 • з коханою людиною – передвістя щастя, приємних подій, стосунки в парі зміцняться;
 • з іншим чоловіком – попередження для сновидицы: молодий чоловік, з яким вона зустрічається наяву, видає себе не за того, ким він є насправді;
 • з незнайомим хлопцем – невдале знамення: романтика у стосунках з коханою людиною закінчилася. Але не варто робити висновок про необхідність розлучитися, тому що ще можна освіжити стосунки, якщо докласти зусиль. Значення сну, вийти заміж за незнайомця, сонник тлумачить залежно від особистості нареченого. Якщо наречений – циган, то сновидицу очікують авантюри, причому їй пощастить. Якщо сниться дивакуватий наречений – це попередження: сновидица може отримати сумнівну пропозицію, яке краще не приймати.

Якщо вам у сні довелося прийняти пропозицію про заміжжя – це відмінне знамення про загальне визнання і повагу. Замужній дамі реєстрація шлюбу у сні пророкує розбрат в реальному сім’ї, який призведе до зміцнення відносин (адже ви зробите правильні висновки?). Весільне веселощі в сновидінні обіцяє отримання поганих новин.

Кілька тлумачень, до чого сниться перша шлюбна ніч:

 • в житті сплячого почався новий період;
 • хтось «прочитав» думки сновидіння, і зробив «таємне» явним;
 • сплячий дізнався щось раніше невідоме, що перевернуло його життя і світогляд.

Весілля з колишнім нареченим, чоловіком

Розставання з партнером приносить одночасно страждання і полегшення. У цей важкий для душі дівчини період, вона може бачити різні сни.

Згідно тлумаченням сонників весілля з колишнім хлопцем у сні означає:

 • Відзначення неприємного етапу в житті сновидицы.
 • Дівчині слід налаштуватися на позитив, викинути з голови всі негативні думки, і приділяти більше уваги собі самій.
 • А от весілля з колишнім чоловіком сниться, коли дама не може забути минуле або її не влаштовує нинішній обранець, який став невдалої заміною своєму попереднику. Колишній чоловік може примаритися, коли потрібна переоцінка скоєних вчинків і прийшла пора, вчитися на досвіді своїх минулих помилок.

  А ось одруження колишнього чоловіка з іншою жінкою сонник тлумачить, як передвістя доленосного рішення, яке незабаром має прийняти сновидице. Якщо довелося бути на весіллі в якості почесної гості – це означає, що незабаром допомогу побачила такий сон потрібно її близьким.

  Виходити заміж у сні через колишнього хлопця – до сварки з коханим або друзями, за екс чоловіка – до сварку з родичами.

  b124f490889fa43775d3e1e898d92670 До чого сниться своє весілля – сонник для жінок і чоловіків, тлумачення власного святкування для незаміжніх дівчат

  Сниться відбулася весілля

  Під час весільної церемонії можуть статися різні несподіванки. Якщо приснилася весілля, на якій щось пішло не так, як повинно бути, сон потрібно тлумачити особливим чином:

 • Відсутність нареченого – передвістя різнопланових проблем. Ваші цілі можуть не реалізуватися, ви зазнаєте глобальне поразку в житті. Загалом, таке сновидіння пророкує хід розвитку важливої життєвої ситуації, від якої залежить навіть далеке майбутнє.
 • Наречена-втікачка – ознака небажаного одруження. Це думка багатьох сонників, в тому числі Густава Міллера.
 • Скасування одруження – застереження про можливий обман з боку сторонніх людей. Це тлумачення найбільш актуально, якщо реєстрацію шлюбу у сні заважають треті особи. Сновидінню потрібно проявляти підвищену обережність при підписанні контрактів, укладання договорів. Не варто довіряти підозрілим особам.
 • Торжество припиняється в самому розпалі – тлумачення сну залежить від емоцій сплячого. Сновидець засмучується – значить, є справи, які не хочеться завершувати. Сплячий радіє – ознака звільнення від давить вантажу, але нічого хорошого позірна «полегшення» не принесе.
 • До чого сниться, запізнитися на власне весілля, сонник пояснює ймовірністю вчинення необдуманого вчинку, який може спричинити неприємні наслідки. Сновидінню потрібно попередньо обдумувати свої дії.
 • Якщо напередодні важливого підприємства приснилася зірвана шлюбна церемонія, варто відмовитися від сумнівного ділка, яке явно являє собою авантюру. Також найближчим часом не варто приймати привабливі, але сумнівні пропозиції.

  Відбулася уві сні весілля – ознака переживань людей, які недавно розлучилися з коханими, пережили розлучення, або попередження про труднощі досягнення мети.

  Якщо сниться небажане одруження

  Якщо по ходу сюжету сновидицу насильно видають заміж, сонник трактує таке сновидіння, як переддень вирішення ситуації, в якій спляча марно намагалася розібратися довгий час.

  До чого сниться небажана весілля – цьому є логічне пояснення: наяву на сплячу лягають обов’язки, до яких вона абсолютно не готова.

  Для заміжніх дам виходити заміж за нелюба у сні означає по соннику суперечки і сварки з чоловіком.

  Значення в соннику одруження: до чого чоловікові приснилося, що він одружився?

  Чоловіки в мріях теж іноді бачать весільне торжество. Але для представників сильної статі приснився весілля найчастіше віщує кар’єрний ріст або початок підприємницької діяльності.

  Інше тлумачення, до чого сниться одруження: чоловікові належить переглянути минулі образи, виправити помилки. А для одружених сновидцев одруження знаменує новий виток любові і пристрасті у стосунках з дружиною.

  4b0a5b8d4ef1e9feb983e56322e2d942 До чого сниться своє весілля – сонник для жінок і чоловіків, тлумачення власного святкування для незаміжніх дівчат

  До чого сниться своє весілля хлопцеві – правильно відповісти на це запитання можна з урахуванням особистості сновидца і подробиць сну:

  • Якщо бачить себе нареченим у сні молодий чоловік, у якого реальному житті немає дівчини для відносин – це переддень знайомства з представницею прекрасної половини людства. Не виключено, що саме вона стане супутницею його життя на довгі роки. Проблема самотності буде вирішена.
  • Приснилася одруження на абсолютно незнайомій дівчині – сонник попереджає: сновидець може втратити можливість познайомитися ближче з гідною партнеркою для життя, віддавши перевагу не дуже підходящої кандидатури. У загальному випадку такий сон – передвістя відбулася зустрічі або нерозділеного кохання.
  • Наречена у сні – багата дівчина, це передвістя поліпшення матеріального становища. Причому це станеться не обов’язково за рахунок обраниці. Добробут сновидця почне різко зростати допомогою відкриття перспективних можливостей, великого виграшу, започаткування власної справи, роботи над новим проектом.
  • Наречена – молоденька особа, це знак щастя і удачі.
  • Наречена – досвідчена жінка (можливо, вона старша сновидця) – знак: молода людина підсвідомо хоче перекласти необхідність, приймати серйозні рішення, на когось іншого, тому що подібні життєві кроки йому даються нелегко. Сон попереджає: сновидець в реальному житті може бути інфантильним і нерішучою людиною.
  • Одруження на своїй коханій дівчині сниться, як передвістя створення здорової сім’ї. Хлопцеві наяву вже серйозно задуматися про те, щоб зробити пропозицію своїй коханій. Може бути, він досі цього не зробив просто тому, що не може зважитися на рішучий крок, але думки про одруження не залишають його.
  • Одружитися з іноземкою – попередження про можливі матеріальні втрати, дрібних неприємностях, охолодження стосунків з близькими, появі недомовок і відсутність взаєморозуміння.

  Якщо хлопець схвильований питанням, до чого сниться одруження з примусу, їй слід обдумати свою поведінку. Швидше за все, молода людина часто підкоряється чужій волі всупереч власним переконанням, дозволяє командувати собою.

  Якщо по ходу сюжету хлопця знайомлять з дівчиною або хтось із родичів чи друзів займається організацією його весілля – це знамення: сновидець наяву отримає своєчасний рада, матеріальну допомогу від близьких людей. Така підтримка виявиться дуже до речі і вплине на життя молодої людини.

  Здавалося б, весела весілля повинна символізувати тільки хороше, але сновидіння про гульбище є передвістям бід та невдач. Якщо хлопець виразно бачив, як у сні на його весіллі люди шумно розважалися, значить, щось погане станеться з родичами сновидця.

  Одруженому чоловікові варто задуматися, до чого сниться власна весілля, тому що це сон – попередження: можливо, дружина невірна сновидінню. Звістка про зраду або флірт на стороні здатна завдати шкоди сімейному благополуччю, зруйнувати подружні стосунки.

  Якщо одруженому чоловікові сниться весілля друга – це переддень потепління дружніх відносин, розширення кола загальних інтересів, збільшення кількості спільних тем для розмов. Друзі зблизяться навіть після сварки. Якщо ж сон приснився вільному молодій людині – це віщує кінець дружби на ґрунті конфлікту інтересів.

  До чого сняться розмови про одруження, якщо ви не були в сновидінні нареченим, а тільки розмовляли про весілля – це попередження про скрутному становищі наяву, з якого вам не просто буде знайти вихід.

  До чого сниться одружитися в сні на вдові – так це до скоєння наяву сміливого, благородного вчинку. Для вдівця сновидіння про весілля зі своєю покійною дружиною передбачає покладання на нього обов’язків, які виконувала раніше його дружина.

  Похмурі тлумачення пропонують сонники для сновидіння, в якому чоловік виглядає щасливим молодоженом. Сновидінню належить тривалий самотність або інші неприємності. А хворій людині прогнозується погіршення стану здоров’я.

  Дуже погано, якщо уві сні ваша кохана – наречена іншого людини. Таке сновидіння – попередження про швидкий розрив відносин.

  Значення аксесуарів

  Сняться весільні туфлі – сон означає можливі оновлення життя. Велике значення надається формі каблука, так як ця деталь символізує стабільність і благополуччя:

  • Чим стійкіші каблучок – тим міцніше прийдешнє щастя.
  • Модний каблук – передвістя забезпеченого життя і поваги оточуючих.
  • Оригінальна форма каблучка – попереду щось дивовижне. Ви зустрінетеся з незвичайною людиною або отримаєте несподівану пропозицію.

  Важлива і посадка туфельок на ніжках. Якщо взуття сидить чудово – це попередження: деякі чоловіки хочуть зблизитися з вами, але нічого доброго ця близькість не принесе.

  До чого сниться весілля і похорон одночасно

  Цей незвичайний сон повинен викликати тривогу. Але всупереч очікуванням, сновидіння пророкує довге і спокійне життя.

  Є й інші тлумачення. Бачити уві сні весілля і похорон одночасно – це означає:

 • Сновидця чекає відсутність розуміння з боку друзів, родичів, товаришів по службі.
 • Швидку смерть людини, якщо він тяжко хворий.
 • В сім’ї хтось помре, а хтось створить сім’ю – причому ці події відбудуться найближчим часом.
 • Для сновидицы майбутня реальному житті весілля подібна смерті. Можливо дівчина виходить заміж з примусу або її чекає дуже нещасливе сімейне життя.
 • Весілля і похорон одночасно можуть примаритися, якщо ви недавно завершили якесь неприємне, а незабаром вас чекає залуженное полегшення.

  Набагато гірше, якщо в сновидінні під час свого весілля ви з гостями опинилися на кладовищі – це віщує вдівство в розквіті років з-за трагічної загибелі чоловіка.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради