Прості рішення: про що говорити з хлопцем на прогулянці, по телефону, на побаченні і в листуванні

У молодих і недосвідчених дівчат часто виникають складнощі у спілкуванні з молодими людьми. Як зацікавити і про що говорити з хлопцем – одна з хвилюючих тем дівочих форумів.

Існує магічна заготовка у вигляді списку оптимальних тем для розмови, які розроблені психологами і перевірені на особистому досвіді багатьма представницями прекрасної половини людства.

Приклади тем

Теми, про що говорити з хлопцем різноманітні. Можна торкнутися хобі, фільми і книги, подорожі, фітнес, переваги в їжі, останні новини, автомобілі і багато іншого.

Цікаво все те, що реально, викликає азарт і піднімає рівень адреналіну в крові.

Більшість людей вважають себе експертами в політиці та особистих взаєминах. Останнє краще обговорювати без прив’язки до особистого досвіду. Якщо дівчина зовсім не компетентна в таких темах, завжди можна поговорити «про нього». Кожній людині цікаво обговорити свою персону. Тим більше, що чоловіки люблять, коли їх слухають з захопленими очима.

Що обговорити по телефону

При спілкуванні по телефону доречно запитати, чим він зайнятий і що збирається робити найближчим часом. Звертайте увагу на манеру мови і на реакцію. Багато дівчат знаходяться в ступорі і не знають, про що говорити з хлопцем по телефону.

Є категорія людей, созванивающихся тільки для того, щоб домовитися про зустріч або щось уточнити. Якщо такої мети немає, то в телефонній розмові можна обговорити інтереси молодої людини.

Хлопці обожнюють, коли дівчина розбирається в їх улюбленому виді спорту або марці автомобіля. Така розмова буде довгою і залишить приємні спогади. Однак більш ніж на дві години його затягувати не варто.

Як налагодити контакт в ВК

Знайомство в інтернеті, в ВК користується великою популярність. Не бійтеся написати першої. Складнощів на тему, про що говорити з хлопцем в ВК виникнути не повинно.

prostye resheniya: o chem govorit s parnem na progulke, po telefonu, na svidanii i v perepiske Прості рішення: про що говорити з хлопцем на прогулянці, по телефону, на побаченні і в листуванні

Потрібно зацікавити хлопця

Що написати

На сторінці можна зібрати необхідну інформацію і скласти уявлення про характер і спосіб життя людини. Допоможуть музичні вподобання, фото, публікації на стіні, кількість лайків і відгуків. Фраза «бачу ти розбираєшся в техніці, можеш підказати мені підходящу модель ноутбука?» аж ніяк не натякає на перше побачення і не змушує червоніти.

Безпрограшний варіант – прокоментувати одну із записів або постів на стіні. Завжди знайдеться багато зачіпок, про що поговорити з хлопцем в листуванні.

Список питань, доречних при листуванні

Після того, як контакт встановлений, можна поговорити про професійної діяльності, зустрічі з друзями, хобі, відпочинку. Не варто задавати багато запитань, дайте йому можливість проявити фантазію.

Цікаві формулювання типу «співаєш ти в душі?», «чи віриш ти у відносини на відстані?» та інші призведуть до легкого флірту і підштовхнуть до найближчої зустрічі.

Теми для розмови, коли гуляєш на прогулянці

Багатьох дівчат хвилює, про що говорити з хлопцем, коли гуляєш. На прогулянці встановити контакт буває набагато простіше, ніж в кафе або ресторані. Можна просто коментувати те, що відбувається навколо або погоду, задаючи мимохідь особисті питання. Список тим, про що говорити з хлопцем на прогулянці стандартний: кіно, відносини, хобі, література, техніка, робота або навчання.

Якщо хлопець сором’язливий і виникають незручні паузи, відновіть діалог самі з простих фраз: «вчора прочитала на інформаційному порталі…» або «остання новина дуже здивувала…».

На побаченні

prostye resheniya: o chem govorit s parnem na progulke, po telefonu, na svidanii i v perepiske1 Прості рішення: про що говорити з хлопцем на прогулянці, по телефону, на побаченні і в листуванніПобачення можна почати з звичайного привітання. Далі логічно подякувати за вибір місця, квіти (шоколад) або вибачитися за запізнення. Можна запитати, як він дістався до місця, бачив по дорозі бездомного кота, не потрапив під дощ сьогодні і багато інших дрібниць. Це допоможе обом розслабитися і продовжити невимушену бесіду на приємні обом теми. Мовчати точно не варто. Є список небажаних тим, про що говорити з хлопцем на побачення точно не варто:

  1. Історії хвороб, нещасних випадках, починаючи з пелюшок, краще не згадувати, щоб не відлякати потенційного кавалера.
  2. Про спільні плани, кількості дітей і швидке заміжжя.
  3. Оповідання про маму, тата і численних родичів або, навпаки, їх відсутність краще залишити на потім.
  4. Коштувати промовчати про власних невдачах і колишніх любовних пригодах.
  5. Торкатися теми роботи, кар’єрного зростання і фінансового добробуту.

При знайомстві

Підібрати підходящу тему, про що говорити з хлопцем при знайомстві, не легко. Важливо вести себе природно і ненав’язливо.

Якщо хлопець почав щось бурхливо розповідати, обов’язково задавайте навідні запитання, продемонструйте свій інтерес, захопленість.

В іншому випадку розмова може різко обірватися і задавати тон бесіди доведеться вже дівчині. Спробуйте запитати, як можна більше цікавить його темі, щоб вивчити її і налагодити діалог.

Що можна запитати у хлопця

Щоб не поставити в незручне становище треба знати, про що можна говорити з хлопцем. Погано знайомому людині не варто задавати складні питання, що стосуються його знань та ерудиції в тій чи іншій області.

Є загальні теми, які зручно зачіпати при спілкуванні з будь-якою людиною. Наприклад, поцікавтеся про будь героя, книги, музичні смаки, як він розуміє ту чи іншу фразу, вірить у гороскопи. Не соромтеся запитувати про стосунки, не переходячи на особистий досвід (якщо захоче, то сам розповість).

prostye resheniya: o chem govorit s parnem na progulke, po telefonu, na svidanii i v perepiske2 Прості рішення: про що говорити з хлопцем на прогулянці, по телефону, на побаченні і в листуванні

Цікаво має бути обом

Вульгарні питання

Якщо хлопець починає задавати вульгарні питання, бентежитися дівчині не варто. Можливо він хоче відразу ж дізнатися співрозмовницю краще і зрозуміти, чи варто продовжувати стосунки далі. Варто відповісти йому взаємністю. Доречно запитати про еротичні фантазії, рольові ігри, секс на першому побаченні. Крім звичайних задавайте та каверзні питання. Розмова точно не буде нудним і зацікавить хлопця. Головне – давати короткі відповіді, йдучи від подробиць.

Висновок

  1. Кожна дівчина рано чи пізно залишається з хлопцем наодинці і не знає, про що з ним поговорити.
  2. Щоб зацікавити обранця важливо заздалегідь продумати, як правильно вести себе на які теми говорити. Адже сприйняття діалогу у чоловіків інше, і базікати точно так само, як з подружками, не вийти.
  3. Головне – розуміти мету знайомства, спілкування або прогулянки і на основі цього будувати подальше спілкування.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради