Павук на руці — прикмета, коли повзе вгору або падає, як нейтралізувати прикмету

Павук на руці – не просто прикра пригода, а самий справжній знак долі, притому найчастіше віщує щось хороше. З давніх часів люди з повагою ставилися до цього комасі і не поспішали скидати, побачивши, що воно повзе по одягу або тіла. Щоб витлумачити прикмету, уважно спостерігали, по якій частині тіла і в якому напрямку рухається павучок.

Павук впав на руку

Павук, який опинився на руці, – неоднозначна прикмета. Помітити його мало, потрібно звернути увагу на ряд важливих моментів, щоб максимально точно витлумачити, до чого варто готуватися до того, на кого був помічений повзе павук:

 1. Має значення час доби, в який непроханий гість був помічений на руці. Вранці – чекай неприємних звісток протягом дня, ввечері – велика ймовірність фінансового успіху.
 2. Звертали увагу і на розмір: велика комаха обіцяло великі неприємності, маленьке – незначні. Щоб мінімізувати майбутні проблеми, потрібно швидко скинути павука на підлогу.
 3. Несподівано впав на руку звідкись зверху павук – вірна прикмета різких змін, які порушують звичний уклад життя. Події можуть бути як приємними, так і не дуже – про це судять по подальшій поведінці комахи. Якщо на руку він заповз зі столу – зміни настануть поступово, протягом тривалого часу.
 4. Павук сів на ліву руку – можна очікувати в найближчому майбутньому фінансового успіху. Чим крупніше в даному випадку буде членистоноге – тим більша сума виявиться на кону. Це може бути випадково знайдений гаманець або виграш у лотерею. Але легкі гроші підуть так само легко, як прийшли, притому дуже швидко.
 5. Павучок падає на праву руку – чекає приємна зустріч. Варіанти можуть бути різними – від любовного побачення до ділових переговорів, які завершаться вигідною пропозицією. Часто прикмета може говорити про швидку появу в життя серйозного покровителя, який допоможе зміцнити фінансове становище.
 6. Павук сідає на одяг – до швидкого оновлення гардеробу.
 7. Комаха приземлилося на голу руку – матеріального добробуту вдасться досягти лише шляхом титанічних зусиль.
 8. Колір павука теж має значення. Червоний – ознака багатства, білий обіцяє щастя, удачу, набуття гармонії у спілкуванні з близькими людьми. Чорний є ознакою міцного здоров’я, коли піднімається по руці вгору, а якщо повзе вниз – значить, в організмі є прихований недугу.
 9. Комаха, що впало на долоню до холостого хлопцю або незаміжньої дівчини, – прикмета швидкої весілля.

 Павук на руці — прикмета, коли повзе вгору або падає, як нейтралізувати прикметуМертвий павучок, який впав зверху, – провісник сварки з родичами або друзями.

Павук, що впав на руку, в давнину вважався знаком прихильності долі. Його не поспішали струшувати, а уважно спостерігали за поведінкою членистоногого.

Якщо павук повзе по руці

Коли павук повзе по руці, не потрібно його скидати – поспостерігайте, в яку сторону він рухається. Це допоможе правильно витлумачити прикмету.

 1. Павук поповз вгору – сприятливий знак, що обіцяє швидке і несподіване збагачення. Ймовірно отримання спадщини, великий виграш, дорогоцінна знахідка, премія або навіть підвищення по службі. Збагачення не потребуватиме жодних зусиль з вашого боку, все станеться легко і ніби само собою.
 2. Комаха, що повзе вниз по руці – ситуація очікується діаметрально протилежною. Потрібно бути готовим до того, що виникнуть несподівані грошові труднощі і доведеться економити. Ймовірна втрата роботи, перебої з виплатою зарплати, відхід з хорошої посади.
 3. Побачити павука, карабкающегося по руці під час обіду або вечері, – до сюрпризу.
 4. Комаха, що повзе по плечу, попереджає про можливе вчинення хибного вчинку.

 Павук на руці — прикмета, коли повзе вгору або падає, як нейтралізувати прикметуЯкщо членистоноге потрапило на руку, спустившись вниз по павутинці, варто бути особливо обережним у справах найближчим часом: виявляти увагу, укладаючи угоди і підписуючи договори.

Сприймайте павука не як передвістя чогось неминучого, а як попередження. Якщо прикмета свідчить про настання неприємного випадку, такий вісник підказує: треба зробити всі необхідні дії, щоб уникнути проблем.

Як нейтралізувати прикмету

Якщо прикмета обіцяє неприємності, не варто засмучуватися: за допомогою нехитрих дій можна нейтралізувати негативні наслідки.

Вбивати павука категорично заборонено – від цього прикмета діяти не перестане, а її негативний вплив тільки посилиться. Найдієвіший спосіб – віднести повзе по руці комаха в безпечне місце, подалі від дому і відпустити зі словами: «Геть іди, всі біди з собою забери».

Повзе або сів на руку павук може бути просто скинуть на землю – це теж мінімізує негатив від можливих неприємних наслідків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради