До чого свербить підборіддя — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Свербіж в певній частині тіла не просто викликає дискомфорт. Він ще й вказує на якісь обставини, які події в житті. Якщо свербить підборіддя, корисно знати, що означає така прикмета. Наші предки володіли мудрістю, вони вміли помічати найтонші закономірності і подробиці. Перш ніж починати тлумачити свій стан, слід звернути увагу на деякі деталі.

У жінки

Представниці прекрасної статі часто соромляться почухувати підборіддя на людях. Якщо свербіж дійсно турбує, то це говорить про наступне:

  1. Належить познайомитися з приємним чоловіком і завести роман. Однак потрібно бути готовою до того, що почуття не приведуть до шлюбу.
  2. Можливо, доведеться виявити невірність з боку другої половинки. Хлопець може змінити, не подбати про те, щоб відносини красиво закінчилися.
  3. Чекає приємна поїздка з коханою людиною. Якщо дівчина відчуває бажання відпочити від звичних справ, то у неї з’явиться чудова можливість набратися нових вражень.

cee3631bc573d40d832b82744be64ad5 До чого свербить підборіддя — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Виникнення свербежу у заміжньої жінки говорить про те, що є приховане бажання завести роман на стороні. Якщо стосунки з чоловіком гарні, то вони можуть розгорітися з подвоєною силою.

У чоловіка

Представники сильної статі рідко звертають увагу на подібні «дрібниці». Коли у них чешеться підборіддя, то вони можуть тривалий час не помічати цього. Є велика ймовірність зустріти дівчину, з якою зав’яжеться бурхливий роман. Однак відносини навряд чи будуть тривалими. Швидше за все, палкі почуття пройдуть так само швидко, як і з’явилися.

Має значення ділянку тіла

Помічено, що коли ми сумніваємося і не знаємо, як краще вчинити в конкретній ситуації, то часто починаємо чесати підборіддя. Ця дія дозволяє перебувати в роздумах і при цьому тримати невелику паузу.

  • Якщо свербить підборіддя переважно з лівого боку, то такий сигнал слід розглядати як негативний. Ймовірно, доведеться зіткнутися з неприємними людьми чи відбудеться подія, яке поставило в глухий кут всі уявлення про життя. Іноді свербіж свідчить про починаються проблеми зі здоров’ям.
  • Свербіж з правого боку, навпаки, повинен сприйматися як явний позитивний знак. Чекають приємні новини та радісні події. Існуючі конфлікти легко вирішаться, без наслідків.
  • Свербіж посередині може означати, що пора готуватися до грандіозних змін у житті. Можливий переїзд в інше місто, сполучений з ризиком отримати травму. В інших випадках слід готуватися до прибуття гостей або інших несподіваних подій.

Чому свербить борода

Чоловіки, які відпускають бороду, можуть не побоюватися за своє благополуччя. Їм якраз прикмета обіцяє позитивні зміни: їх чекає взаємна закоханість і безліч поцілунків. Бути може, це стане початком тривалого роману, який призведе до великого щастя. Потрібно тільки зрозуміти, чи дійсно ви до нього готові? Іноді свербіж у цій сфері вказує на необхідність переглянути свої справи. Ймовірно просування в бізнесі і будь-яких інших починаннях.

3818132b0610093f635fca58770d9fd5 До чого свербить підборіддя — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Мають значення дні тижня

Деякі фахівці вважають, що дні тижня вказують на різні моменти життя. Важливо тільки запам’ятовувати, коли саме вас турбував свербіж.

Понеділок

Не вірте тому, що перший день тижня – найважчий з усіх. Є ймовірність саме в понеділок отримати підвищення по службі. Можливо, це позначиться на зарплаті.

Вівторок

Свербіж в області підборіддя безпосередньо вказує на зміцнення відносин з близькими і далекими родичами. Іноді мова йде про зустрічі, до якої ви готувалися роками, але вона з якихось причин не могла відбутися раніше. Слід приділяти увагу взаєминам у сім’ї.

Середа

Цей день доречний для романтичних зустрічей. Якщо несподівано зачесався підборіддя, знайте: приємне побачення забезпечено. Є велика ймовірність зустріти любов всього свого життя.

Четвер

У певному сенсі це невдалий день для того, щоб налагоджувати які-небудь зв’язку. Свербіж в підборідді вказує на необхідність застерегтися, проявити пильність.

П’ятниця

Чудовий день для того, щоб розслабитися і скинути з себе тягар важких турбот. З’явився свербіж в підборідді говорить про те, що краще не зловживати спиртними напоями, бути уважніше. Можливо, серед ваших знайомих є таємний недоброзичливець, який тільки й чекає слушної нагоди, щоб помститися.

Субота

В цей день тижня є велика ймовірність дочекатися приємного подарунка від чоловіка. Головне, щиро подякуйте людини, дайте йому відчути себе потрібним і значимим.

Неділя

Момент хороший для романтичної зустрічі і чудово підходить для того, щоб зробити пропозицію руки і серця. Швидше за все, почуття виявляться взаємними.

Час доби

В реальності мало хто звертає на це пильну увагу. Між тим, не зайвим буде хоча б подивитися на годинник. Свербіж, який виник в ранковий час, означає, що людину чекають приємні події та обставини. Швидше за все, доведеться випробувати значну радість.

ff81175f3fc6f2964b47223c5b81fdb6 До чого свербить підборіддя — тлумачення прикмети по днях тижня і часу доби

Якщо підборіддя свербить вдень, слід поставитися до виниклого незручності з деякою насторогою. Трохи підозрілості дійсно не завадить. Іноді людям знадобиться вирішувати виниклі складнощі з роботи, вислуховувати несхвалення начальника.

Коли свербіж з’являється у вечірні години, напевно, вам належить познайомитися з цікавими людьми і відправитися в невелику подорож. Це означає, що незабаром з’явиться чудова можливість себе проявити.

У нічний час краще зовсім не звертати уваги на такі прояви. Найкраще, що можна зробити – спробувати заснути.

Таким чином, щоб відповісти собі на питання, чому свербить підборіддя, необхідно врахувати кілька нюансів. Не завжди підсумкове значення виявиться приємним, але в будь-якому випадку про щось попередить, допоможе переглянути ставлення до певних подій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради