Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгуки

Процедура нарощування вій зараз дуже поширено, тому що надає погляду виразності, підкреслює риси обличчя і подовжує вії. Одним з методів перетворити погляд є технологія 2д, що дозволяє домогтися довгих і пишних вій, фото до і після це підтверджують.

Процес нарощування полягає в штучному збільшенні довжини природних вій, на які спеціальним складом кріпляться штучні волокна. Фіксація відбувається з зовнішньої сторони століття і не контактує зі слизовою оболонкою, а гелевидний клей має високі гіпоалергенні властивості.

Метод 2д являє собою кріплення на один натуральний волосся двох штучних, мають V-подібну форму, яка надає розкішний об’єм і густину.

Методи

У салонах застосовується два методи створення подвійного об’єму – японський і пучковий. Вони відрізняються розцінками, використовуваними матеріалами і методом нарощування.

 • Японський метод найбільш довговічний, тривалість шкарпетки становить 3 місяці при регулярної корекції, яку слід проводити раз в 3-4 тижні. Така процедура є дорогою та тривалою, так як фіксація вій відбувається по одній, а потім слідує процес створення пучків. При цьому методі використовуються високоякісні натуральні шовкові і норкові волоски. Втрата 1-2 вій не видно і немає необхідності негайної корекції.
 • Пучковий метод найбільш простий і бюджетний, а також нарощування відбувається швидко, так як приклеюються вже готові пучки подвійних волокон. При втраті вій, потрібна корекція, тому що прогалину в ряду вій стає дуже помітним. Результат абсолютно не примхливий до погодних умов і зберігається 3 тижні при дотриманні правил догляду.

Нарощування вій 2д (фото показують ефект після сеансу) – косметична процедура, результат якої залежить від особливостей натуральних вій, форми очей і застосовуваного матеріалу.

Довжина, структура і колір тонких ниток підбирається індивідуально, виходячи з особливостей будови очей і бажання клієнта. Штучні волокна відрізняються за матеріалом виготовлення, товщині, довжині і вигину.

4d841cc3fb0f2394d1cd3a1ef631bf39 Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгуки

Волокна для нарощування виготовляються з різних матеріалів: натуральне хутро, каучукове природне і синтетичне волокно.

 • Вії з тваринного хутра дуже ніжні і гнучкі, для цих цілей використовуються спеціально оброблені волоски білок, лисиць та песців. Але такий матеріал відрізняється по діаметру, довжини і згину, а також можлива поява алергічної реакції, якщо очі дуже чутливі. Такі волокна схильні до вигоряння на сонці і втрати форми через вологи.
 • Каучукове природне волокно дуже еластична та міцна. Матеріал виготовляють з каучукового дерева, і він володіє відмінною якістю, але має високу вартість.
 • Матеріал з синтетичного волокна лідирує у виробництві штучних вій. Він, не викликає алергію, зручний в повсякденному носінні і не схильний до деформації при впливі навколишнього середовища.

Товщина волокон є значущим фактором при нарощуванні. Чим товщі волосся, тим більший обсяг надається вій, і тим важче вони стають, що робить носіння дискомфортним. При неправильному підборі товщини, волокна почнуть випадати разом з натуральними волосками.

Класифікація по товщині:

 1. Ультратонкі – від 0,03 до 0,07 мм
 2. Тонкі – 0,1 до 0,15 мм.
 3. Товсті – 0,18 до 0,2 мм.
 4. Дуже товсті – 0,25 до 0,3 мм.

Довжина волокон впливає на тривалість збереження результату – вії максимальної довжини, мають зовсім недовгий термін шкарпетки.

44d22fe82e5ca671ea58e2d668b2c6af Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгукиНа малюнку показані різновиди вій по довжині і товщині, які застосовуються для нарощування 2д.

Щоб отримати природний ефект, використовується різноманітна довжина, таким чином, короткі кріпляться від краю ока біля перенісся, та поступово стають довшими до зовнішнього кута. Довжина вважається в розправленому вигляді волокна, і становить від 5 мм до 18 мм Для нетривалої шкарпетки використовують довжину 20-25 мм, для додання яскравості образу на фотосесію, карнавал або весілля.

Загин при нарощуванні вій 2д підбирається індивідуально, при виборі враховується зовнішні дані клієнта і бажаний результат. Правильно вибраний вигин дозволяє візуально змінити форму очей, з урахуванням всіх рис обличчя, а неправильно вибраний може зіпсувати образ.

Тому вибір загину – це дуже важливий фактор при проведенні процедури. При значному вигині збільшується навантаження і віям складніше утримати штучні волокна, так, максимальний вигин можливий тільки на міцних натуральних віях (фото видів вигинів представлені під таблицею).

Види вигинів

Види Класифікація Як виглядає Кому підходить Ефект
J непомітний Практично прямий, трохи завіт на кінці Рідкісні, але довгі вії

Нижні вії

Мигдалеподібна форма

Природний спосіб
B незначний Трохи загнутий кінчик, майже ідентичний натуральному вигину Будь-який тип вій Виділяє погляд, зберігаючи легкість вій
C середній Невеликий, але помітний вигин Будь-який тип вій Підкреслює природну красу
C+ середній Невеликий, але помітний вигин, із збільшеним завитком Абсолютно всім Додавання обсягу
D(CC) значний Завитый, кінчик спрямований вгору Невеликий обсяг вій

Глибоко посаджені очі

Звисало повіку

Прямі вії

Розкритий погляд
M значний Вигин плавно спрямований вгору Спрямовані вниз вії без вигину

Мигдалеподібні очі

Створює довжину і обсяг
U максимальний Форма півкола Молодим дівчатам Екстремально підняті кінці вій
L максимальний Геометрична трикутна форма Прямі вії

Носіям очок

Глибоко посаджені

Звисало повіку

Азіатський тип

Змінює форму очей
L+ максимальний Трикутна форма, плавний, більш сильний загин Припухлі, опущені повіки

Вікові клієнти

Азіатський тип

Візуально піднімає око, віко виглядає ширше

Q максимальний Сильно загнутий Міцні вії Доповнює образ

Нарощування вій 2д (фото вказують на можливість формування численних ефектів) надає погляду виразності, і виглядають при цьому максимально природно.

5f1323c9a2a1fda993335b601cffe58b Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгуки

 • Натуральний. Він являє собою кріплення рівних по довжині волокон по всьому зовнішньому краю століття. Погляд виглядає підкресленим і природним.
 • Лисячий. Вії клеяться від краю ока біля перенісся до зовнішнього кута з поступовим збільшенням довжини. Це додає погляду привабливість і вишуканість.
 • Беличий. Для додання цього ефекту по всій довжині століття фіксуються волоски однакової довжини, за винятком зовнішнього кута, де розташовуються волокна більшої довжини. Погляд стає кокетливим і грайливим.
 • Ляльковий. Досягається шляхом фіксації рівних за довжиною ворсинок вздовж усього верхнього століття. У цьому випадку використовуються ворсинки максимальної довжини. Надає образу наївність і яскравість.
 • Котячий. Виконується при використанні волосинок двох довжин. Короткі вії фіксуються від краю ока біля перенісся до середини, а більш довгі волокна від середини до зовнішнього краю. Погляд набуває шарм і таємничість.
 • Розріджений. Передбачає розташування волокон не рівномірно, а з проміжками. Цей метод ідеальний для густих вій і надає погляду виразності.
 • Промені. Ця техніка являє собою фіксацію волокон різноманітної довжини і товщини по всьому краю століття у випадковому порядку. Образ стає незвичайним і цікавим.
 • Кольоровий. Тут використовуються волокна різноманітних відтінків, які можна комбінувати зі звичним темним кольором. Такий образ виглядає яскраво і оригінально.
 • Декоровані. Вії прикрашають стразами, пір’ям, також додаються сріблясті або золотисті волокна, створюють шикарний святковий образ.

Вартість послуг нарощування залежить від салону, використовуваних матеріалів і кваліфікації майстра. Ціна у косметолога в Москві починається від 2000 руб., в регіонах – 1500 руб. Послуги корекції в середньому обходяться в 1700 руб.

Переваги і недоліки

Нарощування вій 2д (фото наочно демонструють, що процедура має безліч плюсів) робить погляд виразнішим і ефектним, без застосування декоративної косметики.

Великий вибір різних ефектів, дозволяє підібрати ідеальний варіант, що підкреслює достоїнства зовнішності і коригує недоліки. Також значно економиться час при нанесенні косметики, тому що вії мають чудовий вигляд без макіяжу.

Переваги процедури:

 • подвійний об’єм
 • максимальний ефект натуральності
 • коригування форми очей
 • поява чіткого вигину вій
 • легкість і зручність при носінні
 • тривалий і стійкий результат
 • збільшує густоту і довжину навіть на рідкісних віях
 • використання техніки декору (кольорові пучки, пір’я, стрази).

e028eb76bb971a87d976eb2554365999 Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгуки

У техніки нарощування є також свої мінуси, які необхідно враховувати.

Недоліки процедури:

 • необхідність своєчасної коригування;
 • не можна спати обличчям у подушку;
 • наявність протипоказань;
 • можливість ослаблення природних вій;
 • не застосовувати миючі засоби з компонентами олії;
 • ризик виникнення алергії.

Протипоказання

Процедура нарощування має протипоказання, з якими необхідно ознайомитися перш, ніж відправитися до косметолога. Сеанс не можна проводити на тонких, слабких і повалених віях, тому що приклеєні штучні волокна будуть чинити на них навантаження. Кореневі цибулини ослаблених волосків можуть не витримати і почнуть випадати.

Послуга також не рекомендується вагітним, годуючим грудьми і тим, хто носить лінзи, так як ефект протримається зовсім недовго.

Процедура протипоказана власникам підвищеної сльозоточивості і дуже чутливих очей із-за можливості появи алергічної реакції. Застуда, захворювання очей (кон’юнктивіт, ячмінь) і астма також відносяться до протипоказань.

Вії не нарощують на жирну або суху шкіру повік, а також тим, хто приймає антибіотики або має гормональний збій. У деяких можлива індивідуальна непереносимість до використовуваних матеріалів.

Процедура покроково

Нарощування вій 2д (фото представлені нижче) – процедура, яку повинен проводити кваліфікований косметолог. Перед записом на сеанс, необхідно ознайомитися з відгуками про косметолога і його роботами, для того щоб уникнути неприємних наслідків.

7f74313f939c8e6afb51e10755502039 Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгуки

 1. В першу чергу оцінюється стан натуральних вій з урахуванням побажань клієнта, для того, щоб вибрати підходящий матеріал.
 2. Потім відбувається етап очищення оброблюваної області від косметики і шкірних забруднень спеціальними препаратами.
 3. Після цього на нижні повіки фіксуються захисні смуги, які оберігають верхні вії від склеювання з нижніми.
 4. Наступний етап – це знежирення і висушування натуральних вій, щоб домогтися ефекту максимального зчеплення.
 5. В період проведення сеансу клієнт повинен міцно заплющити очі, щоб уникнути попадання клею на слизову оболонку. Пінцетом майстер фіксує, за допомогою гелеобразного клею, штучні волокна на натуральні вії, у відповідності з обраною технікою. Робота відбувається з 2-ма очима по черзі, волокна необхідно зафіксувати якомога точніше за напрямом зростання натуральних вій, для додання їм природності і обсягу. Штучні нитки кріпляться на невеликому проміжку від краю століття становить 0,05-1 мм, для того щоб носіння вій було комфортним і безболісним.
 6. Після процесу склеювання вії потрібно розчесати, використовуючи силіконову щіточку, для надання їм потрібного напрямку. Потім необхідно зняти захисні смуги та перевірити, не склеїлися чи нижні вії і тільки потім можна відкривати очі.

Догляд після процедури

 • Перші добу після сеансу радиться не мочити очі водою, так як в ці години відбувається висихання і повна фіксація клею.
 • Необхідно менше торкатися до вій і не чесати очі руками, тому що це призведе до деформації штучних волокон та їх передчасної втрати.
 • Після вмивання не витирати очі рушником, а акуратно промокнути і залишити вії висихати.
 • Солона морська вода руйнує клейову основу, тому для збереження гарних вій пірнати на морі краще в масці.
 • Щоб розправити заплутані волосинки і надати їм правильну форму, потрібно акуратно розчісувати вії спеціальною щіточкою.
 • Слід мінімізувати контакт очей з теплою водою, а також обмежити відвідування лазень і саун, так як волога і високі температури негативно впливають на штучні вії.
 • Забороняється користуватися жирними кремами і засобами для зняття макіяжу на основі олії – ці компоненти руйнують структуру клею, і він втрачає свої властивості.
 • Не варто користуватися тушшю, а також завивати вії, декоративна косметика повинна бути водостійкою, а олівці для очей і тіні не залишати жирних слідів або обсипатися.
 • Для зняття макіяжу потрібно використовувати міцелярно воду на безмасляний основі. Суворо дотримуватися рекомендації косметолога, які він дає після завершення процедури.

Як довго збережеться результат

Тривалість збереження ефекту нарощування 2д залежить від професіоналізму майстра, типу вибраних вій і дотримання правил догляду після процедури. Середній час шкарпетки становить від 3 тижнів до 1,5 місяця.

Можливі ускладнення

Після проведення сеансу нарощування можуть проявитися негативні наслідки, якщо косметолог виконав свою роботу не кращим чином, використовував матеріал низької якості або виникла індивідуальна непереносимість компонентів.

Алергічна реакція на клей є найбільш поширеним ускладненням після процедури. Це відноситься до клеї із вмістом формальдегіду, який може викликати набряк, свербіж, сльозотеча і почервоніння очей.

Випадання вій також можливо, якщо натуральні волоски тонкі і мають ослаблену структуру. Під дією додаткового навантаження, яка виникає після фіксації на них штучних волокон, вії ламаються, пошкоджується коренева цибулина, і зростання волосинок сповільнюється або може припинитися.

b724197c29204471fdc4a353453fe773 Нарощування вій 2д. Фото до і після, довжина, вигини, лисячий, ляльковий ефект, відгуки

Серед можливих ускладнень шкірна патологія, спричинена занесенням шкірного кліща, при використанні погано простерилізованих інструментів. Вона проявляється у вигляді тривалого почервоніння і свербіння на столітті, випаданні вій і некомфортного відчуття в оці. Лікування такого захворювання повинен проводити лікар дерматолог.

При попаданні клею в слизову оболонку очі або на шкіру повік може з’явитися хімічний опік. При недбалому виконанні нарощування, можливо пошкодження очі гострим інструментом, використовуваним майстром при роботі.

Нарощування 2д дозволяє ідеально підібрати відповідний ефект преображення вій для кожного типу очей, фото до і після яскраве тому підтвердження. Процедура має як переваги, так і недоліки, при дотриманні всіх запобіжних заходів і правил догляду можна змінити образ без шкоди для здоров’я.

Відео про нарощування вій 2д

Як проводиться процедура нарощування вій 2д:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради