Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Популярна на початку XXI ст. процедура перманентного макіяжу брів поступово зживає себе. Індустрія краси намагається залучити жінок новими привабливими назвами. Але невдалий досвід татуажу, відгуки та фото постраждалих клієнток змушують серйозно замислитися перед походом в салон.

Як розпізнати невдалий татуаж брів?

Часто світлини майстрів демонструє бездоганну роботу. На знімку видно брову з ідеальною формою, красивим кольором, рівномірної розтушовуванням або промальованими, як натуральними, волосками. Це підкуповує і змушує жінок вирішуватися знову і знову на необачний вчинок.

Чому фотографії виглядають ідеально, а результат не виправдовує очікування:

 • Фотографія робиться відразу після виконання роботи, коли пошкоджена шкіра у відповідь на травму стискається і виходять чіткі лінії або ідеальна пудра.
 • Внесений свіжий пігмент має ідеальний колір. Але він може змінитися вже через 3 тижні.
 • Знімок відображає тільки одну брову, але не показує, чи відповідає форма брів типом особи і кольоротипу людини.
 • Нанесений при першому сеансі пігмент видно на фотографії, але не ясно, в який він нанесений шар шкіри. Це стає зрозуміло після сходження скоринки. Якщо фарба потрапила тільки на верхній шар, вона зійде разом з отмершим епідермісом.
 • Знімок однієї брови не показовий, оскільки друга брова може виявитися несиметричною.

8c72c1fdca8e5c5d69a550780f1e15c0 Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідкиПриклад невдалого татуажу брів

Майстри татуажу, знаючи весь перелік проблем, заздалегідь попереджають про необхідність корекції і про цілу низку заходів, які потрібно дотримуватися до і після процедури. Можливо, на те, що брову вийде негарною, позначиться випита чашка кави вранці. Як зрозуміти, що татуаж зроблено неправильно?

Ознаки та опис далі в таблиці:

Ознака Опис
Нерівномірність розподілу пігменту на поверхні брови. Це наслідок непрофесійності майстра, руху якого мають різне зусилля. Десь колір виходить темніше, десь пігмент зовсім відсутня.
Розпливчастий контур брови Утворюється в результаті неправильного володіння інструментом для татуажу і нанесенням пігменту на різну глибину.
Швидка зміна кольору Такий ефект спостерігається при використанні дешевих пігментів або внаслідок неправильного нанесення татуажу. Якщо при проведенні процедури шкіра кровит, то хімічний барвник змішується з железосодержащим пігментом розпаду крові і виходить сизий відтінок.
Переривчасті лінії замість рівних волосків Непрофесійність майстра призводить до того, що при надрізі частина фарби потрапляє в дерму, а частина – в епідерміс.
Невідповідність форми брови типом особи і зовнішності в цілому Розкреслювання ідеальної форми брови за принципом золотого перетину з допомогою лінійки та циркуля призводить до того, що особа людини і його вираз змінюється до невпізнання і приносить психологічний дискомфорт.

Коригування невдалого татуажу непрофесійним майстром може призвести до плачевних наслідків. Так, дуже складно за допомогою різака знову повторити контур невдалого волоска. У цьому випадку вийти ще один шрам і товста безформна смуга.

Наслідки невдалого татуажу

Перед тим як зважитися на процедуру, варто чітко розуміти, що таке татуаж. Татуаж схоже на татуюванні. Якщо фарба внесена до тканини шкіри — вона залишається там назавжди. Татуювання не зникають безслідно. Хоча для татуажу особи використовуються менш насичені барвники, тим не менш, принцип залишається тим же.19df6e4943da28d0342c165b63e22299 Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

При всіх даних обіцянки, що наслідки татуажу зникнуть через 5 років, варто знати, що це не відбудеться. Зміниться первісний вигляд контуру і колір перетвориться в сизе або червоне безформне пляма.

Невдалий татуаж брів (фото представлено далі у статті) та «жертв» перманентної моди можна спостерігати повсюдно. Ті, хто не можуть або не хочуть робити нескінченно корекції, змушені зафарбовувати наслідки невдалого татуажу або ходити з неприродною формою брів синього кольору.

Наслідки невдалого татуажу:

 • Нерівномірність пігменту, розрив контурів.
 • Асиметрія брів (їх форми або розташування).
 • Невідповідність кольору спочатку заявленому.
 • Розпливчастий контур брів замість обіцяної чіткої лінії.
 • Утворення рубців після микроблейдинга.

Коли можна виправити ситуацію?

Фахівці рекомендують прийти на процедуру корекції через 1 місяць, коли зійде відмерлий шар епідермісу і виявиться результат. При зверненні до дипломованому фахівцеві перманентного макіяжу є ймовірність отримати хороший результат.

Відкоригувати колір і заповнити прогалини пігментом краще на перших сеансах по корекції. Майстер може освітлити занадто темний пігмент, затонувати брову, вирівнявши колір.91b9c7ebccac4283c32f306f9719c89e Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Якщо проблеми більш серйозні (асиметрія, невідповідна форма) або хочеться розлучитися з натільним зображенням – у будь-який час можна звернутися до професіоналів за консультацією і подальшим видаленням неякісного татуажу. Рекомендується звертатися до дипломованим фахівцям, щоб не погіршити результат.

Рекомендації фахівців

Перед проведенням корекції необхідно отримати консультацію грамотного фахівця і обдумати своє рішення. Невдалий татуаж брів (фото і відгуки жінок підтверджують це) можна виправити і отримати бажаний результат. Але, можливо, для цього знадобиться час і комплексний підхід.

Якщо татуаж свіжий, його можна видалити щадними способами і нанести нові контури. Старий перманент видаляють лазером.

Цей процес займає тривалий час. Найнебезпечніше, на думку фахівців, це спроби видалити перманентний макіяж в домашніх умовах. Таким способом можна завдати непоправної шкоди зовнішності.

Методи корекції і видалення

Індустрія краси – це замкнуте коло. Наважившись зробити одну процедуру — за нею неодмінно підуть інші. Так, у відповідь на невдалий татуаж, дається 2 варіанти: коригування результату або його видалення. Обидва варіанти хворобливі і дорогі.

Освітлення

Якщо проблема тільки в насиченості кольору — це питання вирішить спеціаліст шляхом введення під шкіру перекису водню. Самостійно робити цю процедуру категорично не рекомендується.246dda93e8e045db645e4fe5959ac6e7 Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Процес кабінетної процедури освітлення виглядає так: лікар-косметолог з допомогою шприца вводить під шкіру перекис водню на глибину введення пігменту. Перекис частково розщеплює барвник, знижуючи його насиченість.

В домашніх умовах можна спробувати зробити татуаж з допомогою касторової олії. Це займе тривалий час, але безпечно для шкіри і зміцнить волоски брів. Інший домашній варіант – освітлення йодом або чистотілом. Ці речовини викликають опіки шкіри, використовувати їх потрібно дуже обережно і при найменших сумнівах відмовитися від цієї процедури.

Хімічний засіб

Невдалий татуаж брів (фото і відгуки свідчать про ефективність методів) видаляють за допомогою хімічних ремуверов. Це активні речовини, що містять окисли металів, бензойну кислоту, н-пропанол.

Послідовність проведення процедури:

 1. Поверхня шкіри знежирюється і обробляється антисептиком.
 2. На місце татуажу наносять знеболюючий гель.3c4ac8bf081b022e9037f733ad65cf30 Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки
 3. З допомогою голки для татуажу під шкіру вноситься хімічна речовина, що розщеплює пігмент.

Плюси цього методу в тому, що його можна використовувати на свіжому татуаж. Він наноситься точково і не пошкоджує чисту шкіру. З допомогою ремувера можна частково видалити пігмент, скорегувавши форму. Мінуси в тому, що хімічні компоненти можуть викликати алергію, сильне лущення і утворення кірочок.

Не варто погоджуватися на застосування сильнодіючої ремувера, який передбачає виведення фарби за 1 сеанс. Шкіра може отримати серйозний опік і на обличчі залишаться рубці.

Процедура вимагає дотримання правил безпеки, таких як:

 • перед процедурою не вживати алкоголь, ліки, що впливають на згортання крові.
 • не є продукти, що підвищують артеріальний тиск;
 • не відвідувати сауну або лазню;
 • не перебувати на сонці;
 • не відривати скоринки відмерлих частинок шкіри.

Дермабразія

Якщо перекласти назву – вийде «шліфовка шкіри». Цей метод застосовують для висветленія татуажу. Повністю видалити пігмент навряд чи вдасться. Шліфування, або видалення верхнього шару шкіри, проводять грубим скрабом з морської солі. Це болюча процедура, яку потрібно проводити регулярно протягом 3 місяців.e5aecec23005c5418b3f98e4c8bf5a4b Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Для приготування скрабу беруть сіль (морську і харчову) в рівних пропорціях, змішують з невеликою кількістю води. Шкіру обробляють господарським милом і скрабують місце нанесення перманенту протягом 20 хв. При цьому слід остерігатися потрапляння солі на слизову оболонку очей.

Після процедури залишається запалення і садна. Тому пошкоджену шкіру слід обробляти загоюючими засобами не рідше 2 разів у тиждень. Використовувати такі методи без контролю спеціаліста не безпечно.

Електрокоагуляція

Невдалий татуаж брів можна видалити методом електрокоагуляції. Це вплив електричних імпульсів, які розщеплюють пігмент татуювання. Фотографії жінок, опробовавших цей метод, підтверджують ефективність технології.

Процедура виглядає як випалювання шару шкіри за допомогою нагрітого електрода. Тому після електрокоагуляції на шкірі утворюється опік. Поряд із високою результативністю, цей метод має недолік у тому, що після впливу струмом необхідно близько 1 місяця для відновлення зовнішнього вигляду шкіри.

Кріотерапія

Кріотерапія – це метод впливу на шкіру рідким азотом. Дуже низькі температури рідкого азоту викликають місцеве заморожування і подальше відмирання тканин на оброблюваній ділянці. Після обробки татуажу, пігмент сходить з скоринкою.86d0c6f6fc9a6a9e9ad3643125693cd5 Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Процедура нетривала за часом. Місце дії знеболюється новокаїном. Після процедури шкіру необхідно 1-2 рази на тиждень обробляти ранозагоюючими засобами, захищати від ультрафіолету, перепаду температур (відвідування сауни) і агресивних умов зовнішнього середовища.

Лазерне видалення

Найпопулярніший, ефективний і дорогий метод виведення наслідків невдалого татуажу – лазеротерапія. Суть даного методу — розщеплення пігменту допомогою впливу світлового променя певної інтенсивності.

Найбільш популярний неодимовий лазер. Він ефективний при видаленні всіх видів татуажу брів (пудровое напилення, микроблейдинг, класичний татуаж). Лазерне видалення може бути використано для часткової корекції або при повному видаленні небажаного результату.

Процедура болюча і дорога. При цьому слід враховувати, що для повного видалення татуажу може знадобитися 3 і більше процедур. Кількість впливів залежить від глибини закладання пігменту та свіжості татуювання. Між сеансами слід суворо дотримуватися проміжок в 1 місяць.4de983af677788e583e4188bf8579f6c Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Найскладніше видалити застаріле тату нанесене невідомим барвником. Трапляється, що при впливі лазера на фарби, що містять метали, колір тату не зникає, а змінюється на кардинально протилежний (зелений, червоний).

Температура впливу лазера не настільки висока, щоб викликати опіки шкіри. Тому при правильному виконанні процедури шкірний покрив не порушується. Але при недотриманні умов догляду за шкірою після процедури можуть утворитися запалення і скоринки. Їх категорично не можна відривати, щоб згодом не утворилися шрами.

Нанесення нового покриття

Після невдалого досвіду складно знову зважитися на повторення процедури. Тим не менш, існують випадки, коли це життєво необхідно з точки зору естетики.

В яких випадках робиться татуаж брів:

 • повна відсутність природного волосяного покриву брів;
 • помітні прогалини;
 • дуже тонкі брови.

Щоб повторно не допустити помилку, потрібно передбачити все до дрібниць. Перед походом в студію перманентного макіяжу слід ретельно вивчити особливості свого обличчя, існуючі техніки і можливі наслідки.aedacafc636b5ae55134c1df972e6b96 Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки

Щоб правильно підібрати форму брів, рекомендується відвідати майстра по корекції брів. Він скоректує природну форму брови і зробить тимчасовий татуаж з натуральної хни. Походивши з тимчасовим татуажем, можна оцінити, чи підходить така форма і чи приносить вона психологічний комфорт.

Кольорокорекція для виправлення невдалого татуажу

Один з методів коригування невдалого татуажу, коли форма брів ассиметрична, або різна по товщині або набула несподіваний колір – це корекція кольору. На пігмент здійснюється місцеве вплив за допомогою спеціального хімічного коректора.

Коректори мають різні кольори, які при поєднанні з кольором татуажу дає природний відтінок. Так, при впливі на тату блакитного кольору оливковою коректором з додаванням жовтого, можна отримати сірий або русявий відтінок. Від синіх брів допомагає позбутися коректор жовтого або оранжевого кольору.

Послідовність процедури наступна:

 1. Область проведення кольорокорекції готується: обробляється антисептиком і знеболюючим гелем.
 2. При комплексному підході частина барвника видаляють ремувером. Потім форму і колір брів коригують внесенням пігментів.d14a2675d63dd07310b1e9314a52dcbc Невдалий татуаж брів. Фото до і після, як виправити з розтушовуванням і без, що робити, наслідки
 3. Хімічний склад вноситься під шкіру за допомогою микропроколов.

Чого не варто робити при невдалому татуаж брів?

Невдалий татуаж брів (фото і опису можливих наслідків описано в статті) може стати причиною непрофесіоналізму майстра або реакції власного організму.

Якщо очікуваний результат не збігся з реальністю і хочеться терміново вжити будь-яких заходів, рекомендується прочитати ці поради:

 • Не можна йти в перший-ліпший під’їзд для видалення наслідків невдалого перманентного макіяжу. Можна нашкодити ще більше і тоді виправляти наслідки доведеться з допомогою клінік пластичної хірургії.
 • Слід ретельно обміркувати наступні кроки. Вивчити існуючі методи по коректуванню і вибрати найбільш щадний.
 • Проконсультуватися з грамотним дипломованим фахівцем перманентного макіяжу з можливим дії в даній ситуації. Вивчити методики маніпуляцій, кількість необхідний процедур та їх наслідки.
 • Виключити самостійне видалення татуажу. Неграмотне використання хімічних засобів може викликати несподівану реакції організму: від зміни кольору тату, до отримання глибоких опіків і спотворення обличчя. Можливе виникнення сильних алергічних реакцій, небезпечних для життя.

Бажання завжди бути привабливими, витрачати менше часу на макіяж призводить жінок в салони краси для створення ідеальних форм брів за допомогою татуажу. Дуже часто отриманий результат не збігається з ідеалом. Яскравим свідченням цього є фото невдалого досвіду, отриманого при нанесенні перманентного макіяжу.

Відео про перманентному макіяжі брів

Як видалити невдалий татуаж брів:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради