Помідорний гібрид Рожевий чемпіон F1: опис, агротехніка томату, відгуки садівників

Рожевий чемпіон F1 — високорослий томат з красивими плодами для присадибної ділянки. За описом у більшості помідорів цього гібрида на кінці є загострення-«носик». Інформація про томаті зібрана в цій статті.

pomidornyjj gibrid rozovyjj chempion f1: opisanie, agrotekhnika tomata, otzyvy sadovodov18 Помідорний гібрид Рожевий чемпіон F1: опис, агротехніка томату, відгуки садівників

Опис: дані від селекціонерів

Авторство томата з назвою Рожевий чемпіон F1 належить сибірським фахівцям. Сьогодні його насіння випускає Сибірський сад, селекціонери Маштаковы, українські виробники, а також поширюють між собою звичайні фермери. До Держреєстру РФ томат не включений. Гібрид допущений у висадці в будь-яких кліматичних придатних для сільського господарства регіонах країни. Вирощувати його можна як в теплиці, так і в грунті відкритого типу.

Увага! Назва гібридного томату унікально. Серед чистих сортів аналогічних культур немає.

Примітна деталь у плодів — своєрідний носик (див. фото). Він буде не у всіх помідорів на грядці. Частина томатів має класичну круглу форму. Точна кількість залежить від погоди протягом вегетації. Плоди м’ясисті, цукристі всередині, вміст соку — середнє. Шкірка у томатів міцна, але не товста.

Сортовий кущ на грядці займає небагато місця. Він не схильний розростатися. Перше суцвіття рослина закладає над 6-8-м листком. В одній кисті — 4-6 помідорів. Міжвузля короткі, тому урожай дозріває густими гронами.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-ранній (95-105 дні) Индетерми-нантный (1,8-2 м) Універсальний Універсальний 170-250 10 з відкритою грядки, 14 в теплиці Рожевий, сферичний, з «носиком», гладкий, щільний

Переваги і недоліки гібрида

Показники томату — вище середніх по більшості позицій:

 • Урожайність. З однієї рослини за різною методикою вирощування за сезон збирають 3-4,5 кг помідорів.
 • Хороші смакові дані (для гібрида). Плоди використовують для свіжих або зимових салатів, для соусного переробки або цільноплодової консервації.
 • Компактність на грядці. У високорослого рослини трохи листя і бічних відростків.
 • Гідне товарна якість врожаю. Помідори не тріскаються, довго зберігаються у відповідних умовах, не мнуться в транспорті під час перевезення.
 • Невибагливість до догляду. Томат досить стійко переносить погодні примхи, володіє імунітетом до ряду захворювань.
 • Насіння по вартості знаходяться в економ-категорії.
 • pomidornyjj gibrid rozovyjj chempion f1: opisanie, agrotekhnika tomata, otzyvy sadovodov19 Помідорний гібрид Рожевий чемпіон F1: опис, агротехніка томату, відгуки садівників

  Слабкі сторони томату:

  • повноцінна врожайність і красиві плоди можливі тільки при щедрих підгодівлі;
  • рослина не зможе нормально розвиватися без правильного формування та підв’язки;
  • самостійно отримати посадковий матеріал для майбутнього сезону огородник не зможе.

  Особливості агротехніки, відгуки дачників-томатоводов

  55-60 днів — стільки знадобиться вирощувати розсаду до перенесення її в грунт на постійне місце. Це єдиний раціональний спосіб роботи з гібридом. Тому насіння краще сіяти в кінці лютого або на протязі березня. На 1 квадраті території розміщують 3 куща. Вести томат потрібно в 1 або 2 стебла.

  Рада. Норма поливу для рослини на грядці — 6-8 л теплої води під корінь.

  Про томаті трохи відгуків у мережі. Сорт молодий і до кінця не випробуваний садівниками. Олена (Новосибірськ) продемонструвала фото з рівними і дружно поспевшими з плодами свого врожаю. Маса одного становила приблизно 150 р. В іншому культура відповідала заявленим характеристикам.

  Дачниця і колекціонер насіння томатів Ганна (Ростовська обл.) теж похвалила гібрид за врожайність. Плоди в умовах відкритого ґрунту вийшли великими. Але для нормального розвитку рослини жінці довелося потрудитися. Кущ потребує регулярного пасинкуванні, підв’язці плодоносних кистей.

  Рожевий чемпіон F1 — гібрид з цікавими властивостями. Але поки він не надто затребуваний томатоводами.

  Нові рожеві помідори: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради