Ці 5 порад допоможуть вам прийняти свій целюліт і полюбити всі свої складки. Ми всі — не ідеал!

«У кожного свої недоліки» – цією фразою закінчується знаменитий фільм з Мерилін Монро у головній ролі і починається правда життя. Ніхто не ідеальний, навіть ота красуня, яка посміхається 32-ма ідеально рівними зубами на останній фотографії з Мальдів. Цю просту істину складно прийняти, але спробувати, однозначно, потрібно. Як розвинути любов до себе і жити в гармонії зі своїм тілом? Універсальної відповіді немає, але кілька ідей, які допоможуть вам знайти свій шлях.

Дивіться на себе

Не відвертайтеся від дзеркала або вітрини. Покрутіться хвилин 20 перед своїм відображенням. Уважно розгляньте себе. Коли ви відмовляєтеся бачити те, що вам не подобається в своїй зовнішності, проблема не вирішується. Целюліт нікуди не зникне, а губи більше не стануть. Чим частіше ви будете дивитися, тим швидше прийде усвідомлення, що ваша зовнішність – це одне ціле. В ньому є недоліки, але й так само є плюси – їх варто тільки побачити.

ehti 5 sovetov pomogut vam prinyat svojj cellyulit i polyubit vse svoi skladki  my vse   ne ideal 235 Ці 5 порад допоможуть вам прийняти свій целюліт і полюбити всі свої складки. Ми всі — не ідеал!

Говорите сама з собою

Непомітно, машинально, але кожна дівчина подумки розмовляє сама з собою. Іноді цей внутрішній голос може говорити зовсім вже неприємні речі: про проблеми, невдоволення собою, життєвих труднощах. Сконцентруйтеся на цьому. Замініть негатив на позитив. Робіть собі компліменти, шукайте прекрасне собі кожен день. Спершу це доведеться робити через силу, але потім ви самі не помітите, наскільки все стало легше і радісніше.

 Ці 5 порад допоможуть вам прийняти свій целюліт і полюбити всі свої складки. Ми всі — не ідеал!

Позбудьтесь заздрості і засуджень

Іноді заздрість буває корисна. Вона служить мотиватором, чарівним стусаном, який допомагає встати з дивана і відправитися в спортзал. Але куди частіше зустрічаються інші емоції: агресія, уїдливість, прагнення до издевке. Вони всі народжуються тільки в компанії з внутрішніми комплексами, тому несумісні з гарним настроєм, радістю та впевненістю. Від таких почуттів треба позбуватися, бо ними ви шкодите тільки одній людині – собі.

 Ці 5 порад допоможуть вам прийняти свій целюліт і полюбити всі свої складки. Ми всі — не ідеал!

Забудьте про інста-зірок

Не порівнюйте себе з ними. Їх зовнішність – це грамотний піар-хід. Над моделями, співачками, актрисами трудяться цілі компанії професійних стилістів та візажистів, а зверху накладається кілька шарів ретуші на кожну фотографію. Красива картинка в Инстаграме – це не те життя, яку звичайні дівчата бачать кожен день. Прагнення сліпо слідувати цим ілюзіям – це не той шлях, який допоможе по-справжньому полюбити себе.

 Ці 5 порад допоможуть вам прийняти свій целюліт і полюбити всі свої складки. Ми всі — не ідеал!

Прислухайтеся до себе

І найголовніше – завжди вибирайте те, що вам дійсно до душі. Краса у всіх різна, але вона точно не передбачає втому, вічне невдоволення і невпевненість в собі. Балуйте себе, не бійтеся потурати в дрібних бажаннях – гарний настрій і щаслива посмішка примушують світитися яскравіше, ніж хайлайтер від NYX.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради