Подвійна веселка: прикмети – до чого побачити, що обозначет?

В Біблії сказано, що Бог створив веселку після всесвітнього потопу. Вона уособлювала собою обіцянку, що люди більше не постраждають від такої повені. Таким чином, відповідно до Старого Заповіту, символ веселки – це глобальні зміни в кращу сторону.

І по сей день до цього природного явища ставляться з трепетом, особливо коли на небі з’являється подвійна веселка. Її вважають провісником добрих звісток, приємних подій і добра.

3fb90eeaf65c8befb27da441f8acc9c0 Подвійна веселка: прикмети – до чого побачити, що обозначет?

До чого побачити веселку?

Побачити веселку в небі можна під час дощу, коли крізь хмари пробиваються сонячні промені. Саме в цей час небо осяяне семицветным барвистим мостом. При цьому іноді з’являється відразу два – один яскравий, другий тьмяний.

  • Якщо пощастило побачити подвійну веселку в небі, прикмета обіцяє велику радість. У житті настав сприятливий момент для будь-яких починань. Всі задуми здійсняться, ви завершите важливі справи і отримаєте при цьому прекрасний результат.
  • Подвійна веселка символізує позитивні зміни. Крім того, це означає, що незабаром заповітні мрії збудуться. І чим менше відстань до різнобарвного мосту, тим вище ймовірність виконання бажань.
  • Якщо ж пощастило не лише помітити на небі подвійну веселку, але і пройти прямо під нею, то прикмета радить відкинути дрібні бажання і прагнути до чогось більш глобального. Подумайте, про що ви мрієте найбільше, чого хотіли отримати від життя, але з якоїсь причини не могли на це зважитися.

У народі кажуть, що бажання не повинно бути пов’язане з матеріальною сферою: вищі сили це не схвалять. У даний момент варто зосередитися на думках про кохання, попросити міцного здоров’я близьким і щиро подякувати долі за можливість змінити життя на краще.

Подвійна веселка

Прикмети говорять про побачену подвійну веселку, як про символ успіху, удачі. Причому тлумачення може стосуватися будь-якої життєвої сфери: роботи, відносин, сім’ї. Це дивовижне явище стає показником того, що смуга невдач закінчилася, і вищі сили посилають нагороду за пережиті неприємності. Настав час для щастя.

  • Дві веселки з’явилися взимку – добрий знак. Проблеми вирішаться самі собою без будь-яких зусиль з вашого боку. Причому навіть у тому випадку, якщо ви в це не вірите.
  • Якщо вони розташовувалися в різних місцях неба – вас чекає особливий подарунок від Всесвіту. Небеса шлють благословення, а тому в найближчому майбутньому не передбачається навіть дрібних неприємностей. Скоро відбудуться неймовірні події, які можуть докорінно змінити ваше життя.
  • У давні часи вважалося, що подвійна веселка, яку пощастило побачити після грози, приносить заспокоєння. І якщо в цей період ви відчуваєте труднощі або ж стоїте перед складним вибором, просто постарайтеся заспокоїтися. Рішення вдасться відшукати за допомогою власної інтуїції.

Зупиніть на мить потік думок – відповідь лежить на поверхні.

Але не всі прикмети про це барвистому явищі є позитивними. Наприклад, в давнину забобонні люди вважали, що подвійна веселка з’являється в небі перед страшною пожежею. І щоб не накликати на будинок біду, після побаченого предки намагалися обережно звертатися з відкритим вогнем.

Прикмети про погоду

Існує повір’я про подвійну веселку, тлумачення якого пов’язане зі зміною кліматичних умов:

  • Спостерігати її при повному місяці – до дощу і потепління. І така погода може протриматися протягом декількох днів.
  • Взимку – до пониження температури повітря, що спричинить сильні холоди і заметілі.
  • Навесні (у квітні) – якщо з’являється на небі під час або відразу після грози, то це значить, що скоро встановиться тепла погода.
  • Восени – до стійкого тепла і короткочасним, але частих дощів.

575c8f7dbddf8dfb8698b0b37d3dae41 Подвійна веселка: прикмети – до чого побачити, що обозначет?

Повна

Побачити веселку повністю вдається дуже рідко, особливо в межах міста. Іноді, із-за погодних умов, вона частково закрита хмарами. Але якщо пощастило спостерігати її у всій красі, то це прекрасний знак: всі негаразди, нарешті, відступлять. Якщо ж ви жили добре, то в подальшому у вашій долі буде ще більше приємних сюрпризів і щасливих моментів.

Ще одне цікаве значення повної веселки пов’язано з народженням сина: якщо у жінки є дві дочки, і вона мріє про хлопчика, то подвійний барвистий міст здатний виконати це бажання. У стародавньому повір’я говориться, що для цього вагітній необхідно випити з водойми, з якого «росте» семицвіт.

Водойма, в якому подвійна веселка бере свій витік, за давніми переказами, має цілющу силу, і його води здатні вилікувати тяжко хвору.

a7ab78b5d8e4a8f9a440d3618e4d2a2f Подвійна веселка: прикмети – до чого побачити, що обозначет?

Прикмети про веселку навколо сонця також мають гарний тлумачення. Побачити веселкове коло вдається дуже рідко: з’являється він в основному після дощу і дуже швидко зникає. Але ті, кому поталанило помітити це явище, можуть у недалекому майбутньому очікувати хороших, світлих змін. Вас буде супроводжувати удача, кожен день буде наповнений любов’ю і благополуччям.

Кругова веселка здатна розповісти і про майбутню погоду. Наприклад, якщо вона з’явилася навколо сонця в зимовий час у морозний день, то найближчим часом потепління не передбачається.

Помітили на небі подвійну веселку – забудьте про неприємності і повірте в диво. Це надзвичайно красиве природне явище народ пов’язує з безліччю багатообіцяючих сюрпризів. І не забудьте загадати бажання – найзаповітніше, світле і чисте. Воно неодмінно здійсниться.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради