Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобні

Неприємний запах в будинку іноді не прибирається провітрюванням. Використання освіжувач повітря для дому дозволяє зберегти улюблений вибраний аромат і зберегти комфорт і затишок приміщення. Виконують у вигляді аерозолів, гелів, свічок або виготовляють своїми руками. Виходячи з мети, з якою застосовується ароматизатор, підбирають найбільш зручну форму випуску.

osvezhitel vozdukha: ehlektronnye, gelevye, samodelnye9 Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобні

Види освіжувачів

Освіжувачі повітря для квартири випускають у вигляді:

  • спрею;
  • гелю;
  • електронного приладу;
  • інтер’єрного елемента.

Крім форми випуску, їх розрізняють по виробнику, ціною, запаху. Виходячи з виду пристосування, для зміни аромату в приміщенні варіюється термін служби і якість матеріалу. Вони можуть містити синтетичні елементи або виготовлятися на основі натуральних ефірних олій. Існує класифікація по змінності блоків і автоматичності роботи.

Спреї для будинку

Вони допоможуть освіжити кімнату швидко, шляхом натискання кнопки і розподілу вмісту аерозолю в необхідну зону. Основний їх недолік — невелика зона впливу і короткий час дії. До застосування балончик потрібно струснути і розподілити в центрі кімнати. Найчастіше використовуються в туалетній кімнаті.

Це вогненебезпечна засіб, тому потрібно зберігати в недоступному для дітей місці, подалі від вогню. При розпиленні не допускати потрапляння в очі.

Гелеві кошти

osvezhitel vozdukha: ehlektronnye, gelevye, samodelnye10 Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобніГелевий освежувач повітря призначений для усунення неприємного запаху, а не його маскування.

Випускаються в пластиковій або скляній тарі, особливість — усунення неприємного запаху, а не його маскування. Упаковка таких коштів досить компактна і непомітна, тому її можна розміщувати в будь-якій кімнаті і інтер’єрі, вони непримітні для ока. Гелеподібна форма ароматизатора виконується за рахунок консерванту і загусника в складі. З популярних марок виділяють Aromella, Glade, Sky Style і Breesal.

Електронні

Мають автоматичний дифузор, який розпилює аромат регулярні проміжки часу. Також має кнопку додаткового розпилення. Працюють на основі батарейок або підключаються до мережі. Дозволяють зберегти аромат в приміщенні на тривалий період і мають змінні блоки для заливки нового аромату. Їх ціна на порядок дорожче звичайних коштів. Часто їх випускають торгові марки Air Wick і Glade.

Інші варіанти

Неприємний запах приміщення можна усунути з допомогою аромамасел, ароматичних ламп і свічок. Масла — екологічний засіб, яке поширюється паличками по всій площі. Аромат від таких речовин непомітний, не «ріже» ніс. Аромалампи не тільки борються з смородом, але і є додатковим елементом інтер’єру. Досить накапати декілька крапель ефірної олії в спеціальну чашу і запалити свічку, щоб запах поширився по кімнаті і очистив її повітря. Такий засіб позитивно впливає на стан здоров’я мешканця та його спокій. Аромасвічки створюють атмосферу в домі. Тільки просочені ароматизатором свічки видають запах при горінні, інші без аромату.

Саморобний освіжувач

osvezhitel vozdukha: ehlektronnye, gelevye, samodelnye11 Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобніВ домашніх умовах можна зробити ароматне засіб, застосовуючи ефірні олії та етиловий спирт.

Щоб виготовити ароматизатор в домашніх умовах потрібно:

  • вода;
  • етиловий спирт;
  • ефірна олія.

У магазині потрібно вибрати ємність з розпилювачем, в якій буде перебувати домашній освіжувач. Досить обсягу в 50 мл Змішують 40 мл води, етиловий спирт (96%) — 1 ч. л. та будь-ефірна олія — 5-6 крапель. Все змішується між собою в пляшечці і засіб готове до застосування. Щоб освіжити килими, досить змішати харчову соду — 50 г і 10 крапель ефірного масла. Інгредієнти залишають на ніч і вранці вже можна використовувати. Зробити освіжувач повітря своїми руками потрібно ще й через його екологічності та фінансової доступності. Комбінуючи різні аромати і олії, можна вибрати улюблений і відповідний запах, освіжити повітря в квартирі, не забруднюючи навколишнє середовище токсинами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради