Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобні

Неприємний запах в будинку іноді не прибирається провітрюванням. Використання освіжувач повітря для дому дозволяє зберегти улюблений вибраний аромат і зберегти комфорт і затишок приміщення. Виконують у вигляді аерозолів, гелів, свічок або виготовляють своїми руками. Виходячи з мети, з якою застосовується ароматизатор, підбирають найбільш зручну форму випуску.

osvezhitel vozdukha: ehlektronnye, gelevye, samodelnye9 Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобні

Види освіжувачів

Освіжувачі повітря для квартири випускають у вигляді:

  • спрею;
  • гелю;
  • електронного приладу;
  • інтер’єрного елемента.

Крім форми випуску, їх розрізняють по виробнику, ціною, запаху. Виходячи з виду пристосування, для зміни аромату в приміщенні варіюється термін служби і якість матеріалу. Вони можуть містити синтетичні елементи або виготовлятися на основі натуральних ефірних олій. Існує класифікація по змінності блоків і автоматичності роботи.

Спреї для будинку

Вони допоможуть освіжити кімнату швидко, шляхом натискання кнопки і розподілу вмісту аерозолю в необхідну зону. Основний їх недолік — невелика зона впливу і короткий час дії. До застосування балончик потрібно струснути і розподілити в центрі кімнати. Найчастіше використовуються в туалетній кімнаті.

Це вогненебезпечна засіб, тому потрібно зберігати в недоступному для дітей місці, подалі від вогню. При розпиленні не допускати потрапляння в очі.

Гелеві кошти

osvezhitel vozdukha: ehlektronnye, gelevye, samodelnye10 Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобніГелевий освежувач повітря призначений для усунення неприємного запаху, а не його маскування.

Випускаються в пластиковій або скляній тарі, особливість — усунення неприємного запаху, а не його маскування. Упаковка таких коштів досить компактна і непомітна, тому її можна розміщувати в будь-якій кімнаті і інтер’єрі, вони непримітні для ока. Гелеподібна форма ароматизатора виконується за рахунок консерванту і загусника в складі. З популярних марок виділяють Aromella, Glade, Sky Style і Breesal.

Догляд за малиною восени. Підготовка до зими

Електронні

Мають автоматичний дифузор, який розпилює аромат регулярні проміжки часу. Також має кнопку додаткового розпилення. Працюють на основі батарейок або підключаються до мережі. Дозволяють зберегти аромат в приміщенні на тривалий період і мають змінні блоки для заливки нового аромату. Їх ціна на порядок дорожче звичайних коштів. Часто їх випускають торгові марки Air Wick і Glade.

Інші варіанти

Неприємний запах приміщення можна усунути з допомогою аромамасел, ароматичних ламп і свічок. Масла — екологічний засіб, яке поширюється паличками по всій площі. Аромат від таких речовин непомітний, не «ріже» ніс. Аромалампи не тільки борються з смородом, але і є додатковим елементом інтер’єру. Досить накапати декілька крапель ефірної олії в спеціальну чашу і запалити свічку, щоб запах поширився по кімнаті і очистив її повітря. Такий засіб позитивно впливає на стан здоров’я мешканця та його спокій. Аромасвічки створюють атмосферу в домі. Тільки просочені ароматизатором свічки видають запах при горінні, інші без аромату.

Саморобний освіжувач

osvezhitel vozdukha: ehlektronnye, gelevye, samodelnye11 Освіжувач повітря: електронні, гелеві, саморобніВ домашніх умовах можна зробити ароматне засіб, застосовуючи ефірні олії та етиловий спирт.

Щоб виготовити ароматизатор в домашніх умовах потрібно:

  • вода;
  • етиловий спирт;
  • ефірна олія.

У магазині потрібно вибрати ємність з розпилювачем, в якій буде перебувати домашній освіжувач. Досить обсягу в 50 мл Змішують 40 мл води, етиловий спирт (96%) — 1 ч. л. та будь-ефірна олія — 5-6 крапель. Все змішується між собою в пляшечці і засіб готове до застосування. Щоб освіжити килими, досить змішати харчову соду — 50 г і 10 крапель ефірного масла. Інгредієнти залишають на ніч і вранці вже можна використовувати. Зробити освіжувач повітря своїми руками потрібно ще й через його екологічності та фінансової доступності. Комбінуючи різні аромати і олії, можна вибрати улюблений і відповідний запах, освіжити повітря в квартирі, не забруднюючи навколишнє середовище токсинами.

Як відбілити білу футболку: засоби, методи

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!