4 пари взуття, які носять тільки забезпечені жінки

Ми звикли оцінювати рівень фінансового благополуччя за кількістю соболиних-норкових шуб і якості-кількістю прикрас на шиї і зап’ястях. А між тим, вважається, що взуття теж може чимало розповісти про достаток своєї господині. – Ви дуже здивуєтеся – зовсім навіть не в брендах. Виявляється, є ряд ознак дорогого взуття, які ненав’язливо покажуть оточуючим, що ви не тільки жінка тонкого смаку, але і маєте чималими коштами. Будь – зараз розповімо.

Відкинувши пару століть назад, можна згадати, що ці відмінності мають досить глибокий історичний підтекст. У той час як бідняки коротали свій вік у постолах і грубих черевиках, утеплених соломою, боярині і дворянки хизувалися в сап’янових туфельках і чобітках, прикрашених перлами, сріблястою тасьмою і мереживами. Коли класові відмінності стерлися, більшість зробила упор на практичність і комфорт, що абсолютно природно. І, якщо з останнім все окей, то виявляється, що прагнення до універсальності як раз нас і видає.

Багата жінка може дозволити собі міняти взуття хоч кожен місяць, тому вільна обирати непрактичні і навіть екстравагантні варіанти. В їх числі.

Яскрава взуття або незвичайного дизайну

4 pary obuvi, kotorye nosyat tolko obespechennye zhenshhiny289 4 пари взуття, які носять тільки забезпечені жінки

Чорні і бежеві моделі – найбільш ходові, тому що підходять практично до будь-якого наряду. І, виявляється, нас пробачать. А ось шпильки кольору фуксії або смарагду, та ще й з великою кількістю декору, вимагають відповідної екіпіровки і не скрізь доречні. Такі екземпляри просто кричать про те, що грошей кури не клюють, і ви можете собі дозволити нову пару до кожної сукні або костюма.

Взуття з “полегшеної” верхньою частиною

4 pary obuvi, kotorye nosyat tolko obespechennye zhenshhiny290 4 пари взуття, які носять тільки забезпечені жінки

Натуральна шкіра буває різного ступеня вичинки і товщини — загальновідомий факт. Щоб туфлі тримали форму і довше носилися, виробники додатково ще і “посилюють” п’яту і носок. І саме від цих параметрів залежить м’якість вироби. Так ось: дороге взуття позбавлена таких “підсилень”. І тому вона не натирає і максимально комфортна.

Але є один суттєвий мінус: натуральна найтонша шкіра розтягується, такі екземпляри втрачають товарний вигляд і швидко зношуються: колодка і форма деформуються, оголюючи жалюгідне видовище. В таких зразках довго не проходиш, місяць-півтора інтенсивної шкарпетки для них вже критичні. А це означає, що доведеться знову відправлятися за покупками.

Взуття на дуже тонкій підошві

4 pary obuvi, kotorye nosyat tolko obespechennye zhenshhiny291 4 пари взуття, які носять тільки забезпечені жінки

Тонка підошва – це, звичайно, зручно. Влітку. Але в міжсезоння – максимально безвідповідальний підхід. Тому як наш клімат багатий на дощі, сирість і сльота. І все це вмить опиниться на вашого взуття. А ще така підошва легше промерзає. Втім, якщо не чекаєте автобус по півгодини і не йдете до будинку пішки по калюжах і заметах, а паркуєте свій Лексус завжди біля чистих тротуарів, хвилюватися, загалом-то, і не про що.

Взуття білого відтінку

4 pary obuvi, kotorye nosyat tolko obespechennye zhenshhiny292 4 пари взуття, які носять тільки забезпечені жінки

Почнемо з того, що біла взуття завжди ошатна. І неважливо, кросівки це або ботильйони. Але такий набір вимагає ретельного догляду, якщо не маніакального. Тому що всі пошкодження особливо помітні. Вже після першого променаду навіть по сухому асфальту з’являється жовтувато – землистий відтінок, від якого позбутися досить складно.

Молоко, вершки, сода – якими засобами тільки не користувалися раніше модниці, щоб повернути первісний вигляд. Сьогодні їм на допомогу приходять спеціальні креми та затирання, але і їх ефект недовгий. Так що кипельно-біла взуття, як не крути, розрахована на один сезон максимум. Якщо ви заробляєте достатньо – не питання. У всіх інших випадках краще подбати про варіанти заміни – молочних або бежевих відтінках.

Ці 4 варіанти – головний індикатор достатку. Але має сенс витрачатися на такі екземпляри – вирішувати тільки вам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради