Прикмета: обпалити або ошпарити палець або руку

Травми, навіть не дуже серйозні, завжди асоціюються з чимось поганим. Це стосується і опіків, адже вогонь — сильна стихія, вважається, що вона не ранить просто так. Тому обпектися — погана прикмета в більшості випадків. Кожна частина тіла має свою енергетику, в тому числі і пальці. Це означає, що після впливу полум’я може постраждати одна з сфер життя. Лікування опіків направлено на загоєння фізичних травм, а для відведення негативу треба прийняти інші заходи.

51e311dc90f8f323276b24fe68dd923c Прикмета: обпалити або ошпарити палець або руку

Загальне тлумачення прикмети

За повір’ями обпектися можна, якщо скоро в житті відбудуться важливі зміни. Прикмети про опіках попереджають, що потрібно готуватися до гіршого. Але якщо доля вирішила таким чином попередити людину, значить, він здатний вплинути на ситуацію або хоча б гідно її зустріти.

Крім того, травма може означати наступне:

 1. Потрібно приділити час рідним, звернути увагу на проблеми, з якими вони зіткнулися, можливо, допомогти.
 2. Людина опиниться в ситуації, коли буде емоційно вразливий.
 3. Можливі помилки у важливих справах, погані вчинки, значимість яких не одразу стане зрозумілою.

У будь-якому випадку прикмета каже, що потрібно щось змінювати в житті. В першу чергу звертають увагу на часті опіки без видимих на те причин. Прикмети не вважають такий травматизм випадковістю.

До чого обпалити або ошпарити палець

Кожна частина руки — це своєрідний приймач, який накопичує енергію і може реагувати на вплив ззовні. У першу чергу це відноситься до пальців. Кожен з них пов’язаний зі своєю планетою і сферою життя. Грає роль і сторона тіла. Наприклад, права більше пов’язана з емоційною складовою особистості. Події з нею можуть говорити про застої, внутрішніх сумнівах.

Пальці на лівій руці пов’язані з логікою, раціональним мисленням. Травма може символізувати неправильне рішення, помилки в планах.

Обпалити окропом пальці на провідній руці (не обов’язково правій) — це хороша прикмета, в першу чергу для дівчини. У цей момент її кохана людина може про неї думати. Зв’язок між закоханими залишається, і обпечений палець це підтверджує.

Езотерики вважають, що ліва сторона — чоловіча, а права — жіноча. Пошкодження вогнем чи киплячою рідиною іноді віщують сварки з представником відповідного підлоги.

Тлумачення по кожному пальцю

Опік різних пальців віщує різні події. Трактування прийме буде відрізнятися для кожного пальця:

 1. Обпалити великий палець — до проблем у родичів або друзів. Того, хто отримав травму, попросять їх вирішити. Краще погодитися — тоді з усіма запитаннями вдасться швидко впоратися. Але великий ризик помилитися, особливо під впливом негативних емоцій.
 2. Обпалити вказівний палець — до фінансових труднощів. Вони будуть тимчасовими, але покажуть людині, що необхідно активізувати всі свої сили, розкритися по-новому. Тоді подібні труднощі вже не будуть страшні.
 3. Отримати опік середнього пальця — вірогідні конфлікти з кимось із близьких або колег, догану від начальства.
 4. Про проблеми на роботі попередить і безіменний. Потрібно бути обережним, щоб не наробити помилок.
 5. Згідно приймете, опік мізинця говорить про те, що потрібно економити і ретельно продумувати свій бюджет. Якщо цього не зробити, то людина ризикує втратити все і залишитися без даху над головою.

f19932c7de704d898ecb071f3a19e6ce Прикмета: обпалити або ошпарити палець або руку

Прикмети про опік руки

Іноді такі випадки можуть бути пов’язані з емоціями. Коли вода або інша рідина обпікає руку, то і в житті належить зіткнутися з напруженням почуттів, який теж ранить людину. Для дівчат це часто передвістя пристрасної любові. Але опік завжди заподіює біль, тому на щасливий фінал краще не розраховувати.

Рідина, з-за якої з’явився опік, теж накладає на тлумачення свій відбиток:

 1. Чай — грядуть зміни в житті. Вони не обов’язково будуть хорошими, і потрібно заздалегідь підготуватися.
 2. Кава — людини з головою захлиснуть яскраві любовні переживання. Можливі серйозні зміни в особистому житті.
 3. Молоко — прикмети говорять про те, що з’явилися конкурентів. Можливо, доведеться боротися за місце на роботі. Але людина, яка обпікся, напевно переможе.

Важливо пам’ятати, що залікувати травму недостатньо. Якщо вона вже відбулася, означає, прикмета, швидше за все, здійсниться.

Права

Ця рука асоціюється зі світлою стороною, з усім добрим, що є в людині, його успіхом і гармонією в душі. Тому її травми — особливий знак. Обпалити праву руку — до серйозних змін в житті. Це може бути сварка з близькими людьми, конфлікти в професійній сфері.

Для молодих дівчат і хлопця прикмета віщує раптову закоханість. Можливо, з першого погляду. Але вона може і не бути взаємною. Щоб уникнути розбитого серця, на перебинтованную рану кладуть червону тканину.

Якщо вже є сім’я, то опік правої руки трапляється до втрат, особливо фінансових. Чим він серйозніше, тим гірше буде ситуація в житті.

Ліва

Залежно від пальця прикмети передвіщають різні події:

 1. Обпалити мізинець — до складної, тупикової ситуації. Крім того, травма може означати, що людина часто заздрить іншим. Можливо, навіть намагається забрати собі чуже.
 2. Опік безіменного вказує на низьку самооцінку. Постраждалий не цінує себе, і цим незабаром скористаються недоброзичливці.
 3. Обшпарити середній палець — до сварок з близькими. Вони відбувалися і раніше, але якщо зараз піддатися емоціям, то конфлікт може затягнутися надовго.
 4. Вказівний говорить про внутрішні переживання. Чоловік поринув у них з головою і не бачить нічого навколо. Ситуацію погіршують навколишні своєю критикою. Настав час здригнутися і перестати прислухатися до інших.
 5. Прикмета про великий палець лівої руки застерігає від невірного вибору. Навіть якщо хочеться піддатися спокусі, це не призведе ні до чого хорошого. До того ж настав час відмовитися від минулих переконань і змінитися на краще.

a8ce9459f6b151467451c2fb30d2b57a Прикмета: обпалити або ошпарити палець або руку

Лікоть

Ця частина тіла тісно пов’язана зі сферою любові. Часто травми ліктя означають, що людина скоро зустріне свою половинку. Якщо обпекла молода дівчина, то про неї думає коханий або хороший знайомий, який може скоро проявити романтичний інтерес. В інших випадках ошпарений окропом лікоть віщує прийдешні радісні події.

Обпалити цю частину тіла складно, тому до прикметами варто поставитися серйозно. Найчастіше вони говорять про хороші події. У той же час травма лівого ліктя попереджає, що про людину думають і говорять за спиною погане.

Які дії зробити

У давні часи одним з найефективніших засобів уникнути негативу вважалася павутина. Її накладали на ошпаренное або обпечене місце, при цьому визначали, що опік заживе як можна швидше. Але павутина, сплетена деякий час назад, може бути брудною або курній, тому подібне магічне засіб краще не використовувати, щоб уникнути зараження рани.

Всі неприємності, які обіцяє прикмета, можна відвести за допомогою золотого кільця. Його надягають на обпечений палець. Вся справа в металі — він захищає від негативу і приносить власнику успіх. Його досить носити всього кілька хвилин.

Вважається, що загоєння опіку безпосередньо залежить від фази місяця. Коли це буде відбуватися повільно, травма ще довго буде нагадувати про себе, а зростаюча позитивно впливає на рани.

Обпалити руку в більшості випадків — погана прикмета. Найчастіше повір’я стосуються сфери почуттів і відносин, говорять про сплеск емоцій, обіцяють бурхливий роман. Іноді люди отримують опік виключно випадково, але якщо подібне повторюється раз за разом навіть при дотриманні всіх правил безпеки, то варто насторожитися. Доля попереджає про прийдешні зміни.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради