До чого сниться чорна корова жінці, чоловікові – сонник

Образ корови у більшості людей асоціюється з домовитостью, хазяйновитістю, достатком і благополуччям. Однак тварина чорного забарвлення нерідко є недобрим знаком, який попереджає про прийдешні проблеми.

Щоб зрозуміти трактування сновидіння з участю чорної корівки, потрібно не тільки врахувати стать сновидця, але і постаратися згадати поведінку, зовнішній вигляд або кількість тварин.

6244e212f5e3ca16eb7b013a2feb5c06 До чого сниться чорна корова жінці, чоловікові – сонник

До чого сниться чорна корова – загальне тлумачення

Загальне значення побаченого уві сні корови чорної масті:

 • здорове тварина – настання білої смуги;
 • доїти чорну корову – до міцному здоров’ю;
 • схудлий і хворий звір – до поганих новин, неврожаю або грошових збитків;
 • дружелюбно налаштована корова – союз з впливовою людиною допоможе в боротьбі з недоброзичливцями;
 • убегающее тварина – до погіршення стосунків з коханою людиною;
 • прогнати з двору – незабаром знайти рішення більшості проблем;
 • придбати – до таємно проведеної вигідною угодою або появи серйозних конкурентів на роботі;
 • продати – до невдач у професійній діяльності;
 • звір їсть продукти зі столу – до знайомства з дуже неприємною і жадібній особистістю.

Якщо приснилася чорна корова, яка народила здорового теляти – незабаром сновидця очікує отримання значного прибутку.

Бачити в сні тварина темної масті, яке впирається рогами в стіну сарая і не хоче виходити у двір – до сварок з членами сім’ї, які стали причиною погіршення самопочуття сновидця.

Якщо уві сні корова б’ється і ранить сплячої людини – це попередження про прийдешні труднощі, з якими не вийде впоратися самостійно.

Тварина, спокійно щиплющее траву і не обертає уваги на вашу присутність, сниться до ігнорування думки сновидіння його оточенням при прийнятті якогось важливого рішення.

Тримати в сні іграшку у вигляді чорної корови – до серйозних розмов, які стануть причиною неприємних подій у найближчому майбутньому.

Значення для жінки

Розшифрування образу корови чорної масті для представниць слабкої статі:

 • сниться лежить на дорозі тварину – застій у справах з причини ліні сновидицы;
 • тікати від корови – до неприємної розмови з другою половинкою через його нещирість;
 • змарнілий звір сниться до погіршення стану здоров’я або до проблем, що виникли із-за суперниці;
 • корова внесла свого теляти в будинок – до скандалів з родичами або тривалих проблем на роботі.

Нерідко образ символізує сильне бажання вийти заміж на підсвідомому рівні або невпевненість у власній привабливості. Якщо здорове і красиве тварина привиділося самотньої дами – її чекає знайомство з впливовою людиною і швидке заміжжя. Однак сімейне життя з цією людиною буде наповнена скандалами і нерозумінням.

Тварина чорного забарвлення сниться дівчині, яка складається у відносинах з одруженим чоловіком – до розкриття законною дружиною брехні і серйозних неприємностей у житті сновидицы з-за цього роману.

Якщо уві сні пані з дітьми перегороджує шлях корова з потомством – її чекають проблеми з-за проступків її дитини.

Для заміжньої жінки сон може означати охолодження почуттів з боку чоловіка. Щоб зберегти шлюб, слід внести різноманітність у сімейне життя і більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду.

8f85df71a25fd69aaf26fa08c4e51b8b До чого сниться чорна корова жінці, чоловікові – сонник

Значення для чоловіка

Тлумачення нічних видінь з участю чорної корови для представників сильної статі:

 • сниться тварина в домі – охолодження почуттів по відношенню до дружини або коханої, погіршення відносин з матір’ю або свекрухою;
 • корова на роботі – до виникнення конфліктної ситуації в колективі;
 • тварина з телям чорної масті – в житті сновидца з’явиться колишня кохана і буде намагатися маніпулювати нею за допомогою дітей або відомих їй таємниць;
 • намагатися прогнати звіра – до активізації діяльності колишньої коханки, здатної призвести до розриву з коханою людиною.

Думка экспертаСветлана КравченкоЭзотерикЧерная корова в нічному видінні може вказувати чоловікові на швидке знайомство з домовитої і красивою дамою, яка буде прагнути скріпити стосунки шлюбними узами, тим самим завдавши сновидінню безліч неприємностей.

Якщо чоловік уві сні доїть корову з примусу – в реальності доведеться погодитися на низькооплачувану посаду.

Сниться велика чорна корова

У багатьох сонники велика чорна корова символізує невдачу у всіх починаннях, отримання неприємних новин або звістку про смерть когось із близьких людей.

Сниться велику рогату тварину чорної масті, самотньо пасущееся на лузі, яке викликає позитивні емоції – до повної гармонії сновидіння з самим собою і внутрішнім світом. Це умиротворення допоможе досягти позитивного результату у всіх складних справах.

Сниться багато корів

Стадо попереджає про плітки за спиною сновидця і споруджуваних проти його особистості підступів. Щоб уникнути конфліктів та збитків, потрібно постаратися своєчасно виявити в наближеному і робочому оточенні заздрісників.

Найближчим часом рекомендується відмовитися від грошових позик, укладання угод з неперевіреними партнерами, робочих відряджень і тривалих подорожей.

c98ad3682fd3d7e6fa455f96788b8782 До чого сниться чорна корова жінці, чоловікові – сонник

Якщо тварини мирно пасуться на лузі, у відносинах з близькими людьми пануватиме гармонія. Бачити багато корів і чути гучне мукання – до сильного жаль і гірким сльозам.

Бути пастухом і збирати тварин в стадо – близькі люди гостро потребують вашої підтримки. Постарайтеся докласти максимум зусиль для вирішення їх проблем, і вони прийдуть на допомогу при гострій необхідності.

Якщо в стаді є всього одна чорна корова – уважно придивіться до оточуючих людям, оскільки серед них є зрадник.

Побачивши уві сні чорну корівку, постарайтеся більше уваги приділяти своїм рідним і близьким оточенню – можливо, ваша надмірна зайнятість на роботі стала причиною їх прихованих образ.

Якщо ж сновидіння носить негативний характер, не варто впадати в паніку – подібні образи можуть виникнути внаслідок надмірних навантажень. Постарайтеся більше часу проводити в колі близьких людей – це допоможе зміцнити ваші відносини і посприяє активізації трудової діяльності.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради